Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite pojavu političara Bože Petrova školskim ocjenama
odličan 43 20.48%
vrlo dobar 21 10.00%
dobar 18 8.57%
dovoljan 16 7.62%
nedovoljan 112 53.33%
Glasovatelji: 210. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 09:44   #861
Nije bas da se cesto slazem sa Pusickom ali slozio bi se sa njenom ocjenom da je kod Mosta ( zapravo kod Petrova jer ostali samo slijede njegove hirove ) sve ok kada treba nesto rusiti ali kada treba sjesti i raditi.....jednostavno ne ide.


U tom smislu pozdravljam njegovu ostavku jer je posao predsjednika sabora ipak ozbiljni cinovnicki posao.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:46   #862
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nije bas da se cesto slazem sa Pusickom ali slozio bi se sa njenom ocjenom da je kod Mosta ( zapravo kod Petrova jer ostali samo slijede njegove hirove ) sve ok kada treba nesto rusiti ali kada treba sjesti i raditi.....jednostavno ne ide.

Eto i to smo dočekali, iako nimalo iznenađeni, da se navodni desničari slažu sa Vesnom Pusić u vezi Mosta
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:48   #863
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Eto i to smo dočekali, iako nimalo iznenađeni, da se navodni desničari slažu sa Vesnom Pusić u vezi Mosta
Dobro..ja sam se barem oko Mosta oduvijek slagao sa Pusickom.
Ali me Petrov ipak iznenadio...zapravo sam se zaboravio........ja sam ocekivao rusilacku kampanju tek za dvije godine....tamo pred sljedece izbore. Zaboravio sam da postoje i lokalni.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:53   #864
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nije bas da se cesto slazem sa Pusickom ali slozio bi se sa njenom ocjenom da je kod Mosta ( zapravo kod Petrova jer ostali samo slijede njegove hirove ) sve ok kada treba nesto rusiti ali kada treba sjesti i raditi.....jednostavno ne ide.
Mesijanski kompleks

Quote:
U tom smislu pozdravljam njegovu ostavku jer je posao predsjednika sabora ipak ozbiljni cinovnicki posao.
https://i.imgflip.com/1ogtyl.jpg
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:13   #865
Nevjerojatni su izljevi mržnje Petrova prema premijeru Plenkoviću. Neshvatljivo mi je da jedna odrasla, javna osoba sa akademskom titulom ima takav nastup, bez obzira na izbornu kampanju.
Usporedio bih nesnošljivost bivšeg premijera Milanovića prema predsjednici Kitarović, međutim, Petrov je otišao puno dalje. Opsjednut je premijerom! Nevjerojatno!!!
morgen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 06:58   #866
Još se mala lažljiva ljiga nije pomirila s činjenicom da je izgubila?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:03   #867
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nije bas da se cesto slazem sa Pusickom ali slozio bi se sa njenom ocjenom da je kod Mosta ( zapravo kod Petrova jer ostali samo slijede njegove hirove ) sve ok kada treba nesto rusiti ali kada treba sjesti i raditi.....jednostavno ne ide.


U tom smislu pozdravljam njegovu ostavku jer je posao predsjednika sabora ipak ozbiljni cinovnicki posao.
pospremiti ivicu na robiju,nije hir...
nasaditi sdp u pregovorima,a poslije hdz 2 put ,nakon pregovora,e to je umijece...
pusicka se lagano uvlaci plenkovicu...
bojim se da je agrohoror sponzorirao i nju...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:05   #868
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Nevjerojatni su izljevi mržnje Petrova prema premijeru Plenkoviću. Neshvatljivo mi je da jedna odrasla, javna osoba sa akademskom titulom ima takav nastup, bez obzira na izbornu kampanju.
Usporedio bih nesnošljivost bivšeg premijera Milanovića prema predsjednici Kitarović, međutim, Petrov je otišao puno dalje. Opsjednut je premijerom! Nevjerojatno!!!
izmedju ljubavi i mrznje je samo jedan korak...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:49   #869
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Nevjerojatni su izljevi mržnje Petrova prema premijeru Plenkoviću. Neshvatljivo mi je da jedna odrasla, javna osoba sa akademskom titulom ima takav nastup, bez obzira na izbornu kampanju.
Usporedio bih nesnošljivost bivšeg premijera Milanovića prema predsjednici Kitarović, međutim, Petrov je otišao puno dalje. Opsjednut je premijerom! Nevjerojatno!!!
Ali ti je shvatljivo da Plenki mora dat otkaz pred kamerama i onda puštat snimku svoje moći i genijalnosti na predizbornim skupovima. To je ipak stepenica iznad svega što sam ja u politici vidjela.

Bolesnici svi skupa.

Stavit Milanovića u rečenicu s njima je svetogrđe.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:50   #870
Tema je B. Petrov. Što je meni shvatljivo/neshvatljivo to znam ja, ne čitam tuđe misli... Neshvatljivo mi je i to da čovjek u svojim nastupima ne nalazi elemente čiju je teoriju izučavao na fakultetu.
morgen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 04:31   #871
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Tema je B. Petrov. Što je meni shvatljivo/neshvatljivo to znam ja, ne čitam tuđe misli... Neshvatljivo mi je i to da čovjek u svojim nastupima ne nalazi elemente čiju je teoriju izučavao na fakultetu.
pametna opaska, ova druga (ali i prva je sasvim na mjestu)

fakat, i ja se često pitam jel Božo dobro proučio Freuda, Adlera, Junga...Maslowa i koga sve ne...ili se na ispitima provlačil s dvojkom?

čak i osnovne tehnike manipulacije (masama) nije dobro savladao, em povremeno to radi preagresivno em se često pogubi, i.e. ne slijedi osnove logike tak da i obični šibicar može skužit kak petlja i mulja.

jebateled, pa jedan bandić to radi 15x bolje od njega.
IQ0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 05:07   #872
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
pametna opaska, ova druga (ali i prva je sasvim na mjestu)

fakat, i ja se često pitam jel Božo dobro proučio Freuda, Adlera, Junga...Maslowa i koga sve ne...ili se na ispitima provlačil s dvojkom?

čak i osnovne tehnike manipulacije (masama) nije dobro savladao, em povremeno to radi preagresivno em se često pogubi, i.e. ne slijedi osnove logike tak da i obični šibicar može skužit kak petlja i mulja.

jebateled, pa jedan bandić to radi 15x bolje od njega.
stvara vlast-rusi vlast...
psihijatrija u saboru...
tip je super...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:07   #873
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
pametna opaska, ova druga (ali i prva je sasvim na mjestu)

fakat, i ja se često pitam jel Božo dobro proučio Freuda, Adlera, Junga...Maslowa i koga sve ne...ili se na ispitima provlačil s dvojkom?

čak i osnovne tehnike manipulacije (masama) nije dobro savladao, em povremeno to radi preagresivno em se često pogubi, i.e. ne slijedi osnove logike tak da i obični šibicar može skužit kak petlja i mulja.

jebateled, pa jedan bandić to radi 15x bolje od njega.
Ti mu to što se ne želi služiti manipulacijom uzimaš za zlo?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:24   #874
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ti mu to što se ne želi služiti manipulacijom uzimaš za zlo?

nisi shvatila. manipulacija (masama i pojedincem) per se može biti i pozitivna i negativna.

da bi prenio svoju poruku (koja god ona bila) i privukao ljude moraš biti u stanju iskomunicirati to na uvjerljiv, dopadljiv itd. način.

petrov je tu prilično podbacio i.e mogao je neke stvari odraditi puno bolje. i da ti pravo kažem, s obzirom da je lik inteligentan (plus što ima to specifično obrazovanje) očekivala sam puno više.
IQ0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:35   #875
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
nisi shvatila. manipulacija (masama i pojedincem) per se može biti i pozitivna i negativna.

da bi prenio svoju poruku (koja god ona bila) i privukao ljude moraš biti u stanju iskomunicirati to na uvjerljiv, dopadljiv itd. način.

petrov je tu prilično podbacio i.e mogao je neke stvari odraditi puno bolje. i da ti pravo kažem, s obzirom da je lik inteligentan (plus što ima to specifično obrazovanje) očekivala sam puno više.
Najveći problem Petrova je taj što je ne-elokventan, neuvjerljiv, ubitačno spor, dosadan i stalno ponavlja isto.
Ne-konkretan, lažno zagonetan, on naprosto zna puno lipih stvari samo ne smi reć, e! .

Loša komunikacija, definitivno.
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:47   #876
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
nisi shvatila. manipulacija (masama i pojedincem) per se može biti i pozitivna i negativna.

da bi prenio svoju poruku (koja god ona bila) i privukao ljude moraš biti u stanju iskomunicirati to na uvjerljiv, dopadljiv itd. način.

petrov je tu prilično podbacio i.e mogao je neke stvari odraditi puno bolje. i da ti pravo kažem, s obzirom da je lik inteligentan (plus što ima to specifično obrazovanje) očekivala sam puno više.
Inače sam strojar, ali na tamo nekim ne baš meni zanimljivim koelgijima učili su me (koliko se sjećam) da je inteligencija (bukvalno) spososbnost da se čovjek snađei prilagodi u novoj situaciji...

Petrov je pokazao, dva puta,da to nije sposoban...ergo,nije baš inteligentan,po samoj definiciji...

A zvanje koje ima,koje bi mu trebalo biti plus u komunikaciji,mu nije pomoglo,ergo,to još više pridonosi teoriji o inteligenciji...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:36   #877
Nedjeljom u dva

Kriminal u Agrokoru i oko njega tema je emisije Nedjeljom u dva. Gost je predsjednik Mosta Božo Petrov koji je prvi podnio kaznenu prijavu protiv Ivice Todorića. Je li Todorić sam odgovoran za lažna financijska izvješća te koje politike su godinama pomagale donedavno najjaču hrvatsku kompaniju, neka su od pitanja emisije.
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:46   #878
Koja smijurija
__________________
Dinja, milun ili cata?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:59   #879
Bio je dobar Petrov u nedjelju, nacrtao svima, pa i onima s nešto slabijim kognitivnim sposobnostima koji samo slijepom mržnjom pljuju po MOST-u jer im "talasa" sustavom da su Todorići samo djeca mame SDP-a i tate HDZ-a.

Isto vrijedi za Horvatinčiće, Mamiće i slične "ugledne članove društva".
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:48   #880
HDZ planeta
ima dva kometa
ćaća se vraća a gazda odlazi
,
dok politička elita
ima stotine satelita.
Pomozi nam Božo(e)
da ih sve skupa
proguta crna rupa
__________________
Cijepljen živom vakcinom o vlastitom trošku. Molim HZZO povrat troškova vakcinacije,,,,,,,,,,
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.