Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 19:47   #2401
Bila sam dns u Zg u dućanu i tražila sam neki malo zagasiti magenta ruž, u biti nijansu kao što je Dedicated iz theBalm tekućih ruževa, no nisam našla ništa slično.. sve nijanse magente i obije su onako bright jake boje. Jel i inače Mac nema takve nijanse ili samo kod nas? Mislim na ruževe u sticku.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:49   #2402
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ta linija navodno izlazi 18.5.2017. tako da ovo su zasad najave.
u svakom slučaju se veselim, nemam pojma kakve su im palete ali fkt je jače od mene
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 08:38   #2403
Quote:
parfemic1 kaže: Pogledaj post
Po jutubu hvale next to nothing puder u kamenu. Ja sam ga probala neki dan u macu u zgu i jako mi se svidio. Ozbiljno razmisljam da ga kupim.

Ja sam ga uzelf umjesto Careblenda koji koristim godinama... OK je. U nekim stvarima i bolji možda, lijepo setira, ali meni se nijansa koju sam imala u Careblendu (soft medium mislim)čini bolja od ove medium. Inače sam NW20.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 08:42   #2404
Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
Može li se Face&body nadograditi do nekog srednjeg prekrivanja? Bi li išao na mješovitu kožu?
Meni to uspijeva, ali moja koža je suha. Super mi je face&body za ljeto i doba koje dolazi. Daje lijepi sjaj, zdrav izgled, no za prekrivanje se mora proći bar dva puta prstima. I da, jedino što ja moram pokriti su podočnjaci a tu se pomognem s korektorom.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:35   #2405
Quote:
OliviaPope kaže: Pogledaj post
Ja sam ga uzelf umjesto Careblenda koji koristim godinama... OK je. U nekim stvarima i bolji možda, lijepo setira, ali meni se nijansa koju sam imala u Careblendu (soft medium mislim)čini bolja od ove medium. Inače sam NW20.
za kakvu je kozu careblend i kako prekriva?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:31   #2406
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Bila sam dns u Zg u dućanu i tražila sam neki malo zagasiti magenta ruž, u biti nijansu kao što je Dedicated iz theBalm tekućih ruževa, no nisam našla ništa slično.. sve nijanse magente i obije su onako bright jake boje. Jel i inače Mac nema takve nijanse ili samo kod nas? Mislim na ruževe u sticku.
Mozda D for Danger?
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:38   #2407
Trazim ako netko ima za izdvojiti dekant MAC face and body u nijansama N2 i N3. Placam po dogovoru.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 11:50   #2408
Quote:
Mighty S kaže: Pogledaj post
Mozda D for Danger?
Tako nešto, ili Rebel. Ali nisam ih vidjela, sve sam pregledala, imali su Flat out fabulous i All fired up, što mi je pre-živo..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:31   #2409
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
za kakvu je kozu careblend i kako prekriva?
Moja je mještovita kao suhoj, prije suha...

Carebland kao puder u kamenu koristila sam za matiranje i setiranje T zone, podočnjaka i ljeti samostalno da prekrijem podočnjake kada sam crna i manje/više odmorna..
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:30   #2410
Quote:
OliviaPope kaže: Pogledaj post
Moja je mještovita kao suhoj, prije suha...

Carebland kao puder u kamenu koristila sam za matiranje i setiranje T zone, podočnjaka i ljeti samostalno da prekrijem podočnjake kada sam crna i manje/više odmorna..
dobro zvuci, zadovoljna si?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:59   #2411
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
dobro zvuci, zadovoljna si?
Jesam. I baš mi je bila dobra nijansa. Ovaj next to nothing je isto dobar, ali malo me kolje nijansa, mislim da ću se vratiti na Carebland... mislim da je i bolji za moj tip kože.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 10:11   #2412
Zna netko kad se otvara dućan u Areni?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:02   #2413
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Zna netko kad se otvara dućan u Areni?
kazu majstori za 15-ak dana
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 01:01   #2414
Jel netko imao/probao Mac gentle rumenilo?
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:52   #2415
koju MAC olovku za oči da uzmem?
da je intezivno crna, da se lako stavlja i da je jako postojana.
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:22   #2416
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
koju MAC olovku za oči da uzmem?
da je intezivno crna, da se lako stavlja i da je jako postojana.
Moj savijet: nijednu. Koliko god obozavam MAC sve olovke koje sam probala su mi bile lose. Preporucam UD u nijansi Perversion, ima sve sto si navela.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:43   #2417
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Moj savijet: nijednu. Koliko god obozavam MAC sve olovke koje sam probala su mi bile lose. Preporucam UD u nijansi Perversion, ima sve sto si navela.


slazem se za mac, teski shit od olovki.
doslovce, nakon pola sata se dobije mala pandica look.
ja jos uvijek koristim el double wear olovku, iako me vuce da isprobam ud, jos su je ovdje neke cure hvalile
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 02:41   #2418
moram se sloziti
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:08   #2419
Hoce li netko ici sutra u 14h na otvorenje Mac-a u Areni da mi nesto kupi? cure uz kupnju na poklon se dobije ruz za prvih 200 kupaca.. ja trenutno nisam u Zg. U sub se vracam
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:17   #2420
Jel ima netko Painterly Pot?
Oce fiksirat sjenilo/olovku, a da nije suhonjavo kao avon/art deco primer za kapke?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.