Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2015., 10:59   #3361
E ne znam jel dobar za skidanje pudera, ne koristim ga. samo korektor i bb kremu, imala sam dosta problema s prištićima u srednjoj i izbjegavala sam bilo što teško na licu i eto,ostalo je tako do danas. micelarna mi lijepo skine šminku oko očiju i korektor,bb kremu; nakon umivanja gelom imam osjećaj da mi koža diše, da je super čista. najbolje uzet tester, ima dosta u tubici, umila sam se par puta s jednom. mislim da ti ne bi isušila, koristiš ipak kremu-al znam kako je s osjetljivim licem, sve te strah probati.
dugo nisam koristila kremu, samo nekad kokosovo ulje, a vidim da treba hidratizirati masnu kožu pa ću vidjet hoću uzet duo+, nez hoće mi biti preagresivna, nemam previše prištića.
blago svima s kožom bez nepravilnosti
Ardilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 14:13   #3362
Pa bas to, strah me stavljati bilo sto novo, ali definitivno se bacam u potragu za testerom gela.
Za duo+ imam osjecaj da mi za celo ne odgovara jer s njim gotovo da nemam problema, a sad mi zna izaci tamo koji sitni pristic pa mislim da je mozda do kreme. Podrucje iznad obrva mi se isusi dosta i zato sam nekad znala namazati, ali morala sam odustati. Bas je tesko ugoditi takvoj kozi. Moras ju hidratizirati, a reagira gotovo na sve sto joj imalo ne odgovara, a t zoni ne odgovara isto sto i ostatku lica.
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 21:18   #3363
Ne znam bi li uzela taj duo+, effa H ili K
javii kad isprobaš gel
Ardilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 23:58   #3364
Quote:
$avannah kaže: Pogledaj post
Cini mi se dobra krema po opisu. Izasli su mi neki pristici zadnjih dana pa sam uzela opet duo+, da nisu definitivno bi probala s tom kremom.
Pati me ciscenje lica i skidanje sminke. Ne zelim puno proizvoda koristiti pa sam kupila neki sapun od gline i njime se umijem tu i tamo i tako sminku skidam, ali nisam sigurna jel mi to pametan potez, najradije bi probala taj gel. Potrazit cu testere. Jel ok on za skinuti puder?
Meni Effaclar gel odlično skine sve sa lica. Obično stavim malo micelarne na vaticu, pređem jednom preko lica i umijem se gelom i koža mi je potpuno čista. Gel je zbilja odličan i ne isušuje me (imam mješovitu kožu, obrazi mi znaju biti prilično suhi). Tester od 15 ml mi je trajao tjedan dana tjedan dana i mislim da ga možeš naći u većini ljekarni, meni su ga dali bez problema.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 09:24   #3365
Ja sam prošle godine koristila Effaclar gel za umivanje i bio mi je odličan po pitanju čišćenja lica ali me poprilično isušio...imam mješovitu kožu, ponekad dehidriranu.
Effaclar duo+ kremu koristim sada po treći puta i odlična mi je, rješava mi probleme na licu brzo i učinkovito.
Uz njega trenutno koristim i Effaclar adstringentni tonik koji potiče mikroljuštenje i Hydreane riche hidratantnu kremu, uzela sam riche zbog hladnijeg vremena itd. inače sam koristila legere preko ljeta.
Zasad se držim te kombinacije.
Freyja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 01:30   #3366
Hvala cure na savjetima, pohodila sam osjecke ljekarne i napokon pronasla testere gela, dobila sam dva od 7ml, a dobila sam i toleriane riche dosta testera. Znate li ista o toj kremi?
Gel sam probala, osjecaj na kozi nakon njega je predobar, cistoo cekam da negdje bude na akciji i kupit cu ga sigurno.
Edit: Zaboravih reci, isusio bi me sigurno, ali s kremom je ok, skida puder bez problema, maskaru nisam pokusavala, bojim se da bi peklo.

@Ardilla, jel pala odluka?

Zadnje uređivanje $avannah : 05.11.2015. at 02:07.
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 16:00   #3367
Tek se sad javljam. Drago mi je da ti paše gel. Ja sam pohodila Zg ljekarne i dobila hrpu testera od svih mogućih LRP krema Duo+ stavim samo na prištić kad mi izbije-odlična je; trenutno isprobavam Hydreane legere i ok mi je-lagana hidratantna. Riche je iz iste linije, jel tako? ona kao više hidratizira.
nisam nešto previše oduševljena kremom, imam osjećaj da mi bilo koja bar malo masti kožu pa tako i ova. vidjet ću od ove hrpe testera hoće mi koja ipak odgovarati.
Ardilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 16:03   #3368
koristi li netko LRP mousse mat puder? kakav mu je nakon duže vremena korištenja? jučer sam ga probala i na prvu mi je super.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 20:51   #3369
Pozdrav Treba mi savjet koje proizvode uzeti od ove marke za moj tip kože. Imam užasno masnu kožu lica sa dosta mitesera i potkožnih prištića u pms-u. Ajde što je masna, ali reagira mi na svaki proizvod za čišćenje lica, odmah crvenilo oko usta, tu najviše, i na jednom dijelu ispod usne mi je isušeno i tu se svaki put vidi kad stavim puder. Znači, najveći mi je problem što ne mogu očistiti masno lice, a da se ne zacrvenim. Probala sve i svašta, prirodno i neprirodno, ulja svakakva, da sad ne nabrajam. Nešto malo pomogne, ali nije to to. Uzela bih si cijelu liniju, ako će mi biti dobra. Treba mi nešto za čišćenje jako masne kože, ali osjetljive, neka krema koja ne masti, ali hidratizira, termalna voda...ne znam više sta još Preporuke, savjeti? Tko ima problem kao i ja i tko je isprobao.
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 15:50   #3370
Imam suhu kožu sklonu aknama. Idem redovito na čišćenje lica, ali mi ostaju te mrlje/ ožiljci nakon akni. Povuku se nakon nekog vremena, ali to predugo traje. Da li Duo+ ili neka druga pomažu za to?
Preagresivna mi je samostalno, jer mi je isušila kožu, ali u kombinaciji sa Bidoerminom Sensitive Rich mislim da bi bila dobra.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 20:35   #3371
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Imam suhu kožu sklonu aknama. Idem redovito na čišćenje lica, ali mi ostaju te mrlje/ ožiljci nakon akni. Povuku se nakon nekog vremena, ali to predugo traje. Da li Duo+ ili neka druga pomažu za to?
Preagresivna mi je samostalno, jer mi je isušila kožu, ali u kombinaciji sa Bidoerminom Sensitive Rich mislim da bi bila dobra.
hm, a zašto ne uzmeš kojic sapun za flekice i ožiljke?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 12:34   #3372
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
hm, a zašto ne uzmeš kojic sapun za flekice i ožiljke?
Zato kaj nisam znala za njega, ali sad sam malo čitala i hvala ti puno! To ću uzeti
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 14:57   #3373
Meni je cicaplast za oziljke i opcenito umirivanje koze odlicna, zato sa duo+ imam jako lose iskustvo nazalost.
Spalila mi je kozu i evo od prosle god. Nisam uspjela dovest u red.
Sada mi se na tim mjestima napravio dermatitis i koza mi reagira na sve,sapun..krema..puder..
Horor jedom rjecju, zato testirajte prije no namazete pola lica.
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 18:33   #3374
Ima li LRP kakvu masku za lice,dobru za hidrataciju?
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:00   #3375
Za Riječanke, ljubiteljice LRP i one koje se malo bolje kuže u kozmetiku. Loreal traži farmaceuta koji bi se bavio LRP na području Rijeke:
http://www.moj-posao.net/Posao/31033...i-suradnik-mz/
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 22:17   #3376
Traje li još ona promocija Effaclar Duo+ sa gelom i tonikom u poklonu?
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 17:41   #3377
Koji je broj njihove sluzbe za korisnike? Ima na kutiji ali nisam nikad mislila da cu morati zvati.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:52   #3378
072 60 20 24

[email protected]
MyahMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 11:21   #3379
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Traje li još ona promocija Effaclar Duo+ sa gelom i tonikom u poklonu?
Tek sad vidim, ako nisi nigdje našla, moja ljekarna ima taj paket u ponudi htjela sam ga uzeti kad je bilo 20% na LRP, mislim da u četvrtak, ali očito im effaclar linija ne ulazi u popust
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 10:03   #3380
Koja je razlika između DUO i DUO+ kreme? I jel za kožu kojoj su osnovni problem proširene pore i miteseri ipak bolja ona K krema? Dugo nisam uzimala ništa ljekarničko, ali sad bih opet probala s LRP. I koja je razlika između effaclar gela u bijeloj i plavoj bočici, ili je to samo novo pakiranje?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.