Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2013., 20:27   #41
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
Cure, gdje da idem na pramenove? Malo sam listala starom temom pa sam vidjela preporuke za Teutu i Franića što se tiče pramenova, što mi vi preporučate? hvala unaprijed.

p.s. ima li Teuta web ili fejs, nisam uspjela nać?
Vjerna sam već dugo Franiću i nisam pogriješila. Čovjek je Bog za pramenove i ombre! Kod Teute nisam bila, ne mogu reći, ali čini mi se da su im cijene tu negdje, skoro iste.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 21:30   #42
jel zna itko gdje se mogu kupiti lorealovi proizvodi u goriziji?
ili eventualno trstu,kako se zovu saloni koji ih drze,itko?
Old 07.03.2013., 00:50   #43
Curke, naletih na ovu sliku na FB stranici salona Jean Leloo:

Ima netko iskustva s njima? Ovi pramenovi stvarno lijepo izgledaju....

Gitana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 00:52   #44
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
jel zna itko gdje se mogu kupiti lorealovi proizvodi u goriziji?
ili eventualno trstu,kako se zovu saloni koji ih drze,itko?
pogledaj jel piše popis ovlaštenih salona na službenoj LP stranici
Old 07.03.2013., 21:11   #45
Quote:
elise kaže: Pogledaj post
Kod koga se naručiti u Toni&Guyju? I koliko otprilike dođe šišanje? Tražila sam po netu, no nigdje naći cijene.
Šišanje i frizura 240. meni je super Nikolina i Davorin je dobar (nisam sigurna jel se zove Davorin ili Dalibor znam da je voditelj salona)
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 22:29   #46
Quote:
Gitana kaže: Pogledaj post
Curke, naletih na ovu sliku na FB stranici salona Jean Leloo:

Ima netko iskustva s njima? Ovi pramenovi stvarno lijepo izgledaju....
Ja sam neko vrijeme isla tamo, ali sam prestala iz nekoliko razloga:
Nema muzike, sto mi nije uvijet za dobru frizuru, naravno, ali je atmosfera tamo koma!
Jednom im je iskocio osigurac, jer su 3 fena radila u isto vrijeme (i ocito jos nesto), pa su cure isle iskopcati vanjski reklamu da mogu fenirati.
Cijeli salon je u kuene plakatima i sl. i jednom pri pranju mi je nesto zamirisalo, pita sto je to, a veli cura: lorealov regenerator.
????
Stvar koja je prelila casu. Ja na farbanju, boja na glavi i treba ju isprati, cura krene prati kosu i nestane tople vode. I jos mi kaze: ma, bojler nam je mali, ocito je potrosena sva topla voda na curu prije tebe
????
I sjedim mokre kose (od hladne vode) sa bojom i cekam bojler.

Btw. Ova frizura i meni izgleda super. Nadam se da su poradili na standardu....
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 08:59   #47
Evo jucer sam bila na farbanju u Cut me kod Vlatke i opet me super pofarbala. mijenjala sam ton boje iz neke tople plave u hladniju i zena je neku kemiju izvela i stvarno odlicno izgleda. vidjet cu jos kad operem kosu par puta... preporucam, zna sa bojama.
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 09:00   #48
i imaju muzike i tople vode lol i lavazza kave
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 14:29   #49
Pozdrav. Jel imao tko iskustvo da ga se fenira pola sata?
Ne znam šizim li bezveze, ali nakon zadnjeg šišanja frizerka je dala pripravnici da me fenira, nikako nije mogla izravnat odozad pa je potrajalo. Nisam sigurna ali čini mi se i da mi je kosu prorijedila tim navlačenjem.
Strašno sam razočarana, pred kraj sam joj rekla, ne mora bit savršeno počinje me boljet, tada je prestala. Jesam li ja jedina s takvim iskustvom?
,btw. jos mi je kosa duža sitno od polovice leđa i dva dana nakon me još tjeme boljelo. Najteže mi pada što osjetim pod prstima kao da mi je rjeđa kosa . Pa što je s tim ljudima, zar je toliko teško obavljat posao za koji su plaćene?

Zadnje uređivanje midsummer : 09.03.2013. at 14:36.
midsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 09:27   #50
Quote:
midsummer kaže: Pogledaj post
Ne znam šizim li bezveze, ali nakon zadnjeg šišanja frizerka je dala pripravnici da me fenira, nikako nije mogla izravnat odozad pa je potrajalo. Nisam sigurna ali čini mi se i da mi je kosu prorijedila tim navlačenjem.
Strašno sam razočarana, pred kraj sam joj rekla, ne mora bit savršeno počinje me boljet, tada je prestala. Jesam li ja jedina s takvim iskustvom?
,btw. jos mi je kosa duža sitno od polovice leđa i dva dana nakon me još tjeme boljelo. Najteže mi pada što osjetim pod prstima kao da mi je rjeđa kosa . Pa što je s tim ljudima, zar je toliko teško obavljat posao za koji su plaćene?
pripravnici te dala. reci drugi put da neces pripravnicu. tak je meni jednom jedna mala pramenove radila. uzas.buni se!
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 10:38   #51
Quote:
ja bi se definitivno bunila,trebala te pitati jel pristaješ da se pripravnik vježba na tebi,ali što se tiće prorijeđivanja kose "navlačenjem" to je nemoguče.. onda bi ja po tome bila već čelava,a imam kose za 2 glave...

edit: a to da osjetiš pod prstima da ti je rijeđa,ili te tako ošišala ili si tolko zabrijala da je pripravnica kriva da si samu sebe uvjerila.. desilo mi se slično već par puta,al me više nije briga..
Old 10.03.2013., 15:33   #52
Quote:
koji salon?
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 00:11   #53
Jel ima u Zagrebu neki frizerski salon sa nižom cjenom u odnosu na konkurenciju ili sa popustima za studente? Ili pak nešto u stilu Amerikanaca, jeftinije šišanje u frizerskim školama?
Govorimo o klasičnom muškom šišanju.
Old 11.03.2013., 00:55   #54
ovo je najniže što sam vidjela, dođe 25 kn --> https://studiozamuskarce.fullbusiness.com/
Old 11.03.2013., 00:58   #55
Zvala sam renatu da provjerim cijenu tretmana kojeg allexis hvali ali su poceli komplicirati kako ne znaju cijenu(???) i da se to odreduje ovisno o broju preparata koji se stavljaju, i da cijena moze doci do 360kn a na to jos dodaju cijenu feniranja.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 02:01   #56
Bok cure, jel zna netko koja je cijena pramenovi+šišanje za dugu kosu kod Teute? I tko je tamo najbolji za to?
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 21:36   #57
to ti je najjeftinije uzeti kupon preko grupn kupovine za pramenove ili bojanje sa sisanjem i feniranjem ,u pola cijene
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 22:10   #58
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
Zvala sam renatu da provjerim cijenu tretmana kojeg allexis hvali ali su poceli komplicirati kako ne znaju cijenu(???) i da se to odreduje ovisno o broju preparata koji se stavljaju, i da cijena moze doci do 360kn a na to jos dodaju cijenu feniranja.
ozbiljno

svasta....pa u tretman ide 1 fusio dose - koncentrat i booster....

prije nego što stave fusio dose, samo ti operu kosu (šampon, regenerator, maska), jer se to našprica na mokru kosu...

i nikako ne bi trebalo biti više od tih 250 kn koje sam platila....1 fusio dose košta 50 kn u njihovoj veleprodaji....što znači da bi u ostalih 200 kn trebalo ući pranje sa svim što potroše (a to je zanemarivo), feniranje i korištenje micro mist uređaja....sve više je previše...
Old 12.03.2013., 14:50   #59
ruža essentials - 2 sata horora za 500 kn!! priznajem, čisti mazohizam, al nisam se snašla uslijed pretoplog prijema. opširnije uskoro kad uhvatim vremena i kad me bar malo prodje huja!
pišem drito u centralu jmo pod ptretposrtavkom da oni nebi rado prezentirali svoje velebne proizvode u prčvarnici ovakvog tipa pa makar se ona nalazila u pripizdini poput zagreba!

interesantno je kako ovdašnji narod bahato i olako reagira na reklamacije, pa ćak i onda kada jasno naslučuju da će ih "frik" koji se usudio izraziti svoje svekoliko nezadovoljstvo, koštati licence!
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 19:54   #60
Dosta si se hladila! Spit it out!
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.