Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 20:29   #41
a nemoj mi reći sad da ne razumiješ da se radi o karakterizaciji duševnog stanja a ne o sudu a la Deutscher-Jud. Baby Kate je prosto pitala, da li jadikovanje, kukanje, žalenje privlači ili odbija žene? I žene su odgovorile.

umjesto da se jadikuješ što su žene tako odgovorile, "namotaj na brk" (ruski izraz), zapamti, i izvlači zaključke.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:30   #42
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
na javnom mediju?
momče, nisi li zaboravio da je sve ovo anonimno? ne samo to, nego kad čovjek želi staviti pitanje koje će ga i ovdje na forumu predstaviti u lošem svijetlu -- ode pa si napravi drugi nick.
Da, lega, upravo tako. Ovo je javni medij na kojem možeš ostati anoniman, ako želiš.
Zvjezdani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:31   #43
Quote:
Zvjezdani kaže: Pogledaj post
Da, lega, upravo tako. Ovo je javni medij na kojem možeš ostati anoniman, ako želiš.
koja hrabrost tu treba?

jer ja mogu danas otići u internet kafe, napraviti klon i predstaviti se ustašom. A sutra napraviti drugi klon i biti četnikom. Pa smijati se dok se narod dere.

gdje je tu potrebna hrabrost, objasni, molim te puno?
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:32   #44
Khm, ovo ja idealna tema za pobrati karton, to vam je jasno?

Neću još, obrisao sam par postova, no kad pogledam kak' će Dinamo popušit par komada možda bi i mogao.
Budite pristojni, znate gdje je granica.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:33   #45
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
ja sam izgubljen slučaj, ova tema mi je to dala jasno do znanja.
Znači, tip si koji ne smatra da na sebi može nešto mijenjati i miri se sa sudbinom? Ok. Tvoj problem. Nastavi kriviti druge i budi nezadovoljan.
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
ja barem priznam da sam hopeless case
i držim se toga

jer mi fejkano samopouzdanje nije pomoglo nit je moglo uostalom
ko mi je kriv što nisam radio na njemu prije nekih 10god

lako je sad srat ovdje o potrošenim godinama -.-
Fejkano samopouzdanje....hmmm...Zamisli samo koliko žena ima koje bi pale na tvoj ukus za glazbu, recimo! Još kad bi poradio na svom izričaju (to možeš uvijek raditi umjesto da visiš po forumu i kukaš, znači, čitati!!! ), imao bi prolaz i kod onih za koje misliš da će uvijek ostati nedostižne

Zapamti! Ništa nije nedostižno, samo vjeruj dovoljno u ono što radiš
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:34   #46
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
wow
US će skoro nadmašit LJES po otvaranju poluretardiranih tema -.-
+1
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:37   #47
PlačipiĆke ne znaju jebat. Zato i kukaju non stop.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:37   #48
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
+1
a šta da ti kažem?
uvijek sam znao bacit koju dubokoumnu
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:37   #49
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Znači, tip si koji ne smatra da na sebi može nešto mijenjati i miri se sa sudbinom? Ok. Tvoj problem. Nastavi kriviti druge i budi nezadovoljan.

Mijenjam ja hrpu stvar na sebi, i ja nikoga nikada nisam krivio za svoje probleme niti mislim
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:37   #50
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Micek

Zato sam i otvorila temu, da se neki zapitaju da li i zašto pripadaju plačipičkama. I da li stvarno mogu poraditi na sebi ili su izgubljeni slučajevi.
Pa što si onda mene ubrojila u to?
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Trebate raditi na sebi.


A Miki je samo lijen.
Da, i to kaj veliš.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:38   #51
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Znači, tip si koji ne smatra da na sebi može nešto mijenjati i miri se sa sudbinom? Ok. Tvoj problem. Nastavi kriviti druge i budi nezadovoljan.


Fejkano samopouzdanje....hmmm...Zamisli samo koliko žena ima koje bi pale na tvoj ukus za glazbu, recimo! Još kad bi poradio na svom izričaju (to možeš uvijek raditi umjesto da visiš po forumu i kukaš, znači, čitati!!! ), imao bi prolaz i kod onih za koje misliš da će uvijek ostati nedostižne

Zapamti! Ništa nije nedostižno, samo vjeruj dovoljno u ono što radiš
šteta što ti nekako nevjerujem

no eto

ne čitam,ne prilazim,ne radim

možda sam zrel az suicid
to mi ionako i je možda jedini izbor na kraju krajeva
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:45   #52
Ne kuzim vas.

Da li se mislilo na nekog kad je tema otvorena?

Jer ak evo skacete u apstraktnu zastitu ne znam kojim muskarcima, krivo cinite.

Imho.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:46   #53
Kao prvo kakva je sad to šema, "muške plačipičke"? Ako je muško valjda je plačipimpač barem, ako već nije plačikurac.

Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Svaki put kad kad navratim na US, uvijek iste žalopoljke muške populacije!

Ja sam joj samo frend : mama: , kako da je zbarim? imam xx godina i još se nisam poljubio, poseksao : mama: , kako uletiti? itd.
A zašto ne čitaš i ženske teme? Predosadne ili? "Ostavio me.." kuku, "Još ga volim" kuku, "Da li je zainteresiran" kuku i "Gdje su pravi muškarci" lele..

Quote:
Pa jebemu, kako je moguće u današnje doba sve to ne znati?

Ok, shvaćam adolescente ali i oni već neke stvari znaju bar iz pročitanog (treba čitati, jel'..: zubo. Ali ako si već dosegao forum.hr , zar ne bi trebao biti jedan od onih kojeg zanimaju tuđa mišljenja pa se lijepo, prije postavljenog pitanja ili prije "nesreće" , informirati: što sa mnom nije u redu, u čemu eventualno griješim, kako to drugi rade, zašto sam nesretan?
Jer samodijagnoza je uvijek bolje rješenje nego pita nekog tko zna, jelda? Vjerojatno bi 90% njih zaključilo da im treba xanax i zoloft, ali si ih ne bi mogli propisat pa bi pali u depresiju..

Ti stvarno svaki put znaš točno kad si loše koji te dio boli i koji je simptom najvažniji i kojeg bi trebala riješit, koju tabletu uzet?

Quote:
Dečki moji dragi, poneko pročitano slovo viška i malo samokritike vas neće ubiti! Moć introspekcije je zlata vrijedna, isto kao i samospoznaja!
Ček, a oni koji dođu sim bit plačikurci i naučit moć introspekcije isto tako i samopouzdanja? Kaj s njima?

Quote:
Već postavljeno pitanje u naslovu...

Žene, da li vas pale/privlače spomenuti muškarci?
Žene vole sjebane
Znam primjer plačipičke koji kupi lopatom po forumu

Quote:
Da li imate živaca slušati/čitati, muškarce takve vrste? Što mislite o njima?
Imam, miki mi je frend. Ja sam strpljiva osoba. Mislim da su ok. Malo previše razmišljaju i tak, al ok su

Quote:
Da li bi vam općenito bio privlačan muškarac koji je plačipička, u bilo kojoj situaciji?
Meni ne

Quote:
Recimo, muškarac vrlo dobro izgleda, inteligentan je, obrazovan, visok ali jednostavno nije uspješan kod žena. Što mislite da je razlog? Dajte primjere.
Dosadan je i siromašan.
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:50   #54
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ljudi koji stalno kukaju, bez obzira na spol, i pritom plačipičkaju, a samim tim ne kuže osnovni princip u kojem si "za većinu stvari u životu sam odgovoran" skloni su bit iznimno egocentrični i sve rotirat oko sebe i svog jada.

Ako netko ima akutan životan problem, odnosno, baš mu se nešto loše desilo pa opravdano plačipizidi, normalno da ga neću otpilit.

Ali ako mu je to "go to response" za apsolutno svaku stvar koja mu se dešava ili ne, ne samo da mi je odbojan, nego imam poriv ga stjerat u neku stvar. Meni takvi ljudi spiralno, centrifugalno i vampirski povlače za sobom sve živo u taj svoj kenjaž.

I'll pass.

E, da. Turnoff mi je kad muškarac kuka, cvili i jauče kako ne može napravit neke osnovne stvari u životu. Na primjer, prić ženskoj. Zauzet se za nešto što hoće. Ne dat na sebe. I tako to.

P.S. Naslov je fora. Stvarno mami da se napiše: "DA! O DA!"
Inače se klonim US-a, ali na ovo moram reagirati.

Da ti ja sad počnem pričati priče koje sam ja osobno, a i mnogi dečki koje ja znam doživjeli kad su prišli curama vani jel'te upoznati ih, popričati i tako to...ne da su otišli popišani i posrani, već ono isprdani samo tako. Dovoljno ti 2-3 puta naletjeti na takvu situaciju da ćeš si dobro razmisliti hoćeš li ikada prići ženi. Ja osobno nakon par takvih situacija nikada, ali ama baš nikada nisam uletavao ženi, barem ne u bircevima, klubovima i tako to.

Ne znam jel' me to sad čini plačipičkom, ali ovaj dio "ne zna kako prići ženama"...srećom, ima Boga, jednom sam imao prilike, doduše van Hrvatske, vidjeti kad je žena prišla nekoj ekipi pa su tako izvozali da mi je došlo da im platim cugu. Vjerojatno je ona kontala nikad više prići muškima, ali tko zna.

Hoću reći, za svako ponašanje postoji i neki razlog. Što se tiče muških neprilazaka curama, iza tog ponašanja uvijek stoji neka trauma

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:51   #55
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
koja hrabrost tu treba?

jer ja mogu danas otići u internet kafe, napraviti klon i predstaviti se ustašom. A sutra napraviti drugi klon i biti četnikom. Pa smijati se dok se narod dere.

gdje je tu potrebna hrabrost, objasni, molim te puno?
Čuj, daj se odluči s kojim mojim argumentom polemiziraš.
Prvo, ovo jest javni medij.
Drugo, iako je svima nama omogućena anonimnost (pa je utoliko lakše) svi oni kojima je na duši npr. neki ljubavni problem morali su smoći snage (i hrabrost) da napišu što ih muči - prvo sebi, a potom i na ovom forumu. Već sam taj čin ljudima olakšava njihove situacije. A potom se valjda hrabro nose i sa odgovorima drugih forumaša koji nisu uvijek u skladu sa mišljenjima ljudi o njima samima i njihovim postupcima. Misliš da je svima lako čuti da su napravili neku glupost? Neki ne mogu zamisliti da netko drugi ima problem sa pristupanjem curi ili dečku. Ali je zanimljivo kako ovi prvi imaju potrebu ove druge nazvati plačipičkama i onda se s njima sprdati i objasniti im da su nevrijedni njihove pažnje. Mislim.. who cares about it.
Zvjezdani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:51   #56
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
tebi su to strana iskustva kao i meni predmenstrualna ili porođajna bol ili tiha ekstaza pri prolasku kraj izloga s krpicama i đinđama. zato ih i ismijavaš.
PMS prođe. Netko tko konstantno kuka da mu je život sranje, da se treba ubit (a nije ozbiljno depresivan) i time privlači pažnju te nije u stanju prići curi je u kroničnom pms-u, nažalost.

Quote:
možeš primjerom pojasniti podvučene pojmove?
Primjeri mogu biti banalni, ne mora se čak raditi o kriznim situacijama jer takva osoba konstantno stvara krizne situacije. Ono što mi prvo pada na pamet, žena je umorna, pod stresom na poslu cijeli dan, želi se doći doma opustiti, a dočeka je svjetski patnik kojem ionako ništa nema smisla. Ona koluta očima i odlazi za komp/tv/u krevet jer niti ima podršku u takvom tipu niti se kraj njega može opustiti, a kamoli razveseliti. Ako je sunčana nedjelja, takva osoba će u toj sunčanoj nedjelji naći razlog da je pokvari. Takve osobe padaju na "detaljima" tako da velike primjere je sasvim izlišno i spominjati. Ako netko ne može hendlati sebe, svoje ponašanje i akcije, kako će hendlati odnos s drugom osobom? Kao neće imati ispade "a što vidiš u meni, a zašto me voliš"? Kako ne.

Quote:
što ako je obratno? mene recimo strah od nastupa u krevetu ili skidanja pred curom čini nesigurnim u ophođenju s curom koja mi se svidi, a dijelom i, kako to lijepo kažete, plačipičkom.
Nema tu obratno ni neobratno, to je začaran krug i sve proizlazi iz iste točke problema. Ako ti dopuštaš da te tvoja nesigurnost određuje, štoviše bude tvoja glavna odrednica naravno da ćeš failati, ne samo u seksu nego u svemu drugome u vezi. Ako moraš promišljati što ćeš napraviti u krevetu, kad, kako, nemoj u krevet ni ulaziti. Ako se ne možeš skinuti pred curom, kako to zamišljaš da bi imali sretnu vezu? Čuda se ne događaju i partner nije čarobni štapić.


Quote:
poruka tebi i ostalim curama kojima je takvo ponašanje odbojno: ako vam se dotični jada o tim stvarima, smatra vas nekom vrstom prijateljice, u svakom slučaju vas ne gleda kao potencijalnu tako da je nebitno ako vas to turnofiše.
A misliš da pred potencijalnom može sakriti nesigurnost? Ako čak i uspije na kraće staze, na duže ne može.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:53   #57
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Hoću reći, za svako ponašanje postoji i neki razlog. Što se tiče muških neprilazaka curama, iza tog ponašanja uvijek stoji neka trauma

Cika Strile
da, da, trauma s kojom se muškarac ne zna nositi.

to je njegov problem. njegov! n j e g o v!

je li netko pročitao ono što sam napisao o ljudima sa stvarnim bolovima?
to bi nas sve trebalo zaustavit pa da pomislimo.

i još nešto. jedno je da se žališ bliskim prijateljima, o bilo čemu. zato oni postoje.

žaliti se nepoznatim ljudima o stvarima o kojima ne bi se smio žaliti, hm, da, da sam žena, ja bih se takvog klonio.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:57   #58
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
da, da, trauma s kojom se muškarac ne zna nositi.

to je njegov problem. njegov! n j e g o v!

je li netko pročitao ono što sam napisao o ljudima sa stvarnim bolovima?
to bi nas sve trebalo zaustavit pa da pomislimo.

i još nešto. jedno je da se žališ bliskim prijateljima, o bilo čemu. zato oni postoje.

žaliti se nepoznatim ljudima o stvarima o kojima ne bi se smio žaliti, hm, da, da sam žena, ja bih se takvog klonio.
sva sreća što nisi žena

iam ih i previše na ovom planetu nažalost


PSvaj post je za Luciju
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:58   #59
Quote:
Zvjezdani kaže: Pogledaj post
Misliš da je svima lako čuti da su napravili neku glupost? Neki ne mogu zamisliti da netko drugi ima problem sa pristupanjem curi ili dečku. Ali je zanimljivo kako ovi prvi imaju potrebu ove druge nazvati plačipičkama i onda se s njima sprdati i objasniti im da su nevrijedni njihove pažnje. Mislim.. who cares about it.
Mislim da meni prije svega nije lako.

Samo što ja sebi ne uzimam za pravo misliti da je za to kriv itko osim MENE.

Tražiti pomoć na forumu? neka i to. ali neka to rade pristojno i dostojanstveno. neka bar pokušaju da ne izgledaju kao potpuni...ne znam što.

Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
sva sreća što nisi žena

iam ih i previše na ovom planetu nažalost


PSvaj post je za Luciju
najlakše u drugima tražiti razlog za svoje probleme.
__________________
~v

Zadnje uređivanje Meadow : 03.10.2012. at 21:59. Reason: multiquote
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:01   #60
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
da, da, trauma s kojom se muškarac ne zna nositi.

to je njegov problem. njegov! n j e g o v!

je li netko pročitao ono što sam napisao o ljudima sa stvarnim bolovima?
to bi nas sve trebalo zaustavit pa da pomislimo.

i još nešto. jedno je da se žališ bliskim prijateljima, o bilo čemu. zato oni postoje.

žaliti se nepoznatim ljudima o stvarima o kojima ne bi se smio žaliti, hm, da, da sam žena, ja bih se takvog klonio.
Po čemu se o takvim stvarima ne bi smio žaliti?
Šta bi svi trebali glumiti da im odjebi nisu problem i da su iznad toga.
Puno više mi se gade ljudi koji se bahate,preseravaju i glume da ih odjebi ni najmanje ne diraju.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.