Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 21:35   #1
Što nije u redu sa mnom?

Kada ugledam neku curu, prvo gledam lice, pa onda odjeću i tenisice . To mi je ono bitno, naravno debele nikad niti ne pogledam. Mogu reć da tenisice uvijek zamjetim, i ako to nisu neke fancy poput nike, adidas ili starki, nego neke užasne, čitaj jeftine, cura mi počne biti odbojna. Čak sam sa par vjerovatno mogao biti, al nakon toga mi nisu bile uopće privlačne.
Neki bi rekli da sam materijalista sad, ali nisam, odjeća mi uopće nije bitna, većina cura se super odjene sa jeftinim krpicama, "jebu" me samo tenisice.

A trenutno, ne da sam zaljubljen, jer s curom nisam progovorio niti riječ, bilo je nekoliko gledanja po par sekundi, nego sam "začaran". Nije mi više nijedna dobra osim nje, ajd jedna jest, ali ta je alternativka neka, to totalno nije moj đir, i mislim da se nebi slagali, iako ju uopće ne poznam kao osobu. Što se tiče ove koja me oborila, kažem, bilo je kontakta očima nekoliko puta, i kad sam joj se javio na FB, napravila mi je "seen" i odbila zahtjev, cijeli dan sam bio u bedari na maxx. niti meni, a niti mojim prijateljima nije bilo jasno ništa. jer sve je išlo k tome, da ima nekih iskri između nas. barem su tako pogledi govorili. :klap:
I odonda ja svako malo odem na profil kod nje, i u gradu se nadam da ću ju sresti, dok mi moj prijatelj kaže da se probudim, jer vrijeme ide, a ništ s toga, da ima mnogo boljih cura koje nisu umišljene, jer po njemu ova jest, čim se pravi nedostižna, i da si ne mislim da je cura predobra za mene,pošto sam ja stvarno dobrica, i prema curama se ponašam ko prema kraljicama.
I jednostavno je se sad ne mogu "riješit", čak je i zezancija s frendovima, na dnevnoj bazi s njezinim imenom, i ja svako malo napišem "kako je ona predivna, savršena" itd..iako mi je jasno da nećemo biti skupa. (nadam se da hoćemo )
Imam još problem odbijanja, jer nisam navikao na to. nije sad da nisam nikad bio s curom, imao sam ih nekoliko, i sve su bile lijepe, teško da bi itko od mogao reći za ijednu od njih da je gabor, ali!! sve sam upoznao vani uz društvo. ovi fejsbuk uleti mi nejdu baš, dosad sam se u životu preko fejsa javio trima curama, s jednom sam išao na cuge i šetnje, i dok sam ju upoznao postala mi odbojna, fakat rijetko glupa cura, a preostala dva su odjebi, tj. "seen-ovi", jedan od spomenute, i jedan još isto od cure koju nikad nisam vidio uživo. a sad manje izlazil jer se društvo raštrkalo i sad je problem i suša nastala, djelomice i zbog toga što ja već skoro godinu dana maštam o toj jednoj.
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni. jer ipak bi ja neku koja ne izlazi svaki vikend van, koja bi radije provela večer uz film, zezanciju, a ne da se pola dana šminka i oblaći za izlazak, i u štiklama da paradira i svi ju gledaju. a-a, nije to za mene

Šta da radim?
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:38   #2
Posalji joj tenisice na kucnu adresu. I tako svaki tjedan jedan novi par dok ne popusti. Ne odustaj. Znas onu, ne jebe lijep, nego uporan.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:42   #3
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Posalji joj tenisice na kucnu adresu. I tako svaki tjedan jedan novi par dok ne popusti. Ne odustaj. Znas onu, ne jebe lijep, nego uporan.
Ta koja me neće, ima dobre tenisice, da nema nebi mi bila dobra. Tako da ništ s toga
Nosi starke većinom, nije jedna od onih cura koja nosi štikle u grad, a niti mi se takve ne sviđaju.
Meni je top cura koja ima recimo starke, traperice i majicu, meni je to dovoljno, bolje izgledaju u tome "casual" nego dok idu u grad
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:44   #4
Pa kako ne razumijes. Ta ce tek znati cijeniti dobar par tenisica. Poslusaj me. Svaki tjedan jedan par. Stavi racun u kutiju za svaki slucaj.

Jebote, da sam bar ja ona
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:49   #5
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Pa kako ne razumijes. Ta ce tek znati cijeniti dobar par tenisica. Poslusaj me. Svaki tjedan jedan par. Stavi racun u kutiju za svaki slucaj.

Jebote, da sam bar ja ona


Mislim da je ovo trol, odnosno nadam se da - je.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:49   #6
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Kada ugledam neku curu, prvo gledam lice, pa onda odjeću i tenisice . To mi je ono bitno, naravno debele nikad niti ne pogledam. Mogu reć da tenisice uvijek zamjetim, i ako to nisu neke fancy poput nike, adidas ili starki, nego neke užasne, čitaj jeftine, cura mi počne biti odbojna. Čak sam sa par vjerovatno mogao biti, al nakon toga mi nisu bile uopće privlačne.
Neki bi rekli da sam materijalista sad, ali nisam, odjeća mi uopće nije bitna, većina cura se super odjene sa jeftinim krpicama, "jebu" me samo tenisice.

A trenutno, ne da sam zaljubljen, jer s curom nisam progovorio niti riječ, bilo je nekoliko gledanja po par sekundi, nego sam "začaran". Nije mi više nijedna dobra osim nje, ajd jedna jest, ali ta je alternativka neka, to totalno nije moj đir, i mislim da se nebi slagali, iako ju uopće ne poznam kao osobu. Što se tiče ove koja me oborila, kažem, bilo je kontakta očima nekoliko puta, i kad sam joj se javio na FB, napravila mi je "seen" i odbila zahtjev, cijeli dan sam bio u bedari na maxx. niti meni, a niti mojim prijateljima nije bilo jasno ništa. jer sve je išlo k tome, da ima nekih iskri između nas. barem su tako pogledi govorili. :klap:
I odonda ja svako malo odem na profil kod nje, i u gradu se nadam da ću ju sresti, dok mi moj prijatelj kaže da se probudim, jer vrijeme ide, a ništ s toga, da ima mnogo boljih cura koje nisu umišljene, jer po njemu ova jest, čim se pravi nedostižna, i da si ne mislim da je cura predobra za mene,pošto sam ja stvarno dobrica, i prema curama se ponašam ko prema kraljicama.
I jednostavno je se sad ne mogu "riješit", čak je i zezancija s frendovima, na dnevnoj bazi s njezinim imenom, i ja svako malo napišem "kako je ona predivna, savršena" itd..iako mi je jasno da nećemo biti skupa. (nadam se da hoćemo )
Imam još problem odbijanja, jer nisam navikao na to. nije sad da nisam nikad bio s curom, imao sam ih nekoliko, i sve su bile lijepe, teško da bi itko od mogao reći za ijednu od njih da je gabor, ali!! sve sam upoznao vani uz društvo. ovi fejsbuk uleti mi nejdu baš, dosad sam se u životu preko fejsa javio trima curama, s jednom sam išao na cuge i šetnje, i dok sam ju upoznao postala mi odbojna, fakat rijetko glupa cura, a preostala dva su odjebi, tj. "seen-ovi", jedan od spomenute, i jedan još isto od cure koju nikad nisam vidio uživo. a sad manje izlazil jer se društvo raštrkalo i sad je problem i suša nastala, djelomice i zbog toga što ja već skoro godinu dana maštam o toj jednoj.
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni. jer ipak bi ja neku koja ne izlazi svaki vikend van, koja bi radije provela večer uz film, zezanciju, a ne da se pola dana šminka i oblaći za izlazak, i u štiklama da paradira i svi ju gledaju. a-a, nije to za mene

Šta da radim?
Odrasti.

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post


Mislim da je ovo trol, odnosno nadam se da - je.
We all do, ali pokušaj je previše sforsan da bi bio. Možda je jako loš.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:50   #7
Ja se stvarno nadam da 88 ne predstavlja tvoje godiste.

Quote:
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:52   #8
Nije trol ljudi, sve što sam napisao je istina od a do ž.
Nemam potrebu trolat, da mi se trola otišao bi na nečiju temu i tamo pisao gluposti.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:54   #9
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
We all do, ali pokušaj je previše sforsan da bi bio. Možda je jako loš.
Ako nije, onda tek nemam komentara.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:55   #10
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja se stvarno nadam da 88 ne predstavlja tvoje godiste.



Ako je 88 onda se ispričavam u ime svoje generacije.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:55   #11
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Odrasti.

Šta bi to trebalo značit?

We all do, ali pokušaj je previše sforsan da bi bio. Možda je jako loš.

Pa kažem, istina, nemam potrebe izmišljat, odlučio sam da potražim "vanjsko" mišljenje, pa sam otvorio temu, da vidim kako ljudi razmišljaju.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:57   #12
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ako nije, onda tek nemam komentara.
Nije, pa mogu ti screenshot chata dati, što mi frendovi pišu u vezi toga.

Jbga, šta ja tu mogu što se tako sve odvilo, i što imam takvo mišljenje.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:01   #13
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nije, pa mogu ti screenshot chata dati, što mi frendovi pišu u vezi toga.

Jbga, šta ja tu mogu što se tako sve odvilo, i što imam takvo mišljenje.
Ja ipak mislim da ljudi nemaju komentara na tvoju "zrelost". A ne na tvoju nesretnu "ljubav".

No da sam iskren, kak bi Simon Cowell rekao. Ja vecu kolicinu gluposti u jednom postu nisam procital vec jedno duze vrijeme.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:02   #14
A da ti decko potrazis strucnu pomoc? Mozda je cura bila samo ljubazna pa se nasmijala, a ti odmah o iskrama pricas... nezzz....
matejcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:05   #15
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Šta da radim?
Promijeni dobavljača.

Nastaviš li s onim što ti sadašnji daje, ovaj kaotični tijek misli jednostavno će eksplodirati.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:05   #16
Quote:
matejcka kaže: Pogledaj post
A da ti decko potrazis strucnu pomoc? Mozda je cura bila samo ljubazna pa se nasmijala, a ti odmah o iskrama pricas... nezzz....
Ne možeš biti "pristojan" tri, četiri puta zaredom, po par sekundi.

Još mi frend kaže "bleji u tebe" , tko zna možda je i onda malo sramežljiva, pa treba više truda oko nje, a vjerujte mi da za tu curu trud vrijedi.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:07   #17
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne možeš biti "pristojan" tri, četiri puta zaredom, po par sekundi.

Još mi frend kaže "bleji u tebe" , tko zna možda je i onda malo sramežljiva, pa treba više truda oko nje, a vjerujte mi da za tu curu trud vrijedi.
misliš za tenisice.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:07   #18
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nije, pa mogu ti screenshot chata dati, što mi frendovi pišu u vezi toga.

Jbga, šta ja tu mogu što se tako sve odvilo, i što imam takvo mišljenje.
A da je kakva stonoga , zamisli samo pedeset pari tenisica u raznim bojama,nike patike,adidas itd
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:11   #19
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja ipak mislim da ljudi nemaju komentara na tvoju "zrelost". A ne na tvoju nesretnu "ljubav".

No da sam iskren, kak bi Simon Cowell rekao. Ja vecu kolicinu gluposti u jednom postu nisam procital vec jedno duze vrijeme.

Ajd onda, ako sam ja "nezreo", i trebam "odrasti", onda mi vi zreliji recite što bi vi napravili na mojem mjestu??!

Zato sam se i javio tu, da čujem drugo mišljenje
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:11   #20
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja se stvarno nadam da 88 ne predstavlja tvoje godiste.
Naravno da nije - a pošto ne voli bucke i nije kinez lik je ziher neonaci. Ejte ljudi vas ja moram net slengu učit. 88
__________________
"We are things that labor under the illusion of having a self, this accretion of sensory experience and feeling, programmed with total assurance that we are each somebody when, in fact, everybody's nobody."
Nightb1rd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.