Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2017., 16:16   #121
F8te of the Furious nastavlja po špranci 7mice. Veoma zabavan film sa etabliranim likovima i originalnim akcijskim scenama. No, zbog pomalo nasilno komičnih djelova i predvidljivo naivnih raspleta ipak ostavlja malo slabiji utisak od 7dmice i još uvijek najboljeg nastavka broj 5.
Svakako ići pogledati u kino ako ste fan FF franšize i ako volite zabavne akcijske filmove sa poznatim glumcima.
F&F franšiza možda nije ostala vjerna automobilskim trkama, ali je ostala vjerna dobrim ženskama i njihovim guzicama. Ocjena 8/10 IMDB
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:19   #122
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Nije li ovo ogroman spojler? Nisam gledao trejler, pa ne znam jel se ovo pokazuje.
Normalno da toga nema u traileru ali što radiš ovdje ako se bojiš spoilera. Film je već 2 tjedna u kinima.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 17:15   #123
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Normalno da toga nema u traileru ali što radiš ovdje ako se bojiš spoilera. Film je već 2 tjedna u kinima.
Ja sam film odavno pogledao, prije 5 tjedana. Ali se, vidiš, brinem za druge.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:46   #124
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ja sam film odavno pogledao, prije 5 tjedana. Ali se, vidiš, brinem za druge.
Ne znam, tj.nisam 100 % ziher, nisam gledala film. Ali mi je izbacilo to na Tumblru ( jer pratim nekoliko blogova o Paulu ) da spada pod taj film. Tak da sam zakačila u svakom slučaju.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:51   #125
Jakog li spoilera, ništa ne govori, bez pravog konteksta nema se pojma što ta scena znači. ima puno jači spoiler u samoj radnji, tj. tko se vrati natrag u radnju na par scena i to u suprotnoj ulozi od prošlog filma, tj. pretrošlog.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:02   #126
Ali je tužan... Svi znamo zašto...
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 08:53   #127
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Meni Paul uopce nije falio, ali nimalo.
Koliko beše, 6 epizoda on igra, u ovoj ga nema. Nedostatak se oseti, moj dojam. Nije on bio sporedna uloga.

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Nije li ovo ogroman spojler? Nisam gledao trejler, pa ne znam jel se ovo pokazuje.
Kad sam gledao trejler - ja sam zaista pomislio da je film smeće, ali nakon što sam ga pogledao, iznenadio se. Retko koji film me je pozitivno iznenadio nakon odgledanog trejlera. Mislim, nije da hvalim film, prosečno dobar, ja sam fan drugačijih filmova, ali ovaj svejedno preporučujem. Poslednji u Cineplexu koji sam pogledao pre nego što sam došao za Kanadu bio je FF7 i čini mi se Pobesneli Max.

Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ali je tužan... Svi znamo zašto...
Mislim da je bilo jako teško napraviti dobru priču nakon tako tužnog kraja Walkera (ako na to misliš) koja bi zadovoljila fanove FF-a. Čini mi se da je FF8 trebao da počne na način kako je FF7 završen, da se nešta kaže u vezi Briana i slično. Meni je recimo to nedostajalo, neka veza, neki most, osim ako nešta nisam propustio jer sam se pred sam početak textao na fonu.

Inače, F&F9 se očekuje za 2 godine, bar je tako Vin Diesel najavio na svom instagram profilu. Navodno se već radi na filmu. Moj sin se zove Dominik, pa svaki put kada čujem u filmu da neko kaže Dominik, oduševim se.
__________________
Une difficulté est une lumière. Une difficulté insurmontable est un soleil.
Nomen Nescio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:03   #128
Nisam gledao još...ali ovo je za respekt...jedan vikend prikazivanja, već preko pola milijarde dolara worldwide
Sretan Uskrs svima...
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:47   #129
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
F&F franšiza možda nije ostala vjerna automobilskim trkama, ali je ostala vjerna dobrim ženskama i njihovim guzicama. Ocjena 8/10 IMDB
Zaboravio sam pohvaliti dobre guzice u ovom nastavku. Sedmica je imala neke žgoljavice vrijedne zaborava.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 18:39   #130
Odlično izrežirano. F. Gary Gray se zaista iskazao. Izvukao je najbolji performance Vin Diesela u njegovoj karijeri, ostatak ekipe je bio na osjetno višoj razini u odnosu na prošle dijelove. No, okrećemo se sljedećem nastavku, a pošto je prerano otvarati temu za Fast and Furious 9, napisat ću ovdje.

Iz pouzdanih izvora sam jučer dobio informaciju kako će radnja Fast and Furious 9 biti u Australiji, napokon.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:18   #131
Quote:
Jimmy_Leppard kaže: Pogledaj post
Iz pouzdanih izvora sam jučer dobio informaciju kako će radnja Fast and Furious 9 biti u Australiji, napokon.
Teško da će se držati samo jedne lokacije. Mislim da u posljednjih 5 filmova nisu niti jednom prošli manje od 3 države.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 07:22   #132
Quote:
Nomen Nescio kaže: Pogledaj post
Mislim da je bilo jako teško napraviti dobru priču nakon tako tužnog kraja Walkera (ako na to misliš) koja bi zadovoljila fanove FF-a. Čini mi se da je FF8 trebao da počne na način kako je FF7 završen, da se nešta kaže u vezi Briana i slično. Meni je recimo to nedostajalo, neka veza, neki most, osim ako nešta nisam propustio jer sam se pred sam početak textao na fonu.
Da... A i tužno mi je u toj priči s malim Brianom da je Vin Diesel svoju biološku kćer nazvao Pauline, po Paulu. Baš tužno.

http://hollywoodlife.com/2015/03/23/...f-paul-walker/
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 10:11   #133
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Teško da će se držati samo jedne lokacije. Mislim da u posljednjih 5 filmova nisu niti jednom prošli manje od 3 države.
Ne, naravno da neće biti samo jedna lokacija, ali je Australija prva dogovorena (izuzev SAD-a naravno).
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 12:21   #134
Isusbog, imao je uspješnije otvaranje od The Force Awakens
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:44   #135
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Isusbog, imao je uspješnije otvaranje od The Force Awakens
Jer je izasao u skoro svim trzistima u isto vrijeme. Npr u Americi je imao za 50mil manje otvaranje nego prosli furious.
Glupo je izjavljivati da ima uspjesnije otvaranje kad nisu izasli u istom broju trzista. Npr u Americi je imao dosta slabije otvaranje i od Force Awakensa i od proslih brzih i zestokih.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:56   #136
Paul fali onima koji su ofrasli uz prve filmove. Kad naletim na prvi film, pa ih vidim, izgledaju kao klinci, pa se sjetim kako sam i ja tada bio klinac.. jebeno vrijeme, kako leti.

ide se u subotu, jedva cekam
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 14:13   #137
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Jer je izasao u skoro svim trzistima u isto vrijeme. Npr u Americi je imao za 50mil manje otvaranje nego prosli furious.
Glupo je izjavljivati da ima uspjesnije otvaranje kad nisu izasli u istom broju trzista. Npr u Americi je imao dosta slabije otvaranje i od Force Awakensa i od proslih brzih i zestokih.
Čak i uzevši veći broj tržišta u obzir, nisam očekivao da će imat tako dobar start. Očekivao sam da će osmica pri kraju eksploatacije utržit max. milijardu, ali čini se da neće previše zaostajat za sedmicom po zaradi.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:00   #138
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Paul fali onima koji su ofrasli uz prve filmove. Kad naletim na prvi film, pa ih vidim, izgledaju kao klinci, pa se sjetim kako sam i ja tada bio klinac.. jebeno vrijeme, kako leti.

ide se u subotu, jedva cekam
A cuj, odrasla sam i ja uz prve filmove - samo dok se sjetim kako su svi bili nabrijani prije 15 godina, ali mi Paul nimalo ne fali. Mozda zato sto ga nisam ni dozivljavala previse osim u prvom dijelu
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:17   #139
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Paul fali onima koji su ofrasli uz prve filmove. Kad naletim na prvi film, pa ih vidim, izgledaju kao klinci, pa se sjetim kako sam i ja tada bio klinac.. jebeno vrijeme, kako leti.

ide se u subotu, jedva cekam
Baš sam i ja isto pomislio.

Mene je film razočarao, naravno da od ovakvog flima ne očekuješ radnju koja bi te natjerala na razmišljanje, ali ovo je smijurija, kao da gledam policijsku akademiju. Osobno mi je peti dio odličan, dobra priča, red ganjanja, red akcije, a ovo sve novije je bezveze.

Ne želim ti spoilati film, tko zna, možda budeš imao i drukčiji doživljaj.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:59   #140
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
F8te of the Furious nastavlja po špranci 7mice. Veoma zabavan film sa etabliranim likovima i originalnim akcijskim scenama. No, zbog pomalo nasilno komičnih djelova i predvidljivo naivnih raspleta ipak ostavlja malo slabiji utisak od 7dmice i još uvijek najboljeg nastavka broj 5.
Svakako ići pogledati u kino ako ste fan FF franšize i ako volite zabavne akcijske filmove sa poznatim glumcima.
F&F franšiza možda nije ostala vjerna automobilskim trkama, ali je ostala vjerna dobrim ženskama i njihovim guzicama. Ocjena 8/10 IMDB
ajoj meni malo slabiji utisak od 7,meni najgoreg djela s previše akcije,skakanje autom izmežu zgrada,trostanom borbom statam i dizela.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.