Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2009., 21:45   #41
Katamaran iz Petrinje.
Ja vidio stvar u živo ,svaka čast na izradi!! http://www.games-marine.hr/galerija.html
mali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:47   #42
ygghfdfvhj

Quote:
Bor is kaže: Pogledaj post
Nakon višesatnog pretrazivanja ovog foruma,vidio sam par lijepih natpisa o samogradnji katamarana.Ja već duže vreme razmišljam o nekom takvom projektu.Netko je spominjoa nekoga iz dubrave Zg tko to radi pa ako bih mogao dobit adresu ili broj telefona.Ili ako netko zna za neke planove sa neta for free naravno bio bih zahvalan.
Ggf
Darkookrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:58   #43
Znam ga!

Quote:
Bor is kaže: Pogledaj post
Nakon višesatnog pretrazivanja ovog foruma,vidio sam par lijepih natpisa o samogradnji katamarana.Ja već duže vreme razmišljam o nekom takvom projektu.Netko je spominjoa nekoga iz dubrave Zg tko to radi pa ako bih mogao dobit adresu ili broj telefona.Ili ako netko zna za neke planove sa neta for free naravno bio bih zahvalan.
Znam vrlo dobro "gosppdin iz Dubrave", puno smo razgovaralin tu temu, covjek je pravi stari morski vuk prepun znanja stecenog iskustvom, trenutno gradi modificiranog wahrama od6,5m i tonedaleko od mene ( u Brezovici), pa posto i sam gradim katamaran vidjamo se dosta cesto i dijelimo iskustva uz rakijicu. Pa ako zelis mozes me nazvati na 098 230791, rado cu te spojiti s njim, a mozes i od mene dobiti pokoju smjernicu. Ozdrav graditeljima! Darko
Darkookrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 02:32   #44
Prvo isprika što me nije dugo nije bilo a poslije veliko Hvala svima koji su pomogli. Darkookradu obečavam zovem prvom prilikom ovih dana !!
Bor is is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 13:30   #45
Quote:
Bor is kaže: Pogledaj post
Ma baš o tome i govorim.Samogradnja je ljubav prema nečem a ne škrtost da se razumijemo. Pod broj dva svi oni traže plačanje za nacrte za koje ni neznaš kakvi su u konačnici i uvijek mogu prati ruke ako nešto nije u reda sa prekrasnom frazom"sigurno niste doslovno proveli moj nacrt u djelo.Pogledaj samo naše silne kopije primorki, guceva itd kojem svako graditeljl promjeni ime i postaje nesto drugo a ti su brodovi nacrtani i izmišljeni prije 50 ili 100g po meni bi trebalio postat hrvatsko javno dobro. I da se objave javno nacrti za samograditelje bilo bi toga puno više na jadranu. Pod tim mislim svakakvih brodova iz hrvatske kulturne baštine.A što se tiče linkova za Wharram njegovi mi se koncepti cine jako,zastajeli i da su dobri nebi onaj gospodin iz dubrave mijenja nacrte. I definitivno nacrt nije neka stavka u troškovima ali ako ih moraš kupiti 10 kom da odabereš nesto što se tebi sviđa pa onda još to moraš sebi prilagoditi malo je bez veze .I specijalno ako se više ljudi složi oko jednog modela broda glupo bi bilo da svaki kupuje posebno nacrt.Samo još jedna malo konstatacija svaki dobar dizajn sa pristupačnom cijenom ima uvijek svoga kupca i dobar dizajner nije nikada kruha gladan.Jasno da ne podupirem piratiziranje bilo koje vrste ali sve ima svoje granice. No dobro .Da li netko gradi katamaran?

Uvijek zahvalan svakoj dobroj duši punoj razumijevanja za sirotinjske probleme na dobrohotnoj pomoći !
JW katamarani su za ljude koji vole klasične linije i dah starine ili pak polinezijske romantike. Za takve ljude su oblikovani, a o ni koji ih grade, grade ih upravo zato jer ne žele konfekcijska plovila kakva se danas uglavnom nude na tržištu. O kvaliteti svjedoče brojni nautičari, koji su njima plovili po oceanima te preživjeli na njima hurricane i typhoone.
estan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 00:21   #46
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
vučete me za jezik.
shvatio sam da pitaš za 120 tk. to je samo papirologija kad krečeš u komercijalnu proizvodnju. radi se o dokumentaciji koju traže da dobiješ CE normu i HRB. što se tiče gradnje radi se o motornom katamaranu duž 8,3 x 3,6 m.
početna razmišljanja su bila nešto skromnijih dimenzija ali tokom razrade nekoliko desetaka skica došli smo do ovih mjera i tu smo stali iz puno razloga. Ponajprije jer smo napokon dobili dovoljno prostora da smjestimo udobno čak mogu reći super udobno 6 odraslih ljudi. ako je u kombinaciji dvoje djece onda je prostor više nego komotan. brod raspolaže sa nekih 26 korisnih kvadrata , što je ( za poznavaoce prostora u brodu ) vrhunski rezultat. slijedeča vodilja nam je bila to što svi rade ( pričam o serijskoj proizvodnji ) katamarane od 9,9 metara pa dalje. svakih deset cm na katamaranu košta strahovito puno novaca, a moja ideja je bila ući u svijet mladih ljudi ,do 40 godina,koji si mogu priuštiti brod od cca 150-160 t€. oko 9 godina obrađujem statistiku u svijetu, jer za Hrvatsku su ti podaci katastrofalni. u svijetu potrošnja katamarana je oko 2,57% u odnosu na ukupnu proizvodnju brodica do 20 metara. U Hrvatskoj nažalost po mene svega 2 promila, odnosno na tisuću brodova svega dva su katamarana. Da bih se s tim probio moram dakle krenuti u svijet i tu dolazim do ogromnog problema. Kako isfinancirati marketing na globalnom planu. primjerice Duseldorf košta cca sa svim troškovima ( na lošoj poziciji sajma ) minimalno 25-28 t€, Genova 40 t€ a da ne nabrajam Southampton, Fort Lauderdale ili još gore Sidney ili Auckland.
Cijelu financijsku sliku proizvodnje prvog prototipa i dokumentacije sam posložio i otprilike na CBS u Splitu 2010-te bi trebala biti premijera.
Ovaj drugi dio , dakle marketing, će morati financirati sama proizvodnja ako budem imao sreće sa kojom narudžbom odmah po CBS-u.

Da se vratim na sam brod. Ovdje imam dodirne točke sa naslovom teme i mislim da mnogima mogu biti nekakva polazišna točka.
Odmah da vam kažem da svi mi koji ulazimo u projekt samogradnje moramo biti
spremni na svakojake neplanirane troškove i uvijek onih 15-25 % viška se odnekud stvara ma koliko mi dobro složili troškovnik.
Prototip ću raditi u west sistemu sa epoksijem. Dakle posložiš rebra pregrade uzdužnice i sve oblačiš sa letvicama ariša 42 x 10 mm. nakon toga dva na križ slagana furnira od tri mm i onda dva sloja rovinga 280 gr. iznutra samo pojačanja sa roving trakicama od 10 cm širine na spojevima gdje to zahtjeva konstukcija. nakon toga dobivam dva trupa poludeplasmanskog dna koji bi poproračunu sa dva puta 60 konja treba ići 18-19 kn odnosno putnih 15 - estak kn. sa dva puta 75 ks 22-23 a putnih 17. no o tom po tom. proračun i stvarnost se uvijek sukobljavaju. U proračunima je sve imaginarno. Hidrodinamika je još uvijek vrlo široko područje.
sad o tome dosta.
što se tiče tvog malog brzog katamarana njega nije problem napraviti čak i laiku. Takav nacrt češ lako naći na netu. malo ga modificiraš jer su svi dizajni na netu koji su slobodni stari bar 30- 40 godina. na onoj slici onaj centralni dio je previsok jer se tako previše diže težište a i komunikacija je otežana između trupova. kad se odlučiš raditi javi se jer u dvadeset i tri godine rada po razno raznim plovilima ostave traga i iskustva.
aj svima laku noć ma gdje bili.
Znaci vidimo se na proljece kada izađu šparoge na premijeri Katamarana u Splitu ???
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:40   #47
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Znaci vidimo se na proljece kada izađu šparoge na premijeri Katamarana u Splitu ???
s obzirom da je ova godina dosta škrta što se tiče prihoda, vjerovatnije je da ćemo u Split na CBS tek 2011 u proliče, jer ne stvaram dovoljno kapitala za investiranje u brod
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 23:12   #48
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
s obzirom da je ova godina dosta škrta što se tiče prihoda, vjerovatnije je da ćemo u Split na CBS tek 2011 u proliče, jer ne stvaram dovoljno kapitala za investiranje u brod
2011 ce biti sigurno škrtavija.
A šta cemo izlagati ovog proljeca ?
Vesla !!! Jedini ekološki prihvatljivi pogon za kriznu situaciju pored idara.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 00:03   #49
idem korak po korak koliko stignem ne žuri mi se nigdje. trenutno sam zapeo na staklima. za natkabinu imam tri zaobljena stakla i traže mi za to brdo novaca. kao poslije mi ostaju kalupi pa će biti višestruko jeftinija. ja kažem ajmo odma krenuti sa tim jeftinijim cijenama... jebiga nema se čoće
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 17:55   #50
Evo decki katamarani i trimarani iz njemačke, malo moderniji dizajn ali najprivlacnije je po meni metoda gradnje. Znaci osnova je pvc pjena ali se ne koristi kao strip planking letvice vec cijele ploce pa mislim da to uvelike ubrzava proces, a dobijete prakticki produkcijski brod

http://www.f-boat.com/index.html
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 19:52   #51
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
idem korak po korak koliko stignem ne žuri mi se nigdje. trenutno sam zapeo na staklima. za natkabinu imam tri zaobljena stakla i traže mi za to brdo novaca. kao poslije mi ostaju kalupi pa će biti višestruko jeftinija. ja kažem ajmo odma krenuti sa tim jeftinijim cijenama... jebiga nema se čoće

E ako je zapelo na staklima !!!! i ako je to jedini problem ne vidim razloga da to ne bude gotovo u planiranom roku.
Pa nabaci škure i problem rješen,samo pripazi da brtvele budu A4.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 19:24   #52
Ja san novi,
u planu mi je napravit katamaran od 9-10 met, na jedra, materjal sperploca.Nacrt bez kerefeka, nista kabina, salon i sl. u trupovima ima dovoljno mjesta za spat 4 ljudi tj. moja fameja, a za malu kuzinicu se uvik najde mista. Izmedju trupova mista kolko oces.
Dali neko zna dali se moze gradit a da se dade registrirat za prevoz putnika tj. registrirat po HRB-u ??
Nacrt je vec RINA ovjeren (talijanski brodarski institut).
Znam da se moze gradit u aluminiju i to na otvorenome, u stakloplastici je malo zahtjevno (radiona sa kontrolom temperature i vlage).
Pozdrav
divemaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:04   #53
Quote:
divemaran kaže: Pogledaj post
Ja san novi,
u planu mi je napravit katamaran od 9-10 met, na jedra, materjal sperploca.Nacrt bez kerefeka, nista kabina, salon i sl. u trupovima ima dovoljno mjesta za spat 4 ljudi tj. moja fameja, a za malu kuzinicu se uvik najde mista. Izmedju trupova mista kolko oces.
Dali neko zna dali se moze gradit a da se dade registrirat za prevoz putnika tj. registrirat po HRB-u ??
Nacrt je vec RINA ovjeren (talijanski brodarski institut).
Znam da se moze gradit u aluminiju i to na otvorenome, u stakloplastici je malo zahtjevno (radiona sa kontrolom temperature i vlage).
Pozdrav
samogradnja se također može registrirat po Hrb za komercijalne svrhe. jer di bi svi naši meštri od drva registrirali brode.
sa tim nacrtom ( mora obavezno imati glavno rebro) i općim planom broda ideš u lučku prijaviš samogradnju- kad završiš gradnju i prođeš njihov pregled dobivaš preporuku za HRB i odlaziš na atest.
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:05   #54
bez obzira ostaje pravilo da ga ne možeš otuđit ( prodat ) pet godina
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 10:14   #55
Katamaran samogradnja

Quote:
Bor is kaže: Pogledaj post
Nakon višesatnog pretrazivanja ovog foruma,vidio sam par lijepih natpisa o samogradnji katamarana.Ja već duže vreme razmišljam o nekom takvom projektu.Netko je spominjoa nekoga iz dubrave Zg tko to radi pa ako bih mogao dobit adresu ili broj telefona.Ili ako netko zna za neke planove sa neta for free naravno bio bih zahvalan.
Evo ako si zainteresiran za katamaran - samogradnja možeš me kontaktirati. Poslao sam ti mail.
kampino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 12:54   #56
Pa ča nebi bilo bilje kupiti neki stariji F.P. Athena 38 i srediti po svom guštu?
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 09:20   #57
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
s obzirom da je ova godina dosta škrta što se tiče prihoda, vjerovatnije je da ćemo u Split na CBS tek 2011 u proliče, jer ne stvaram dovoljno kapitala za investiranje u brod

Kako napreduju radovi ?
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 13:06   #58
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Kako napreduju radovi ?
sve stoji i ne mrda. firma pod kojom vodimo taj projekt nije realizirala nikakav prihod već devet mjeseci. najgore od svega je to što 50% investicije dosadašnje je moje a stoji zamrznuto od četvrtog miseca. što i kako dalje; vidićemo
u cilom poslu nismo dužni nikome ali fali još x novaca da se privede kraju
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 09:10   #59
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
sve stoji i ne mrda. firma pod kojom vodimo taj projekt nije realizirala nikakav prihod već devet mjeseci. najgore od svega je to što 50% investicije dosadašnje je moje a stoji zamrznuto od četvrtog miseca. što i kako dalje; vidićemo
u cilom poslu nismo dužni nikome ali fali još x novaca da se privede kraju
Sve najbolje u Novoj godini i da zaplovi ovo lito !
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 23:00   #60
Katamarani su postali nešto čemu danas u nautici mnogi teže! Ovde sam našao nešto ineresantno!

Pozz!
bjdarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.