Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2017., 20:52   #7181
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Kaj čekaš?
Ovdje volimo priče o barenju.
Ako je suditi po nicku... nije stigla jer je uvijek gore.



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.08.2017., 20:53   #7182
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Evo, da podijelim svoje iskustvo. Prije negdje recimo godinu dana ili manje tu mi se javila jedna cura na oglas, našli smo se na slijepo bez ikakvih obaveza i sve super.
Možda i pročita ovo. Neka.

Znači cura ok, sve na mjestu. Može se reći i trun žita u kukolju. Čak joj se svidjela moja glazba
Ono što je bio problem jest to što ne mogu funkcionirati s ljudima koji imaju potrebu projicirati na mene neke svoje bilo svjesne ili podsvjesne frustracije. Osjećao sam se kao da sam s mamom ili starijom sestrom koja ima potrebu negodovati, dovoditi me pameti i kolutati očima zbog svake moje životne odluke (ili manjka neke odluke). Moja stvar uostalom. Da, znam da se trudila ne biti takva i inače je cura širokih svjetonazora i topla kao osoba, no to je jednostavno bilo jače od nje. Takav pristup kao da me vraća unazad dosta godina kada sam ljudima (curama pretežno) dopuštao da se tako ponašaju prema meni. Nađemo se, a ja baš nisam raspoložen ili nebitno što, a komentar odmah "tebi je uvijek nešto", pa sve do "spalila bih ti šamar", a jedno pet puta kako smo se nalazili to kratko vrijeme sam čuo od nje kako je na jedno pet različitih načina umirala kada je bila vani i to praktički svaki put. Ili se smrznula i skoro umrla, ili je dobila napadaj panike ili nešto treće i četvrto. Nisam joj naravno rekao "tebi je uvijek nešto". Ne serem ljudima na njihove slabosti jer me iskreno niti ne smetaju i ne projiciram svoje probleme i frustracije na njih iako ih imam napretek. Ne mora nitko biti kao ja, razmišljati kao ja, živjeti kao ja i trpjeti na svojoj koži zbog mojih životnih sranja s kojima se ja nisam u stanju nositi na zreo način.

I moram reći, cura je super ovak, ali prekinuo sam na brzaka taj odnos nakon koji mjesec zbog svog zdravlja i što shvaćam da to nije vrsta odnosa kakva mi u životu treba, bilo da se radi o poznanstvu, prijateljstvu ili vezi. Treba mi osoba s kojom bih imao normalnu komunikaciju, a ne nekoga tko bi me polako transfomirao u papučara koji će žderati non-stop nekakve usrane kritike. Treba mi pravi kompa i razumijevanje. Treba mi netko tko će me prihvatiti takvim kakav jesam, a ne mi govoriti ko malom djetetu što bih trebao sa "svojim životom".
Na žalost, većina cura jednostavno ima tu neku svoju potrebu 'transformirati' nekoga svojim 'pozitivnim i ispravnim' utjecajima koji nisu ništa drugo nego projiciranje svega onoga što ne vole niti kod samih sebe. Jedina ženska osoba koja na mene nije projicirala svoje nesigurnosti i koja mi nije docirala je pak bila jedna frendica koja je bila u tolikoj mjeri autodestruktivna i toliko se smatrala bezvrijednom i životnim promašajem da se nije niti mogla popesti do tog nivoa da mi sere. Naravno da je i s njom puklo jer kada naiđete na još većeg pacijenta od sebe koji radi sve veće drame, shvatite da je za obostrano dobro prekinuti takvu farsu.

Život je prekratak da bih imao odnose koji su išta drugo osim neopterećeni, zdravi i spontani. Ne mora svaka cura biti iskrojena po nekim mojim iluzijama, ali odnos mora biti korektan. Može biti i luda, ali na način kojim ne ugrožava moje psihičko zdravlje.
Da li tražim puno? Naravno da tražim. Tražiti prijateljstvo, korektnost, neopterećenost, toplinu i razumijevanje su svemirski kriteriji.
Upadam ovako bezveze, ali moram samo napisati da potpisujem ovo, pogotovo ovaj zadnji dio
Isto to trazim, bilo od prijateljstva, veze ili nesto trece, samo eto nije samo tako naici na nekoga tko ti odgovara tom nekom vibrom, i jos da ti njemu/njoj odgovaras..
coconut addict is offline  
Old 27.08.2017., 21:39   #7183
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da su sve žene iste?
Opet si fulao, a struka ti je to.

Ne, otpori mogu biti različite vrijednosti, ali ukupan je bitan da bi se izračunala struja (ti). Znači, tvoja osobnost se gradi sa svakim dodatnim otporom (ženom).
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Hoće reći bilo što samo da biser "nisam serijski jebač, ja uvijek jednu po jednu" padne a prethodnu stranicu.
Mogao bih to staviti ispod nicka, vidiš.
mužjak is offline  
Old 27.08.2017., 21:46   #7184
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Opet si fulao, a struka ti je to.

Ne, otpori mogu biti različite vrijednosti, ali ukupan je bitan da bi se izračunala struja (ti). Znači, tvoja osobnost se gradi sa svakim dodatnim otporom (ženom).

Mogao bih to staviti ispod nicka, vidiš.
Hoćeš reći, više žena-slabija osobnost (struja)
Ili slabije žene-jača struja.

Nisam pratio cijeli razgovor, samo zaključujem ovak sa strane...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 27.08.2017., 22:17   #7185
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Opet si fulao, a struka ti je to.

Ne, otpori mogu biti različite vrijednosti, ali ukupan je bitan da bi se izračunala struja (ti). Znači, tvoja osobnost se gradi sa svakim dodatnim otporom (ženom).
Tesko. I serijski I paralelni jebaci ce tesko promijeniti osobnost s brojem zena. Jedino ako je taj broj nula. Tada I ti I tvoja osobnost padnete na nulu I pocnes pricati po forumu kako si aseksualan.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 27.08.2017., 22:24   #7186
samo nemojte prtljat po osiguračima sa žičicom i s mokrim rukama dirat struju
Orak is offline  
Old 27.08.2017., 22:37   #7187
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
samo nemojte prtljat po osiguračima sa žičicom i s mokrim rukama dirat struju
Koliko vidim ubit će ih struja od prtljanja po ženama.
AngryNomad is offline  
Old 27.08.2017., 22:47   #7188
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći, više žena-slabija osobnost (struja)
Ili slabije žene-jača struja.

Nisam pratio cijeli razgovor, samo zaključujem ovak sa strane...
Nisi dobro upratio.

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Tesko. I serijski I paralelni jebaci ce tesko promijeniti osobnost s brojem zena. Jedino ako je taj broj nula. Tada I ti I tvoja osobnost padnete na nulu I pocnes pricati po forumu kako si aseksualan.
Znači, toliko o argumentiranoj raspravi? Sad ćemo se vrijeđati? Ta nisam ti ja kriv što ne znaš osnovni strujni krug.

I te podmukle zaključke ne mislim komentirati. Valjda je samo tebi jasno kako si do njih došao.
mužjak is offline  
Old 27.08.2017., 23:35   #7189
Žene su kao auti....

Imaš folciku, renola, alfu, yugića,...
Zek0slav is offline  
Old 27.08.2017., 23:40   #7190
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Žene su kao auti....

Imaš folciku
Prljava i tvrda.
Quote:
renola,
Sigurna, ali skupa za održavanje.
Quote:
alfu,
Lijepa, ali stalno neki problemi s njome.
Quote:
yugića,...
Živi u nekim prošlim vremenima.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 27.08.2017., 23:45   #7191
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Žene su kao auti....

Imaš folciku, renola, alfu, yugića,...


Samo ću reći, da nema žena - ne bi ni nas bilo.
mužjak is offline  
Old 27.08.2017., 23:54   #7192
Ovaj razgovor o ženama je baš jako hot
anđeo tame is offline  
Old 27.08.2017., 23:56   #7193
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Žene su kao auti....

Imaš folciku, renola, alfu, yugića,...
Auti ipak duže traju...
Hammerstone is offline  
Old 28.08.2017., 05:58   #7194
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Nisi dobro upratio.

Znači, toliko o argumentiranoj raspravi? Sad ćemo se vrijeđati? Ta nisam ti ja kriv što ne znaš osnovni strujni krug.

I te podmukle zaključke ne mislim komentirati. Valjda je samo tebi jasno kako si do njih došao.
Samo povlacim analogiju. Ovdje nije stvar o strujnom krugu, nego o musko-zenskim odnosima.

Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Auti ipak duže traju...
Sve ovisi kako ih odrzavas.


Zadnji oglas je top.

Kakvo je to vatreno dopisivanje?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Zadnje uređivanje nyxter : 28.08.2017. at 07:20.
nyxter is offline  
Old 28.08.2017., 07:39   #7195
Mene zanima -verifikaciju cega?

Sent using T
Riona is offline  
Old 28.08.2017., 08:01   #7196
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Auti ipak duže traju...
Kad ne znas održavat kako treba
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 28.08.2017., 08:45   #7197
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Kad ne znas održavat kako treba
Hahahah.

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Samo povlacim analogiju. Ovdje nije stvar o strujnom krugu, nego o musko-zenskim odnosima.
Siriusli, sad ćeš tako?

Ček, zar nije glavna fora analogije da bude istinita? Pa ne možeš prosuti svoju mudrost i tek tako je nazvati analogijom, hebemu.

I naravno da je cijelo vrijeme riječ o šali. Žene su prekrasna bića kad to žele biti, a ne stvari i objekti.
mužjak is offline  
Old 28.08.2017., 09:31   #7198
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Zadnji oglas je top.

Kakvo je to vatreno dopisivanje?
Mogao bi se javiti pa saznati, ali prvo mu moraš poslati fotke da vidi da si žensko
anđeo tame is offline  
Old 28.08.2017., 09:36   #7199
[QUOTE=nyxter;65229557]

Zadnji oglas je top.

QUOTE]

Mora biti top kad ti je dio nicka Top.
Oglas je odraz vecine brakova gdje nezadovoljan partner (u ovom slucaju muskog roda) umjesto da rijesi probleme u braku ili se rastane, svoju nedohebanost rijesava na drugi nacin (opce poznati i sveprisutni kukavicluk). A odraz nedohebanosti je da dalje od chata ne moze.
Skitaljka is offline  
Old 28.08.2017., 09:43   #7200
Moš mislit kako ne može dalje od chata.
To je napisao kao dudu varalicu
Nečovjek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.