Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 16:07   #621
Je je , sve funkcionira. Dogovorile se preko maila kao i inaće. Preuzela na Tisku i evo mackam se i uživam. U međuvremenu sam kupila 2 kreme u Dm-u i niti jedna mi nije bila dovoljno dobra.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:55   #622
Kako komunicirati s tom osobom?
Nemesis1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:56   #623
imaš PP
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:21   #624
Jel mi netko može dati njen mail, lice mi je u komi, trebam kozmetikeeee
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:04   #625
Da li se ikako može dobiti njezin mail? ja sam s njom komunicirala preko fejsa
marija_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:48   #626
Gdje je ta Green Girl? Propala u zemlju, već dugo nikako do nje doći.

Javljala sam joj se na onaj mail što je netko tu stavio na temi, i ništa.

Mislim da je ona zauvijek prestala sa izradom kozmetike...
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:36   #627
Javila se!!!

Danas ili sinoć se javila na fejsu, kaže da su za početak 3 proizvoda za šire tržište, i kroz mjesec dana da bi trebalo biti vani. sad ćemo vidjeti što i kako
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:16   #628
Znaci nece vise uopce raditi individualnu kozmetku za svakoga.

Po meni to nece biti tako kvalitetno kao prije kad je bila individualna izrada.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:29   #629
A kad se širi publika i ima više posla, nije više ni lako svakom individualno...¸
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 10:03   #630
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Znaci nece vise uopce raditi individualnu kozmetku za svakoga.

Po meni to nece biti tako kvalitetno kao prije kad je bila individualna izrada.

Kvaliteta ne mora biti uvjetovana nečim da je individualno. Ja sam hrpu kozmetike od nje uzimala a koja nije bila individualno napravljena, zapravo samo kreme za lice su individualne bile.

Sigurno neće biti isto kao do sad, što ne znači da će biti lošija kvaliteta
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 10:58   #631
Ja mislim da su njeni proizvodi bili stvarno dobre kvalitete, i oni kataloški i individualno prilagođeni. Imala sam prilike probati obje vrste.

A kao osoba koja izrađuje prirodnu kozmetiku isključivo za svoje potrebe, mogu samo reći da joj se divim kako je imala strpljenja, razumijevanja i volje saslušati svakoga i napraviti proizvod prilagođen pojedincu. Nije to ni lako ni jednostavno. Ovaj način će joj sigurno olakšati, ali ne vjerujem da će kvaliteta trpiti. Uostalom, to je princip koji imaju svi brandovi kozmetike, što veliki, što mali. Sve drugačije je prekomplicirano i neodrživo.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:58   #632
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Kvaliteta ne mora biti uvjetovana nečim da je individualno. Ja sam hrpu kozmetike od nje uzimala a koja nije bila individualno napravljena, zapravo samo kreme za lice su individualne bile.

Sigurno neće biti isto kao do sad, što ne znači da će biti lošija kvaliteta
To mi najviše i zanima kakvo će sada biti, krema za lice i serum, jer tu ima najviše zahtjeva čini mi se

Nadam se da će ostati ista ili barem skoro ista kvaliteta kao dosad. Vidjet ćemo


Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su njeni proizvodi bili stvarno dobre kvalitete, i oni kataloški i individualno prilagođeni. Imala sam prilike probati obje vrste.

A kao osoba koja izrađuje prirodnu kozmetiku isključivo za svoje potrebe, mogu samo reći da joj se divim kako je imala strpljenja, razumijevanja i volje saslušati svakoga i napraviti proizvod prilagođen pojedincu. Nije to ni lako ni jednostavno. Ovaj način će joj sigurno olakšati, ali ne vjerujem da će kvaliteta trpiti. Uostalom, to je princip koji imaju svi brandovi kozmetike, što veliki, što mali. Sve drugačije je prekomplicirano i neodrživo.
Da, slažem se da joj nije bilo lako. A ništa isprobavat ćemo nove proizvode pa vidjeti kak će ispasti
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:51   #633
"prebacujem" novost s chat teme na ovu:
green girl objavila na facebooku sliku proizvoda i najavila webshop idući tjedan.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 08:48   #634
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
"prebacujem" novost s chat teme na ovu:
green girl objavila na facebooku sliku proizvoda i najavila webshop idući tjedan.
definitivno kupujem serum sa vit C
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:24   #635
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
"prebacujem" novost s chat teme na ovu:
green girl objavila na facebooku sliku proizvoda i najavila webshop idući tjedan.
Odlična vijest, bas se veselim
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 16:15   #636
Je li web shop u funkciji? Upravo trošim neke kozmetičke proizvode pa bi bilo super kad bih mogla naručiti njene.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:53   #637
Baš mi je malo bezveze sva ta fama oko dotične. Prije nekih godinu dvije pokušala sam komunicirati s njom mailom. Nakon nekog početnog dogovora nije se više nika javila na mail. O.K. ako ne stigneš ili jednostavno ne želiš, onda to napišeš i Bok, ali taj način nejavljanja mi je totalno neprofesionalan. Tražiš nekoga da mu daš novce za nešto i ona se ne javlja. U današnje vrijeme pored toliko konkurencije umjesto da se boriš za kupce, takvo ponašanje u najmanju ruku mi nije jasno.
I ovo, bude shop, ne bude. Napiše nešto na Faceu, pa onda 3 mjeseca opet ništa, ja to stvarno ne kužim.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:57   #638
Nije ni meni baš. U toj situaciji radije ne bih ništa objavljivala i najavljivala na njenom mjestu, ako već datumi nisu sigurni. Ali tko zna što se događa
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:05   #639
Ma mislim da samo shop kasni, kako to već kod nas bude sa silnom administracijom i tko zna čim. Ali onda se to drugačije radi. Onda lijepo napišeš ljudima da kasni, bude uskoro, za mjesec dva, a ne svi nešto nagađaju, isčekuju. Mislim da je bar toliko fer, a i profesionalno prema bivšim i budućim kupcima. A po mom iskustvu, dotična gospođa ili gospođica je totalno neprofesionalna. Ja vjerujem da je u gužvi oko svega, ali treba cijelih 1 min. da se prijaviš na face i staviš neku obavijest i odjaviš. A možda čak i manje. Mislim, njoj je to u interesu. A ako takve stvari ne zna, nadam se da će imati nekoga tko će je posavjetovati, jer tako se posao ne radi...
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:52   #640
web shop nemoguce otvorit odustajem od bilo kakve kupovine
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.