Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2015., 13:55   #321
konstantne mučnine, prištići. cura na putu.
prve dve T - ništa mučnina, blistava trudnica. dva momka.

možda ima nešto u tome
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:15   #322
Prva trudnoca-bez mucnina,bez pristeva,visoko nosila,jedino me zgaravica mucila-rodila curu.
Druga trudnoca-mucnine od pocetka i jos traju(13tt sam). Nadam se da cu sljedeci tjedan saznat spol.
BlueDice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:36   #323
Odlican ten (i inace mi je super, nije se promijenio), nikakve mucnine, kilaza super, tona energije, velika zelja za vocem... Cura.
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:40   #324
Oblik stomaka, želja za slatkim upućivali na curku
Lice čisto, nisam imala mučnina, žgaravicu povremenu
Curka na kraju.
Izgleda da nije ukrala maminu ljepotu
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:27   #325
daklem, povraćanje do 15tt, prištići od početka trudnoće, otkucaji uuuvjek preko 145 i pišonja je :klap:

za sve to su staalno vikali kao znak da je curica 100% e nije :klap:
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 11:53   #326
ja jos ne znam i nisam sigurna dali zelim znati spol (meni je svejedno mozda rade curica ali zbog mm mozda bi vise da je deckic tako da sto god bude ja presretna) no intuicija mi nekako govori da je musko..
sad sam u 9 tt, mucnine imam, jedan dan jake drugi dan skoro pa nista. zelju za slatkim manje a za slanim vise ali dode mi i da se najedem keksa ili gumenih bombona.
koza mi se iz mjesovite/masne promjenila u suhu. pristici tu i tamo, tjedan dana lice super, drugi tjedan dobijem par i tako zadnjih mj dana
mozda se moj bebac jos dvoumi oko spola
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:35   #327
grozan ten, mučnine i povraćanje, bivša ovisnica o čokoladi, sad ju ne želim niti pogledati, jede mi se slano. nisko nosim i pišonja je!
giova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 23:42   #328
Nema strogih pravila
1 mucnine bez povracanja, krvarenje do 12-13 tj, secer povisen - musko
2 povracala od pocetka do kraja, bez krvarenja, secer uredu, tlak visok - cura
3 krvarenje u pocetku, bez mucnina, secer povisen - musko
4 ( sad sam u 26tj) krvarenje u pocetku, secer idealan, tlak divlja, nucnine nista - kaze dok - musko
PČELAPAVO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 07:05   #329
Podizem temu. Prva trudnoca mali stomak, do 8 mjeseca doktorica govorila musko, ispala curka moja mala. Slab apetit, nikakve posebne zelje za hranom, mucnine ukupno 3 puta. Ten odlican.

Sad druga trudnoca, u 15 tj doktorica veli da misli da je opet curka, u 16 privatno doktor da je decko. U 20 se beba skroz sakrila da se nikako nije moglo vidjeti. Izgleda da ce opet biti iznenadjenje. Sto se tice ove trudnoce, stomak je veci, lice cisto, jede mi se slano.
Bloomoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:26   #330
Meni se jede sve, pogotovo od kad su mučnine prestale nakon 12 tj.
Imam hrpu malih sitnih prištića po vratu i grudima, lice i leđa su ok.
Mislim da nosim curicu, takav je osjećaj.
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:25   #331
Prve dvije trudnoce s mucninom, tlakom, jela kao nespasena, zivcana za poludit.........2 curke

Treca trudnoca bez ijednog simptoma, totalni zen, jedem zdravo, nema tlaka ni tegoba i stize decko.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:43   #332
Prva trudnoća više manje ok. Prolazne mučnine. Probadanja. Manji trbuh. Akne.Dečko .
Druga trudnoća sve isto. Osim akni. Kažu isto dečko

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:58   #333
Prva trudnoca - bez mucnina, cisto lice (i inace je takvo), kosa sjajna, ne masti se, nikakve posebne zelje sto se tice hrane,malo zgaravice -cura
Druga trudnoca - uzasne mucnine, cisto lice, kosa super, jede mi se slano - tek sam 8+2 pa se ne zna spol
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:13   #334
Prva T : mucnine i povracanje od 7tt,ali podnosljivo...na licu dobila dvije fleke,zelja za narancom i pecenom kokos...sve slano i kiselo...slatko nisam mogla viditi...stomak nisko,sise iste kao prije trudnoce...stigao sin...

Druga T: povracala od 8tt,isto podnosljivo,ali puno gore nego prvi put...bila na infuziji,izgubila par kilica...dobila pristice,sise tri broja vece...zelja za slatkim...kosa predivna...nosila visoko...stigla curica...

Treca T: povracala nenormalno,zavrsila u bolnici...bila sam zivi mrtvac,par puta na infuziji...izgubila dosta kg...pojavili se pristici,ali samo na pocetku...sise narasle dva broja,zelja za slanim,slatko me ne privlaci...opet fleke po licu,ali bez pristica...nosim nisko...stize nam u 10mj.deckic...
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:15   #335
bez mucnina, bez zgaravice, bez akni, zapravo bez ikakvih trudnickih simptoma osim trbuha koji je mali - kazu decko, vidjet cemo za koji tjedan😀
tajcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:19   #336
Bez mucnina, zesca zgaravica, trbuh ni prenisko ni previsoko, ten odlican, kosa prekrasna, na pocetku strasna zelja za gulasem I takvim zacinjenim varivima kasnije sam jela slatko ko nespasena, a inace uopce ne jedem slatko. I sladoled. - stigla cura

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:12   #337
Nisam trudna, ali za moju mamu koja je rodila 2 curice i 2 dečka su se one "bapske" priče pokazale točnima u svakoj njenoj trudnoći i tako je na kraju ispalo.
Osobno ne vjerujem u te priče ali mi je zanimljivo kada se poklopi i mislim da kad budem trudna da će mi biti zanimljivo slušati to pogađanje
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:30   #338
Pa ima 50% šanse da se poklopi

Ja imam 2 iste trudnoće, jedan dečko, jedna cura. Ne vjerujem u te priče
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:11   #339
Prva trudnoca, bez ikakvih mucnina, pristica, ma nista - decko. Ova trudnoca, mucnine na pocetku, povracala mozda 6 puta, pristici na pocetku, opet decko 😄

Tak da bi zakljucila da simptomi nis ne znace sto se spola tice
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:25   #340
Kod mene 0 mučnina, 0 averzija prema hrani- sve mi je fino i stalno sam gladna. Akne su me izluđivale do negdje 18. tjedna pa se kao malo smirilo. Udebljala sam se najviše od struka na gore. Dečko je.
MammaM1a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.