Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 23:23   #641
Meni je s Biobazom najčešće totalni hit or miss. Ili mi je proizvod totalno fantastičan ili je potpuno gov*o

Zadnje me oduševio dječji šampon oko kojeg sam se dosta nećkala jer ne volim te kvazivoćne mirise u kozmetici bilo kojeg tipa, no nakraju mi je jako drago da sam ga kupila jer trošim već treću boćicu!

Moju gustu kosu tanasnih vlasi, a koja se zna umastiti do kraja dana sa nekim samponima, odrzi poprilicno leprsavom i treći dan. Mogu se komotno pocesljati i bez leave in regeneratora, no ipak ga najcesće stavim radi njege. Najbitnije od svega, nije mi uzrokovao svrbež vlasišta i uspješno sanira posljedice nesretnih izleta neodgovarajućim samponima.

Rotiram ga s još par šampona kako se kosa ne bi navikla. I miris ne ostaje na kosi!

Dječji regić sam probala i ok mi je, ali kako sam lijena trošiti vrijeme na ispiranje regeneratora pa koristim samo leave-in.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 13:42   #642
Cure, zanima me da li je neka od vas, a sklona zastopavanju pora, koristila exclusive hranjivu kremu za lice s manuka medom?

Naime, kupila sam je i naravno odmah namrljala i ucinak je valjda najbolji sto sam ikad dozivjela od kreme. Koza mi je dosta izmucena od vjetra i hladnoce jer provedem dva sata dnevno na bajku i urnebesno suhog zraka na poslu. Sad je instantno ozivjela i divno je glatka i ima glow kakav jos nisam dozivjela i ne mogu se prestat gledat.
Inace mi je koza lica masna i perutavo dehidrirana po nosu i oko usta.

E sad, zanima me hocu li opristaviti? Aj recite da necu.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:48   #643
http://cosdna.com/eng/cosmetic_5850177711.html Ako je to ova,sastavi nije los,ali svaka koza je drugacija. Ja koristim trenutnu iz te ex.linije kremu sa smiljem i odlicna mi je,a preko dana fluid sa peršinom
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 22:48   #644
Jest, to je ta. Provukla sam je vec na cosdna, ali me vise zanimaju iskustva.

Zasad mi ne radi nikakve probleme pa se nadam da ce tako i ostati, obicno dobijem potkozne drugi dan kad mi nesto ne odgovara. Cudi me sto me ne masti, ja se od svega inace umastim. Komotno je mogu koristiti kao dnevnu kremu.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:11   #645
Ja imam suhu kozu lica.
Umivalica s kamilicom i cinkom mi je bila OK, koristila sam ju prek ljeta, malo bi zatezala par minuta nakon umivanja. Potrosila cijelu bocicu.
Trenutno koristim umivalicu s persinom. Ona mi bolja i imam osjecaj da stvarno cisti. Imam i manje mitesera i kao da ih bas izvlaci van. I kod nje nakon par minuta osjecam zatezanje.
Krema s ozoniziranim arganovim uljem se pokazala super! I meni i frendici, koja ima jako zahtjevnu suhu kozu (i narav ) Fino mekano lice, fino se upija, koristila ju 2 puta dnevno (kako i pise na pakiranju). Mislim da je muzic komentirao miris, meni nije smetalo.
Mama koristi kremu s mimozom (exclusive linija) i kaze da je jako zadovoljna, fino se upija o dobro ju podnosi.
Od dezica sam probala onaj bez mirisa, zeleni s verbenom i onaj s jojobom. Ne koristim takav tip dezica vec godinama jer se osipam od njih, ali ovi su mi bili OK. Samo sto ne drze dugo, pa ne mogu reci da ih korisitm svakodnevno, uglavnom prek vikenda ili za trening, da malo izbjegavam aluminij

Gledala sam probati im sampone, obzirom da se strasno mucim s vlasistem i nista mi ne pomaze u borbi s peruti osim Vichy-a za masnu kosu i ona LR linija (sampon za ciscenje vlastista) iz ljekarne nije losa, ali kad se to ne smije dugo koristiti. Pa sam si mislila probati 3u1 s manukom ili mediteran (jer pise da ima cajevca).
Mislila sam i probati univerzalnu kremu za lice i tijelo jer je snizena u Muelleru 90 ml 11,90 - i micelarna je 34,90). Vise za ruke, nego za tijelo. Ako kupim, javim kak je to proslo.
ValDom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:56   #646
Quote:
ValDom kaže: Pogledaj post
J
Gledala sam probati im sampone, obzirom da se strasno mucim s vlasistem i nista mi ne pomaze u borbi s peruti osim Vichy-a za masnu kosu i ona LR linija (sampon za ciscenje vlastista) iz ljekarne nije losa, ali kad se to ne smije dugo koristiti. Pa sam si mislila probati 3u1 s manukom ili mediteran (jer pise da ima cajevca).
Ti 3u1 nisu neka sreca za kosu, a bome niti za vlasiste. Vlasiste me svrbjelo drugi dan, a kosa je bila sva nikakva, istovremeno slamasta i upetljana i poljepljena. Radije probaj njihov djecji, moje vlasiste koje reagira na svaku pi*dariju ga mnogo voli.

Ja prijavljujem da mi manuka krema za lice i dalje savrseno odgovara I planiram svakako kupiti jos koji ski lip balm
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 18:38   #647
Meni su izvrsne Winter Cream i Winter Bath iz nove kolekcije. A neki dan sam na nagradnjači osvojila sunčane naočale i kremu za ruke, pa skoro ću imati cijelu kolekciju. I super su se sjetiti staviti malo "zimskiji" miris a da nije uvijek isto - cimet, klinčići, jabuka i sl. neg sandalovina
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 21:42   #648
Ja sam na zimu koristila kremu za lice od smilja, po ljeti fluid od persina i bili su mi super. Sad sam za zimu uzela kremu od argana i nakon tjedan dana koristenja imam suhe fleke po licu, uglavnom oko usta, izgledaju kao lisajevi
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:42   #649
Zaboravih da sam potrosila 3u1 anticelulitnu kremu, a sad imam kremu za oblikovanje. Nis posebno ni jedna ni druga, ova za oblikovanje cudno mirisi, ali ne dugo. zapravo se tjesim da se mazem malo manjim bedastocama nego inace.

"kosa je bila sva nikakva, istovremeno slamasta i upetljana i poljepljena" -- takva je meni bila od blagog melvitinog sampona. I osjecaj da ga nemrem isprati. A cijena x3 u odnosu na Biobazu.

Hvala Aennea, probat cu onda radije djecji sampon

Jucer sam testirala jojoba dezic. Izdrzao je cijeli dan i to na sinteticku kosulju Istina, nisam se bas znojila... vidjet cemo da li ce sto biti ako ga stavljam nekoliko dana za redom.
ValDom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:11   #650
je li netko probao ovu kremu s likopenom za masnu kožu? Malo sam sumnjičava prema uljima u kremi. Inače imam mješovitu kožu sklonu dehidraciji i začepljenim porama, trenutno stavim babylove kremu kad mi se koža čini jako suha, ali mi je krema dosta teška i jako brzo budem sva masna od nje i počepi me... Tako da, je li netko probao ovo, a da ima sličnu kožu?
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 10:04   #651
Jel netko probao ovaj serum za lice i vrat? New Age mimosa https://www.biobaza.eu/index.php/hr/...za-lice-i-vrat
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 15:02   #652
A ovaj https://www.biobaza.eu/index.php/hr/...ce/uljni-serum
Nasla sam sad jedan doma
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:45   #653
Quote:
mynah kaže: Pogledaj post
je li netko probao ovu kremu s likopenom za masnu kožu? Malo sam sumnjičava prema uljima u kremi. Inače imam mješovitu kožu sklonu dehidraciji i začepljenim porama, trenutno stavim babylove kremu kad mi se koža čini jako suha, ali mi je krema dosta teška i jako brzo budem sva masna od nje i počepi me... Tako da, je li netko probao ovo, a da ima sličnu kožu?
Taman sam je danas kupila jer mi je manuka postala mrvu preteska kako je zatoplilo. Na prvu mi se svidja jer nije vodenasta kao mnoge kreme namijenjene masnoj kozi i ne zateze. Hoce li me mastiti i cepiti, javim kroz koji dan
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:05   #654
Je li netko možda isprobao novu liniju njihovih šampona? Kontkretno, zanima me detox šampon sa mentom i grožđem koji se koristi jednom tjedno u svrhu "skidanja nečistoća i peelinga vlasišta"?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 18:57   #655
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Je li netko možda isprobao novu liniju njihovih šampona? Kontkretno, zanima me detox šampon sa mentom i grožđem koji se koristi jednom tjedno u svrhu "skidanja nečistoća i peelinga vlasišta"?

Moja prijateljica je to uzela, kaze da joj pase, koristi prije obicnog sampona.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:22   #656
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica je to uzela, kaze da joj pase, koristi prije obicnog sampona.
Ok, hvala ti
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:04   #657
Primjetila neki dan promjenu kod dezica. Bas se potrefilo da sam taman potrosila jedan sa datumom isteka ove godine i otvorila novi isti dan, a kad ono malo drugaciji miris. U pitanju je Shea i jojoba roll-on.

Takodjer sam kupila djecji sampon, miris lubenica i jos neko voce. Operutala sam se samo tako. Steta.
ValDom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:21   #658
Jesu prestali proizvodit serum od peršina? Nigdi ga ne pronalazim.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:10   #659
Ima li netko iskustva sa Biobaza losionom za tijelo kokos u zadnje vrijeme
Ovako, koristim ga već dugo vremena, savršeeen miris kokosa, diskretan, nimalo umjetan, divota, kupila novu bocu kad ono šok, miris ne znam kako bih opisala, kemijski, umjesto diskretnog mirisa kokosa prvo što se osjeti je to nešto kemijsko, i miris ruma ili alkohola ili nečega
Pomislim da je možda samo to pakiranje takvo, (naravno, napravila sam zalihe, jel ), otvorim drugo pakiranje, isto....
Promijenili formulu, što bi drugo bilo. I što je najgore, onaj prijašnji miris je bio ugodan, blag, diskretan, a sad me ovaj čudni miris ruma prati cijeli dan
Ima li netko slično iskustvo
Zašto sve što je dobro moraju s....t
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:56   #660
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica je to uzela, kaze da joj pase, koristi prije obicnog sampona.
Također, mislim da ću kupiti full size jer sam probala samo tester, no doduše 4 puta i zadovoljna sam.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.