Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2013., 13:53   #81
Quote:
iskrica3 kaže: Pogledaj post
Malo sam kopala po netu i nelitala na jos jedna kineski kalendar, ovaj mi je za razliku od drugih bio točan za sve mame i djecu koje sam unesla, pa zabave radi... kako je vama ispalo?
MM i ja planiramo drugu bebu (čekamo sljedeći ciklus jer smo ovaj najvjerojatnije zakasnili )Spol mi nije bitan, imam jedno zivo i zdravo i samo to zelim i drugi put. Za prvo nisam htjela znati za spol dok ne rodim, to planiram ponovno (ako Bog da) pa onda stalno ceprkam po sličnim temama nebi li vidjela ima li u kojoj od tih "teorija" istine ii naravno radi zabave
Po ovoj tablici mi ispada da ako bi ostala trudna sljedeći mj bio bi decko, ako smo ipak nekim slučajem uspjeli ovaj put bila bi cura!

http://php.ringeraja.hr/index.php?page=CGCalendar

Meni je pogođeno, oba puta!
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 15:43   #82
Nadam se da cu uskoro i ja moci potvrditi ili negirati ( sta god) tocnost ovog kalkulatora po drugi put, jedva cekam ))
iskrica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 11:11   #83
Meni je isto pogođeno da će biti curica ali to sam tek sada provjerila a ona ima 7 god. !
Ako sam sada trudna, kaže da će biti dečko! Vidjet ćemo!
__________________
"Tu eres mi sueno! Te amo mucho! "
Analara23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 18:33   #84
evo ja sam nasla na youtubu neki test sa sodom bikarbonom. mokracu ulijete u casicu sa sodom i ako se zapjeni decko je a ako ne cura je. meni je ispal decko.
Nikol32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 09:09   #85
Meni je kineski kalendra sva tri puta pogodio spol
https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post47494133
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 18:04   #86
I meni je pogodio 2 puta. i mojoj sestri. Na nekoj stranici sam čitala istine i mitove o spolu djeteta i za njega kažu da ne znaju kako, ali da je točan!!!
__________________
Potpis
pupipu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:35   #87
Meni pogodilo oba puta, sada se mislim da li pokušati i treći put bez obzira na kalendar, ili pauzirati dok dođe vrijeme za spol koji priželjkujemo, iako mi je najbitnije da je beba živa i zdrava!
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 08:37   #88
A kako odredite datum začeća ?
Afro-dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 08:43   #89
I mene zanima kako odrediti datum začeća?
Stavila sam dan zadnje M, kao što termin poroda određuju prema tome i ispalo je da će biti dečko, a imam i osjećaj takav.
Danas sam 11+5, idem za tjedan dana na pregled pa bi se možda već i mogao vidjeti spol djeteta.
Bitno mi je samo da bude živo i zdravo a spol nije bitan.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 08:52   #90
Quote:
FIŽA kaže: Pogledaj post
I mene zanima kako odrediti datum začeća?
Stavila sam dan zadnje M, kao što termin poroda određuju prema tome i ispalo je da će biti dečko, a imam i osjećaj takav.
Danas sam 11+5, idem za tjedan dana na pregled pa bi se možda već i mogao vidjeti spol djeteta.
Bitno mi je samo da bude živo i zdravo a spol nije bitan.
Ja sam stavila datum termina (datum zadnje M - 3 M + 7 dana) i meni ispada curica, a i na svim drugim kalendarima ispada curica + i ja imam osjećaj da je cura Što se tiče datuma začeća, stavila sam otprilike par dana gore-dole i u svakom od tih dana ispada curica, iako ne mogu bit 100 % sigurna da je tada bilo začeće

ja sam 10+3, isto se nadam uskoro saznati iako mi je u konačnici bitno samo da je beba zdrava
Afro-dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 18:12   #91
Ja sam znala kada sam začela, ali i okvirno mislim da je ok, kao i datum rođenja ili termin. Najvažnije je da je sve ok, a to je samo zabava, ako pogodi super, ako ne nema veze...
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 21:12   #92
Saznala danas da ce biti pisuljak
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 23:01   #93
Prema ovom Ringerajinom kineskom kalendaru za prvo mi je bilo cura, a rodila sam dečka.
Sad kaže dečko Znači, možda je cura sada
Voriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:24   #94
ne znam, meni se nakraju najpouzdanija pokazala vlastita intuicija...

oba sam puta bila u pravu, toliko sam bila uvjerena da sam se puno prije uvijek obraćala bebi u pravom spolu, to mi je bilo kao sasvim razumljivo da ja znam, tko će znati ako ne ja
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 15:40   #95
kada ste rekli svima da ste trudni?
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.