Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2011., 17:59   #21
Quote:
allman kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u ovo što čitam, seljaci s Friščićem postaju ljuti desničari

http://www.vecernji.hr/vijesti/hss-p...-clanak-286305
a ja mislio da sam se napio čitajući ovaj biser? možda je ovo namjerno predstava za javnost
Marko Cajkaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 08:32   #22
Postoji li netko ovih dana tko ne okuplja desnicu?
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 08:53   #23
Sanader je 2007. pomeo desncizu retardiranom tvrdnjom da su sa SDP-om, sada misle te glavoe pretopiti u HSS,svoju Podravsku ispostavu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:00   #24
Pa nije Bandić zaludu 4 mandata gradonačeknik Zagreba, a i izbori za predsjednika su pokazali respektabilan rezultat. HSS će imati svoji standrdan postatak bez obzira na ankete. Nek privole još koju regionalnu stranku, od 10 do 15 mandata je sigurno. Naravno da bez tih mandata ni HDZ ni SDP bez toga neće sastaviti vladu.

HSS:
II. jednica - 2
III. jedinica - 1
V. jedinica - 1
VI. jedinica - 1
VII. jedinica -1
X. jedinica - 1
_____________
= 7
V., VIII., IX. je problem, iako virujem da u IX. moze dostići 5% jer je na proslim izborima prvi na listi bio HSLS-ovac što je greška svih grešaka, a i rezultati su pokazali svoje.
__________________
Krenuo sam u život bez plana i stigao sam tamo gdje sam sanjao
bodulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:10   #25
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Friščić bi okupio i sva tuareška plemena samo da ostane na vlasti .

Kakav lik
Zato je Joža predsjenik političke stranke, a političkim strankama je cilj ostati na vlasti. Hoće li to birači nagraditi ili kaznit, izbori će pokazati.
__________________
Krenuo sam u život bez plana i stigao sam tamo gdje sam sanjao
bodulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:11   #26
Thumbs up

Quote:
zz.z kaže: Pogledaj post
Marijanu Petir iznimno cijenim
ostali...
__________________
Krenuo sam u život bez plana i stigao sam tamo gdje sam sanjao
bodulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:57   #27
HSS ima šanse jedino ako promjeni strukturu vodstva.Nova krv..
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:16   #28
Potrošeni su i dokazani nesposobnjakovići, kao i većina političkih opcija u RH.
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:32   #29
Zašto dvije teme o ovoj zločinačkoj stranci ?
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:51   #30
Quote:
bonnie1 kaže: Pogledaj post
Što mislite o ujedinjavanju HSS-a i Bandića?Tko tu profitira? Može li ovom kaolicijom HSS vratiti izgubljeni HDZ i ujediniti desnicu?
možda hss-u to trenutno izgleda politički probitačno, ali dugoročno gledano... mislim kad uskok pokuca bandi(ti)ću na vrata... više sigurno ne bu tak izgledalo
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 14:50   #31
Nije mi jasan ovaj Friscic, cinilo mi se da pokusava mirno upravljati uzburkanim politickim morem, al onda vidim u stranci Rozic, vec mi je on malo djelovao kao populist, sada jos ako dode Bandic .

Rozica sam prihvatio kao novu strategiju sirenja, ali ako ide na populizam zasto koci Petirku ?

Ovako poslozeni Jambo s jedne, Rozic s druge, potisnuta Petirka s trece srtane i tko je taj Bajs s cetvrte strane + slag na tortu Bandic, djeluje mi kao genijalni koncept koji ce HSS vinuti u sam vrh polaganim Friscicevim korakom (jedan naprijed 2 nazad), a onda opet moguce da Friscic kombinira s lokalnim serifima koji ostaju lokalni, a u vrh bira ljude koji ga ne mogu ugroziti, a ako i dignu malo glas onda ih brzo sreze.

bumo videli
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 17:16   #32
Riga mi se i od njega i od HSS-a. Kriminalci s kriminalcem. Nadam se da idu dolje zajedno sa HDZ-om.
Nordi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 03:28   #33
Quote:
bonnie1 kaže: Pogledaj post
Što mislite o ujedinjavanju HSS-a i Bandića?Tko tu profitira? Može li ovom kaolicijom HSS vratiti izgubljeni HDZ i ujediniti desnicu?
Kaj taj primitivac još djeluje?Uskok nam je za kurac!
milelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:22   #34
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Zašto dvije teme o ovoj zločinačkoj stranci ?
I pridruženom im potrčku zagrebačke mafije Milanu
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:25   #35
Talking

Quote:
Nordi23 kaže: Pogledaj post
Riga mi se i od njega i od HSS-a. Kriminalci s kriminalcem. Nadam se da idu dolje zajedno sa HDZ-om.
Ovdje je svaka riječ moja. Ali toliko pamtim moje klonove, da znam da ovo nisam pisao. Zato, respect i potpis
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 14:01   #36
Quote:
bodulo kaže: Pogledaj post
Pa nije Bandić zaludu 4 mandata gradonačeknik Zagreba, a i izbori za predsjednika su pokazali respektabilan rezultat. HSS će imati svoji standrdan postatak bez obzira na ankete. Nek privole još koju regionalnu stranku, od 10 do 15 mandata je sigurno. Naravno da bez tih mandata ni HDZ ni SDP bez toga neće sastaviti vladu.

HSS:
II. jednica - 2
III. jedinica - 1
V. jedinica - 1
VI. jedinica - 1
VII. jedinica -1
X. jedinica - 1
_____________
= 7
V., VIII., IX. je problem, iako virujem da u IX. moze dostići 5% jer je na proslim izborima prvi na listi bio HSLS-ovac što je greška svih grešaka, a i rezultati su pokazali svoje.
O da, ovako je i Đapić sanjao 2007. pa smo vidjeli kako je završilo 10 do 15 mandata malo sutra
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 08:42   #37
Možda je već bilo negdje na forumu, ali nisam primijetio - zna li itko što je ovo: http://www.milanbandic.com/?
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:09   #38
Žohari napali zgradu zagrebačkog poglavarstva
U zagrebačkom Gradskom poglavarstvu pojavili su se žohari. Djelatnici se žale zbog napasnika, no gradonačelnik Milan Bandić im poručuje da za dezinsekciju nema novaca. Žohara navodno ima i u drugim zgradama Gradske uprave. http://www.24sata.hr/zanimljivosti/z...rvi-kat-240401 Nadam se da će mu HSS-ovci poslati pojačanje prije izbora zasada je 1:0 za Žohare
veliki_mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:14   #39
HSS će za kampanju potrošiti 6 milijuna kuna HSS na izbore izlazi samostalno, a postizborne koalicije moguće su sa strankama koje imaju sličan program, najavio je Josip Friščić. Stranka za kampanju planira potrošiti 6 milijuna kuna, od čega je polovica kredit, a skupove će održavati u vatrogasnim domovima uz tamburaše.Predsjednik Hrvatske seljačke stranke Josip Friščić izjavio je na motivacijskom skupu HSS-a za četvrtu izbornu jedinicu u Zdencima kako u pokretanju istrage protiv Hrvatske demokratske zajednice ne vidi šansu za bolji uspjeh HSS-a na izborima. Nisam od onih koji svoju šansu vide ako se susjedu nešto loše dogodi, rekao je. http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=136434&tx_ttnews[backPid]=23&cHash=74fb99acbc 6milijuna kuna bi bilo dovoljno da se deratizira i oslobodi prvi kat Zagrebačkog poglavarstva od Žohara a ostalo mogu rješiti vatrogasci
veliki_mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:23   #40
Najveći dokaz da je vodstvo HSS kilometrima udaljeno i od članstva i svojih birača jest što nikad nisu kao dio vlasti vršili pritisak da se sva
poljoprivredna zemlja kojoj je vlasnik država PRODA seljacima. Državi niti danas niti sutra nikada neće trebati zemlja osim ako je ne čuvaju za
Agrokor. Konačno vlasnik tog zemljišta država je postala iza 1945. godine na razne načine dostojne komunizma.
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.