Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2013., 21:07   #81
Imate li preporuku za dobar frizerski salon u Splitu za napravit ombre?
Cure s tamnom smeđom kosom koje ste radile ombre, koliko ste zadovoljne?
nikita2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 13:42   #82
Frizerski salon Kaleta ti super radi ombre.. Doduse, nisam ja radila sebi, tamo se sisam.. I vidjela sam curu koja radi tamo i pitam svoju frizerku jel' to ombre ovoj drugoj na glavi, kaze jeste.. I bas lijepo izgleda, prirodno, a cura ima tamno smedju kosu.. Cijenu ne znam, ali nazovi pa se raspitaj..
Old 17.03.2013., 16:54   #83
Hvala, zvuci dobro, pitat cu tamo.
nikita2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 17:07   #84
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Da, umjetnik koji od silne umjetnosti zna unakazit mušterije koje baš i ne shvate tu umjetnost.
A to je nešto drugo Mene svaki put, a kod njega sam jako dugo,nikad nije unakazio
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 01:59   #85
Quote:
Da, umjetnik koji od silne umjetnosti zna unakazit mušterije koje baš i ne shvate tu umjetnost.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 15:30   #86
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
ti ides kod rosite u gajevu? otici cu jedan dan do njih da mi na licu mjesta kazu koliko bi bilo, kao- navodno moraju vidjeti kosu da znaju cijenu.
pa to je bas ok
primjer mene i moje frendice imamo podjednako dugu kosu samo sto jedna od nas ima bar 3 puta vise kose, naime jedna ima jako gustu a druga tanku kosu
napraviti pramenove meni ili njoj definitivno nije isto (utrosak boje, vremena....)

inace si bila? kako sisaju?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 15:54   #87
bojim se da su njima takvi komentari paravan za cijene iznenadjenja. nisam bila.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 17:05   #88
frizer u splitu:)

molim vas preporuku za salon u splitu, po mogućnosti da je frizerka kovrčava, pošto i sama imam kovrčavu kosu

može preporuka i za "običnog" frizera, ako ne znate za kovrčavu kosu

hvalaaaa
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 18:12   #89
bok cure, ima li koja preporuku za dobrog i povoljnog frizera u Rijeci al da je negdje u centru?
sara250 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 20:51   #90
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
zlatna curo, imaš li ti kakvu preporuku? si našla kakvo kvalitetno mjesto za friziranje?
Oprosti što ti tek nakon par dana odgovaram:
ja i dalje vrludam okolo i mijenjam. Ali kao i već mnogi ovdje preporučam Marinu iz ZGAT-a, koja mi je za šišanje najbolja, a farbam se i friziram ugl. sama.
Old 19.03.2013., 00:11   #91
Pozdrav curke, zanima me neki dobar frizerski (zagreb) za balajage pramenove tj. tocno ovakve:http://i2.listal.com/image/4353349/9...ica-parker.jpg
http://becauseitsinyou.files.wordpre...on-gala-03.jpg

Prije sam bila plava sad sam smeđa/tamno smeđa. I želim ovo između, divni divni su mi ovi. I kad zamislim obmre/balajage pramenove samo ovi dolaze u obzir, plava mi je dosadila, a evo sad i smeđa. F frizerski vidim da najbolje balajage radi, ali suludo mi je 700 kn dati za to. Pa neka preporuka bi stvarno dobro došla.
Eine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:22   #92
prvo kažeš da bi balayage, a onda dolje ombre....odluči se
Old 19.03.2013., 02:06   #93
Slika govori tisucu rijeci odnosno sto hocu
Eine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 09:01   #94
Quote:
Rade dvojica iz tony & guy.
Prosim komentar na Danijela, neki ga jako hvale no njegovi uradci na jednoj kosi u mojoj blizoj sredini su poprilicno slabi - diplomacija diplomacija . E sad da li je to zbog zelje klijentele ili njegovog rada
Old 19.03.2013., 19:11   #95
Quote:
cvetek_ kaže: Pogledaj post
Salon Teuta na fejsu

Preporucam Teutu i za ombre i za pramenove. Vjerna sam musterija vec godinama, jos dok je radila u Ruzi. Osoba koja zna raditi sa svim tipovima kose, vrhunski strucnjak i moja ljubav Sada za stvarno, iskrena preporuka svakome.
kakve su cijene?
Old 19.03.2013., 19:14   #96
FRIZERSKI SALON

Quote:
Tutka kaže: Pogledaj post
Dakle, zanima me da li mi netko ovdje može preporučiti frizerski salon za bojanje i undercut u Zagrebu? Pošto tu samo studiram nisam baš upoznata sa salonima i ne bi baš da nabasam na neki di će me osakatit , iako mi se to ne čini ko najveća mudrost za napravit, al bi ipak nekog ko zna znanje E i da nije baš preeskup, iako mi je kvaliteta ipak bitnija od tog da prođem što jeftinije.
Predlažem ti da odeš u TEMPORU kod Ive vlasnice,bit ćeš sigurno zadovoljna
bakaslavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:19   #97
Ombre pramenovi

Quote:
nikita2 kaže: Pogledaj post
Imate li preporuku za dobar frizerski salon u Splitu za napravit ombre?
Cure s tamnom smeđom kosom koje ste radile ombre, koliko ste zadovoljne?
Sananda Split mike tripala-traži vlasnika Joška Tafru,a on će ti preporučiti ili nekog od svojih djelatnika ili će ti pronaći termin kod sebe...bit ćeš zadovoljna!
bakaslavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:22   #98
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku za salon u splitu, po mogućnosti da je frizerka kovrčava, pošto i sama imam kovrčavu kosu

može preporuka i za "običnog" frizera, ako ne znate za kovrčavu kosu

hvalaaaa
Sananda-Mike tripala split
bakaslavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 04:40   #99
zna netko dobrog (a ne pretjerano skupog) frizera u sisku koji bi znao napraviti crveni ombre? hvala unaprijed

sad sam našla simple frizerski salon (u intersparu) pa me zanima jel oni valjaju? kak se kreću cijene?

Zadnje uređivanje dire Dawn : 20.03.2013. at 04:47.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 22:05   #100
Quote:
Eine kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke, zanima me neki dobar frizerski (zagreb) za balajage pramenove tj. tocno ovakve:http://i2.listal.com/image/4353349/9...ica-parker.jpg
http://becauseitsinyou.files.wordpre...on-gala-03.jpg

Prije sam bila plava sad sam smeđa/tamno smeđa. I želim ovo između, divni divni su mi ovi. I kad zamislim obmre/balajage pramenove samo ovi dolaze u obzir, plava mi je dosadila, a evo sad i smeđa. F frizerski vidim da najbolje balajage radi, ali suludo mi je 700 kn dati za to. Pa neka preporuka bi stvarno dobro došla.

odkud ti info da balayage kostaju 700 kn u F ?
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.