Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 20:22   #581
Ja sam ovaj mjesec kupila IsaDora ruz i uz njega dobila olovku na poklon Ceh je bio 80 kn jer sam iskoristila i nekakav popust, pa ajde, nije strasno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:51   #582
Moj trosak u travnju je minimalan. kupila sam samo Nivea gelove u Plodinama kad su bili po 10 kn i u dm- u nekih 40-ak kn, ukupno 80 kn u travnju. Imala sam nekih neplaniranih troskova ovaj mjesec, a i realno mi nista ne treba, svega se jos nadje u zalihama.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Danas sam čula najbolje objašnjenje za greške: ''Ja ovaj život prvi put živim."
..Lana.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:52   #583
prijavljujem dva gela za tuširanje koji su bili potreba - i jednu pjenu za kosu. i to je to!
premda priznajem da je bilo izazova, ali ništa se nije realiziralo

edit: besramno lažem uzela sam i testere parfema Sylvaine Delacourte za 4 eura set, da se nađe za putovanja i ured. I regret nothing!
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 07:37   #584
Kupljena 2 Max Factor rumenila, 2 Alverde olovke za obrve, Maybelline i Max Factor maskara u dmu s -40 % popusta. Cca 250 kn. Ok je. Inače je budžet svaki mjesec 200 kn ( bez higijenskih potrepština ), ali se potroši više.

Sad si još moram Pupinu BB kremu kupiti. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 09:49   #585
hm, onako , iznosi bi mogli biti manji ali sve mi je trebalo
skidač laka - 25
skidač šminke - 18
pasta za zube - 25
tuširalica - 37
tonik - 115
serum - 280
ruž - 145
ruž - 135

suma sumarum - 780

bit će bolje

parfem ne računam - to je posebna kategorija - LJUBAV
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:31   #586
Sjetila se neki dan ove teme
Cure jel se drzite ili ste odustale? Ja se uglavnom drzim, rijesila sam se dekorative uglavnom nagomilanih ruzeva koje slabo ili uopce ne koristim i ostavila njih par za kojima sam najcesce posezala. Ostatak dekorative imam svega po 1 komad te par lakova koje koristim 2 ili 3x godisnje.
Ne kupujem vise slatka, jeftina pakiranja koja su mi uglavnom bila cisti promasaj. Također neke jeftine uglavnom Baleine stvari njih 4,5 i za cas se sakupila stotka, a sad radije kupim Hydra serum za lice ili nesto skuplje sto mi treba a odlicno mi je (Macadamia maska, Kerastase Netar)
Za sad mi trebaju jos neke stvarcice za lice pa kad to kupim bit cu mirna neko vrijeme.
I da, od desetak tusiralica spala sam na 2 i 1 mazalicu.
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:36   #587
Ja sam kako koji mjesec. Uglavnom kupujem samo nuzno sto se tice njege i preparative, tu sam ok, a sto se tice dekorative kupila sam par stvari koje nije da mi trebaju, ali sam ih zaista dugo htjela. Sve u svemu, nije lose.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:06   #588



Isuseeeeeeeeee... pa ovo je moja tema...

Onda dvaput
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:10   #589
ja sam se baš nekidan pitala gdje je tema nestala .

držala sam se zaista evo do nekidan, kad sam - unatoč činjenici da još uvijek imam otvorene kozmetike koju koristim, i jedan neotvoreni hidratantni serum - kupila i nešto novo, naime naturisimovu kutijicu. računica je bila da je povoljna i da će taman biti idealna za zimu kad se ove zalihe potroše (jer u njoj dođu maska, krema i ne-hidratantni serum), tako da mi je i to OK.
zapravo, ne mogu se sjetiti jesam li ove godine kupila išta što mi nije baš trebalo, a da je bilo kozmetičke prirode. zaliha (osim seruma i spomenute kutijice koji će na red kroz par tjedana) više nemam, samo par testera. nisam čak ni moje uobičajene slabosti - balzame za usne i kreme za ruke - kupovala kao 'mala veselja'. hooray!
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:30   #590
Ni blizu
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:33   #591
Sta te briga, ne zivis u RH i ne spadas pod nase zakone
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:47   #592
Živjela sam do skoro u BiH i zadnje 3 godine kupovala samo osnovno. Od šminke puder, bb krema, maskara,tuš, crni lak za nokte za noge,crveni za ruke,Evelin 8u1 i BTGN. Ostalo sam sve koristila ono što sam navukla ko miš prije 5-6 godina. Sad mi je svega ponestalo pa sam se raspištoljila
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:22   #593
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
nisam pisala dugo ovdje jer me sram - sve sto sam pocetkom godine govorila da ce cekati i da mi ne treba-sam kupila u zadnjih mjesec dana.
potrosila sam cca 1000kn (ne zelim ni zbrajat koliko tocno), na stvari koje mi uopce nisu nuzne:
- MAC face&body, i to veliku bocicu, a rekla sam da necu jer imam dva otvorena pudera (i to HM seruma koji su prekrivanjem slicni face&bodyju s tim da po vrucinama ni ne nosim pudere)
- Etude House bb (40ml) kremu koja kasni...kao treba mi po danu zbog visokog spf - ali po vrucinama ne mogu ni bb kreme, samo obicne spf kremice, tako da cu ju ocito koristit max mjesec dana kad mi stigne
- korejsku kremu za lice i okoloocnu, koje mi isto nisu bile nuzne, a nisu mi ni neko ludilo...mogla sam bez njih
- u Kemigu nakupovala neka ulja i etericna ulja, a uopce mi se ne da s tim njegovat trenutno

nista od ovog nije bilo nuzno, a ono sto me najvise muci su silne kolicine pudera i bb krema koje sam kupila, a necu ih potrosit sljedece 3 godine. Ali glavno da mi sve trebaju

srecom odupirem se montale parfemu koji mi se svidja, jer isto imam zalihe parfema za 2 god, ali ako me opizdi kakva depresija, past ce i on

I tak...sad sam opet na no buy...drzim si fige...a ovo cu nastojat trosit koliko je god moguce vise
Ah, kako stojim
osvrnut cu se na ovo sto sam pisala...
Od ovih nabrojanih sam uspjela potrosit 1 puder, imam jos 2 i 1 bb kremu. srecom nisam kupovala nove i nadam se kroz mjesec-dva potrosit jos 1 i onda ce mi ostat samo divovsko pakiranje mac face&body i azijska bb krema koja mi je onako - ok, al ne kak sam se nadala

Potrosit cu uskoro 1 rumenilo, ostaju mi 3 skoro netaknuta, potrosila tus i dva sjenila, ali kupila nove...ruz/sjajilo nisam potrosila nijedan, a njih imam najvise

Kremice za lice imam u zalihama jos 3, i nekoliko seruma...a nekoliko sam uspjela potrosit

Ovo iz kemiga nisam ni blizu potrosila...ostalih stvari, preparative, isto imam zalihe, ali ne prevelike

Parfem koji me mucio sam normalno kupila i sad mi vise nije ni priblizno zanimljiv kao onda dok sam imala samo tester :faceoalm: mislim, parfem je super, i nista mu ne fali nego sam ja poremecena

Trenutno su mi parfemi i dalje nova opsesija, wl mi samo raste, a na vrhu liste ni manje ni vise nego Amouage svako malo se moram podsjetit da ipak ne zaradjujem dovoljno za 100 ml Amouagea...a vjerojatno bi se i s njim desilo kao i s ovim gore

A nije da nemam divnih parfema doma...al eto cim ih kupim, nisu mi vise bas takvo ludilo kao kad sam slinila za njima...bila su dva takva koja mi nisu nikad dosafila, al oba su diskontinuirana...i sad bih htjela naci novu ljubav pa nikako
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:02   #594
Ja sam neki dan otvorila Caudalie serum koji sam kupila proljetos. Ponosna sam na sebe jer polako trošim zalihe. Caudalie masku za dubinsko čišćenje koju sam proljetos kupila u istoj kupnji vjerojatno niti neću početi koristitti ove godine jer neću potrošiti zalihe, ali bih trebala pogledati rok trajanja. Mogu se pohvaliti da sam disciplinirana. Manje, više
Neki dan sam gledala akciju na Feelunique, bio je popust 15% na sve, skoro sam kliknula na Estee Lauder Double Wear puder i njihov serum. Ali ovaj put sam odoljela iskušenju
mariane engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:16   #595
baš danas sam nešto spremala po stanu i malo pretumbavala ladice. zadovljna sam jer zaliha gotovo uopće nemam, tj. svega par proizvoda, uglavnom gelova za tuširanje i mazalica, al i to će se sve potrošit. cilj mi je bio do recimo 11.mj. potrošiti većinu toga što sam navukla pa da onda mogu kupit neke druge, nove i uzbudljive stvari krajem godine kad budu veći popusti

što se tiče proizvoda za njegu lica, većinu sam potrošila ili su pri kraju. tu sam se stvarno trudila potrošit ono što imam dok mi je koža u normalnoj fazi jer kad padnu temperature ne mogu koristiti proizvode s kojima ne vidim efekt odmah i s kojima nisam u potpunosti zadovoljna. i dalje me najviše iritiraju oni proizvodi za tijelo i kosu koje sam kupila i s kojima nisam zadovoljna. dosta podijelim starcima i frendicama, al opet imam više promašenih kupnji pa je mučno to gledat, tražit prenamjenu i nekako potrošit
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:45   #596
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Sad si još moram Pupinu BB kremu kupiti. -.-
Kupljeno.

Više - manje sam se ove godine pridržavala zadanih 200 - 250 kn na kozmetiku ( higijenske potrepštine nisu uključene ). U 10. mjesecu je bila akcija na dekorativu - 40 % u dmu pa sam tad prešla zadani limit, no sve u svemu - zadovoljna sam. -.-

Trenutačno mi treba samo olovka za obrve, ostalo imam u zalihama i više nego dovoljno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:30   #597
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post

Više - manje sam se ove godine pridržavala zadanih 200 - 250 kn na kozmetiku ( higijenske potrepštine nisu uključene )....
Ja sam jedno vrijeme bila disciplinirana čak... ali je u 11. i 12. mj. sve palo u vodu i sad opet imam zaliha...
Razmišljam o novom izazovu, za 2018. ali mislim da nema smisla... ja jednostavno nisam karakter + svaki loš dan ili loš tjedan "liječim" šopingom... mislim, to valjda jest isto ovisnost - a ono: ne pušim, ne pijem... umjesto tablete za smirenje mislim da je bolje kupiti ruž ili lak za nokte makar 23. i svi u istoj boji (ostalo su nijanse...)...

Mislim da moram izbjegavati većinu tema na kozmetici, pa ću mane biti u iskušenju... ne znam...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 17:43   #598
Pa ja bi mogla neki izazov si postaviti. Možda da stavim određenu sumu mjesečno za kozmetiku i za odjeću. Recimo 50+50€. Razmisliti ću još
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 18:16   #599
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja sam jedno vrijeme bila disciplinirana čak... ali je u 11. i 12. mj. sve palo u vodu i sad opet imam zaliha...
Razmišljam o novom izazovu, za 2018. ali mislim da nema smisla... ja jednostavno nisam karakter + svaki loš dan ili loš tjedan "liječim" šopingom... mislim, to valjda jest isto ovisnost - a ono: ne pušim, ne pijem... umjesto tablete za smirenje mislim da je bolje kupiti ruž ili lak za nokte makar 23. i svi u istoj boji (ostalo su nijanse...)...

Mislim da moram izbjegavati većinu tema na kozmetici, pa ću mane biti u iskušenju... ne znam...

Možda da pokušaš u 2018 možda bude više uspjeha. Ja sam rekla da neću ništa kupovati dok ne potrošim zalihe. Jednostavno sam shvatila da više uživam u kozmetici kada manje toga imam. Najgore od svega što gomilam preparativnu kozmetiku, i sada imam hrpu bočica koje nemam gdje staviti nego moram držati u kutiji u sobi. Naravno gomilam i lakove za nokte i naravno da su svi u sličnoj nijansi, i parfeme koje nemam šanse da potrošim za svoga života. Prestala sam gledati te razno razne akcije tipa 1+1, ili kupi ovo dobiješ kišobran, kupi ono dobiješ četku za kosu. Niti ja ne pušim niti pijem, ali opet razmišljam možda bih rađe mogla na neko putovanje uplatit nego na nepotrebnu kozmetiku bacati novce, ili još bolje na štednu knjižicu. :klap:
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:49   #600
Quote:
Eydis kaže: Pogledaj post
Možda da pokušaš u 2018 možda bude više uspjeha. Ja sam rekla da neću ništa kupovati dok ne potrošim zalihe. Jednostavno sam shvatila da više uživam u kozmetici kada manje toga imam. Najgore od svega što gomilam preparativnu kozmetiku, i sada imam hrpu bočica koje nemam gdje staviti nego moram držati u kutiji u sobi. Naravno gomilam i lakove za nokte i naravno da su svi u sličnoj nijansi, i parfeme koje nemam šanse da potrošim za svoga života. Prestala sam gledati te razno razne akcije tipa 1+1, ili kupi ovo dobiješ kišobran, kupi ono dobiješ četku za kosu. Niti ja ne pušim niti pijem, ali opet razmišljam možda bih rađe mogla na neko putovanje uplatit nego na nepotrebnu kozmetiku bacati novce, ili još bolje na štednu knjižicu. :klap:
I meni se desilo da sam prestala uzivati i da me pocelo smetati gomilanje. I onda sam smanjila kupovinu... dok god se pokusava smanjiti samo da se smanji je tesko jer nema smisla. Ali kad mi je postao napor imati previse svega i osjecala sam se glupo jer gomilam stvari onda sam smanjila...

Kupovala sam vise nekih drugih stvari, stavila na stednju... ugl meni treba motiv da se s kupovine kozmetike prebacim na nesto drugo - ucenje jezika, fitness, fond za putovanja, za nove stvari u stanu...
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.