Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2007., 17:35   #41
Quote:
mitzy kaže: Pogledaj post
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.
ciao, mozda dr.gusic???
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 17:40   #42
Smile trazi se broj telefona

Bok svima,
jeli netko zna broj telefona od prim. Zupanica, ima ( imao je,barem kada sam tamo bila zadnji put 2000 godina) ordinaciju na potoku. i dali covijek uopce jos radi??
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 17:47   #43
Quote:
dolphin1906 kaže: Pogledaj post
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!
Bok sorry,danas sam se ukljucila ,i ako jos imas problema sa ginicima ja ti toplo preporucam dr. Gusic Darko,radi u poliklinici sunce,tip je smiren,kulturan,obrazovan, sve ti objasni i SASLUSA TE. Ako je potrebno preporuci ti kod koga ici dalje,i mene je pregled kostao 200 kn.
Vjeruj mi jedini dr. koji zna sto je to kultura i kako se treba ponasati....
Sretno!
Caty
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 20:16   #44
Quote:
crocat kaže: Pogledaj post
ciao, mozda dr.gusic???
Da.
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 20:31   #45
U ulici Moše Albaharija 14 je bio ginekolog dr. Gordan Rački, bila sam kod njega na pregledu prvi put u životu, naravno išla sam sa grčem u želucu ali oduševila sam se. Za 350kn mi je napravio pregled, ultrazvuk i papa test i poklonio mi anti bebi besplatno (inače koštaju 100kn). Otišla sam na Krk odradit sezonu i rekao mi je kad se vratim da dođem na kontrolu jer sam imala nekih sitnih problema. i kad sam se vratila njega više nema, ne znam dal je preselio ordinaciju ili prestao radit. Zato vas molim ako netko bilo što zna da mi javi!
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 22:05   #46
Rački je preselio u Zagreb, Runjaninova 4.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 22:27   #47
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Rački je preselio u Zagreb, Runjaninova 4.
Pa ne mogu vjerovati , ubit ću se sad
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 20:24   #48
Quote:
Linoria kaže: Pogledaj post
Dr. prim. Jakov Masovčić je najbolji(privatnik), sve ti smireno objasni, možeš ga pitati što želiš, nemaš osjećaj da te se jedva čeka rješiti kao što je slučaj sa nekim privatnicima koji otaljaju nabrzinu svoje i glume uglađenost, a vidiš da im gori pod petama i da uopće nisu koncentrirani na ono što ih pitaš. Okani se Rozalije, ja sam je jednom nazvala i pitala da li se mogu naručiti za pregled u 12 sati, a ona mi je odgovorila da što ja sebi umišljam da ona mora ručati, da nema ona svo vrijeme ovog svijeta samo za mene... Pa jel to red i način na taj način razgovarati?! Mislim da je cijena 200-300 kuna, nisam sigurna, zavisi koje ti pretrage radi. Kod državnih doktora ćeš morati čekati 2-3 mjeseca, pa sad kako želiš. E da ako ti je hitno pitaj da li te može naručiti za isti dan-ja sam se bila naručila za pregled pola sata nakon što sam ga nazvala.
Jel možeš reći gdje je taj doktor i koliko košta pregled?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:41   #49
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Jel možeš reći gdje je taj doktor i koliko košta pregled?
Mislim da je pregled oko 400-450 kn sve skupa. Ali nazovi i provjeri.

Adresa: Josipa Račiča 1a (malo iznad Omladinskog igrališta)
Telefon: 516 164
flocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 01:59   #50
mene zanima jel imao neko iskustva, ako da kakva s dr vlastelicem?
i drugo taj gin u poliklinici 1885, neko je napisao anti preporuku pa me zanima jel samo bio grub ili i nestrucan?
(pitam za tu polikliniku jer su odlicni u nekim drugim podrucjima)

mene zanima ginekolog koji je strucan koji ce kandidu shvatit ozbiljno i poslat na pretrage a ne dat recept za vaginalete i rec mi da si ih mogu i sama kupit, potrpila bi i grubost i hladan pristup i sve ostalo..... hvala.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 10:59   #51
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
mene zanima jel imao neko iskustva, ako da kakva s dr vlastelicem?
i drugo taj gin u poliklinici 1885, neko je napisao anti preporuku pa me zanima jel samo bio grub ili i nestrucan?
(pitam za tu polikliniku jer su odlicni u nekim drugim podrucjima)

mene zanima ginekolog koji je strucan koji ce kandidu shvatit ozbiljno i poslat na pretrage a ne dat recept za vaginalete i rec mi da si ih mogu i sama kupit, potrpila bi i grubost i hladan pristup i sve ostalo..... hvala.
Vlastelic je kao i vrijeme,nikad ne znas s koje strane ce doc nevera...
nije grub, ali je dosta neodlucan,i s obzirom da u jednom danu vidi 300 isfrustriranih baba,nije ni cudo sto mu pukne film....
ja se ponavòljam,dr.gusic,poliklinika sunce, mozes zamislit kad te covijek lijepo nakon pregleda i objasnjenja pita,imate vi kakvo pitanje,i onda kad mislis da si postavila najgluplje pitanje na svijetu,covjek ti lijepo objasni i shvatis da bas i nisi toliko glupa....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 11:49   #52
kako mislis neodlucan?

a di je poliklinika sunce? imaju web site mozda?

opcenito jel vjerujete vise starim dugogodisnjim ginekolozima s pozamasnim iskustvom ili mladjima s ne toliko iskustva ali mozda modernijim pristupom?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:03   #53
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kako mislis neodlucan?

a di je poliklinika sunce? imaju web site mozda?

opcenito jel vjerujete vise starim dugogodisnjim ginekolozima s pozamasnim iskustvom ili mladjima s ne toliko iskustva ali mozda modernijim pristupom?
Neodlucan,u smislu pa mozda bi se moglo probati ovako,ili mozda da malo sacekamo pa da vidimo,i ako ti nesto kazes onda poludi....
poliklinika sunce je u zgradi jadrolinije na korzu,mislim da je 4 kat... www.sunce.hr. tamo imas i broj telefona....
Ja se ufam u mlade snage zato sto idu na tecajeve usavrsavanja,prihvacjau nove tehnike, i ne smatraju se bogovima....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:07   #54
a koliko je star/mlad taj u polikli. sunce?
jel moram imat to dodatno sunce osiguranje da idem tamo ili nemoram nego samo odem i platim?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:29   #55
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a koliko je star/mlad taj u polikli. sunce?
jel moram imat to dodatno sunce osiguranje da idem tamo ili nemoram nego samo odem i platim?
Dr ima oko 40 god. (ako ga pogledas malo bolje i nije tako los )i ja sam isla bez dodatnog osiguranja, nazovi i naruci se ako ti je potrebno,ja sam cekala 2 dana,ides i platis i na miru si....a da s obzirom da sm jednom imala nekih nedoumica, jednostavno sam nazvala i pitala za konzultaziju i sestra me je spojila odmah talefonski,bez problema....
nadam se da ces i ti biti srece ko i ja....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 17:53   #56
Quote:
crocat kaže: Pogledaj post
Dr ima oko 40 god. (ako ga pogledas malo bolje i nije tako los )i ja sam isla bez dodatnog osiguranja, nazovi i naruci se ako ti je potrebno,ja sam cekala 2 dana,ides i platis i na miru si....a da s obzirom da sm jednom imala nekih nedoumica, jednostavno sam nazvala i pitala za konzultaziju i sestra me je spojila odmah talefonski,bez problema....
nadam se da ces i ti biti srece ko i ja....
a koliko se plaća kod njih? ako imaš samo ovo obično, normalno zdravstveno??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 11:13   #57
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
a koliko se plaća kod njih? ako imaš samo ovo obično, normalno zdravstveno??
obican pregled, bez utz,i papa-testa u sjecnju ja sam platila 200 kn. za ostalo ne znam jer sam radila i neke druge nalaze pa sam platila sve zajedno....
ma ne vjerujem da kostaju vise od drugih....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 11:17   #58
dajte cure treba mi broj od Zupanica,imam problema a u kod njega imam karton i neke vazne nalaze iz proslosti....trazila sam na informacijama ali broj koji su i dali nije tocan,i na netu sam nasla broj koji nije tocan... MA je taj Covijek uopce vise ziv????
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:41   #59
Quote:
crocat kaže: Pogledaj post
Vlastelic je kao i vrijeme,nikad ne znas s koje strane ce doc nevera...
nije grub, ali je dosta neodlucan,i s obzirom da u jednom danu vidi 300 isfrustriranih baba,nije ni cudo sto mu pukne film....
Ja s Vlastelićem imam jako dobra iskustva i znam još žena s istim mišljenjem. Vrlo ljubazan, pristupačan, strpljiv (to je moj dojam) i stručan (ovo je komentar prijateljice - doktorice koja radi na medicinskom fakultetu koja je u jednoj nezgodnoj situaciji savjetovala da se ide k njemu jer je jedan od najboljih).
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:11   #60
meni je prijeteljica rekla da je poprilicno olako shvaca sve kao nije joj radio testove krvi prije tableta a kad je imala neku upalicu samo uvalio vaginalete (vlastelic) hmm neznam...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.