Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2011., 12:37   #61
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Meni su rekli kad sam zvala zavod da lab radi do 11. Ja sam bila prošli tj. došla malo iza 9 i čekala sat ipo vremena....živa katastrofa. naoružaj se strpljenjem,dnevnim tiskovinama,po mogućnosti i laptopom hahahaha prespori su to nije normalno.....
Prvi put kad sam bila trudna prije 3 god.isto je bilo mali milijun ljudi ali brate mili išli smo ko po traci,jedan za drugim...šta je to sad došlo ne znam,al prozivaju jednu osobu svakih 5 minuta a kutije s uputnicama prazne doslovce svakih sat vremena!
Potpisujem.Uzmi i nešto za papat, a najbolje je očito doć oko 10,čak neke dođu u pola 11 i do 11 su gotovi.Jsam čekala od 9 do 10 i 45.Jednako kao i baba koja je sjedila pored mene,a došla je u 10.I davila me glupim pitanjima
malo čudo Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:29   #62
Ja sam sad zadnji put došla 15 do 11 i u 11:05 bila gotova. Nigdje nikoga. Najviše traje da netko dođe i uzme uputnice. A trudnice kao imaju prednost. Je, moš mislit.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:34   #63
Bas, ja kad sam isla puno ljudi koji je doslo nakon mene, a ktome je jos i musko, bilo je gotovo bar 15 min prije. Toliko o trudnicama
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:42   #64
Ma ne rade oni do 11, nego kao do 11 primaju uputnice. I svi koji do tada predaju budu primljeni...
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:02   #65
Bila sam tamo danas, neplanirano sam stgla u 9.15h (planirala sam oko 10.30 ). Uđem unutra i kad sam pogledala onaj pretinac za trudnice odjednom mi dođe da se onesvijestim šokirana količinom uputnica... Sjednem s Hani Banijem na kraj hodnika, zezamo se kako sestre imaju milozvučne glasiće na razglasu, kad odjednom - moje ime! Tak da smo već u 10h bili u autu koji nije bio blizu parkiran.
P.S. Boli me ruka, nisu najnježnije.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:26   #66
trudnica sam, trebala bih saznati svoju krvnu grupu i Rh faktor, ali nemam uputnicu. mogu li se bez toga pojaviti tamo?
oola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:29   #67
Quote:
oola kaže: Pogledaj post
trudnica sam, trebala bih saznati svoju krvnu grupu i Rh faktor, ali nemam uputnicu. mogu li se bez toga pojaviti tamo?
Ne
Zasto ti tvoj gin ne da uputnicu za to?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:31   #68
Quote:
oola kaže: Pogledaj post
trudnica sam, trebala bih saznati svoju krvnu grupu i Rh faktor, ali nemam uputnicu. mogu li se bez toga pojaviti tamo?
možeš, ali ćeš platiti 186 kuna (ako me sjećanje dobro služi, uglavnom cifra je tako nešto)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:33   #69
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
možeš, ali ćeš platiti 186 kuna (ako me sjećanje dobro služi, uglavnom cifra je tako nešto)
odlicno, hvala ti. znaci, samo zdravstvenu stavljam tamo gdje se inace stavljaju uputnice ili sto?
oola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:35   #70
da
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 19:27   #71
zanima me dali cu plačati nalaze za vađenje krvi u petrovoj? hvala
boki88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 20:19   #72
Quote:
boki88 kaže: Pogledaj post
zanima me dali cu plačati nalaze za vađenje krvi u petrovoj? hvala
Koliko je meni poznato trudnice su oslobođene svih plaćanja. Dakle, ako dođeš s uputnicom ginekologa, ne plaćaš ništa.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 17:55   #73
Pozdrav svima.
Ispričavam se ako je pitanje glupo - je li zgrada u Petrovoj 3 ima nekoliko katova, ako da, na koji kat moram ići da bih napravila pretrage (HBsAg, anti HBs, anti Hbc, anti HCV-EIA, antitreponemski test, anti HIV 1 i 2, krvna grupa i Rh faktor)?
Ili možda postoji samo jedno mjesto na kojem se svi prijavljuju?
I još jedno pitanje, iako nije vezano direktno uz temu, ali možda će netko znati Da li uputnice imaju "rok trajanja", netko mi je rekao da se ono za što je izdana uputnica mora napraviti u roku od dva tjedna (ja njih imam više od 4 tjedna) pa da ne dođem bezveze.
Hvala
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 22:35   #74
ima vise katova ali ti ides u prizemlje, tj popnes se stepenicama vanjskim i odes desno.
ako imas datum na uputnici onda vrijedi mjsec dana, cini mi se. ja sam uvijek dobivala bez datuma pa ne znam tocno.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 22:45   #75
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
ima vise katova ali ti ides u prizemlje, tj popnes se stepenicama vanjskim i odes desno.
ako imas datum na uputnici onda vrijedi mjsec dana, cini mi se. ja sam uvijek dobivala bez datuma pa ne znam tocno.
to onda nije prizemlje nego prvi kat
i kad stavljaš uputnicu u kutiju, spajalicom pričvrsti zdravstvenu za nju, ima puna kutijica onih velikih spajalica na istoj polici, odmah do kutija s uputnicama
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 10:11   #76
nije prvi kat, nego prizemlje.
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 19:34   #77
da prizemlje, bila prije par tjedana
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 20:26   #78
Cure, od srca svima hvala što ste se javile
Snašla sam se, nije bilo tako teško kako sam si zamišljala. Zapravo, ovo je bilo najjednostavnije što sam ikada morala napraviti u bio kojoj zdravstvenoj ustanovi. Napravili su sve brzo - nisam gledala na sat, ali skoro sigurno da nisam čekala više od 15 minuta. Onda sestra koja mi je uzimala krv je bila jako nježna i nije me ništa boljelo; sada malo boli, ali to je normalno.
Hvala još jednom na svim odgovorima i savjetima
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 13:56   #79
pozdrav!
zanima me da li se pretrage krvi (hepatitis Bs antigen, antireponemski test, krvna grupa, Rh) moraju napraviti do nekog određenog tjedna trudnoće? naime, ginekologica mi je samo spomenula da ću morat u Petrovoj ić radit pretragu za krvnu grupu, ali nije mi dala uputnicu, pa me zanima da li će biti prekasno ako u 12. tjednu trudnoće kada idem sljedeći put na pregled tražim uputnicu?
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 14:16   #80
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
pozdrav!
zanima me da li se pretrage krvi (hepatitis Bs antigen, antireponemski test, krvna grupa, Rh) moraju napraviti do nekog određenog tjedna trudnoće? naime, ginekologica mi je samo spomenula da ću morat u Petrovoj ić radit pretragu za krvnu grupu, ali nije mi dala uputnicu, pa me zanima da li će biti prekasno ako u 12. tjednu trudnoće kada idem sljedeći put na pregled tražim uputnicu?
bilo bi ti dobro napraviti do sljedećeg pregleda i u 30-32 tjednu mislim da ideš opet. traži ju uputnicu
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.