Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 19:11   #541
eto, skoro 22tt i još uvjek sam dosta sitna za tjedne, ak obućem nešto šire ni ne kuži se
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:38   #542
Cure, jel kojoj od vas dio trbuha iznad pupka bio vise ispupcen nego donji dio kad vam je poceo trbuh rasti ? Imam pomalo jajasti oblik trbuha, nije onako zaokruzen . Usla sam u 18. Tjedan
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:46   #543
Ne znam kakve si gradje, ali takva buša je tipicna za cure koje su malo bucmastije. Njima se tek kasnije lijepo zaokruzi.
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:57   #544
Ja sam danas bila na ultrazvuku (13+3 sam) i cak je i doktorica iznenadjena da je trbuscic vec malo iskocio


Sent from my iPhone using Tapatalk
luxemburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:48   #545
Quote:
Cahla kaže: Pogledaj post
Cure, jel kojoj od vas dio trbuha iznad pupka bio vise ispupcen nego donji dio kad vam je poceo trbuh rasti ? Imam pomalo jajasti oblik trbuha, nije onako zaokruzen . Usla sam u 18. Tjedan
Meni je bilo obratno. donji dio ispupčeniji nego gornji, sad se tek lagano zaobljava iako još donji dio strši više. Isto 18tt.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 16:23   #546
Quote:
Atia kaže: Pogledaj post
Ne znam kakve si gradje, ali takva buša je tipicna za cure koje su malo bucmastije. Njima se tek kasnije lijepo zaokruzi.
Imam nekih 10 kila viska, tako da sam uvijek imala taj dio iznad pupka. Samo me zanimalo kad otprilike trbuh dobije onako cvrsti i zaobljeni oblik ?
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 16:29   #547
Quote:
Cahla kaže: Pogledaj post
Imam nekih 10 kila viska, tako da sam uvijek imala taj dio iznad pupka. Samo me zanimalo kad otprilike trbuh dobije onako cvrsti i zaobljeni oblik ?
Vjerojatno za par tjedana, tak je bilo mojoj frendici koja je malo punija. S negdje 23-24 tjedna joj je postala bas ful okruglasta bez udubina i icega
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 06:33   #548
cure ja sam 9+3 i meni se trbuscic vec vidi. naravno da netko tko me ne zna nece reci da sam trudna i preko robe pogotovo ako je sira majica ne vidi se, ali kad pokazem bušu onima koji me znaju kazu da se vidi i da je poceo rasti. jel jos netko primjetio trbuh tako rano?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:26   #549
Cahla ja sam sad 27 tt i imam zaobljen trudnički trbuh ali i dalje kad obučem normalne tajice a ne trudničke imam dupli trbuh
PeggyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:46   #550
Meni je poceo rasti nakon 18 tjedna
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 13:27   #551
Ja sam u 14tt i već se i iz aviona skuži da sam trudna.. Baš je onako lijepo zaobljeni trbušćić ..
BlueDice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 12:43   #552
Quote:
PeggyB kaže: Pogledaj post
Cahla ja sam sad 27 tt i imam zaobljen trudnički trbuh ali i dalje kad obučem normalne tajice a ne trudničke imam dupli trbuh
A jel si imala viska kila otprije isto ?
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 10:15   #553
Na račun onoga mršav/debeo.. i ja sam ušla u trudnoću s kilama viška i tek se pred mjesec dana (sad sam 7 mjeseci trudna) počelo kužiti da sam trudna..a ono što me smetalo od početka su babe s posla - radim u ženskom kolektivu - kojima je jako simpatično i odraz prisnosti trudnicama se obraćati s debela

To sam uredno ignorirala do momenta kada su se po bolnici počeli derati za mnom: debelaaaaa... kao od milja.. rekla sam im da se ja nikome nikada tako ne obraćam i da molim da se suzdrže..

prognozirali su mi da ću se udebljati milijun kila i svašta nešto.. a kad se niti to nije desilo.. jer se, kak je netko napisao, s leđa ni ne vidi da sam trudna onda je bilo da ću sigurno biti jedna od onih koje će zadnjih par mjeseci zadržavati vodu kao lude i da ću izgledati kao kit..

za sada im se ta zla predviđanja nisu ostvarila.. od prošlog tjedna moram mirovati, pa kak su mi nogice često u zraku - čak mi ni stopala nisu oteknuta

majke ti.. kad čitam što sam vam napisala pitam se s kim ja to radim

glavnom, usprkos višku kila trudila sam se ne brinti previše oko toga. kad sam mogla jesti normalno - jela sam. kad nisam, jer mi je bilo muka od svega -znala sam po dva tjedna jesti samo pekarske produkte Cilj mi je bio da sebi olakšam jer mi je često bilo mučno, iako nisam povraćala..

zli jezici nek se jebu..

a i kako je netko napisao - vjerojatno se tu radi i o zavisti.

bilo mi je super kak mi je par tih kolegica reklo kad sam ostala trudna - eto, sad konačno možeš jesti sve koliko hoćeš (čitaj žderati). trudila sam se ne žderati, a i inače jedem što hoću.

osim kruha.. od kad sam trudna-obožavam kruh
__________________
It is never too late to be what you might have been.
LittleCoffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 13:52   #554
Quote:
LittleCoffee kaže: Pogledaj post
Na račun onoga mršav/debeo.. i ja sam ušla u trudnoću s kilama viška i tek se pred mjesec dana (sad sam 7 mjeseci trudna) počelo kužiti da sam trudna..a ono što me smetalo od početka su babe s posla - radim u ženskom kolektivu - kojima je jako simpatično i odraz prisnosti trudnicama se obraćati s debela

To sam uredno ignorirala do momenta kada su se po bolnici počeli derati za mnom: debelaaaaa... kao od milja.. rekla sam im da se ja nikome nikada tako ne obraćam i da molim da se suzdrže..

prognozirali su mi da ću se udebljati milijun kila i svašta nešto.. a kad se niti to nije desilo.. jer se, kak je netko napisao, s leđa ni ne vidi da sam trudna onda je bilo da ću sigurno biti jedna od onih koje će zadnjih par mjeseci zadržavati vodu kao lude i da ću izgledati kao kit..

za sada im se ta zla predviđanja nisu ostvarila.. od prošlog tjedna moram mirovati, pa kak su mi nogice često u zraku - čak mi ni stopala nisu oteknuta

majke ti.. kad čitam što sam vam napisala pitam se s kim ja to radim

glavnom, usprkos višku kila trudila sam se ne brinti previše oko toga. kad sam mogla jesti normalno - jela sam. kad nisam, jer mi je bilo muka od svega -znala sam po dva tjedna jesti samo pekarske produkte Cilj mi je bio da sebi olakšam jer mi je često bilo mučno, iako nisam povraćala..

zli jezici nek se jebu..

a i kako je netko napisao - vjerojatno se tu radi i o zavisti.

bilo mi je super kak mi je par tih kolegica reklo kad sam ostala trudna - eto, sad konačno možeš jesti sve koliko hoćeš (čitaj žderati). trudila sam se ne žderati, a i inače jedem što hoću.

osim kruha.. od kad sam trudna-obožavam kruh
Hvala ti na ovom postu , bas me nasmijao i razveselio !
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 14:04   #555
Little Coffee salu na stranu ali stvarno pa s kakvim to ljudima radis.. izgleda da niti jedna od njih jos nije bila trudna..

inace, danas 9+5 tt i ujutro kad sam dosla na posao prvo sto sam cula je "isuse pa vec ti se vidi trbuh"..
(izgleda da ipak nisam zabrijala da mi se vec vidi)
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 15:41   #556
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
Little Coffee salu na stranu ali stvarno pa s kakvim to ljudima radis.. izgleda da niti jedna od njih jos nije bila trudna..
Radim u bolnici u na odjelu gdje nas ima 20-ak.. sve redom iskusne mame barem one koje djele "komplimente" i "pametne savjete".

A najčešće se radi o 2-3 persone.. ostali su manje više relativno normalni. obično nisam tip osobe koji će se raspravljati, osim kad netko prijeđe moje granice i fakat krene cirkusirati jer kao 1.nema koristi od toga, 2.obično nakon toga ljudi još pojačaju pametovanje. A najveća satisfakcija mi je kad usprkos kojekakvim prognozama ipak izgledam dobro pa onda vidim da su zle samo iz objesti

to su ti one mame staroga kova.. iz perioda kada im je trudnoća davala "pravo" da se obžderavaju i tove i natrpaju na sebe 30kg jer sad konačno mogu jesti što žele, a kao inače ne mogu. kada bi se žena trebala skroz zapustiti jer joj je to sad opravdano.. mislim ni inače ne čupam noge i cupi radi drugih.. oblačiti se u široke haljine jer je to jedino što je ugodno.. btw postoje odlične što trudničke što netrudničke haljine koje izgledaju fenomenalno i nosit ću ih i kasnije..i ponašati se kako god jer eto šoraju te hormoni pa si svašta možeš priuštiti..

usprkos ili uz svoje kilice i škembicu se obučem dobro i lijepo, složim zurku, našminkam se i pustim ih da krepaju

tko kaže da bucke ne mogu biti lijepe
__________________
It is never too late to be what you might have been.
LittleCoffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 16:49   #557
Quote:
LittleCoffee kaže: Pogledaj post

usprkos ili uz svoje kilice i škembicu se obučem dobro i lijepo, složim zurku, našminkam se i pustim ih da krepaju

tko kaže da bucke ne mogu biti lijepe
super, jako mi se sviđa tvoj stav i kako razmišljaš slažem se sa svime
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:07   #558
Zavist, čista zavist!
I meni su prognozirali sve ko i tebi, pa sad kad me vide a očekivanja im se nisu ispunila, onda preostaje jos da cu zadnji mjesec oteć.
Eto pa da i to vidimo

Danas sam u čekaonici kod gin.pričala s curom koja je 5 dana do termina.
Nit grama viška, nit otečena. Nimalo.


Ma ljudima ne valja ništa, ni kad se zdebljaš ni kad se ne zdebljaš.

Ja paradiram u kratkim hlačama,minicama i plutaricama i baš me briga
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:59   #559
Quote:
Cahla kaže: Pogledaj post
A jel si imala viska kila otprije isto ?
Naravno i to puno puno
PeggyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 16:44   #560
ja sam u 23tjednu i stvarno se pitam kad će mi se početi nazirati trbuh. ujutro kao da nisam trudna, do kraja dana se nešto nazire, ali sve mi je to nekako maleno.
giova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.