Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2019., 21:08   #1
Lak stift - Korekturna "olovka" kist - gdje nabaviti kuciste?

...

Molio bih za informaciju, gdje nabaviti prazne stiftove kao na slici?

Trebao bi za oldtimera napraviti da imam pri ruci, ali ono sto sam kod nas nasao, nije ni blizu stiftovima koje proizvodjaci prodaju.

Naizgled je isti kao kuciste kojekavkih pisacih korektura, samo, ima neusporedivo bolji grip pri zatvaranju, a ima i nekakvo kakti gumificiranje unutrasnjeg cepa. Koja je uopce praksa kod boljih lakirera? U cemu isporuce kad nekome rade korekturu? Imaju li veci centri koji mijesaju boju takve stiftove?

Hvala





...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2019., 22:10   #2
Lak stift - Korekturna "olovka" kist - gdje nabaviti kuciste?

Na eBay-u pod :

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?m...2F323806511807

Ili alternativno na AliExpress-u ako ti igra bočica od laka za nokte, makar ima milion vrsta praznih. Traži pod nail polish bottle
Ne znam da li bi se stvrdnula boja u tome.

Ima na eBay-u milion vrsta, valjda ćeš pogoditi jednu
NorthBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2019., 12:46   #3
...

NorthBlue,

isprika na kasnijem odgovoru, hvala na pomoci (gdje je CDRW kad ti treba...) nisam bio sretan s web ponudom. Nasao sam nesto od firme koja radi medicinska pomagala, ali sve solucije su velike, tipa boca za izotonicne napitke. Profi brtve, materijali, ali jednostavno preveliko.

Centar za boje (Samoborska) nasao sam posudice s kistom, kao malo veci lak za nokte, ali robusna plastika, rekao bih kao za maketare. Na prvi pogled izgleda kao posudica za lijekove ili vitamine.

Gotovo isti oblik koji sam linkao, nasao sam kod mestra u malom ducanu boja i lakova, mislim da je DupliColor firma, korekturne boje generalnog tipa za popravljanje. Uzeo sam jednu, mislio ocistiti pa puniti, ali sad vise nije potrebno. Jedino sto je "maketarska" transparentna, doduse jako je debela.


toliko


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.