Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2005., 11:17   #21
Quote:
Ajme kaže:
Sad te volim! ..a pogotovo što se nisi obazirala na moje greške!!!
p.s. Can I be your friend?
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 11:54   #22
Re: Re: što napisati?

Quote:
Lali Puna kaže:
i sad će tu žene koje ne poznaju nit tebe nit nju nit znaju išta o vašem odnosu bolje to 'vaše i posebno' znat izrazit nego ti sama?!?!?!


o, malograđanštino! zašto se ljudi srame jednostavnosti već pokušavaju neiskrenom hinjenom veličinom prikriti svoju iskrenu i jednostavnost?

ono što hoću reći je - zašto pobogu misliš da bi deset umnozvučećih, straaaašno petskih i zakučastih lažnih rečenica koje će smislit nepoznati ti ljudi (lažnih jer ne možemo znati ništa o vašem odnosu nit mogu JA izrazit što TI osjećaš prema njoj) bilo bolje od jedne-dvije jednostavne rečenice koje doista odražavaju ono što misliš i osjećaš?
pa makar to bilo jednostavno Sretno!
O, malograđanštino! Zašto se ljudi srame svoje jednostavnosti i pokušavaju u svakoj prilici ispasti vrlo pametni ne na način da istaknu svoje prednost, već pokušavanjem isticanja tuđih "uskraćenosti" u odnosu na njih?
Poanta nije bila u tome da mi netko napiše deset umnozvučećih, straaaašno poetskih i zakučastih lažnih rečenica koje ću ja zatim prepisati, nego ako ima kakvu smjernicu ili ideju kao što su je npr. Violent femme ili Alopex imale, da ju slobodno i dobrodošlo iznese.
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 11:59   #23
Re: Re: Re: što napisati?

Quote:
Ajme kaže:
O, malograđanštino! Zašto se ljudi srame svoje jednostavnosti i pokušavaju u svakoj prilici ispasti vrlo pametni ne na način da istaknu svoje prednost, već pokušavanjem isticanja tuđih "uskraćenosti" u odnosu na njih?
Poanta nije bila u tome da mi netko napiše deset umnozvučećih, straaaašno poetskih i zakučastih lažnih rečenica koje ću ja zatim prepisati, nego ako ima kakvu smjernicu ili ideju kao što su je npr. Violent femme ili Alopex imale, da ju slobodno i dobrodošlo iznese.
Pa podsjeti je na neki detalj zbog kojeg ste najbolje frendice. Sjećaš li se onda kad sam imala mengu a ti si mi posudila tampon, ili, sjećaš li se kad udarila glavom u vrata, a ti se nisi smijala, ili sjećaš li se kad sam išla na abortus a ti si me čekala u autu i počastila me sladoledom nakon toga...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 12:25   #24
brutalnost rečenica..
uh!
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 12:39   #25
Re: Re: Re: Re: što napisati?

Quote:
walter kaže:
Pa podsjeti je na neki detalj zbog kojeg ste najbolje frendice. Sjećaš li se onda kad sam imala mengu a ti si mi posudila tampon, ili, sjećaš li se kad udarila glavom u vrata, a ti se nisi smijala, ili sjećaš li se kad sam išla na abortus a ti si me čekala u autu i počastila me sladoledom nakon toga...
Učinjeno! Doduše, ne tako sirovo kako si ti predložio ali poanta ostaje ista!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.