Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 23:41   #1
Kakva je to osoba koja nema pravih prijatelja..? :(

Dragi ljudi, što samnom ne valja.. zašto ne mogu imati pravu prijateljicu..?
jesam li loša osoba, pokvarena ili šta..
cijeli život se trudim biti dobra prema svima, pomažem koliko mogu, napravim sve što je u mojoj moći da pomognem nekome.. i svima sam dobra dok ih trebam, kada me iskoriste onda me odbace ko staru krpu..
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:49   #2
Zaš misliš da te koriste? Nekad je najlakše dignut ruke od svega i proglasit se žrtvom.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:52   #3
da, nekada je to najlakše.. odustala sam već od pokušavanja održavanja prijateljstva..
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:53   #4
Quote:
*step by step* kaže: Pogledaj post
da, nekada je to najlakše.. odustala sam već od pokušavanja održavanja prijateljstva..
A što ti je to toliko teško u tom održavanju?
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:53   #5
A kako biraš prijatelje, po kojem prinicipu?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:57   #6
Očito si bila okružena pogrešnim ljudima kojima nije bilo dovoljno stalo do tebe.

Nije cilj 'praviti se dobra' ili 'biti odan' itd. ako nemaš prave ljude oko sebe. Nemoj očajavati i praviti žrtvu od sebe jer će ti biti samo gore. Osvrni se oko sebe, upoznavaj nove ljudi... Nemoguće da nitko ne valja i da je svima cilj nekog izdati ili iskoristiti.

Prelistaj malo Oglase i vidjet ćeš koliko ljudi traži prijatelje. Nisi jedina.

"odustala sam već od pokušavanja održavanja prijateljstva.. " ->Ako ovo zbilja misliš, čemu ova tema?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:00   #7
dok sam bila mala- prijatelji su mi bili susjedi, cure koje su samnom išle u razred.. i tako se to protezalo u osnovnoj školi.. u srednju sam otišla dosta daleko i tamo sam upoznala jednu curu s kojom sam se jako sprijateljila čak smo si i majice posuđivale.. i onda je ona nakon prvog polugodišta odlučila u drugu školu otići.. sve mi se srušilo.. ostala sam sama preko noći.. i ostale 4 god sam se tražila, društva su se izmjenila..
kada sam otišla u Zg na faks mislila sam da će biti bolje.. ali nije,
sve kolegice sa kojima sam se skompala su ili popadale godine ili odustale od faksa..
jbg,. na 4. god faksa sam upoznala jednu curu sa kojom sam se sprijateljila.. ali evo i faks je gotov, ona odlazi kući..
a ja ostajem sama opet..
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:03   #8
Quote:
*step by step* kaže: Pogledaj post
dok sam bila mala- prijatelji su mi bili susjedi, cure koje su samnom išle u razred..

......
a ja ostajem sama opet..
Pa jel znaš koliko ljudi ima na svijetu, ne moraš uvijek bit frendica samo s onima koji su ti servirani u blizini.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:06   #9
Zašto držiš sva jaja u jednoj košari?

Imaš jednu frendicu i sad kad joj je takva faza u životu da se seli, ostaješ sama. Zašto ne održavaš kontakte i sa nekim drugim kolegama, ne morate biti naj naj frendići i posuđivati međusobno majice kako bi se družili.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:10   #10
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Zašto držiš sva jaja u jednoj košari?
Morat ću bar ovo potpisat.. Ima još ljudi, ne?
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:14   #11
održavam ja neke kontakte.. ali nije to to.. čujem se s kolegicama sa faksa iako je faks gotov..
voljela bih imati imati nekoga na koga ću moći računati.. da nemam zaručnika točno bi skrenula sa uma.. !!
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:17   #12
Ali i to računanje na jednu osobu nije baš fer pozicija u nekom prijateljstvu.
Bar po meni.
S fredovima se družim jer nam je ugodno zajedno, a ne zato što očekujem od bilo koga da bude moj padobran kad god mi se sprne.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:19   #13
Quote:
*step by step* kaže: Pogledaj post
da nemam zaručnika točno bi skrenula sa uma.. !!
Možda je u tome problem...
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
S fredovima se družim jer nam je ugodno zajedno, a ne zato što očekujem od bilo koga da bude moj padobran kad god mi se sprne.
This!
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:39   #14
prijatelji su precjenjeni bolje ti je bez njih
malo malo pa ti neki zabije noz u ledja ili trazi da mu posudis koju kintu
zivi sevi odusevi za drugo te boli ona stvar hehe
saša iz voza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:41   #15
Talking

Moraš više izlaziti,manje se bojati,više raditi na sebi pa ćeš izgubiti i tu nesigurnost koja te vjerojatno koči.Ne bih rekla da si loša osoba,možda si malo lijena ili si bila razočarana u prošlim odnosima ili moraš poraditi na psihologiji itd.Postoje ti i drugi ljudi koji se boje "otvoriti" u odnosima jer su bili povrijeđeni ili tako nešto.Tako da...moraš poraditi na odnosima u smislu da ne odustaješ tako lako ni od koga.Ja patim od istog problema i ja ponekad mislim da me to čini lošom osobom,ali promijeniti ću to.
Kao da pričam sama sa sobom,ha-ha.Ako voliš sebe,voljet ćeš i druge ljude.Možda je u tome problem?Bojiš se odbijanja?
_Gabrielle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:52   #16
Ako te išta tješi, nisi jedina. I znaj da nije problem u tebi. Danas su ljudi jednostavno orijentirajniji na sebe, posao i obitelj, a van toga ih rijetko tko zanima. Naravno, ako od istog nemaju potencijalnu korist.
Dijelimo istu situaciju i jedino što ti mogu savjetovati je da se ne predaješ. Što, naravno, ne znači da ostaneš onakva kakva si bila prije u potpunosti-svima na raspolaganju dok te ne iskoriste i ostave.

Balansiraj svoje želje sa željama drugih na način da ne pati niti jedna strana, a da ti također dobiješ nešto od druge strane. Puno ti znači dobra komunikacija i mrvica samopouzdanja. I ne trudi se svima svidjeti, tako se samopouzdanje ne gradi
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 01:00   #17
Quote:
*step by step* kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi, što samnom ne valja.. zašto ne mogu imati pravu prijateljicu..?
jesam li loša osoba, pokvarena ili šta..
cijeli život se trudim biti dobra prema svima, pomažem koliko mogu, napravim sve što je u mojoj moći da pomognem nekome.. i svima sam dobra dok ih trebam, kada me iskoriste onda me odbace ko staru krpu..
Ajoj.

Šta će ti ionako takvi debilni ljudi? Bolje solo nego s takvim debilima. Samo nemoj odustati.
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:32   #18
@Ruralna- tko je rekao da meni trebe neki padobran, o čemu ti pričaš.. nisam tip osobe koja iskorištava ljude
@Herbicidna- hoćeš reći da je moj problem to kaj imam zaručnika? po tvome onda ljudi u vezama i brakovima nebi smijeli imati prijatelje.. pih!
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:44   #19
Quote:
*step by step* kaže: Pogledaj post
@Herbicidna- hoćeš reći da je moj problem to kaj imam zaručnika? po tvome onda ljudi u vezama i brakovima nebi smijeli imati prijatelje.. pih!
pa znam za više slučajeva u kojima se ljudi upare i zaborave se družit s frendovima, žene su osobito tome sklone
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:52   #20
"znaš više slučajeva".. ne možeš prema nekolicini ljudi odmah svima staviti istu etiketu
kao prvo ja nisam "slučaj" i nisam jedina koja ima potrebu družit se sa osobama koje imaju slična stajališta kao i ja..
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.