Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2010., 17:52   #1
Zašto nitko ne želi biti u vezi sa mnom, nego samo FF?

Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???

Nisam sad neka balavica pa da gledam samo gdje cu se provesti,da budalesem i ludujem napolju i trazim sheme,imam 27 godina,naravno kao i svi ostali bih zeljela imati vezu,medjutim koga god upoznam svi sa mnom hoce samo shemu,ma niko ni da se nasali da zapocne neku vezu sa mnom,ne razumijem zastoizadjem znaci na date,sve bude super,normalna prica i ostane samo shema,i to je sve,kad se vidimo vidimo se,petljamo nesto a u stvari nista,sve kontam prerast ce u vezu a ono nista...kod mene npr frendice izadju na date,za par dana vodaju se za rukice a ja izadjem na date i bude shema...

A sad neugodno mi potezati pricu za vezu jer ispadne da vapim za vezom,da sam ocajna itd,neznam u cemu gresim niti sta da radim,kako nekom da dam do znanja da zelim vezu a da ne to ne ispadne ocajnođ

Takodjer skoro upoznala decka,tacnije po njegovoj prici pokusavao je do mene doci nekih par mjeseci i nadje me preko nekih ljudi,imao je curu,i poceli se cuti,dopisivati,kao svidjam mu se dugo vremena,jednu noc me nazove da je prekinuo sa curom,da ja i on izadjemo,rekoh super,evo mozda nesto bude,da bi poslije kad smo se culi dao mi do znanja da hoce sa mnom shemu,ono wtf?Prekinuo sa curom,hoce nesto sa mnom a ono samo shema?

Po prirodi sam vesela cura,draga,volim svakom pomoci,nasaliti se itd,volim se druziti,uvijek sam okruzena sa dosta prijatelja,je li to moj problem?Je li moram sjediti doma,slabije izlaziti,biti mrtva ozbiljna da bi me neko ozbiljno shvatio?Sta uopce da radim,vi mi pomozite???
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:54   #2
kakva shema? o cemu pricas?
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:55   #3
Valjda misli na ševu.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:56   #4
-shemu?






DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:56   #5
možda su čuli da si cura za sheme, ma šta god to značilo
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:56   #6
Ne,ne,mislim nesto kao fuck friends,to je to...
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 17:58   #7
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Ne,ne,mislim nesto kao fuck friends,to je to...
Odgovori iskreno,jesi zgodna cura,relativno normalna,i tako?
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:00   #8
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Odgovori iskreno,jesi zgodna cura,relativno normalna,i tako?
Najiskrenije,imam solidan fizicki izgled,imam zavrsen fakultet,ponasam se sasvim normalno,znaci nisam onaj tip cure koja kad izadje vani budalese gdje god stigne da bi ljudi stekli utisak da sam samo za provod
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:00   #9
Oke doktore, pitanje ti stoji, al ajde reci, bi li ti uopce izasao na cugu sa nenormalnim gaborom?
Mister Answer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:02   #10
Dečki ti obično pomisle da si cura za "shemu" ako im daš već nakon prvog ili drugog spoja. Većina njih. Znam da je to glupost ali obično takav dojam ostavi cura kojoj je seks prvi na pameti prije nego smo o ičemu popričali i prošli kroz neke zajedničke situacije.

Probaj s dečkima ić malo polakše, odite koji put na cugu, na more, u kino i prošetat negdje, družit se, ljubakat, pipkat i sl. prije nego dođe do samog seksa. Onda će te više gledat kao curu a manje kao komad mesa.

I nemoj djelovat očajno i kao da želiš vezu čim si se 2 puta s nekim našla. Drži se nekih svojih principa i ne popuštaj dečkima i njihovim hirevima, i ne dozvoljavaj da te zajebavaju, pokaži stav. Dečki nisu puno bolji od cura po tom pitanju, ako im dopustiš i odobravaš svašta, neće te cijenit kao osobu i iskorištavat će te non-stop.

Vjeruj ti čiki forumašu

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 23.08.2010. at 18:08.
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:03   #11
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Ne,ne,mislim nesto kao fuck friends,to je to...
mozda zure sa definicijom ffa jer se boje da ne potegnes pitanje veze unaprijed. a time izbjegnu razgovor o definiranju odnosa.


(zato ja mislim da se o tome ni ne treba pricati neko vrijeme, lako se sve poslozi i skuzi kako god okrenes.... ali svi me uvijek popljuju )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:09   #12
Ako tražiš nešto ozbiljnije onda moraš naći i partnera koji to isto želi dakle moraš se postaviti i ponašati onako kako stvarno želiš i biti iskrena, dakle ozbiljnije. Ono što tražiš najprije moraš vidjeti u sebi tj biti takva, (moraš sama sa sobom bit načisto da želiš baš vezu a ne ff odnos)...da bi to drugi mogao prepoznati u tebi i ako treba iskreno reći što želiš drugoj strani...i naravno onda se nemoj uopće upuštati s nekim ko još želi provod i seks i ko još nije sa sobom načisto da želi stvarno nešto ozbiljnije jer je to onda gubljenje vremena i za tebe i za njega...treba ti neko ko to isto želi...i onda ti neće biti neugodno njemu počet tu priću jer ćeš vidjet da i on to želi...Mislim da moraš otvoreno reć što želiš ukoliko vidiš da dečko ne želi nešto ozbiljnije, moraš reć da ti želiš i ako ne želi gotovo, traži dalje.
__________________
Are you the one?
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:13   #13
Jednom jedna plavuša rekla: "Frajer te lako može ostaviti ako ga jebeš na prvom spoju, kao što može čekati do desetog." Čekaj deseti, jer do desetog te može upoznati i vidjet tvoje kvalitete i vrline, a ne samo tvoju vanjsku ljepotu. Ako te onda ostavi, on nije frajer za tebe i bok.
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.
quietboygonewild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:13   #14
Quote:
Mister Answer kaže: Pogledaj post
Oke doktore, pitanje ti stoji, al ajde reci, bi li ti uopce izasao na cugu sa nenormalnim gaborom?
Naravno da ne.

Ali ima situacija u zivotu,kad ti se prijebe,pa se malo snize kriteriji,a naravno da takvu curu nebi za vezu.
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:14   #15
pre zgodna si i svi te hoće pojebat

nema druge
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:15   #16
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Najiskrenije,imam solidan fizicki izgled,imam zavrsen fakultet,ponasam se sasvim normalno,znaci nisam onaj tip cure koja kad izadje vani budalese gdje god stigne da bi ljudi stekli utisak da sam samo za provod
Po tvojim rijecima,pretpostavimo,si dobar materijal za vezu.

Onda,neka kvaka mora biti.

Jesi mozda izlazila sa mlađim deckima?
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:16   #17
Quote:
div kaže: Pogledaj post
pre zgodna si i svi te hoće pojebat

nema druge


ne uleći joj u šemu
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:17   #18
kod mene je isto tako, svi žele samo fuck friendovski odnos, a ja bi rađe vezu.

Quote:
Sharlotte
Po prirodi sam vesela cura,draga,volim svakom pomoci,nasaliti se itd,volim se druziti,uvijek sam okruzena sa dosta prijatelja,je li to moj problem?Je li moram sjediti doma,slabije izlaziti,biti mrtva ozbiljna da bi me neko ozbiljno shvatio?Sta uopce da radim,vi mi pomozite???
u ovome nije sigurno stvar, osim ako nisi 24 sata na dan hiperaktivna pa možda to ljude malo odbija.
Ja sam inače mirniji tip osobe, pa sam mislila da je možda kod mene to razlog, ali vidim da i sasvim suprotni karakteri imaju sličnih problema pa više neznam
Doduše ja se zbog tog još previše ne zamaram jer sam još dosta mlada, ima vremena za ozbiljne veze.

A da, zapravo neki tipovi i žele samnom vezu kao npr oni koji me uopće ne privlače jer su stvarno neprivlačni i još me opsjedaju po nekoliko mjeseci... Al što se tiče onih koji mi se sviđaju nitko nebi samnom vezu..neznam šta radim krivo..ili samo naletavam na krive
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:18   #19
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post


ne uleći joj u šemu


skužil sam ju u sekundi
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:19   #20
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Po tvojim rijecima,pretpostavimo,si dobar materijal za vezu.

Onda,neka kvaka mora biti.

Jesi mozda izlazila sa mlađim deckima?
A kakve veze to ima dal je izlazila sa mlađima?

Po mom mišljenju cura je vjerojatno prezgodna i svi je žele jebati, a ona baš ne zna isfiltrirati budale koji bi ju samo jebali od onih koji bi je možda željeli i upoznati i kojima seks nije prvi na pameti. A bar je to lako isfiltrirati, nemoj dat liku jedno vrijeme i vidjet ćeš koji će odmah otić kad vidi da neće baš tako lako i brzo dobit pice a tko će ostat kraj tebe i htjet s tobom nešto više od seksa, tko će te nazvat koji put, odvest negdje, voljet pričat s tobom i zajebavat se, odnosit se prema tebi kao prema osobi koju cijeni itd... Ja mislim da je to definitivno rješenje problema.
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.