Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2015., 17:41   #3341
Bok ljudi

Ima li u Zagrebu neko besplatno psihološko savjetovanje, a da nije u Bolnici Rebro ili tako nesto? Trazim za frenda, nije suicidalan nit depresivan, vec samo treba popričati sa nekime, zato mislim da je Rebro pretjerano. Unaprijed hvala.
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 10:29   #3342
ja idem u centar za kognitivnu bihevioralnu terapiju u Slovenskoj, seansa je 300 kuna za 45 minuta, zasada sam bio samo na jednoj seansi, dosta je to novaca, a citao sam o takvoj vrstoj terapije da je najucinkovitija sto se socijalne fobije tice, e sad, koliko bi meni trebalo tih seansi da se unormalim po pitanju normalnog funkcioniranja sa ljudima, ne znam, valjda zavisi od tezine problema, od drugih sam procitao da je otprilike 15 seansi potrebno, 15x300 woo, malo je to koda puno. Jel netko bio tamo i zavrsio sa seansama i kako funkcionira nakon toga?
ubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:48   #3343
Quote:
ubu kaže: Pogledaj post
ja idem u centar za kognitivnu bihevioralnu terapiju u Slovenskoj, seansa je 300 kuna za 45 minuta, zasada sam bio samo na jednoj seansi, dosta je to novaca, a citao sam o takvoj vrstoj terapije da je najucinkovitija sto se socijalne fobije tice, e sad, koliko bi meni trebalo tih seansi da se unormalim po pitanju normalnog funkcioniranja sa ljudima, ne znam, valjda zavisi od tezine problema, od drugih sam procitao da je otprilike 15 seansi potrebno, 15x300 woo, malo je to koda puno. Jel netko bio tamo i zavrsio sa seansama i kako funkcionira nakon toga?
Bila sam ja tamo prije 5 godina i završila to. Išla sam ukupno 3 mj. Bila sam kod prof. Kostelić Martić. Pomoglo mi je u tome što sam se naučila nosit sa nekim stvarima i naučila sam kaj je krivo u mojim reakcijama i kaj je u redu, a kaj ja preuveličavam. Bilo mi je bolje jer sam gledala na svijet nakon toga malo drukčije. Ali nije mi riješilo SF. Mislim da to ne ide tako, da ćeš nakon par mj tih terapija biti izlječen i gotovo,nego će ti dati malo pogona i "goriva" za funkcioniranje u životu. Ja sam nakon toga išla na Rebro kod psihijatra i dijagnosticirao mi je baš SF. I pila sam lijek god dana, a sada je bolje malo. Ništa od toga me nije "izlječilo" ali mi je pomoglo nositi se sa ovim poremećajem i sad znam kojim putem ići, makar je teško. Ako imaš love, ja preporučujem.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 00:01   #3344
Ne živim u Zagrebu pa me zanima da li netko zna nekog pouzdanog na području Slavonije. Česte depresije uzrokovane manjkom samopouzdanja i osječajem manje vrijednosti.
nkseni71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 21:36   #3345
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
Bok ljudi

Ima li u Zagrebu neko besplatno psihološko savjetovanje, a da nije u Bolnici Rebro ili tako nesto? Trazim za frenda, nije suicidalan nit depresivan, vec samo treba popričati sa nekime, zato mislim da je Rebro pretjerano. Unaprijed hvala.
Bok

Evo, ja osobno preporučam psihološki centar Tesa.
To ti je u Zagrebu na Jelačićevom trgu, osobe od 15 do 30 godina imaju pravo na 4 besplatna termina, dalje (ako je potrebno) ide po dogovoru.

Evo, stavljam link pa si možeš dalje pogledat i javit se: http://www.tesa.hr/

Sretno!
high5mf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 13:53   #3346
Ljudi, može preporuka dobrog psihoterapeuta u Zagrebu. Trudnica sam, visokorizična, ranije sam se borila s anksioznošću, depresijom i okp-om (hipohondrija). Otkad sam zatrudnila, imam grozne PA i hipohondriju kakvu još nisam doživjela. Bojim se kako ću ovako do kraja, svako malo sam na hitnoj. Može i PM, nisam čitala pravila pdf. Hvala.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 07:11   #3347
Smile

Quote:
JaneRyan kaže: Pogledaj post
Doktor Jurcan je najbolji doktor. On je psihijatar ali i psihoterapeut. Radi privatno u Zg-u....seansa je 300kn a traje 45min. Zaista mi je puno pomogao i bit ću mu zahvalna cijeli život. Istina je da se radi o puno novaca ali odlučila sam staviti svoje zdravlje na prvo mjesto i izliječiti se. Kažem vam, to mi je bila najbolja životna investicija. Meni je bitno da sam sad zdrava, bez obzira koliko je to koštalo. Isto tako, dr. Kužina je super, stvarno ti vrati samopouzdanje, bila sam kod njega nekoliko puta i svaki put sam se dobro osjećala nakon razgovora s njim.

Potpisujem sve osim što nisam upoznata sa dr. Kužinom i dodala bih preporuku za doktoricu Ostojić, meni je pomogla puno iako je sve s njom bilo ukratko.
On je doktor i preko socijalnog
__________________
Jedan čovjek sa vjerom jači je od tisuću ljudi sa interesom. n.a.
sunčani cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 11:37   #3348
Quote:
sunčani cvijet kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve osim što nisam upoznata sa dr. Kužinom i dodala bih preporuku za doktoricu Ostojić, meni je pomogla puno iako je sve s njom bilo ukratko.
On je doktor i preko socijalnog
dr. Ostojić liječi moju sestru. Imao sam prilike pričati sa njom i
čini mi se dobra. Sestra je isto zadovoljna njenim pristupom.
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:00   #3349
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
dr. Ostojić liječi moju sestru. Imao sam prilike pričati sa njom i
čini mi se dobra. Sestra je isto zadovoljna njenim pristupom.
Meni je ona bila doktorica dok sam bio tamo par dana..

Fora je ženska, energična je i pozitivna ali isto tako i realna.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:04   #3350
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Meni je ona bila doktorica dok sam bio tamo par dana..

Fora je ženska, energična je i pozitivna ali isto tako i realna.
Imao si sreće jer jako dobar doktor i čovjek.

Mene nije mogla liječiti zato što liječi moju sestru to je neko
pravilo.

Jednom sam joj na odjelu reko dali bi joj pasala koja prazina
a ona se nasmijala i rekla da bi joj pasalo malo moditena
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 05:00   #3351
eh da, a kada sam jednom prilikom sjedila i plakala ona me pitala što vam je a ja rekoh pa izgubila sam sve prijatelje. Kaže ona znači samosažalijevate se. Odmah sam prestala plakati.
__________________
Jedan čovjek sa vjerom jači je od tisuću ljudi sa interesom. n.a.
sunčani cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:50   #3352
Ja pokušavam dobiti Centar za KBT od jučer, i nema šanse...na fiksni me izbaci nakon što jednom zazvoni, mobitel zvoni do kraja...šta su na godišnjem?
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 23:08   #3353
Quote:
sunčani cvijet kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve osim što nisam upoznata sa dr. Kužinom i dodala bih preporuku za doktoricu Ostojić, meni je pomogla puno iako je sve s njom bilo ukratko.
On je doktor i preko socijalnog

Tko je doktor preko socijalnog?

Ja nikako kod svoje dr. opće prakse po uputnicu Moram to početi rješavati i i naći neki način koji mi odgovara za nositi se sa svime prije nego mi krene faks. Da me sve ne pukne najednom Hvala vam
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 15:08   #3354
Bok , imam jedno pitanje. Moze li mi netko objasniti cijeli taj proces kako doci do lom-a? Zelio bih da mi prepisu helex tablete, a mogu li mi ih prepisati na osnovu napadaja panike? Jel moram ici na neki pregled ili?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:50   #3355
Jel netko ima iskustva kod prof. Grudena? Kakav je? Jel još radi, s obzirom da je umirovljen?
regica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 07:01   #3356
Dragi ljudi, ako netko od vas moze preporuciti kakvog dobrog psihijatra/icu s privatnom praksom na podrucju Zagreba, molim vas, javite na pm. HITNO JE! Zahvaljujem!
Stalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 21:55   #3357
Trebala bih preporuku za psihoterapeuta u Zg. Radi se o neprerađenim osjećajima iz prošlosti i frustracijama koje mi ne daju mira već dugi niz godina. Ja ne živim. Samo želim već jednom krenuti dalje.
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 08:03   #3358
Može li netko preporučiti psihoterapeuta na području Osijeka, Vukovara ili Vinkovaca?
Autumn01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 08:49   #3359
Molila bih na PP preporuku za dobrog, privatnog psihijatra/ psihoterapeuta u Rijeci ili okolici. Ako ima iskustva s OKP-om još bolje!

Hvala
Ivka Divka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:54   #3360
Ima li netko iskustva s Dr. Sanja Boban iz ZG?
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.