Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 20:31   #181
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Došlo je do prve krize u vezi. Danas se nismo vidjeli. Ljubomoran sam.
Sutra je cekaj na "vasem" mjestu cijeli dan!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:32   #182
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Sutra je cekaj na "vasem" mjestu cijeli dan!
Ma moram biti malo ipak manje posesivniji. Ovo nema smisla. Gušim ju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:33   #183
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma moram biti malo ipak manje posesivniji. Ovo nema smisla. Gušim ju.
http://www.njuskalo.hr/dalekozori

Problem rijesen.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:37   #184
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ma ne. Nisam stalker. Imal bum povjerenja ipak. Danas je bila kod roditelja u drugom gradu. Sutra bumo sve nadoknadili.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:06   #185
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Mona nam je malo u bananici kolko vidim, al samo širi pozitivu, bude je podiglo Btw, kud bi putovala?
Koja Mona?
Ja se nadam da ću ja uskoro na putovanje poslom da odmorim psihički..
Težak dan..
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:40   #186
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Mona nam je malo u bananici kolko vidim, al samo širi pozitivu, bude je podiglo Btw, kud bi putovala?

bitno da se ide.


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nije mi palo na pamet zaista. Ne bum ulazil u takve egzibicije. Ne namjeravam izgubit svoju jednosmjernu ljubav.

ma josuha. proljeće. život. odlično vrijeme za egzibicije.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:44   #187
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma josuha. proljeće. život. odlično vrijeme za egzibicije.
Ma divlji jahaču i ovo je već velik korak za Josuhu,a mali za čoveka. Bebinim koracima. Do penzije bumo egzibicionirali!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:58   #188
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma divlji jahaču i ovo je već velik korak za Josuhu,a mali za čoveka. Bebinim koracima. Do penzije bumo egzibicionirali!
ajde dobro. bitno da ima napretka.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:01   #189
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma divlji jahaču i ovo je već velik korak za Josuhu,a mali za čoveka. Bebinim koracima. Do penzije bumo egzibicionirali!
Do penzije se ona mozda vjenca pa ti njen muz dopusti da podignes sator u njihovom dvoristu, da bi bil blize njoj.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:16   #190
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ajde dobro. bitno da ima napretka.
Naravno!
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Do penzije se ona mozda vjenca pa ti njen muz dopusti da podignes sator u njihovom dvoristu, da bi bil blize njoj.
A i ti isto gledaš sve negativno. A možda muž i umre pa ona bude sretna udovica i ja se uselim u njegovu vilu pokraj staračkog doma sa slugama koji bu nas bedinjali skupno u kadici!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:59   #191
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Kaj je to neka projekcija? Ja sam tebe savršeno razumijela, mislim da ti mene nisi. I dalje tvrdim da filozofiras s tom bezuvjetnom ljubavi. Pametnije bi ti bilo da postanes svinger.
tko bi te razumio?
pričaš o roditeljskoj ljubavi al jbg nemaš svoju djecu već nećake... - otprilike - znam ja kaj je vožnja na motoru, vozila sam romobil, kaj hoćete oboje ima dva kotača.

zatim u priču o ljubavi ufuraš svinganje...

nema filozofije o bezuvjetnoj ljubavi... nekog voliš ili ne, nema treće...
uvjeti usmjeruju osjećaje hoćeš li voljeti ili ne ...



Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Kako onda kod tebe izgleda prekid?
Ona kaže da odlazi radi drugog, a ti sa smješkom kažeš "sretno ljubavi" i veselo nastaviš jahati dalje jer je ona sretna?



Again, ovo o čemu ja pričam je situacija nakon prekida.
Kad realno ne možeš sjebati tog nekog drugog. Osim ako računaš to što će ga bolit ego jer ne patiš za njim jerbo ima takvih specijalaca.




Ček, šta?
U razgovor o ljubavi uvlačim drugu osobu i to je čudno?
Kako da pričam o ljubavi prema nekome, a da ne spomenem tog nekog?
Ipak volim čovjeka, a ne iluziju ili ideju ljubavi

Kažeš da sama biram stav, a onda moj stav proglasiš kalkulacijom, sebičnošću i time da ne znam voljeti




On je otišao.
Našao je drugu.
(može i u paketu)
Ja biram nastaviti dalje.

Tvoj zaključak na ovo gore = horadična ne zna voljeti i kalkulira.





Kako kome.
U mojih 26 godina mi se nije desilo da u isto vrijeme volim dvije osobe.
Ponavljam, pričam o romantičnoj ljubavi.
Naravno da možeš voljeti i maaamu i taaatuu i baaaku
malo godina, malo iskustva... jbg ne razumiješ o čemu pričam jer sve gledaš iz iskustva bivšeg braka...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:07   #192
Moja Isabelle je uzela dugi vikend i otišla je malo sa curkama u neke toplice u Austriji. Jako fina dama. Ponosan sam na nju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:17   #193
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Moja Isabelle je uzela dugi vikend i otišla je malo sa curkama u neke toplice u Austriji. Jako fina dama. Ponosan sam na nju.
Kaj jos uvijek radis na forum.hr? Brzo na forum.at.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:45   #194
Pinokio, pa pricala sam da sam prvi put osjetila bezuvjetnu ljubav s necacima. Znaci, osjetila sam ju! Ljubav s partnerom moze isto biti bezuvjetna, ne iskuljucujem to, ali tada bi, osobno, voljela da je obostrana. Inace nema smisla. Sta ti tu nije jasno? Opet si iscitao neke gluposti. Ono sa svinganjem je bila zajebancija. Nadam se da kuzis kada se netko zajebava, a kada misli ozbiljno.
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:09   #195
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Pinokio, pa pricala sam da sam prvi put osjetila bezuvjetnu ljubav s necacima. Znaci, osjetila sam ju! Ljubav s partnerom moze isto biti bezuvjetna, ne iskuljucujem to, ali tada bi, osobno, voljela da je obostrana. Inace nema smisla. Sta ti tu nije jasno? Opet si iscitao neke gluposti. Ono sa svinganjem je bila zajebancija. Nadam se da kuzis kada se netko zajebava, a kada misli ozbiljno.
aha, evo skoro pa te volim.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:49   #196
Mislim da je moja jednosmjerna ljubav jučer završila! Brijao sam do jučer da ima brata. No normalni ljudi se ne ljube sa braćom! Došlo je do bolnog prekida! Nadam se da bum je brzo preboljel!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:06   #197
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Mislim da je moja jednosmjerna ljubav jučer završila! Brijao sam do jučer da ima brata. No normalni ljudi se ne ljube sa braćom! Došlo je do bolnog prekida! Nadam se da bum je brzo preboljel!


Neznanje jel ona ima koga ili ne, je bila zadnja slamka tvoje jednosmjerne ljubavi ali je na okrutan nacin slomljena.

Ah ta ljubav
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:20   #198
Da bar ja mogu tako prestati. Samo da vidim da ljubi drugu. Imam i puno eksplicitnije mentalne slike u glavi, ali nista od toga
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:03   #199
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post


Neznanje jel ona ima koga ili ne, je bila zadnja slamka tvoje jednosmjerne ljubavi ali je na okrutan nacin slomljena.

Ah ta ljubav
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Da bar ja mogu tako prestati. Samo da vidim da ljubi drugu. Imam i puno eksplicitnije mentalne slike u glavi, ali nista od toga

Evo jedne prigodne pjesme.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:12   #200
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post


Neznanje jel ona ima koga ili ne, je bila zadnja slamka tvoje jednosmjerne ljubavi ali je na okrutan nacin slomljena.

Ah ta ljubav
Da.Uvjeren sam bio da ima brata. O kako lisam se samo iznenadio kad je počinila jučer incest!
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Da bar ja mogu tako prestati. Samo da vidim da ljubi drugu. Imam i puno eksplicitnije mentalne slike u glavi, ali nista od toga
Da meni je vizualizacija u RL-u fakat podosta pomogla. Puno je tada lakše krenut dalje!:klap:
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.