Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 18:33   #1041
Dobro da nije na lomaci zavrsio
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:21   #1042
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nisi ti bas pratio dogadanje?
Liberali sa ovim veze nemaju, sprzili ga njegovi.
Moj komentar ide prema forumašima koji ne skrivaju radost da je Milo i nemilosti.

Quote:
Sam Milo tvrdi da iza ovog stoji konzervativna struja republikanaca.
Naime on je trebao odrzati govor na nekoj za njih vaznoj konferenciji. Protiv toga se ostro pobunilo konzervativno krilo, ali je naposljetku ipak odluceno da ce on taj govor odrzati. Samo dan nakon te odluke krece prziona.
Otkazan mu je govor, otkazana mu je knjiga i prijeti mu otkaz. Pa se ti zajebavaj sa konzervativcima.
Ma naravno da sam popratio.
Nije ovo samo protiv Mila.
To je udar konzervativaca na Bannona.
Konzervativci su si opet pucali u nogu. Prvi puta kada je onaj bedak Paul Ryan odbio podržati Trumpa.
thortwins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:14   #1043
Gledam pres konferenciju
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:30   #1044
Milo: "This was a highly-funded and well-coordinated attack on me."

Because it costs a FORTUNE to post old YouTube clips.


ciao Milo
DobroJutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:47   #1045
kaj nam se milo napokon svojim neprimjerenim lajanjem uspjel 'samoubit'?

'oće se to desiti ljudima koji misle da su iznad drugih i da se neke osnovne norme u ponašanju i govoru,a kojih se obični puk pridržava, ne odnose na njih.

takvim idiotima sam treba dati dovoljno užeta (u ovom slučaju,samo ga pustiti da laje) i ubit će se sami.
Enlil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:25   #1046
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Moj komentar ide prema forumašima koji ne skrivaju radost da je Milo i nemilosti.



Ma naravno da sam popratio.
Nije ovo samo protiv Mila.
To je udar konzervativaca na Bannona.
Konzervativci su si opet pucali u nogu. Prvi puta kada je onaj bedak Paul Ryan odbio podržati Trumpa.
Mozes li mi objasniti po cemu je to udar na Bannona?
Bannon ce odrzati govor na toj konferenciji i taj govor nikada nije bio upitan.
Ne znam po cemu Bannon ne bi bio po " ukusu " konzervativcima, osim sto je uz Trumpa, ali PEnce je potpredsjednik...mislis li da imaju nesto protiv PEncea?
Osim toga, ako se pokaze tocnim da mu prijeti otkaz onda je i Bannon jedan od " napadaca ".
NE, to je pokazivanje Milou gdje mu je mjesto, a ono sigurno nije na konzervativnoj konferenciji i sigurno ne na govornici. Malo je previse poletio i sada ce mu veliki decki skratiti krila.
On nije Theil iza kojega stoje milioni koje nije stekao zahvaljujuci politici ili republikancima. On si moze dozvoliti da za govornicom kaze: 'I'm a proud gay man' , Milo to ne moze ( iako on to nikada i ne bi rekao ) jer ce mu oni koji su ga stvorili, za ciji portal radi i koji mu financiraju knjigu pokazati gdje mu je mjesto....i pokazali su, sprzili su ga u roku od 24h kao nikada nitko.
Iz ovoga ce se izvuci jedino ako nade dovoljno veliku facu koja bi se zalozila za njega, a ja takvu ne vidim. Osobito jer ih je gadno naljutio posto se on odmah ispricao, a odgovor je " isprika nije dovoljna ".
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:22   #1047
Na Breitbartu objava da je podnio ostavku na mjesto urednika i ostavka je prihvacena.
Mislim da je to the end.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.

Zadnje uređivanje bubi mir : 21.02.2017. at 23:42.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:04   #1048
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Na Breitbartu objava da je podnio ostavku na mjesto urednika i ostavka je prihvacena.
Mislim da je to the end.
Ovo je samo novi početak.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:28   #1049
Ovaj neće nestati sa scene, možda bude još i jači.

No sve da je podržavao pedofiliju, a nije, najsmiješniji je ljevičarski mainstream koji se odjednom zgraža na Mila. Ljevičarsko propagandno glasilo Salon briše članke koji podržavaju pedofiliju, Lena Dunham koja je vlastitu sesertu molestirala, ništa. George Takei koji je pravdao seks s maloljetnicima i iznio svoja iskustva kad je imao 13 godina, ništa. Ljevica šuti. Pa kad je pedofil Polanski dobio nekakvu nagradu pola Hollywooda mu je odao počast gromoglasnim aplauzom, Meryl Streep među prvima.

Ali kad je konzervativac u pitanju, opći linč
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:23   #1050
Quote:
satnik kaže: Pogledaj post
Ovaj neće nestati sa scene, možda bude još i jači.

No sve da je podržavao pedofiliju, a nije, najsmiješniji je ljevičarski mainstream koji se odjednom zgraža na Mila. Ljevičarsko propagandno glasilo Salon briše članke koji podržavaju pedofiliju, Lena Dunham koja je vlastitu sesertu molestirala, ništa. George Takei koji je pravdao seks s maloljetnicima i iznio svoja iskustva kad je imao 13 godina, ništa. Ljevica šuti. Pa kad je pedofil Polanski dobio nekakvu nagradu pola Hollywooda mu je odao počast gromoglasnim aplauzom, Meryl Streep među prvima.

Ali kad je konzervativac u pitanju, opći linč

Ako cemo o dvolicnosti, liberali su napadali svaku njegovu rijec od pocetka. Gdje su bili konzervativci kada je on to govorio? Tada im je odgovarao, pa su se pravili da nisu culi. Sada kada je odigrao svoju epizodu vade mu stare izjave i zgrazaju se nad njima, ne prihvacaju ispriku, a kada je to govorio nisu dobro culi.
Gdje su frendovi koji su sa njim besplatno putovali po cijeloj USA, glupirali se, jeli i pili? Ni slovca sada, a do prije par dana bio je car.
To je politika, nema veze jesi li lijevo ili desno. Kada se zamjeris mocnicima unutar stranke, ostali ce pognuti glave i cuvati sebe. Zato je to jedno od najodvratnijih zanimanja.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:32   #1051
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ako cemo o dvolicnosti, liberali su napadali svaku njegovu rijec od pocetka. Gdje su bili konzervativci kada je on to govorio? Tada im je odgovarao, pa su se pravili da nisu culi. Sada kada je odigrao svoju epizodu vade mu stare izjave i zgrazaju se nad njima, ne prihvacaju ispriku, a kada je to govorio nisu dobro culi.
Gdje su frendovi koji su sa njim besplatno putovali po cijeloj USA, glupirali se, jeli i pili? Ni slovca sada, a do prije par dana bio je car.
To je politika, nema veze jesi li lijevo ili desno. Kada se zamjeris mocnicima unutar stranke, ostali ce pognuti glave i cuvati sebe. Zato je to jedno od najodvratnijih zanimanja.
Zato sam liberalnog svjetonazora, jer je politika najstarija pljačka i najodvratniji zanat u povijesti svijeta.

Nekonsi i konzervativci su započeli ovaj linč, nije slučajno što je bio najavljan kao keynote govornik na CPAC-u pa onda ovo neposredno prije toga. No opet, čudi me ljevica koja se odjednom zgraža, a do jučer su ovakve stvari podržavali kad je u pitanju netko iz njihovih redova.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:37   #1052
styx je dobro opro Mileta i one koji brane,baš je popizdio al je izbriso stari video i postavio novi u nešto smirenijem izdanju. nije konzervativac, on je klasični liberal i nacionalist u smislu da je protiv globalizma i za nezavisne nacionalne države ali svakako zanimljiv
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:57   #1053
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
styx je dobro opro Mileta i one koji brane,baš je popizdio al je izbriso stari video i postavio novi u nešto smirenijem izdanju. nije konzervativac, on je klasični liberal i nacionalist u smislu da je protiv globalizma i za nezavisne nacionalne države ali svakako zanimljiv
Podržava Trumpa, dakle nije niti klasični liberal niti libertarijanac. Ili barem kompromitira neke pretpostavke tog svjetonazora.

Zalaže se za slobodu govora, slobodno tržište i slobodu od prisile, suprotstavlja se idiotskoj feminističkoj mitomaniji, što pozdravljam, ali istovremeno se zalaže za ekonomski protekcionizam, izgradnju zida, državnu potrošnju, militarizam itd.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:18   #1054
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
kaj nam se milo napokon svojim neprimjerenim lajanjem uspjel 'samoubit'?

'oće se to desiti ljudima koji misle da su iznad drugih i da se neke osnovne norme u ponašanju i govoru,a kojih se obični puk pridržava, ne odnose na njih.

takvim idiotima sam treba dati dovoljno užeta (u ovom slučaju,samo ga pustiti da laje) i ubit će se sami.
Idiot? Sam se ubio?

Mozda nema pameti, ali je pokazao da ima vise muda od vecine tzv. "pravih", heteroseksualnih muskaraca. Govorio je protiv onoga sto nam je propisano da mislimo i govorimo, o feminizmu, BLM i seksu izmedju ostalog, dok je vecina nas mudro sutila, pokorena, usutkana i isprepadana. Dao bog da je svugdje vise ovakvih kao on, da uzburkaju mocvaru.

Btw, bas prije par dana je umro jedan ovakav "idiot", Marko Veselica, koji se svojevremeno "ubio sam" jer je "mislio da je iznad drugih i da se norme kojih se obicni puk pridrzava ne odnose na njih". Marko je, kao i Milo, imao muda i pricao dok je vecina nas sutila kao picke.

Tuzno.
Trupina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:35   #1055
Ako nekog zanima - konferencija od sinoc.

Komentari prepuni Polanskog i Dunham.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:55   #1056
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Na Breitbartu objava da je podnio ostavku na mjesto urednika i ostavka je prihvacena.
Mislim da je to the end.
Za Breitbart .
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:02   #1057
Pogledala sam prvi dio konferencije
Mislim da je dobro reagirao
Iako je uzasno cudno gledat ga kako se ispricava
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:15   #1058
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima - konferencija od sinoc.

Komentari prepuni Polanskog i Dunham.
Igra na kartu zrtve, to je jedino sto mu je preostalo.
Zalosno za reci, ali ne bi se cudio da i sada laze kao sto je lagao da je on sa 13 god bio predator i da je zahvalan tom sveceniku ( ako taj svecenik uopce postoji ). Sada bi ga trebalo pritisnuti da imenuje jer ako je istina sto govori onda je pedofil predator na slobodi i vjerojatno zlostavlja neko drugo dijete, a ako izmislja onda ga treba ogoliti do kraja.
Sto se Breitbarta tice, Bannon nije lud da stane iza njega.
Btw, komentari na izjavu kako on svojevoljno daje ostavku su uglavnom: " Common girl!"
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:24   #1059
Ne znam bubimir, zar ne shvataš da je ta laž o njemu kao predatoru njegov način da se izbori s tim?
Obrambeni mehanizam, tipični. Malo previše osude u tvom postu. Jasno je da ti je nesimpatičan, ali pokušaj barem biti objektivan.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:27   #1060
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ne znam bubimir, zar ne shvataš da je ta laž o njemu kao predatoru njegov način da se izbori s tim?
Obrambeni mehanizam, tipični. Malo previše osude u tvom postu. Jasno je da ti je nesimpatičan, ali pokušaj barem biti objektivan.
Ne kazem da nije moguce.
Sumnjicav sam jer je previse puta lagao i to takoder moze biti zbog poremecaja osobnosti koji takoder moze ( i cesto je ) uzrokovan zlostavljanjem, no ne vjerujem mu na rijeci jer je sklon laganju.
Ako je istina on mora imenovati zlostavljaca, ako ni zbog cega, onda zbog druge djece.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.