Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 09:51   #641
baš to. šmrc.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:59   #642
Evo 20% na cijeli site. Čini mi se da nema koda od 5$ ali svejedno dobar deal.

Gledam malo ove bundle pink, nectar itd, 4 sjenila u paleti i tri tekuća ruža sa $24 na $19,20. Šta su i prije bili 24? Nisu bili 30? Jako malo mi to zvuči, inače je samo paleta $18, a bundle od 3 ruža $15. Znači to svoje skupa je umjesto $33 već u startu $24 i onda još sniženo na $19,20!!!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:47   #643
Hvala cady na dojavi za snizenje! Uvijek ovdje prije saznam kad je neki dobar popust, zaboravim pratit stranice redovno.
Napravila narudzbu, ne prolazi $5 kod. Imam screenshotane kosarice od ranijih popusta pa sam uporedjivala total, ovo mi nekako ispada manje love.
Uz dvije kupljene sjenke dobila sam free shader brush, guglala sam je prije odabira, ima odlicne revjue.
Jos dobra stvar za mene je sto mi nisu dodali taxu na checkoutu, sto je uobicajeno za usa.
E sad jedva cekam da sve dodje i najvise me zanima probati forget me not highlihter/blush. :klap:
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 08:46   #644
ja sam tužna što su im ultra blotted ruževi rasprodani , baš sam njih htjela isprobati
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 09:59   #645
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Hvala cady na dojavi za snizenje! Uvijek ovdje prije saznam kad je neki dobar popust, zaboravim pratit stranice redovno.
Napravila narudzbu, ne prolazi $5 kod. Imam screenshotane kosarice od ranijih popusta pa sam uporedjivala total, ovo mi nekako ispada manje love.
Uz dvije kupljene sjenke dobila sam free shader brush, guglala sam je prije odabira, ima odlicne revjue.
Jos dobra stvar za mene je sto mi nisu dodali taxu na checkoutu, sto je uobicajeno za usa.
E sad jedva cekam da sve dodje i najvise me zanima probati forget me not highlihter/blush. :klap:
Woohoo super
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja sam tužna što su im ultra blotted ruževi rasprodani , baš sam njih htjela isprobati
Gro ljudi na FB ih moli da ih vrate Mene nekako ne privlače, ne znam
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:21   #646
meni se čine zanimljivima, očekujem nešto kao križanca između ultra matte i ultra satin. ja ionako poblotam većinu tih mat tekućih da dobijem malo lakšu teksturu...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:45   #647
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Evo 20% na cijeli site. Čini mi se da nema koda od 5$ ali svejedno dobar deal.

Gledam malo ove bundle pink, nectar itd, 4 sjenila u paleti i tri tekuća ruža sa $24 na $19,20. Šta su i prije bili 24? Nisu bili 30? Jako malo mi to zvuči, inače je samo paleta $18, a bundle od 3 ruža $15. Znači to svoje skupa je umjesto $33 već u startu $24 i onda još sniženo na $19,20!!!
Čini se da su skužili da je greška jer je sada popust na $24! Ko je uhvatio na 19 je imao dobar deal
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:11   #648
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
meni se čine zanimljivima, očekujem nešto kao križanca između ultra matte i ultra satin. ja ionako poblotam većinu tih mat tekućih da dobijem malo lakšu teksturu...
Restockaju danas!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:20   #649
restockali su se i imaju akciju 3 bilo koja tekuća ruža za 12 dolara.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 21:31   #650
Dobila sam mail o free worldwide shippingu pa... navalite
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:59   #651
Nakon što sam dvije narudžbe napravila
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:19   #652
cure, ako napravim narudzbu od 20$, nece me carinit?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:46   #653
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Dobila sam mail o free worldwide shippingu pa... navalite
Free je ako prvo potrošiš 50$. Ne bi mi bilo žao čak ni toliko potrošiti, ali ne dam na carinu.

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cure, ako napravim narudzbu od 20$, nece me carinit?
Lako moguće da neće, jer mislim da carinu opale preko 160 kn. Sretno u svakom slučaju. Naša carina je prava lutrija.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:57   #654
djez, free je bez obzira na potrosen iznos.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:01   #655
Ja sam danas upravo na postu isla po narudzbu od prije 8 dana. Moja prva, isprobala sve i diiivni su mi ruzevi, taaako ugodni na usnama.

Upravo napravila i novu. Sa svim promocijama. Haahah

Kako vam je prolazilo carinu inace? Moja danasnja je 24 dolara. Proci ce? Ova koju sam dns pokupila je 23,20 dolara i sve proslo bez carine. Zagreb.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 16:21   #656
moja danasnja je 19.90 i nadam se da nece bit problema. prvi put sam radila narudzbu, prijasnju sam radila na frendovu adresu u kanadu pa mi je on donio u RH.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:07   #657
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
djez, free je bez obzira na potrosen iznos.
E pa ja kad sam ubacila jedan ruz cisto za probu, pisalo mi 50$ za free.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:24   #658
ma da, to pise ono ispod kad si u kosarici. cim nastavis dalje s kupnjom, free je. JOS STIGNES
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:36   #659
Ima li koja od vas Aquarius ultra satin i/ili ultra matte?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:26   #660
samo me na grijeh navodite
tri ruža i sjenilo
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.