Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.10.2006., 23:03   #1
Mom dragom Leonu

Iznenada ... jutros u 7 sati ... probali su ga reanimirat (2,5 sata) ... ali uzalud.

Prekosutra bi mu bilo 7 mjeseci ...

Imao je leon srcanu manu, u 6 mjeseci zivota bio je 4 puta operisan. Zadnja operacija u avgustu.
I sve je islo dobro (s obzirnom na okolnosti) ...
Ali jutros kad sam otisla u 7 da mu dam flasicu, vidjela dam da tesko dise i da je "zavrnuo s ocima". Muz je odmah nazvao hitnu ... a on je u roku 5 minuta na mojim rukama prestao da dise ... ja sam probala reanimiranje usta na usta ... koliko znam ...

Elem ... imam jednu molbu. Sahrana je u utorak. (Treba prvo da se izvrsi obdukcija da vide od cega je umro) ...
Ali sta hocu ... treba mi za sahranu neka lijepa pjesma ... mozda neka nasa uspavanka ... ne znam ... muz mi je holandjanin a ja sam bosanka. Zivimo u Nizozemskoj ...
Molim vas ... ako mozete daj te mi kakve prijedloge ...
neku lijepu djeciju uspavanku,
ili neku utjesnu pjesmu na nas roditelje ...
radje nesto nase ...a moze i na engleskom ...
a bilo bi lijepo ako mozete stavit link za mp3 ...

Hvala.....
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.