Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 21:59   #241
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Da, ali tebe svrstavamo u alfa primjerke jel tak? To ti onda ne vrijedi za opće postavke kod ostalih
pa napisao sam "subjektivan" dojam...

nisam alfa izborom već genetikom...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:52   #242
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pa napisao sam "subjektivan" dojam...

nisam alfa izborom već genetikom...
Je, je, al pričalo se općenito o eventualnom ratu spolova poradi sangrije

Veliš nisi ti kriv za taj križ koji nosiš
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:51   #243
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Je, je, al pričalo se općenito o eventualnom ratu spolova poradi sangrije

Veliš nisi ti kriv za taj križ koji nosiš
sve dok ne nestane crnjaka ne vjerujem u rat... ( pod crnjakom ne mislim isključivo na vino)

nisam kriv...

ma znaš... ustvari, kad bolje razmislim a ne predam se zajebanciji ( kao uvijek ) - fakat je to neš genetski... od samog držanja dok stojiš ili hoda, načina gledanja... pa do stava koji je kruna svega ostalog.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:59   #244
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
sve dok ne nestane crnjaka ne vjerujem u rat... ( pod crnjakom ne mislim isključivo na vino)

nisam kriv...

ma znaš... ustvari, kad bolje razmislim a ne predam se zajebanciji ( kao uvijek ) - fakat je to neš genetski... od samog držanja dok stojiš ili hoda, načina gledanja... pa do stava koji je kruna svega ostalog.
I evo ga. Gotovo je. Možemo zatvoriti US. Svi dečki koji plaču da nisu rođeni pod sretnom zvijezdom su dobili potvrdu sad da je tako. Gotovo je

Ja ne vjerujem u rat uopće, ali u crnjake vjeujem
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:11   #245
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I evo ga. Gotovo je. Možemo zatvoriti US. Svi dečki koji plaču da nisu rođeni pod sretnom zvijezdom su dobili potvrdu sad da je tako. Gotovo je

Ja ne vjerujem u rat uopće, ali u crnjake vjeujem
možemo to nazvati sretnom zvijezdom, sudbinom, karmom, urokom, voljom bogova... al jbg baš se o genetici radi - načinu na koji primaš pobjede i poraze...
hoćeš li se kurčiti pobjedama do te mjere da ti se skroz zamagli vid pa će te i najmanje skretanje s pobjedničkog trona baciti u bed i nizati poraze bez da učiš iz njih - ne može završiti drugačije nego lošim emocijama.

ni ja ne vjerujem u ratove al u par pedagoških - da..
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:14   #246
Slažem se s tobom da je dosta uvjetovano karakterom, to se nekako na djeci lijepo može vidjeti. Ali daju se neke stvari i ispraviti i promijeniti i jakom voljom kasnije ipak
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:17   #247
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom da je dosta uvjetovano karakterom, to se nekako na djeci lijepo može vidjeti. Ali daju se neke stvari i ispraviti i promijeniti i jakom voljom kasnije ipak
naravno - upravo je volja ta koja čini razliku između kuknjave i poslagivanja stvari, akcije tj. - ali nije lako razviti volju, odustajanje je lakši put koji većina odabere.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:17   #248
Ne brini rocket samo ti slušaj sve ove forumske stručnjake. To su ti inače potpuno ostvareni ljudi s fantastičnim životima poslovno, privatno i seksualno. Nemaju oni nedoumica, nisu nesigurni, hoće biti s partnerom čiji su bivši podjednako kvalitetne osobe kao oni sami...Koga god od njih poslušaš nećeš pogriješiti.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:39   #249
ja cu sam reci nemres ti imat tak male sise koliko muskarac muda simple je
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.