Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Pogledaj rezultate ankete: Koje su ekstenzije najbolje?
Micro ring 3 6.25%
ekstenzije na tape 7 14.58%
keratinske 20 41.67%
ekstenzije na češljiće 18 37.50%
Glasovatelji: 48. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 20:07   #81
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
ma radila sam kod nekih cura prek fejsa, iako ih je patkica slatkica popljuvala da su preskupi a ne valjaju, nezz meni su super i cijena mi je ok

evo sekica je dosla, ona je stavila samo 75 komada, cini mi se nekak malo al tak je htjela pa ne znam... ok izgleda
ne znam po cemu ne valjaju?
ovo na tvojim slikama izgleda savrseno..nikad ne bi rekla da su ext u pitanju..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:11   #82
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
ne znam po cemu ne valjaju?
ovo na tvojim slikama izgleda savrseno..nikad ne bi rekla da su ext u pitanju..
ma procitaj pise na prethodnoj stranici, kao da cure koje rade su lihvarke itd, da kupuju bzvzne ekstenzije a previse naplacuju i takve stvari...

meni su ovo 3. ekstenzije

prva 2 puta gl, opeljusile su me te prve dvoje
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:19   #83
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
ma procitaj pise na prethodnoj stranici, kao da cure koje rade su lihvarke itd, da kupuju bzvzne ekstenzije a previse naplacuju i takve stvari...

meni su ovo 3. ekstenzije

prva 2 puta gl, opeljusile su me te prve dvoje
ahaaa...so marisol..
a dobro..vise manje su svi lihvari
ali ako si ti zadovoljna ovima briga te , meni po slikama izgledaju savrseno.. budes vidjela kako ce ti se ponasati kad ih budes oprala..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:49   #84
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
ahaaa...so marisol..
a dobro..vise manje su svi lihvari
ali ako si ti zadovoljna ovima briga te , meni po slikama izgledaju savrseno.. budes vidjela kako ce ti se ponasati kad ih budes oprala..
imas poruku u inboxu, skuzila sam o cem se radi
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:54   #85
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
imas poruku u inboxu, skuzila sam o cem se radi
imas odg
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:24   #86
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
evo jos malo mene
predivna ti je kosa

zelim i ja takveeee ...

ja sad skupljam novcee za klipse , i sad se predomisljam dal da keratinske radim xD kad vidim ovo

hm
Lil suga baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:34   #87
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
ma radila sam kod nekih cura prek fejsa, iako ih je patkica slatkica popljuvala da su preskupi a ne valjaju, nezz meni su super i cijena mi je ok

evo sekica je dosla, ona je stavila samo 75 komada, cini mi se nekak malo al tak je htjela pa ne znam... ok izgleda
nisam popljuvala...nego sam dobila jednu informaciju prije nego sto sam uopce vidjela da si ti stavljala kod njih ekstenzije da kupuju po jeftino od drugih nabavljaca a nabijaju cijene duplo vise.....

i nisam uopce rekla da kupuju bezvezne ekstenzije,...ako nades tu recenicu napisanu kod mene citiraj mi ..nego po nizoj cijeni a nabijaju svoje i ne pricam to sto sam ja izmislila il mi palo napamet nego sam dobila informaciju za taj profil i taman vidjela da ih spominjes ovdje pa sam samo spomenula
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:44   #88
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
ma radila sam kod nekih cura prek fejsa, iako ih je patkica slatkica popljuvala da su preskupi a ne valjaju, nezz meni su super i cijena mi je ok

evo sekica je dosla, ona je stavila samo 75 komada, cini mi se nekak malo al tak je htjela pa ne znam... ok izgleda
bravo za sekicu stavite neke slikice da vidimo......sta kaze,jel zadovoljna,kakva je kvaliteta kose?

Zadnje uređivanje patkicaSlatkica : 27.10.2010. at 21:51.
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:09   #89
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
evo da probam i ja ubaciti slikicu, ovo je mojih 125 komada imam 100 marke sangra i 25 Gl-ovih koje su bile u dobrom stanju od proslog puta )
lijepoooo
Kakva zenska....ko Barbie
Matejine ekstenzije konacno imaju konkurenciju

PS. nikad cula za ext. Sangra...jel to neki seller ili marka tipa Balmain, GL i ostalo?
Ja se drzim klipsi van sezone kupanja, a mislim da cu takodjer na ljeto opet keratinske ugradit da mogu s njima i na plazu....
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:43   #90
http://i831.photobucket.com/albums/z...100_2391-1.gif

moje klipse za početak, malo sam čupava sad sam se slikala,u nijansu mi je razlika u boji, no ja sam zadovoljna, tek sam početnik u svemu tome, ove ekstenzije su meni i proba i i gra dali sam ja za to

http://i831.photobucket.com/albums/z...100_2375-1.jpg

Zadnje uređivanje cammyblond : 28.10.2010. at 00:50.
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:51   #91
Quote:
cammyblond kaže: Pogledaj post
http://i831.photobucket.com/albums/z...100_2391-1.gif
moje klipse za početak, malo sam čupava sad sam se slikala,u nijansu mi je razlika u boji, jer na svojoj kosi imam ehotona, inače mi boja štima
biti će ti bolje kad ti se ehoton ispere, ljepša mi je boja klipsi. Ili ako želiš sivo, pofarbaj i klipse u siviju. koje su ti to klipse?
na drugoj slici bolje izgleda. i ti ih moraš nosit u špangi radi prijelaza? i ja isto kada su mi ravne.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:51   #92
Quote:
MicaMaca kaže: Pogledaj post
lijepoooo
Kakva zenska....ko Barbie
Matejine ekstenzije konacno imaju konkurenciju

PS. nikad cula za ext. Sangra...jel to neki seller ili marka tipa Balmain, GL i ostalo?
Ja se drzim klipsi van sezone kupanja, a mislim da cu takodjer na ljeto opet keratinske ugradit da mogu s njima i na plazu....
Zaista predivan rad, tko god da je radio, nema ničega nego kada se dobro isfenira, ali zaista je djevojak jako lijepa
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:52   #93
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
biti će ti bolje kad ti se ehoton ispere, ljepša mi je boja klipsi. Ili ako želiš sivo, pofarbaj i klipse u siviju. koje su ti to klipse?
pogledaj i drugu slikicu, koliko je svjetlo presudno
cammyblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:04   #94
a te Sangra sam ja prvo otisla pogledati kod cure, vidjela kako izgledaju, onda u google upisala sangra nasla stranicu na hrvatskom, vidim sve dobro pise,

na njihovom profilu na fejsu vidjela da ima dosta zadovoljnih cura, kontaktirala neke od njih i svi su mi nahvalili i odlucila ih stavit

Lil sugar baby ma ak nisi puno spretna za klipse ugradi si ekstenzije i to je to )

ja sam smotana ko k.. za klipse hahha

a seka, slikali smo je cim je dosla kuci, budem sad postala fotkicu
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:17   #95


Uploaded with ImageShack.us

evo seke, ja je nagovaram da stavi bar jos 25, nije ni podsisala ih ko da izgleda sto prirodnije, al neznam, meni se cini da joj treba ipak jos bar 25 komada
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:21   #96
Quote:
patkicaSlatkica kaže: Pogledaj post
nisam popljuvala...nego sam dobila jednu informaciju prije nego sto sam uopce vidjela da si ti stavljala kod njih ekstenzije da kupuju po jeftino od drugih nabavljaca a nabijaju cijene duplo vise.....

i nisam uopce rekla da kupuju bezvezne ekstenzije,...ako nades tu recenicu napisanu kod mene citiraj mi ..nego po nizoj cijeni a nabijaju svoje i ne pricam to sto sam ja izmislila il mi palo napamet nego sam dobila informaciju za taj profil i taman vidjela da ih spominjes ovdje pa sam samo spomenula
pa ja njih uopce nisam spomenula nego si vidjela kod njih na profilu moju sliku i sama si rekla...

ja sam super zadovoljna tako da me ne interesira koja je njihova cijena u nabavi ni nista, meni dobre kose nije zao platit....
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 12:51   #97
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us

evo seke, ja je nagovaram da stavi bar jos 25, nije ni podsisala ih ko da izgleda sto prirodnije, al neznam, meni se cini da joj treba ipak jos bar 25 komada
Isss sad sam transirana od svih divnih kosa koje sam vidjela na zadnje dvije stranice!!

Za početak, po meni tvoja seka ima dovoljno dugu svoju kosu da joj 75kom sasvim lijepo upotpuni kosu.
Za dojam koji je željela postić po meni je dosta kose.

Ti (autorica posta, neznam ti citirat ime ) imaš prekrasnu kosu, oduševljena sam. i ti si jako jako lijepa teta.

cammyblond prekrasne su ti klipse, kak se kaže- jebenica!! Koje su to klipse??
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 14:09   #98
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us

evo seke, ja je nagovaram da stavi bar jos 25, nije ni podsisala ih ko da izgleda sto prirodnije, al neznam, meni se cini da joj treba ipak jos bar 25 komada
super joj stoji....zanima me koja je to boja? jel sva ista ili je stavljan preljev jer mi se cini da su negdje malo svjetliji a negdje malo tamniji pramenovi?
kak je zadovoljna seka?
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 14:34   #99
hvala svima na komplimetima )

kosa je jednake boje samo jak blic valjda... jer vidis i da je gore tamno i dole tamno a posredini svjetlije

ma ona je zadovoljna al ja nekako volim vise onako punije vrhiće i to
Conceited is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:33   #100
Quote:
Conceited kaže: Pogledaj post
hvala svima na komplimetima )

kosa je jednake boje samo jak blic valjda... jer vidis i da je gore tamno i dole tamno a posredini svjetlije

ma ona je zadovoljna al ja nekako volim vise onako punije vrhiće i to
meni se svidja sekino
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.