Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 11:31   #41
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Ali nemoj onda više biti ni zamjena za buduću curu. Nema potrebe za emo ispadima pred njim, samo maksimalno smanji kontakt (na razinu poznanika) i orijentiraj se na druge frajere
Ma meni nije u cilju naci frajera...on mi se svidio,ne zato sto sam bila solo...vec zato sto mi je imao i ima jos uvijek ono nesto....ne znam kako cu smanjiti kontakt sa njim...kada je prisutan svakih 10 min...poruka,poziv...kava...setnja..pokusati cu...mogu ja njemu i frendica biti...vrijedan je toga..nije on kriv sto izmedju nas nema kemije....
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:35   #42
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Ma meni nije u cilju naci frajera...on mi se svidio,ne zato sto sam bila solo...vec zato sto mi je imao i ima jos uvijek ono nesto....ne znam kako cu smanjiti kontakt sa njim...kada je prisutan svakih 10 min...poruka,poziv...kava...setnja..pokusati cu...mogu ja njemu i frendica biti...vrijedan je toga..nije on kriv sto izmedju nas nema kemije....
Moj savjet nije imao za cilj da nađeš novog (iako to ne bi bilo loše), nego da zaboraviš ovog, jer si zaljubljena, a on te samo muči. A teško se odljubiti kad održavaš kontakt. I zapitaj se, jel bi mu mogla bit frendica i da ti jednom dođe sav sretan i pohvali se kako je našao curu svog života?
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:42   #43
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
A zato sto sam htjela neku reakciju da kaze MA KOJI CRNI FRENDOVI...... i za vrijeme jedne setnje sam mu rekla kako sam fulll sretna sto imam takvog pazljivog frenda...blabla....ali reakcije NEMA.....

Nisi normalna, kažeš jedno a misliš drugo i onda se potajno nadaš da on neće poštovati to što si rekla.
Eto i sa takvim stvarima vi žene ubijate u pojam muškarce. Ako nešto želiš onda se ponašaj sukladno tome a ne upravo suprotno. Mi ne čitamo misli i uglavnom ne čitamo između redova.

Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Slažem se, puno sam si razmisljala i eto.Sada da i on nesto zeli ja NECU...mozda sam ja navikla na tipove koje bi odma prvu vecer odvukli te u krevet(tj to pokusali),mozda je on stara skola,decko kojeg na ovom svijetu ima malo...ok, nista mi nije trebao reci face to face..ali bilo je milijun prilika da mi to napise,smsa...ali eto,opet NISTA...
Samo mi je cudno,i smeta mi sto mi kaze kada ide vani,naglasava da ce biti dobar,da se ne brinem,javlja mi se kada stigne kuci...to frendovi NE RADE,mozete vi reci sto god zelite....

Ako ništa nećeš onda kog vraga uopće sad polemiziraš na temi? Što te sad uvrijedio a ničim mu nisi dala do znanja da želiš nešto više?
Daj ne filozofiraj, frajer ti se sviđa, zaskoči ga i poljubi pa gdje puklo da puklo.

Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Ma meni nije u cilju naci frajera...on mi se svidio,ne zato sto sam bila solo...vec zato sto mi je imao i ima jos uvijek ono nesto....ne znam kako cu smanjiti kontakt sa njim...kada je prisutan svakih 10 min...poruka,poziv...kava...setnja..pokusati cu...mogu ja njemu i frendica biti...vrijedan je toga..nije on kriv sto izmedju nas nema kemije....

Gle, SVIĐAŠ MU SE, nema šanse da bi normalan muškarac trošio toliko vremena na curu koja ga ne privlači. (Osim ako je psihijatrijski slučaj ).
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:46   #44
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Gle, SVIĐAŠ MU SE, nema šanse da bi normalan muškarac trošio toliko vremena na curu koja ga ne privlači. (Osim ako je psihijatrijski slučaj ).
Naravno da ima šanse: strah od samoće, želja za vezom u nedostatku prilika kakve bi on htio, emotivac koji nema najfrendicu...
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:46   #45
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Moj savjet nije imao za cilj da nađeš novog (iako to ne bi bilo loše), nego da zaboraviš ovog, jer si zaljubljena, a on te samo muči. A teško se odljubiti kad održavaš kontakt. I zapitaj se, jel bi mu mogla bit frendica i da ti jednom dođe sav sretan i pohvali se kako je našao curu svog života?
Eh...mogla bih..mislim da bi...ja sam ful realna osoba,ok i kada se zaljubim izgubim glavu do jedne granice...i sada ce ovo zvucati glupo...ali imam filing da se ja njemu svidjam...BEZ OBZIRA NA SVE...iskreno to mislim..mislim da se boji..da se boji jakih osoba...(bivsa,ja sada) ..ali u dubini duse mislim da me upoznaje..da tu necega ima...SVE sto sam vam napisala sam i mislila...ali eto i ovo je moje misljenje...
Ne zelim mu nista reci jer ne zelim da ja nesto forsam...dat cu mu jos MALO vremena..poceti cu ga zavadjati( jer dosad to nisam cinila) ali na onaj fin nacin...pa cemo vidjeti...
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:47   #46
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Ne zelim mu nista reci jer ne zelim da ja nesto forsam...dat cu mu jos MALO vremena..poceti cu ga zavadjati( jer dosad to nisam cinila) ali na onaj fin nacin...pa cemo vidjeti...
To sam već rekla u svom prvom postu na ovoj temi. Priče su za malu djecu...
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:50   #47
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
To sam već rekla u svom prvom postu na ovoj temi. Priče su za malu djecu...
A gle SHERA...svatko radi kako se osijeca....sta da skocim na njega???? umjesto da okolisate recite mi TOCNO STO BI VI NAPRAVILI...
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:53   #48
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
A gle SHERA...svatko radi kako se osijeca....sta da skocim na njega???? umjesto da okolisate recite mi TOCNO STO BI VI NAPRAVILI...
Rekli su ti već da ga poljubiš.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:14   #49
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
A gle SHERA...svatko radi kako se osijeca....sta da skocim na njega???? umjesto da okolisate recite mi TOCNO STO BI VI NAPRAVILI...

Odvedi ga u mračnu birtiju, uvali se u separe kraj njega i nakon nekog vremena i pokoje cuge ga zaskoči. Ne znam kako da ti preciznije napišem
Možeš kao alternativu odabrati kino (ne tako sretno rješenje) ili da ga zaskočiš na rastanku.

Najgore što se može desiti je da neće htjeti, tada bar znaš na čemu si i mirnije ćeš spavati.

Edit: sad sam se sjetio jedne priče, odvela ona mene u kino, odabrala ljubavno sjedalo ali onda nije ništa htjela. Ja pitao što sad, pa zašto je onda odabrala ljubavno sjedalo a ona rekla da joj je tako ugodnije gledati...
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:18   #50
Ja bi na tvom mjestu bacila nešto jebeno sexi na sebe i otišla sa njim na neku večericu ili u restoran ili kod tebe ili kod njega i ubacila malo alkohola u program. Nakon toga bi ga stvarno onako lagano pomazila po ruci i poljubila ga u usta, neka reakcija mora biti. Moje mišljenje je da je nesiguran do boli, ali ovo bi ga trebalo razvezati. Ne vjerujem baš previše u muško ženska prijateljstva ako ona nisu iz nekih školskih dana.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:19   #51
Poslušaj i Facu, on ti je to lijepo objasnio iz muške perspektive, i ja se slažem sa njim potpuno.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 13:09   #52
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Eh...mogla bih..mislim da bi...ja sam ful realna osoba,ok i kada se zaljubim izgubim glavu do jedne granice...i sada ce ovo zvucati glupo...ali imam filing da se ja njemu svidjam...BEZ OBZIRA NA SVE...iskreno to mislim..mislim da se boji..da se boji jakih osoba...(bivsa,ja sada) ..ali u dubini duse mislim da me upoznaje..da tu necega ima...SVE sto sam vam napisala sam i mislila...ali eto i ovo je moje misljenje...
Ne zelim mu nista reci jer ne zelim da ja nesto forsam...dat cu mu jos MALO vremena..poceti cu ga zavadjati( jer dosad to nisam cinila) ali na onaj fin nacin...pa cemo vidjeti...
hehhe
kao da čitam davnu sebe
i ja sam bila uvjerena da ima nečeg, al davanjem JOŠ MALO VREMENA nečeš postići ama baš ništa

kao što je netko napisao, muškarac kada je zaljubljen, ne može izdržati,on kreće u napad, nego mi žene razvijamo polemike u glavi, jer ne možemo hladne glave shvatiti da jednostavno mi njemu nismo baš ONO....no, ima i iznimaka stidljivih, povrijeđenih...i zato mu direkt reci, napiši, whatever, zaskoči....

nemoj mu davati više vremena, tj nemoj gubit vrijeme

i ovaj moj je bio ljubomoran, i pravio scene, i znao upropastiti neke druge prilike, jer je bio egoista koji ne voli dijeliti, on neće sa mnom, ali BOME neće nitko...ma odjebi ti to!!

reci, pa kud puklo da puklo, jer češ se naći nakon duže vremena u bolesnom platonskom odnosu koji se vrti u krug....i bit će ti sve teže istrgnuti se iz njega!!
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 14:15   #53
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Nisi normalna, kažeš jedno a misliš drugo i onda se potajno nadaš da on neće poštovati to što si rekla.
Eto i sa takvim stvarima vi žene ubijate u pojam muškarce. Ako nešto želiš onda se ponašaj sukladno tome a ne upravo suprotno. Mi ne čitamo misli i uglavnom ne čitamo između redova.
Ne citate izmedju redova, ali i kad vam je do nekoga stalo ne vidite ocito. Meni se cini da postanete autisticni. I onda cujete samo ono sto vam izaziva sumnju. Kao da imas protupozarnu masku na glavi, pa vam cula ne mogu normalno funkcionirati. I ti mu kazes kako ti je zgodan, lijep, pametan itd. A on kaze nisam siguran da to tako mislis, jer me nisi zagrlila. A ti mu kazes, rado bi ti ljubila vrat, ali od tvoje protupozarne maske ne mogu.


Quote:
Ako ništa nećeš onda kog vraga uopće sad polemiziraš na temi? Što te sad uvrijedio a ničim mu nisi dala do znanja da želiš nešto više? Daj ne filozofiraj, frajer ti se sviđa, zaskoči ga i poljubi pa gdje puklo da puklo
Tako je Sanja. Okrenes se i kazes mu, slusaj: Mislim da bi bilo najbolje da se ti i ja vjencamo, ali prije toga mozemo se podruziti i u krevetu, jer i tako i tako sve ostalo smo vec odradili.

Jao, Sanja zavidim ti...bas ti je lijep stadij. Za prvi poljubac, prvi dodir...

Predlazem ovo; bez teksta ga primi za ruku i odvedi ga u dugu mracnu noc, gdje ce te dozivjeti prosvjetljenje.


Quote:
Gle, SVIĐAŠ MU SE, nema šanse da bi normalan muškarac trošio toliko vremena na curu koja ga ne privlači. (Osim ako je psihijatrijski slučaj ).
A taman sam se obradovala...
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:38   #54
Napisala sam muvidjas mi se.tocka.pojasnila malo..
i nakon 2 min dobila odgovor: i ti se meni svidjas...
I TKO JE TU LUD????????????????????????????????????????'
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:58   #55
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
Napisala sam muvidjas mi se.tocka.pojasnila malo..
i nakon 2 min dobila odgovor: i ti se meni svidjas...
I TKO JE TU LUD????????????????????????????????????????'
luda sam uglavnom...kaze da ne zeli zuriti...da mora pridobiti svo moje povjerenje....blabla...
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:25   #56
Vidim da će se ovo razviti u jednu zanimljivu priču.

Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:29   #57
da,da cu ja odj.... sve.... ljudi su cudna bica..misle da ce zivjeti 200 godina..
JA ZELIM SVE...SVE,ODMAH I SADA!!!!!!
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:20   #58
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Nemoj se naljutit, ali ja ne vjerujem u to stara škola i sl. Kad muško osjeća jaku fizičku privlačnost nema te sile, tog straha, te povrede... koji bi ga spriječili da pokuša nešto konkretno. Lik je usamljen, fali mu veza, ti mu karakterno odgovaraš, vjerujem da mu se sviđaš, ali možda ne dovoljno. Ne gleda te isključivo kao frendicu, ali da te gleda kao potencijalnu curu već bi bilo nešto konkretnije jer se ne bi mogao suzdržat. Tko daje pusu u obraz, a želi nešto više? Tko kaže "draga si mi" umjesto "kad te pogledam lud sam..."? Ispunjavaš mu sad prazninu jer nema curu. Možda bi i bilo nešto da ti poduzmeš, a možda ipak ništa. Ali barem bi znala na čemu si točno. Ovako samo sebe mučiš.

Bravo Shera, potpisujem
Imam jednu frendicu koju je tip tako vozao jedno 2-3 godine...Loša stvar je bila u tome sto je ona bila starija od njega 4 godine (onda on 28 a ona 32), pa joj je jos vrijeme dragocjenije bilo i otišlo u vitar..Stalno je on bio divan prema njoj, išli na kave, izlazili (on se isto oporavljao od duge veze) pa skupa učili za pravosudni, pa je on ispitivao, satima kod nje ponavljali, pa bi se u gluho doba noci vozikali u autu i pričali satima u parkiranom autu a on nije poduzimao ništa..pa je onda ona skupila hrabrosti i rekla mu sta osjeca za njega, a on neke fore da je voli kao prijateljicu i da je sjeban od prekida..pa je nakon godinu dana nasao curu, pa je s njom prekinio nakon 1,5 dana...
Uglavnom potrosila je živce, emocije i vrijeme na njega, a njemu je pasalo da ima nekoga tko će slinit za njom!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 01:43   #59
Quote:
(neka)Sanja kaže: Pogledaj post
da,da cu ja odj.... sve.... ljudi su cudna bica..misle da ce zivjeti 200 godina..
JA ZELIM SVE...SVE,ODMAH I SADA!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=ZkHRCzZ9YaM

to je to.
ti zelis sve, a njemu je dovoljno ovo sta imate.

meni se cini da se ti njemu stvarno svidjas, ali da te on na neki nacin idealizirao, i tebe i vas odnos. i dok god te drzi na nekoj distanci (makar ona bilo cisto fizicka, jer emocionalno ste ocito dosta bliski), zna da ne moze uprskat stvar, tj. da ne moze nista krenut nizbrdo. neki ljudi tako razmisljaju. tip se boji prepustit.
zato ga ti moras samo malo pogurnut (ili u ovom slucaju, privuc k sebi). i pokazat mu da stvari mogu ic i uzbrdo
Quaintrelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 01:45   #60
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
...
Pouka: Dogovori izlazak ili sastanak i zaskoči ga. Znaš da mu se sviđaš pa ne bi trebalo biti otpora, ako bude bar nisi izgubila par godina na njega.
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.