Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2008., 12:11   #81
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Tebi znači ispovijedat se, reć nekome da imaš ženu, je li?
Šta, sram te priznat?
Nitko tebe ne navlači, ako razgovaramo zašto te ne bi pitala? Nije da se znamo pa da ćeš imat neke bedove.

Halo. Otišla ti malo predaleko. A meni se dalje ne ide.

Moraš kužiti zafrkanciju, a ova mi tema upravo na to sliči. Jer tema je opet prevara, nevjera, varanje. Po 100ti put.

Povezujući djevojke i oženjene muškarce, vrlo brzo se došlo do razlike u godinama. Neke priče o 15-20 godina razlike... a to je, moraš priznati, smiješno.
Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije.

U vezi bilo kakvih pitanja nemam srama. Sram sam davnih dana odstranio. Samo ponekad navučem rukavice i pravim se Finac.
Oženjen sam i svoju ženu obožavam, tako da nemam potrebe za mladim djevojkama. Iako znam kako padaju, lako kao snoplje.

I ne odobravam takve veze, jer vode u propast. I muškarca i djevojku.

Zadovoljna odgovorom?
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Old 24.04.2008., 12:13   #82
Quote:
meri2 kaže: Pogledaj post
Propast za djevojku, ne daj boze da se zaljubi a buducnost nikakvu ne moze ocekivati, jos gore ako taj ozenjeni ostavi zenu, djecu zbog nje, cijeli zivot imati ce na dusi neduzne osobe i okrivljavanje okoline. Najbolje pobijeci glavom bez obzira!
kad bi sve žene pobjegle od oženjenih muškaraca, onda oni nebi imali zbog koga ostavljati svoje žene.
automatski bi izgubili priliku za ovako lijepe teme o kojima možemo raspravljati.
ili misliš da mač nema dvije oštrice?
sve je to toliko društveno neprihvatljivo, a primjera koliko god hoćeš.
ne kužim
ah ti muškarci
pokvarili su cijeli svijet
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 24.04.2008., 13:33   #83
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Halo. Otišla ti malo predaleko. A meni se dalje ne ide.

Moraš kužiti zafrkanciju, a ova mi tema upravo na to sliči. Jer tema je opet prevara, nevjera, varanje. Po 100ti put.

Povezujući djevojke i oženjene muškarce, vrlo brzo se došlo do razlike u godinama. Neke priče o 15-20 godina razlike... a to je, moraš priznati, smiješno.
Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije.

U vezi bilo kakvih pitanja nemam srama. Sram sam davnih dana odstranio. Samo ponekad navučem rukavice i pravim se Finac.
Oženjen sam i svoju ženu obožavam, tako da nemam potrebe za mladim djevojkama. Iako znam kako padaju, lako kao snoplje.

I ne odobravam takve veze, jer vode u propast. I muškarca i djevojku.

Zadovoljna odgovorom?
Ovo je egotrip pretvoren u egotripice
El Bradbury is offline  
Old 24.04.2008., 13:42   #84
ja nest mislim da je glavni problem sto vecina udatih zena uglavnom, kada se udaju prestaju da vode dovoljno racuna o sebi.

Za razliku od njih, ona druga ljubavnica, svalerka, kako god hocete izgleda perfektno u svakoj prilici. Ona uvijek ima vremena i mogucnosti za masaze, dotjerivanje, ispijanje kafice po cijeli dan i naravno njen omiljeni sport „lov na oženjene“

Ali ono sto je sigurno jest da je tuga ono sto odlikuje i jednu i drugu

On nikada nece prestati da vara zenu isto kao sto je nikad nece ni ostaviti. Ak je ostavi, pa ozeni tu djevojku ljubavnicu i nju ceka ista sudbina jednog dana jer je kak se kaze oteto-prokleto
_In3s_ is offline  
Old 24.04.2008., 13:45   #85
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
...Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije....
kod ozenjenog muskarca privlacno je to sto je - ozenjen

nekima, ne meni...
kvrgica is offline  
Old 24.04.2008., 13:49   #86
evo, ja sam djevojka i moram priznati da u mom lijepom, malom svijetu oženjeni muškarci ne postoje, osim kao stričeki ( susjedi, obiteljski prijatelji, itd.) koje ću pozdraviti sa 'dobar dan' i već sljedeći trenutak zaboraviti na njih.
naime, oni za mene nemaju spola, jednostavno ih ne doživljavam.

i apeliram na sve djevojke i žene da se povedu za mojim svjetlim primjerom.
Hermione Granger is offline  
Old 24.04.2008., 13:59   #87
Zajebi svoj svijetli primjer

mlade drolje su ukras svijeta
El Bradbury is offline  
Old 24.04.2008., 14:01   #88
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Zajebi svoj svijetli primjer

mlade drolje su ukras svijeta
_In3s_ is offline  
Old 24.04.2008., 14:12   #89
Cool

Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Zajebi svoj svijetli primjer

mlade drolje su ukras svijeta

haha, ali ti mi baš ne djeluješ '' ukrašeno '', otud frustracije, ha ?
ne brini, bit će i gore!

evo, ja se krećem u društvu mnogih mladih djevojaka i uistinu moram reći da niti jedna od njih, kao ni ja, ne zarezuje oženjene!
čak i ako zanemarimo moralni aspekt u cijeloj priči - meni ne treba nikakav stari prdonja sa hrpom obaveza za vratom !
Hermione Granger is offline  
Old 24.04.2008., 14:20   #90
Question

Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Zajebi svoj svijetli primjer

mlade drolje su ukras svijeta
pa i nije ti bas neka izjava, covice!!!
moral je vazan, najvazniji u prici, ja svoj ni za sto ne bi dala, moraj je nas nalipsi ukras i ures!!!!
(ja sve mislin ti se salis, mora da mislis ka i mi ovdi na forumu?)
Anđelina Jolie is offline  
Old 24.04.2008., 14:23   #91
da on je to `ozbiljno` mislio i sad ga svi citirajte i prosvjetljujte
_In3s_ is offline  
Old 24.04.2008., 14:56   #92
Da, objasnite mi kako to stara mrcina od pet banki neće slinit na mladu utegnutu cicu
Molim vas objasnite mi, kad vas molim. Pogotovo ako imate manje od 22

@hermione: nema veze što si ti moralna, ti si nebitna za priču Bitne su one iskrene
El Bradbury is offline  
Old 24.04.2008., 15:00   #93
Quote:
kvrgica kaže: Pogledaj post
kod ozenjenog muskarca privlacno je to sto je - ozenjen

nekima, ne meni...
To već spada u teže filozofije ja nisam ali jesam za to

Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Da, objasnite mi kako to stara mrcina od pet banki neće slinit na mladu utegnutu cicu
Molim vas objasnite mi, kad vas molim. Pogotovo ako imate manje od 22

@hermione: nema veze što si ti moralna, ti si nebitna za priču Bitne su one iskrene
Je istina je da, čim se pređe 50-a godina muški postanu pedofilasti tj. počnu se paliti na malice koje im mogu biti kćeri po godinama. Svi Američki milijuneri furaju mlade koke naokolo i nikako da se više oslone na svoju babu.
Laf2000 is offline  
Old 24.04.2008., 15:05   #94
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Halo. Otišla ti malo predaleko. A meni se dalje ne ide.

Moraš kužiti zafrkanciju, a ova mi tema upravo na to sliči. Jer tema je opet prevara, nevjera, varanje. Po 100ti put.

Povezujući djevojke i oženjene muškarce, vrlo brzo se došlo do razlike u godinama. Neke priče o 15-20 godina razlike... a to je, moraš priznati, smiješno.
Ja sam želio samo skrenuti pažnju na to, što je kod oženjenog muškarca - privlačno.Pa i kod onih starijih. I zašto mlade djevojke lako upadaju u te plitke stupice, misleći da su nekoga zavele. One se samo dokazuju i sve se vodi na trening. Što oženjeni dobivaju u toj igri, već je svima puno jasnije.

U vezi bilo kakvih pitanja nemam srama. Sram sam davnih dana odstranio. Samo ponekad navučem rukavice i pravim se Finac.
Oženjen sam i svoju ženu obožavam, tako da nemam potrebe za mladim djevojkama. Iako znam kako padaju, lako kao snoplje.

I ne odobravam takve veze, jer vode u propast. I muškarca i djevojku.

Zadovoljna odgovorom?
Svaka čast.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 24.04.2008., 15:06   #95
Quote:
kvrgica kaže: Pogledaj post
kod ozenjenog muskarca privlacno je to sto je - ozenjen

nekima, ne meni...

Kvrgice, što je bilo s onim starkeljom?
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 24.04.2008., 15:16   #96
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Svaka čast.
Šta svaka čast, lik je šlapica jebote
El Bradbury is offline  
Old 24.04.2008., 15:20   #97
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Šta svaka čast, lik je šlapica jebote
Nije.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 24.04.2008., 15:22   #98
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Kvrgice, što je bilo s onim starkeljom?
Odustala je

A moglo joj je bit tako fino...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 24.04.2008., 15:27   #99
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Nije.

Kako nije, bezočno kenja, kao zna on dobro kako mlade padaju ko snoplje ali je eto njegov organizam iznad toga, uopće mu se ne diže na njih koliko voli ženu. Oh, da kakav monogamni übermuškarac, dajmo ga klonirajmo i stavimo u svaki kvart po pet takvih da čuvaju ćudoređe.

Kakva sraćka. Kao i priča o dedama i kćerkama - ako je žena starija od 20, VALJDA je spolno dozrela i upada u istu kategoriju kao i svi ostali iznad 20. ili si više za školske podjele na razrede " uh ti osmaši kako mogu sa šestašicama izlaziti tako su odvratni"...

Onda se svi čude što likovi od 4 banke sline na curice od 20. Ko da je kod žena imalo drugačije...
El Bradbury is offline  
Old 24.04.2008., 15:42   #100
O cemu vi ljudi pricate??Pa treba uzivati dok si na nogama..dok se NJEMU dize i NJOJ vlazi.Jebes moralne prodike,gdje vidite uopce moral oko sebe??Trpajte se ljudi i samo naprijed!Ona koja popusi ozenjenom,ne moze mu kurac odnijeti sa sobom pa nema nikakve stete i obrnuto.ZIVJELI!
LAV-LAV is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger