Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 12:33   #41
Daj Deelayla,gdje su dojmovi na duže staze?Ima li razloga da patimo za Paulom?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:27   #42
evo evo
dakle,svim stvarima sam oduševljena
antioksidant koncentrat mi izgleda regulira lučenje sebuma,stavljam ga noći i ujutro se više ne budim oblivena znojem.unatoč činjenici da mi toplana uredno isporučuje previše topline u radijatore,a spavam u zatvorenoj sobici
sinoć ga nisam stavila jer sam bila prepijana i osjećam kako mi je koža zategnuta bila jutros,vjerovatno taj serum rješava i problem dehidracije
uglavnom ti antioksidant serumi su njeni bestselleri,definitvino preporučam svima.
koža bude baršunasta

2% BHA gel je gelčina samo takva,nema čireva,zaboravite na a.i i diacneal i slične proizvode za izolirane čireve.otkad se svaki dan mažem tim gelom,salicilna mi ubija sve potencijalne čireve,pore su stvar prošlosti,tu su i dalje,ali nisu crne i duboke

gelovi za umivanje su odlični,nježni,skidaju make up i ne isušuju
moisturajzer za masnu kožu je
dnevni mat losion spf 15 je savršen,ne mastim se,lagana tekstura,ma sva 5

jedini kukolj za sada mi je carbon mask,to me peklo ko sam vrag,morat ću prostudirat sastojke

još sam naručila nešto testera,pa ću vam pisat o daljnim dojmovima

uglavnom,sve je odlično,nije pretjerano skupo,nema mirisa,boja,nije testirano na životinjama i toplo i od srca preporučujem preparate gospođe P.
nije me iznevjerila
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:52   #43
Uf kad ovako fino opišeš.... ....
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:59   #44
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Uf kad ovako fino opišeš.... ....
a mogla sam i bolje,nisam baš ispisivala konkretne nazive proizvoda,kad sam imala puno testera,sve se slično zove pa ja to teško pamtim

uglavnom i patientia je nešto naručivala,pa treba čekat nju sa dojmovima
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:48   #45
Ajde baš mi je drago da si zadovoljna!
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 19:39   #46
Ovo sam kopirala sa jja bloga.

Napomena: Pauline proizvode se moze naruciti iz americke podruznice i dostavljaju u Hrvatsku. Moje cure s foruma su narucile grupno kako bi podijelile trosak dostave, carinu nisu platile i posiljka je dosla relativno brzo.

Jeli netko upoznat sa ovim?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 19:48   #47
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ovo sam kopirala sa jja bloga.

Napomena: Pauline proizvode se moze naruciti iz americke podruznice i dostavljaju u Hrvatsku. Moje cure s foruma su narucile grupno kako bi podijelile trosak dostave, carinu nisu platile i posiljka je dosla relativno brzo.

Jeli netko upoznat sa ovim?
ma daj? ja nemam pojma kako je to moguće
jel je netko može pitat na blogu??
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:04   #48
To je forum sa njezinog bloga,vidim da se puno cura javlja.Ako je to ona objavila onda su poslali.Trebalo bi poslati mail toj podružnici u Americi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:09   #49
Nisam prokomentirala testere koje sam probala. Od velikih proizvoda kupila sam samo serum s antioksidansima, ali koristila sam ga svega par puta jer isprobavam Eucerin testere nocnih krema. Super je osjecaj, dovoljno hidratantan za zimu da ga mogu koristiti samog preko noci, nista ne iritira, ali djelovanje cu moci primijetiti tek za par godina.

Sampon sadrzi sodium laureth sulfate, ali je jako blag. Buduci da je tester regeneratora bio samo 4.4 ml, a ja koristim 15 ml po pranju, poslije Pauline kombinacije kosa mi je bila jako leprsava, nije ju imalo sto otezati.

One step cleanser za normalnu do suhu kozu umiruje kozu, sto je za cleanser stvarno cudno. Okoloocnu sminku sam ipak skidala prije njega. Imam jos jedan cleanser za isprobati, pa cu vidjeti koji je bolji.

2% BHA Liquid (tonik) je savrsen. Nema (etilnog) alkohola. Ni najmanje ne iritira kozu, cak ju umiruje. Jednom mi je spricnuo u oko, nit je bilo crveno, nit je peklo, nit mi se zamutio vid. Nista mi nije bilo. Dok sam imala testera nisu mi izbijali pristici, sad opet izbijaju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:12   #50
Kako si Pati došla do testera?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:16   #51
Narucila preko nekih ljudi iz Austrije. Moze se naruciti tamo gdje i proizvodi, samo se upise kolicina.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:20   #52
Ja sam magistru pitala da mi smuti tonik sa 2% Bha,da nema alkohola i da ph bede oko 3,5.Ona me ubjedila da se salicilna otapa u alkoholu i da mi ne može bez njega to napraviti.U čemu je Paulin otopljen i dali od Bha ona stavlja salicilnu?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:35   #53
Je je, tak su i mene uvjeravali da mora bit etilni alkohol.

Salicilna je, otopljena u metilpropandiolu (kad sam pitala jednog kemicara gdje bih to mogla nabaviti, rekao je da moram znati je li 2-methyl propane 1,3-diol ili 2-methyl propane 1,1-diol, tj. jesu li alkoholne skupine na istom C atomu, po INCI je nazalost samo metilpropandiol, mislim da je ovaj prvi).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:44   #54
I ja bih voljela taj tonik nabaviti,čisto iz prevencije. Znam pred pms imati par prišteva,pa se namažem sa effaclar K,ali on mi malo isušuje lice,a onu otopinu što mi je magistra napravila sam bacila,jer je unutra alkohol,pa me peče i iritira.Ako je ovo istina da šalju u Hr,to bi bila baš lijepa vijest za blagdane.Vidim na ovoj evropskoj stranici dobra sniženja.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:49   #55
Jos ako iz Amerike salju u hr, to znaci da mozemo kupiti proizvode s hidrokinonom i benzoil peroksidom...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:57   #56
Neostrata ima kremu sa hidrokinonom i na ebayu se može naručiti.Ja sam sad naručila Neostratu sa 20% aha,muž mi nije mogao kupiti u Americi,jer se izgleda Neostrata naručuje samo on line.Paula ih je nahvalila da imaju korektan ph i da im aha proizvodi rade.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 21:06   #57
Nikad cula. Moram se upoznat s ebayom i markama kojih nema kod nas.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 21:48   #58
Neostrata je pionir AHA proizvoda u SAD.To ti je prva rečenica ako bilo što pročitaš o njima.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 22:00   #59
LJUDI MOJI.JA SAM NARUČILA SA PAULINE STRANICE!NE MOGU VJEROVATI.PLATILA SA PAYPALOM.POŠTARINA 8.5 $.

Tester po 0.8$.Naručila sve i svašta za 25 $.Pudere,maske,aha,bha,besplatna 3 testera,serume.......ma divota.E sad se ja pitam gdje je bio zajeb cijelo vrijeme.....
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 22:23   #60
Naručila si u Hrvatsku? Kako?!
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.