Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2013., 13:34   #81
= torta od sira i limuna.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 14:46   #82
Prosle god sam imala tusiralicu i losion prekrasno nesto
Sada sam si uzela ovu kremicu u teglici i odlicna mi je za ovo hladnije vrijeme. Lijepo njeguje i brzo se upija, a miris mi je i dalje ok iako imam dojam da se malo promijenio

btw vidjeh negdje kremicu u duguljastoj sivo zutoj tubi i ako se ne varam pisalo se da je za oziljke na licu, jel djeluje to sta?

I jos nesto koji vam je najbolji gel za tus sad za zimu?? Da nije neki citrusni i sl.
Kupujem ih na blef i gotovo uvijek uzmem neki grozan "ljetni" miris
__________________
Nitko nije uočio sasvim jednostavnu poantu da mnogo više hrabrosti treba da bi se spustilo sa visine, nego da bi se dospjelo na nju?
FakeAlert is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 16:51   #83
Quote:
FakeAlert kaže: Pogledaj post
I jos nesto koji vam je najbolji gel za tus sad za zimu?? Da nije neki citrusni i sl.
Kupujem ih na blef i gotovo uvijek uzmem neki grozan "ljetni" miris

badem, zimski miris, lijepo hrani kožu, moja mama ima suhu kožu, dala sam joj.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 17:15   #84
hvala , ali taj mi grozno mirise (smrdi ) Imala sam proslu zimu i njega i kremicu pa pola bacila.
jel netko mozda probao onu veliku kupku u ljubicastom pakiranju?
__________________
Nitko nije uočio sasvim jednostavnu poantu da mnogo više hrabrosti treba da bi se spustilo sa visine, nego da bi se dospjelo na nju?
FakeAlert is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 22:52   #85
ja ga imam, odlican mi je ) koristila sam ga ovo ljeto, prekrasno mirise, samo steta sta miris jako brzo ishlapi..nakon njega mazem se baleinim kremasto uljnim losionom za tijelo od badema i marule za suhu kozu
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 19:46   #86
Je li jak miris, ako netko ima ovo u kompletu?
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 23:39   #87
jel tko probao more blond spray na blajhane pramenove?
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 11:09   #88
Kakve su vam baleine maske za lice? Svaki put ih promatram i ne znam koju bi uzela, a probala bi neku.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 12:18   #89
balea cink mi je najbolja maska...
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 18:58   #90
Jel netko probao ove kremice? Beauty effect me jako zanima jer je za T-zonu al se bojim da bi me isušila
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:23   #91
Je li moguće da su izbacili ovu kokos-liniju iz asortimana?

Bila sam danas u jednom DM-u, vidjela neki novi namijenjen obojenoj kosi (mislim da je s crvenom narančom ili tako nečim crvenim ), a ovoj liniji od kokosa ni traga ni glasa, tj. ima samo ona kura.
Nemam bojanu kosu, ali taj mi je regenerator (bio? ) apsolutna svetinja i preporučivala sam ga svima.

Uglavnom, ako netko proba taj novi, neka javi kakav je.

Iako... moguće da sam obišla premalo DM-ova.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:40   #92
Upravo sam to htjela napisati

Jučer sam tražila kokos regenerator i nije bilo ni njega ni šampona. Malo dalje na polici stoji nova linija za obojanu kosu, narančasta ambalaža, ta s crvenom narančom.
Nisam jučer uzela, ali sigurno ću isprobati i isto me zanimaju dojmovi.
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:42   #93
Aaaaaaaaaaa, bolje im je da je ta nova linija ili jednako dobra ili još bolja.
Miris nikako ne mogu nadmašiti. Onaj kokos je božanstvo, a ta naranča se jedva osjeti.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:49   #94
Kakva iskustva imam s novim formulama

Nisam otvarala, bila sam u šoku jer sam taman otkrila taj regenerator i sad to

Jesi koristila onaj s marelicom za suhu kosu? Kakav je u usporedbi s kokosom?
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 12:50   #95
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Je li moguće da su izbacili ovu kokos-liniju iz asortimana?
kod mene se u četvrtak otvara novi dm i u katalogu povodom otvorenja je taj kokos šampon tako da ne vjerujem da se ukida
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:18   #96
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
kod mene se u četvrtak otvara novi dm i u katalogu povodom otvorenja je taj kokos šampon tako da ne vjerujem da se ukida
Cure, moram vas ražalostit, ukidaju tu liniju, a zamjenjuje je ta naranča, provjerena informacija s njihove njemačke stranice. Tako da hvatajte ostatke.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:24   #97
Ima koja baleina tuširalica, a da je mliječna? Sve gelaste me isušuju, tuširam se s babylove kupkom, ali bi nekaj za napunit kadu i namakat se
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:27   #98
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Cure, moram vas ražalostit, ukidaju tu liniju, a zamjenjuje je ta naranča, provjerena informacija s njihove njemačke stranice. Tako da hvatajte ostatke.
Zašto svi vole mijenjati ono što već valja?
Ha ništa, bit će red probati i tu novu liniju.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:32   #99
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Cure, moram vas ražalostit, ukidaju tu liniju, a zamjenjuje je ta naranča, provjerena informacija s njihove njemačke stranice. Tako da hvatajte ostatke.

Ima vec neko vrijeme da su bili najavili ukidanje kokos linije...samo su ocito prodavali zalihe...
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 22:51   #100
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Ima koja baleina tuširalica, a da je mliječna? Sve gelaste me isušuju, tuširam se s babylove kupkom, ali bi nekaj za napunit kadu i namakat se
tražiš li gel za tuširanje ili kupku? ako je gel, onda imaš creme-ol duschen gelove sa par mirisa. svi su dobri, gusti, kremasti, ne isušuju, tako da si odabereš onaj čiji miris ti se najviše sviđa. neki od njih imaju i verziju za kupke. također imaš i balea med kremasti gel koji je mliječne teksture. ako tražiš baš kupku, onda imaš nove uljne kupke http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...g_baeder/?cp=2
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.