Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 18:53   #2901
Sacuvaj me boze pristojnih ljudi koji pricaju samnom iz sazaljenja.

Radije bi da se netko okrene i ode, nego da odradi zbog pristojnosti komunikaciju samnom. Toliko jadna nisam nikad. Imam neki ponos. Kome nw odgovaram, nema ukusa i nek proseta.

jos jadniji su oni koji se zale sto ih netko nije odradio reda radi. Moze li se nize pasti u samopostovanju?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:18   #2902
Ok, hajde da rezimiramo – dakle vama je sasma u redu da dogovorite kavu/dejt s nekom osobom, ona vam prilazi, pruža ruku , upoznajete se. I onda, kao iz vedra neba ispali: Joj, oprosti, ali nisi baš ono što sam očekivao. Tako da ću se sada pozdraviti i sretnoooo. Gledate ga dok nestaje u daljini.

To je vama prihvatljivo ponašanje 30+ osobe? Tih pola sata/sat vremena što biste proveli u razgovoru smatrate toliko dragocjenim vašim vremenom da vam je draže da vas odmah otpili kao kakvu bofl robu na polici kineskog dućana nego da ljudski popričate? Ne govorim ovdje o nekakvom zavlačenju, sažaljenju (narafski, drugačije forumaško objašnjenje ne postoji osim ekstrema ), govorim o normalnom razgovoru dvoje ljudi koji si ne moraju biti privlačni. Znači, u redu je komunicirati s neprivlačnim osobama u bilo kojem kontekstu (poslovnom, prijateljskom itd.), ali ako je romantični, onda je sve preko 15 min gubitak vremena? Jako infantilno razmišljanje.

Nalazio sam se sa svakakvim ženama, ali niti jednu nisam otpilio nakon 15 min, niti sam ikad tako nešto doživio. Neki su razgovori bili bolji, neki niš posebno, ali uvijek je to bilo u granicama pristojnosti i prihvatljivog. I više/manje, uvijek bi pronašao neku temu za razgovor, barem s osobom koju prvi put vidiš, da prođeš samo ona klasična pitanja imaš štogod popričati.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:25   #2903
Nije mi vise prihvatljivo ici na kavu ako ne poznam tu osobu bar povrsno.
Ali kad bi se vec nasla u toj situaciji, smatram boljim biti nepristojna nego iz sazaljenja s nekim sjesti na sat vremena.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:34   #2904
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
I jesi otisla?
Jesan, otišla san.... doma
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 14:21   #2905
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Jesan, otišla san.... doma
A prije nego doma?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 14:58   #2906
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ok, hajde da rezimiramo – dakle vama je sasma u redu da dogovorite kavu/dejt s nekom osobom, ona vam prilazi, pruža ruku , upoznajete se. I onda, kao iz vedra neba ispali: Joj, oprosti, ali nisi baš ono što sam očekivao. Tako da ću se sada pozdraviti i sretnoooo. Gledate ga dok nestaje u daljini.
Lik je otisao i nije joj nista rekao, a ona je htjela da joj kaze u facu.
Sta fali "sorry, zurim"?
Bolje to nego kava na obostrano nezadovoljstvo.

Quote:
To je vama prihvatljivo ponašanje 30+ osobe? Tih pola sata/sat vremena što biste proveli u razgovoru smatrate toliko dragocjenim vašim vremenom da vam je draže da vas odmah otpili kao kakvu bofl robu na polici kineskog dućana nego da ljudski popričate? Ne govorim ovdje o nekakvom zavlačenju, sažaljenju (narafski, drugačije forumaško objašnjenje ne postoji osim ekstrema ), govorim o normalnom razgovoru dvoje ljudi koji si ne moraju biti privlačni. Znači, u redu je komunicirati s neprivlačnim osobama u bilo kojem kontekstu (poslovnom, prijateljskom itd.), ali ako je romantični, onda je sve preko 15 min gubitak vremena? Jako infantilno razmišljanje.
Tebi je poslovno, prijateljski i romanticno sve u istom kosu?

Poslovno cu otrpit kavu i sa supkom, ako iza toga stoji "dobit ces otkaz ak odes".
Prijateljski mogu sjedit pol sata, sat, ali ako je bas dejt - kojem kurcu forsirat.

Oke, ja se ni ne nalazim sa ljudima koje ne poznajem barem mrvicu, ali da je blind date u pitanju... A odi, sta. Ak ne trazimo isto, nemamo zajednickih tema, radije cu pol sata gledat travu kako raste nego trosit ih na tako nesto.
No tu onda dolazi ono da ipak ne moras ici na dejt sa bilo kim tj svakom osobom.koja te zove na kavu.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 01:32   #2907
[QUOTE=saucer;63272339]Ok, hajde da rezimiramo – dakle vama je sasma u redu da dogovorite kavu/dejt s nekom osobom, ona vam prilazi, pruža ruku , upoznajete se. I onda, kao iz vedra neba ispali: Joj, oprosti, ali nisi baš ono što sam očekivao. Tako da ću se sada pozdraviti i sretnoooo. Gledate ga dok nestaje u daljini.

o znam kako je ali meni rekao zasto nisi vise zenstvenija a vidi me 1 put
__________________
Nikada ne odustaj. Jednog dana ćeš sresti nekoga ko je dobar za tebe, i više nećeš biti sam. Za dobre stvari treba vremena...
mala-rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 01:33   #2908
o znam kako je ali meni rekao zasto nisi vise zenstvenija a vidi me 1 put [/QUOTE]
__________________
Nikada ne odustaj. Jednog dana ćeš sresti nekoga ko je dobar za tebe, i više nećeš biti sam. Za dobre stvari treba vremena...
mala-rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:33   #2909
Meni je, također, puno bolje kada se neuspjeli blind date skrati.
Bila sam na jednom koji je bio mučenje. I za njega i za mene. Koliko god smo imali zajedničkih tema za vrijeme tipkanja, toliko je ta kava bila "awkward moment". Bilo bi bolje da smo popili kavu za 10-15 minuta i svako na svoju stranu. Tih 40 minuta je bilo šibanje mrtvog konja.
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 20:10   #2910
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
A prije nego doma?
Hahaha sta ti misliš
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 15:55   #2911
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sacuvaj me boze pristojnih ljudi koji pricaju samnom iz sazaljenja.

Radije bi da se netko okrene i ode, nego da odradi zbog pristojnosti komunikaciju samnom. Toliko jadna nisam nikad. Imam neki ponos. Kome nw odgovaram, nema ukusa i nek proseta.

jos jadniji su oni koji se zale sto ih netko nije odradio reda radi. Moze li se nize pasti u samopostovanju?
Ma joj Meni je baš tužno ovakvo razmišljanje. Poanta je u umrežavanju; većina ljudi nakon npr. 35 godina nema baš puno prilika upoznati nove ljude, vrte se stalno u istim zatvorenim krugovima ljudi. I šta, onda otpiliš odmah lika na blind dejtu čim se vidite, bez da sjednete na kavu, zato što nije Brad Pitt??
Ja sam popila brojne kave s ljudima za koje sam odmah procijenila da neće biti ništa od veze. S nekima sam skužila da imamo tema i da možemo biti frendovi što i danas jesmo, nakon puno godina. Neki su mi poslije namještali svoje frendove i ja njima frendice S nekima se nikad više nisam čula ni vidjela. I kaj sad! Dal mi je žao tog vremena provedenog s njima na tim prvim kavama? Apsolutno ne! Sa svakom tom kavom imam jasniju predodžbu šta želim, a šta ne od potencijalnog partnera.
Al Bože moj, svi smo različiti
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:00   #2912
Quote:
Skyler09 kaže: Pogledaj post
Zadnji put na dejtu momak me pita poznajem li kakvu zgodnu curu za njega

Brate eo besa
hahahah... šarmer




Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto svi opravdavaju tih 15 minuta? Svima je to kao normalno, ono, dao je jasnu poruku. Meni osobno je to baš nekako jadno i nisko.

Ako već pristaješ na takvu igru, prihvati i njena pravila, budi muško, budi pristojan, budi gentleman (zaboravljeni pojam očito). Ne mora iz toga naravno biti ništa, ali daj molim te, odradi taj susret kako spada i učini da bar bude podnošljiv, ako već ne i ugodan za oboje. U redu, curka ti se nije svidjela, i sad ćeš ko zadnji papak nakon 15 minuta pobjeći mamici pod suknjicu, plakiti?

Nikako ne razumijem takve ljude. Pa neće vam se ruka osušiti ako provedete, ne znam, 45 min s osobom koja vam se ne sviđa. Bubnuo sam tu minutažu, ali to mi se čini vrijeme koje je pristojno. A možda osoba unatoč tome što ti je naizgled "grda", ima štogod zanimljivog i za prispodobiti. Možda se čak i nasmiješ. Ali takav papak valjda nema dovoljno muda ni za osmjeh...
u pravu si... meni je to znak neke socijalne inteligencije i općenito pameti, jako ružno ponašanje, i ako je osoba normalna i ugodna ne bih joj to nikad napravio, jebeš izravnost i poštenje takve stvari se ne rade nikom... doduše druga strana medalje kod tog ponašanja je šta onda suprotna strana može to shvatit ko da ti se sviđa il želiš nešto... ali opet se i ''odjeb'' može pristojnije odraditi nego naglim dizanjem nakon 15 min... ne samo da siodjebao tu osobu tad, nego si joj srušio samopouzdanje za idućih par susreta i ubacio u paranoju
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:59   #2913
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
hahahah... šarmer






u pravu si... meni je to znak neke socijalne inteligencije i općenito pameti, jako ružno ponašanje, i ako je osoba normalna i ugodna ne bih joj to nikad napravio, jebeš izravnost i poštenje takve stvari se ne rade nikom... doduše druga strana medalje kod tog ponašanja je šta onda suprotna strana može to shvatit ko da ti se sviđa il želiš nešto... ali opet se i ''odjeb'' može pristojnije odraditi nego naglim dizanjem nakon 15 min... ne samo da siodjebao tu osobu tad, nego si joj srušio samopouzdanje za idućih par susreta i ubacio u paranoju
A dobro, ovo zadnje je možda malo pretjerano, ali sigurno da nije način vidjet osobu i reć - nisi ti taj/ta... Ako je posebno "brutalno iskren" (pravi izdanak US-a) onda još nabroji i zašto. Pri tom, naravno, sva zrcala je odavno porazbijao.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:07   #2914
Poredat ću dame u brojeve (feministice odstupite)

1. Ona šuti. Ja pričam. Ona se smijulji, gleda u pod. Ja pričam. Ništ reko idem ju odvest kuć. Ona gleda kroz šajbu, ja pričam. Dok nije složila najdužu rečenicu te večeri: "I oćemo se?" Logično ne odbijam damu u nevolji.
Iste večeri stigle su poruke kako bi mogli ić kod njezinih da me upoznaju. Otad više nisam ni ja pričao.

2. Ženska čudno brbljava. Jebljiva. Onda je na red došla tema kako je njena sestra u zaštiti svjedoka, a ona se drogira s mamom, i jednom se pohvatala s očuhom.

3. Dejt. Ona predivna, full moj tip, visoka, tetovirana, full pristupačna, pomalo previše napadna ali svidjela mi se pa sam zanemario njene pozive k rodbini (prije prvog dejta). Došli mi kod mene, seksamo se, i ona samo pobjegne iz kreveta. Više se nismo čuli.

4. Kaže ima 21, dobro, odem ja..idemo se šetat malo uz rijeku, i ona cijelo vrijeme govori kako u OKS-u (nap.a. - cajkaški klub) je neki party danas, kak bi mogli ić. Kroz priču se sjebala i priznala da ima 16 godina. Uz priče kako ju stari zlostavlja bla bla. Nisam pratio cajka-klubsku scenu pa nisam znao da je ženska maloljetna ljadro, čiji je video bio na nekim stranicama gdje dudla liku od 40 godina kitu. Tj, boli ju grlo.

5. Ženska dođe, ja ju čekam. Reko idemo tu šetnicom uz more pa ćemo na sladoled. Krenemo, ona me uhvati za ruku i ne pušta. Pitala me koliko djece želim, na što odgovorih 7 u nadi da će odstupit, ali njezin ozareni osmijeh je odavao nešto savim drugo. Kad me na kraju napokon pustila više me nikad nije uhvatila. Ni u vidokrug.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 01:54   #2915
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Poredat ću dame u brojeve (feministice odstupite)

1. Ona šuti. Ja pričam. Ona se smijulji, gleda u pod. Ja pričam. Ništ reko idem ju odvest kuć. Ona gleda kroz šajbu, ja pričam. Dok nije složila najdužu rečenicu te večeri: "I oćemo se?" Logično ne odbijam damu u nevolji.
Iste večeri stigle su poruke kako bi mogli ić kod njezinih da me upoznaju. Otad više nisam ni ja pričao.

2. Ženska čudno brbljava. Jebljiva. Onda je na red došla tema kako je njena sestra u zaštiti svjedoka, a ona se drogira s mamom, i jednom se pohvatala s očuhom.

3. Dejt. Ona predivna, full moj tip, visoka, tetovirana, full pristupačna, pomalo previše napadna ali svidjela mi se pa sam zanemario njene pozive k rodbini (prije prvog dejta). Došli mi kod mene, seksamo se, i ona samo pobjegne iz kreveta. Više se nismo čuli.

4. Kaže ima 21, dobro, odem ja..idemo se šetat malo uz rijeku, i ona cijelo vrijeme govori kako u OKS-u (nap.a. - cajkaški klub) je neki party danas, kak bi mogli ić. Kroz priču se sjebala i priznala da ima 16 godina. Uz priče kako ju stari zlostavlja bla bla. Nisam pratio cajka-klubsku scenu pa nisam znao da je ženska maloljetna ljadro, čiji je video bio na nekim stranicama gdje dudla liku od 40 godina kitu. Tj, boli ju grlo.

5. Ženska dođe, ja ju čekam. Reko idemo tu šetnicom uz more pa ćemo na sladoled. Krenemo, ona me uhvati za ruku i ne pušta. Pitala me koliko djece želim, na što odgovorih 7 u nadi da će odstupit, ali njezin ozareni osmijeh je odavao nešto savim drugo. Kad me na kraju napokon pustila više me nikad nije uhvatila. Ni u vidokrug.
HAHAHAHA barem si nam dovoljno rekao o svojim ukusima kad se nisi istog trena okrenuo pri susretu s Agatom:klap::klap:
tekilinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 08:55   #2916
Quote:
tekilinho kaže: Pogledaj post
HAHAHAHA barem si nam dovoljno rekao o svojim ukusima kad se nisi istog trena okrenuo pri susretu s Agatom:klap::klap:
ma koliko god da mi se netko ne sviđa, uvijek iz pristojnosti ostanem barem na sat vremena, i to je bilo previše.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:23   #2917
Upoznali se preko IRC-a s 15 godina, ja sramežljiva, on sramežljiv, ja srala svašta od panike, on šutio, kasnije svak svojim putem, užas.
Na jednom sam prvom dejtu dobila poklon i pjesmicu ispisanu zlatnim slovima.

Pomogo Bog.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:24   #2918
Sad sam fleshbeck dobio. Dragana jesi to ti?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:25   #2919
Fak, još nečeg sam se sjetila. Na dejtu s curom nisam znala da sam na dejtu s curom. Išli smo u papirnicu među ostalim. Mjerkala me i smješkala se i držala za ruku.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:27   #2920
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Sad sam fleshbeck dobio. Dragana jesi to ti?
Mirko?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.