Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 06:52   #8541
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Old spice Bearglove dezić u sticku Jedini dezić koji doslovno dura cijeli dan. Znači ljeto/zima, fizička aktivnost ovakva ili onakva u njega se uvijek pouzdam i nikada se ne usmrdim. Parira mu jedino Rexona Maximum protection, ali ona je prejaka i ne volim ju često koristiti. Miris je divan, unixes. Nova dva sam već kupila!
potpis!
jedini koji mi drži cijeli dan + trening

si probala i druge Old spice?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:09   #8542
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post

si probala i druge Old spice?
U sticku još nisam. Uzela sam evo sada Lagoon uz Bearglove pa ćemo vidjeti. Još sam imala Bearglove i Wolfthorn u spreju, međutim prezagušujuće, a ne daje neki bolji efekt.

I Wolfthorn mi užasno smrdi.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:14   #8543
Mene je old spice odusevljavao dok nisam skuzila da sve majice imaju pojedenu boju ispod pazuha i bile su krute kao da su stirkane nakon pranja. Otkad ga ne koristimo nema tih problema
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:57   #8544
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Mene je old spice odusevljavao dok nisam skuzila da sve majice imaju pojedenu boju ispod pazuha i bile su krute kao da su stirkane nakon pranja. Otkad ga ne koristimo nema tih problema
E pa to. Sve mi je ispod pazuha bijelo i skoreno od njega na žalost. Ja imam u sticku odor blocker i šteta jer super drži.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 12:36   #8545
Nisam to primijetila. Pogotovo jer ga dragi stalno koristi dok ja perem i peglam.

Generalno mi svi dezići na neki način oštećuju odjeću na predjelu ispod pazuha. Ili ostaju lagano žućkaste fleke, ili tako malo pojedu boje, ili čak budu mrvicu tamnije - kao da je vlažno. Ali to primijetim samo na svojoj odjeći, nikad na njegovoj.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:00   #8546
Oni old spice dezici koji su u gelu znaju ostetit kad ih se nanese preko potrebne kolicine. M koristi odor bloker vec 10god i zna mu pojesti boju ispod ruku na majicama. Ovi u sticku mislim da ne rade to, koristim 3x bearglove uzastopno, a sve majice su mi tamnosive, tamnoplave, crne i to bi se vidilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:00   #8547
Totalni off, ali nisam ja prva počela

Obzirom da i moj muškić već godinama koristi isključivo Old spice u sticku znam o čemu pričate o ukrućenim majicama ispod pazuha. Sve njegove majice prije pranja u mašini natrljam onim Denk mit sapunom protiv mrlja i svi tragovi dezića odoše u pranju.

Malo je gnjavaža, ali Old spice je rijedak dezić od kojeg ga ne svrbi (svi antiperspiranti su ga iritirali) i od kojeg se ne usmrdi ko stoka.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:10   #8548


L' Angelica Pamuk gel za tuširanje-divan, puderast miris koji mi se zadržava na koži Ne isušuje me, imam još jednu u zalihama i vjerujem da ću i nakon te potrošene ponoviti kupnju kad se zaželim mirisa. U međuvremenu imam za trošiti i magareće mlijeko i argan u zalihama, a kokos na wish listi

Balea gel za tuširanje-zaboravila sam od čega, mislim da je šećerna vata ili tako nešto. Privuklo me slatko pakiranje, miris gela je slatkast i malo umjetan, ne zadržava se na koži. Ne isušuje drastično, ali potrebno je mazanje nakon tuširanja. Nije me ničim oduševio da bih ponovila kupnju.

Palmolive Mak gel za tuširanje-iz bočice miriši divno, ali u dodiru s vodom i mojom kožom nekako smrducka, čini mi se da miris mutira. Dala sam mu šansu 2 puta i prenamijenila ga u sapun za ruke.

Nivea Hairmilk šampon za kosu-ponovljena kupnja, bila sam jako zadovoljna kako mi je kosa meka nakon korištenja. Čini mi se da se kosa malo zasitila pa sam uzela neke druge šampone, možda mu se opet vratim nakon par mjeseci.

Garnier uljna micelarna-zadovoljna sam, nije mi izazvala nikakav nered, nije isušivala i super je skidala make up. Jedina zamjerka bi mogla biti što ostavlja uljni trag, no i onako nakon micelarne koristim tonik pa mi to nije bitno. Trenutno u zalihama imam 2 roze Garnierke, Loreal i Byphasse koju sad trošim pa neću tako skoro ponoviti kupnju

Aveo Lotus aceton-nisam primjetila bitne razlike u odnosu na badem (meni je i badem isušivao nokte). Sad koristim lubenicu pa ćemo vidjeti koji mi je bolji.





Elizabeth Arden Provocative Interlude parfem-otkrila sam ga slučajno na kolegici, moram priznati da me inače ova bočica nebi privukla. Divan, nježan i puderast, baš mi se sviđa. Mogla bih ponoviti kupnju kad malo smanjim zalihe i skinem neke druge parfeme s wish liste.

Tesori d'oriente krema za tijelo-odlična Miris je nekako orijentalni i dosta intenzivan i dugo se zadržava na tijelu. Krema ima teksturu maslaca, lako se razmazuje i brzo upija, a kad mi je koža bila suha odmah bih osjetila olakšanje nakon mazanja. Bila mi je odlična za zimu.

Dove Cotton soft dezodorans-ne znam zašto uvijek govorim da ne volim Dove, a većinu toga što isprobam mi paše Barem što se dezodoransa tiče. Svidio mi se miris i dugo je držao. Sad u zalihama imam neke Rexone koje sam uzela 1+1 gratis, no ovom bih se mogla vratiti kad ih potrošim.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:01   #8549
Ljubii, jel ova tesori krema iz bipe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:38   #8550
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Ljubii, jel ova tesori krema iz bipe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije, uzela sam ju u People Marketu u Dubravi
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:48   #8551
2. mjesec:

Avon senses anti-stress tuširalica mi je odgovarala po pitanju mirisa, lijepo se pjeni ali mene izluđuje kod njihovih to što pola proizvoda isklizne iz ruku, što je i kod ove tuširalice bio slučaj. Ne isušuje i miris se zadržava par sati.
Kneipp LE makadamija tuširalica je meni bila genijalna! Malo je potrebno za ribanje cijelog tijela, ne isušuje, kremasta je, dugo se zadržava miris a miriši savršeno, prava zimska tuširalica. Rado bi je ponovila kad bi je ulovila
Eveline argan&vanilla piling je bilo nešto prestrašno ako se mene pita. Ok, ne riba kao piling u teglici ali to ni nije najveći minus, nego brutalno isušivanje. U tri navrata sam je koristila i sva tri puta se morala ponovno tuširati i obilno mazati, tako da je na kraju završila u smeću. Nikad više!
Dove badem i hibiskus mi isto nije odgovarala. Imam ozbiljan problem s njihovim tuširalicama ali sam im svejedno ove godine dala ponovno priliku i požalila, meni taj sapunast miris nikako ne paše, kao ni teško ispiranje. Ali, ne isušuje što im je najveći plus. No, meni to više nije dovoljno.
OSH krema za ruke je bila korektna, brzo se upijala, fino mirisala no po pitanju njege nije bila ništa spešl. Za usputno dnevno mazanje čist ok.
Avon aloe vera krema za ruke mi je bila bolja, općenito je ova linija baš dobra i po pitanju njege, kada su ruke u relativno normalnom stanju. Već sam ih dosta potrošila i vjerojatno ih budem i u budućnosti uzimala.
Dove cashmere comfort mazalica je bila jako dobra. Lako se razmazivala, brzo upijala, miris je bio diskretan i ne previše napadan i lijepo je njegovala. Za razliku od tuširalica ima šanse da se i ubuduće pojavi kod mene.
Tutti frutti maslac je završio na kraju u smeću. Ništa nije hranio kožu, miris je mutirao i smrdio kad se nanese na kožu i baš me razočarao, totalni fail za razliku od pilinga koji mi je bio super.
Genera maska za kosu je bila korektna, nije ništa senzacionalno radila mojoj ne previše zahtjevnoj kosi, no u fazi dok sam imala minival je bila daleko djelotvornija nego sada, kosa je imala lijepo definirane kovrče i bila je nahranjena. Za ravnu, tanku kosu kakva je trenutno, je bila korektna i ništa više od toga.
Aldo Vandini maslac magnolija je jedna od onih mazalica u koje se zaljubiš prilikom prvog susreta. Lagano razmazivanje, brzo upijanje, dugotrajan nježan miris, njega, ma sve! Njihove su mi i mazalice i tuširalice zaista među najboljima i bit će ih još u mom smeću
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:12   #8552
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
teja88, može li link na te kistove za čišćenje laka?
Evo iz ovog setića koristim 5 ili 6 plosnatih kistića, ne znam sad napamet koliko ima plosnatih (ne mogu dobro skužiti po slici), set je full jeftin pa mi ne smetaju ostali kistići koji mi nisu dobri za čišćenje, a meni jedan kist traje stvarno dugo (uz jako jako često lakiranje)

Nisam sad tražila najjeftiniji set, nego samo link da vidiš o čemu se radi:
http://www.ebay.com/itm/15pcs-Nail-A...kAAOSwv-NWUASP
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:12   #8553

Nivea powder touch dezić je ok, miris mi paše, ne usmrdim se i drži mi po cijele dane. Potrošila sam par nivea dezića i budem vjerojatno još u budućnosti.
Bocassy micelarna je najgora micelarna koju sam ja imala prilike probati. Brutalno peče oči, jakog je mirisa koji mi sam po sebi ne bi ni smetao, ali uz to zlostavljanje očiju je bilo too much. Uz to, nije se pokazala ni kao najučinkovitija po pitanju skidanja šminke. Sve u svemu, neće više biti u mom smeću.
Ulje pšeničnih klica sam uzela za okoloočno područje i prenamjenila ga za skidanje šminke jer mi je stvaralo milije dok se koristilo za okoloočnu njegu.
Garnier moisture+comfort maska mi se svidjela, nježnija se pokazala od aqua bomb, a hidratizira. Obje su super po pitanju hidratacije ali mislim da je ova roza više za osjetljiviju kožu.
Terra naturi regeneration kapsule sam uzela zahvaljujući pohvalama tu na forumu. Koža nakon primjene mi je bila elastičnija, nekako življa i miris mi se jako svidio, sve u svemu - ponovit ću opet nekad kupnju.
Neutro roberts zeleni roll-on se pokazao dobrim poput rozog, samo je drugačijeg, diskretnijeg mirisa. Vjerojatno ću ponoviti kupnju kad rješim zalihe.
Avon korektor je bio ok za svrhu za koju je meni potreban, dobro prekrivanje i ne ističe borice, no brzo mi se potrošio.
Carolina Herrera Good Girl dekant je samo potvrdio moju ljubav i činjenicu da je neophodan u mojim redovima divota.
Avon Planet spa okoloočna se pokazala odličnom za jutarnju primjenu, nije nešto specijalno njegovala ali nisam ni imala potrebu za tim nakon odlične noćne njege. No, instant je rješavala otečenost okoloočnog područja tako da sam nakon nje izgledala ne budno, nego spremno Imam još u zalihama.
Essence BTGN neću posebno komentirati, sve je poznato.
Balea Aqua serum isto tako, sve se zna i meni paše.
Missha super aqua ice tear emulzija, dekant je genijalno čudo koje ću prvom prilikom naručiti full size.
Dekat superdrug maske me je, s druge strane, razočarao jer ništa nije radio, ni dobro ni loše.
Prada Candy Kiss je još jedna divota za koju mislim da će prije ili kasnije završiti u mojim rukama.
Afrodita why okoloočna maska je već treća potrošena i paše mi tako da ću je i ubuduće uzimati, nakon što se izguštam u trenutnim.
Avon infinitize maskara je bila dobra, nije se trusila, trajala je po cijele dane, lijepo je definirala trepuše ali se i brzo osušila. Za te pare ok, ali ništa senzacionalno.
Testere nuxe kremica koristim najviše na putovanjima, praktične su, ne škode mojoj koži ali ni ne rade ništa spešl. Već sam ranije pisala da me kod njihovih proizvoda smeta miris, pa tako i kod ovih krema.
Kiehls ultra facial cream mi je odlična, uzimam prvom prilikom full size.
Uriage roseliane tester mi se pokazao dobrim, smiruje moje seljačko rumenilo kada ne koristim LRP roseilac serum, koji je apsolutno genijalan po pitanju smirivanja crvenila.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:28   #8554
3. mjesec:

Kallos silk maska za kosu je odlična za kovrčavu ali ne i za tanku, svilenu kakva je moja po prirodi, odnosno tu nije baš puno radila. Hair pro-tox je daleko bolja po tom pitanju i tu ću kupnju ponoviti.
Avon gel za intimnu njegu je ne znam ni sama koji po redu potrošeni i nije zadnji.
Eveline maslac pistacio odlično njeguje, brzo se upija i dugotrajno miriši ali mene su izluđivale sitne grudice u njemu i zato nisam mogla dočekati da ga potrošim.
Oriflame silk&cashmere krema za ruke je bila ok za trackanje preko dana, u fazu kada mi ruke nisu u kritičnom stanju ali ništa više od toga.
Dove powder soft dezić je odličan! Za razliku od njihovih tuširalica, dezići su mi stvarno super, postojani, ne prejakog mirisa, ne usmrdim se i rado im se vraćam.
Duchesse blazinice su hvaljene masu puta, s razlogom.
Subrina juicy jasmine je divna tuširalica, nježnog mirisa, lako se nanosila, nije isušivala i baš mi se svidjela ali ako ćemo strogo gledati, miris mi nema veze s jasminom.
Vidal kamelija i amber tuširalica je isto bila odlična. Nije isušivala, miris je zahvaljujući amberu pomalo oštriji, lagano na muški vuče ali meni se sviđao, kremaste je strukture i dosta se dugo zadržavao miris.
LPM tuširalica mi je standardno dobra, miris je pomalo na more i morske alge, baš neobičan.
Rituals pjena je Ne treba ju posebno opisivati, osim nastojati skupiti ih sve.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:34   #8555
4.mj



Avon - nutraeffects - pjena za umivanje - odlična mi je bila ova pjena, do sad najbolja umivalica od svih probanih, kad sam umivala lice maknula mi je sve nečistoće i baš mi je lijepo očistila pore, ne znam kako skida šminku jer šminku skidam micelarnom, definitivno kad će biti opet na akciji kupujem ponovno

Malizia - Talco - super mi je bila tuširalica, lijepo se pjenila, miris se jako dugo zadržavao na koži, nije isušivala

Avon - SuperShock maskara - najdraža maskara iz Avona, ne znam niti sama koliko sam ih potrošila, fino mi produži trepavice, četkica mi je također odlična, kupit ću je sigurno ponovno kad će biti na nekoj dobroj akciji

Afrodita - Hyaluronic Acid & Lemon Extract - tonik za lice - drugi potrošen, jako sam zadovoljna ovim tonikom, baš mi je fino hidratizirana koža od njega, koristim ga i ujutro i navečer, sad koristim jedan drugi, ali kad tad ću ponovno kupiti ovaj

Avon - Skin So Soft - jako volim ova Avonova ulja, kad sam lijena s mazanjem samo se pošpricam s uljem i to je to, već sam nekoliko potrošila, već su nova ulja kupljena

Eveline-Hydra Imapct 360 - dnevna krema za lice
- kupljena na preporuku s foruma, ali nažalost lice mi se nije mastilo ništa manje od nje, nije mi izazvala nikakve prištiće na licu

Superdrug - Hydrating Face Mask with Vit E. - koristim ovu masku kao noćnu kremu, jako sam zadovoljna, iako mi je lice masno imam nekih manjih suhih dijelova pa sam odlučila koristiti kao noćnu kremu za cijelo lice i super mi je



Mango Sorbet - maska za lice - namaže se pa se može maknuti višak s maramicom ako ga ima (što se ne upije) ili se može ostaviti da se upije, ja sam je mazala navečer u tanjem sloju i ostavila da se upije, baš mi je bila dobra, vrlo brzo se upila, lice je bilo mekano od nje, imam još jednu vrećicu

Balea - Buttermilk & Lemon - konačno Baleina krema koja je dobra za ruke, nije vodenasta, bila sam s njom zadovoljna, brzo se upijala, imala mi je lijep miris

Avon - OutSpoken Intense By Fergie
- jedan od najdražih Avonovih parfema, potrošila sam već nekoliko ovih od 15ml, trenutno trošim zadnji koji imam, zadržava se jako dugo na koži, također na odjeći se osjeti dok god se ne opere, dobila sam puno komplimenata za taj parfem

Life By Esprit - gel za tuširanje - odlična tuširalica, lijepog mirisa koji se jako dugo zadržava na koži, gel me nije isušivao

Evelin Maximum Nails Growth - kupila sam ponovno nakon jednog perioda kad sam koristila drugu bazu jer sam mislila da mi je baza kriva za listanje noktiju, a na kraju se ispostavilo da je za to kriv aceton Aveo lubenica...ugl.koristim kao bazu i super mi je, prije sam koristila godinama također kao bazu

Ducray-Keracnyl Control - ne znam što bih više rekla o kremama za lice, tester koji sam već potrošila prije nije mi bio dobar, mastilo mi se lice, sad mi je ovaj tester bio dobar...
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:44   #8556

Luxepil trake za lice su mi bile dobre no ne nalazim ih više.
Labello lip butter vanilla&macadamia mi je bila ok mazalica za po danu, bez neke posebne njege.
Kohaku hada losion, dekant mi je bio dobar u kombinaciji sa ostalim proizvodima u to vrijeme korištenim, još procjenjujem da li mi treba full size.
Victoria secret Dark Angel, dekant parfema kojeg sam nosila na putovanja. Još mi je malo ostalo u originalnoj bocici pa pazim.
Avon speed dry lak za nokte, nijansa Vamp it je bio genijalan i prvom prilikom ću ga opet naručiti!
Avene korektor je bio dobar, prikrivao je sitne nepravilnosti i podočnake, nije isticao borice ali me živcira taj sistem sa kistom na odvrtanje.
LRP Roseilac serum protiv crvenila sam već pohvalila i uzimam full size kad potrošim sve testere.
Nuxe testere sam također već spominjala gore.
Tester vichy kreme mi se svidio ali prednost dajem Kiehls ultra facial cream-u.
L'erbolario Goji tuširalica mi je smrdila prestrašno ali nije isušivala i koža je nakon nje bila glatka. Svejedno, ne želim full size.
Afrodita gel za intimnu njegu mi je bio korektan ali ostajem vjerna avonovom dokle god ga budem mogla nabaviti.
Kiehls krema za ruke i losion za tijelo su mi se svidjeli. Općenito lajkam njihove proizvode a svakim novim testerom samo potvrđujem naklonost.
Kozmo maska za osjetljivu kožu mi nažalost nije ništa uradila.
Avene tolerance losion nisam sigurna ni da je ni da nije ništa uradio, trebam još vremena i testera da se uvjerim u dobrobiti.

To je to od mene, do sljedeće prilike.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:54   #8557
Slažem se za Outspoken Intense. Imala sam ga ( bočica od 50 ml ) i kad je frendica bila kod mene, sviđao joj se pa sam joj ga poklonila budući da ih ionako dosta imam. Kupit ću ga neki put kad potrošim zalihe, stvarno je vrijedan spomena.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:36   #8558
4. Mjesec:

YC Sugared apple je svakako jedan od dražih mirisa. Miris je postojan ali ne jak a svijeća dosta dugo traje.
Olea aceton sam uzela nakon aveo lubenice koja me je isušivala i listala nokte. Ni on nije ništa bolji, uništene su mi zanoktice i trenutno sam na oporavku.
Innisfree puder sam dobila jer mi je vrijeme za tekuće pudere. Ima dobro prekrivanje, ne ističe suhe dijelove i drži se po cijele dane. Meni je smetao miris jer me je podsjećao na ružmarin ili nešto slično, to mi je znalo biti malo prejako za jutra.
CV pjena je genijalna! Ne isušuje, ispere ostatke šminke, ne peče za oči i sigurno ću je opet nekad kupiti.
Penaten baby puder mi je služio za kosu, umjesto suhih šampona, pokazao mi se kao bolji izbor. Dugo je trajao i služio svrsi, novi je u upotrebi.
Aura puder u kamenu sam potrošila već par komada i uzimat ću ih i ubuduće.
Avon planet spa okoloočna je recenzirana i u pretprošlom upisu, super je.
Prada candy kiss također.
L'oreal superstar maskara je meni genijalna, već sam novu ulovila. Ne trusi se, dugo traje, lijepo mi definira trepuše i od mene ima samo pohvale.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:56   #8559

Vichy zelena maska ima svrhu smirivanja kože i meni je bila super za večer, u kombinaciji s LRP Rosailac serumom. Njega sam već komentirala, uzimam full size a i masku ću ponoviti kupnju.
Vichy narančasta maska se za razliku od zelene nanese, ostavi i ispere. Ono što kod nje lajkam je da prilikom ispiranja ima sitne čestice koje usput pilingiraju tako da odradi praktički 2 u 1. Suma sumarum, sviđaju mi se obje i uzet ću ih u budućnosti.
L'erbolario camelia tuširalica je bila prekrasnog mirisa, nije isušivala, ostavljala je kožu glatkom i baš mi se svidjela.
Nuxe suho ulje mi je i od prije divno, predivno. Full size je u zalihama.
Afrodita Why maske 4D collagen i 4D laser transformation sam koristila u zamjenu za kremu za lice, za noćnu njegu i koža mi je prekrasna. Elastična, bez gadosti, bez isušenih dijelova, a i izgleda nekako zdravije, punije što je sigurno rezultat maski. Sigurno ćemo se još družiti
Nuxe krema za lice i Nuxellence detox imaju onaj jaki miris. Htjela sam da mi se ovo detox čudo svidi po svaku cijenu ali nije me oduševio, ništa nije radio. Možda mi treba još za probu, ako ga nabavim ću vidjeti. Krema je ok, ništa spešl.
L'occitane volume šampon je odličan! Baš da volumena kosi i bude lijepo škripava nakon, ali me muči jer ne nalazim na njihovom webu full size pakiranje.
Ebelin maxi blazinice su mi super za skidanje šminke i najčešće uzimam njih ili duchesse, male za skidanje laka a velike za šminku.
Dove cotton soft dezić mi je bio super, već sam komentirala prije koji dan da su mi oni općeniti po tom pitanju dobri.
Avon vanilija i sandalovina tuširalica nije isušivala, teksturom je za razliku od onih iz senses linije puno bolja, nije gelasta i ne klizi iz ruku. Miris je prekrasan, u skladu sa opisom i baš postojan. Mislim da ću opet nekad uzeti ako ulovim po super cijeni.
Avon vanilija i sandalovina mazalica je super kao i tuširalica, divnog, postojanog mirisa. Lako se razmazivala, brzo upijala
Subrina cherry blossom tuširalica mi je pasala mirisom iako nije imao veze s opisom. Nekima bi bio možda i umjetan miris ali ja s tim nemam problema. Nije isušivala, kremasta je i lako se nanosila, kožu ostavljala glatkom. Imam još par njihovih na zalihi pa će pričekati s ponavljanjem kupovine.
Nivea ylang ylang tuširalica me je podsjetila kako volim nivea tuširalice, iako ih već dugo, dugo nisam koristila. Kremasta, nježnog mirisa koji je postojan, lako se nanosi, ne isušuje i ostavlja kožu glatkom. Drugi miris sam već kupila
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:41   #8560
Angelsss, svaka ti cast i na potrosenom, al bome i na tipkanju

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.