Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2010., 12:08   #2381
Ako njemci prođu engleze to će biti kako veko kaže, sportsko čudo, jer englezi su po svim parametrima favoriti.
Jača liga, bolji igrači, bolji trener.
Omjer šansi 85-15 za Englesku.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 25.06.2010., 12:08   #2382
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Ovaj Terry je potpuno lud jučer bio. Bila je ona akcija kada je izblokirao sve živo i neživo i na kraju lopta ide Slovencu na volej, a ova budaletina skače dasku i glavom to u horizontalnom položaju u letu pokušava izblokirat... Da ga je lopta pogodila brijem da bi mu vrat puko ko Stanko Mršić poslije utakmice s Dinamom...
Tako se bori za svoju zemlju mozda jeste malo pretjerao zato sto je mogao popiti u glavu ali svaka cast na pozrtvovanju...
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 25.06.2010., 12:10   #2383
englezi ce sad u nastavku bez problema prosurfat uz njemce
 
Old 25.06.2010., 12:11   #2384
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ako njemci prođu engleze to će biti kako veko kaže, sportsko čudo, jer englezi su po svim parametrima favoriti.
Jača liga, bolji igrači, bolji trener.
Omjer šansi 85-15 za Englesku.

U toj tekmi nema favorita pa nije to Novi Zeland prika
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 25.06.2010., 12:38   #2385
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Ovaj Terry je potpuno lud jučer bio. Bila je ona akcija kada je izblokirao sve živo i neživo i na kraju lopta ide Slovencu na volej, a ova budaletina skače dasku i glavom to u horizontalnom položaju u letu pokušava izblokirat... Da ga je lopta pogodila brijem da bi mu vrat puko ko Stanko Mršić poslije utakmice s Dinamom...
http://www.youtube.com/watch?v=Fr0GQNmrWZo

transformira se iz galeba u dupina
__________________
Učlani se!
:п
lišina is offline  
Old 25.06.2010., 14:00   #2386
Nijemci će to rutinski proć, stavit ću neke pare na hendikep.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 25.06.2010., 15:03   #2387
Quote:
infiniti kaže: Pogledaj post
Tako se bori za svoju zemlju mozda jeste malo pretjerao zato sto je mogao popiti u glavu ali svaka cast na pozrtvovanju...
Terry je fakat odlučio na terenu popraviti ono što je napravio prije utakmice kad je kritizirao Capella. Svaka mu čast na tome - to razlikuje vrhunskog sportaša od običnog seronje.
Sudden Sid is offline  
Old 25.06.2010., 15:05   #2388
Još da je uspio izblokirati
nar.kO is offline  
Old 25.06.2010., 22:26   #2389
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Terry je fakat odlučio na terenu popraviti ono što je napravio prije utakmice kad je kritizirao Capella. Svaka mu čast na tome - to razlikuje vrhunskog sportaša od običnog seronje.
Ma dobro on je na terenu takav i u Celziju,sigurno je da je i Kapelo kriv za ovakvu igru Engleske ali to buntovnistvo igraca u normalnim reprezentacijama bude pa se smiri jer su profesionalci....
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 26.06.2010., 11:56   #2390
evo baš imajo slovenci u ljubljani sprejem 10.000 ljudi je došlo na prešernov trg več jih je bilo 2000 na aerodromu.

ljudi u sloveniji nisu baš tužni zbog ispadanja
Boodalo is offline  
Old 26.06.2010., 12:31   #2391
Quote:
Lampard kaže: Pogledaj post
U koliko sati stiže zrakoplov s nacionalnom sramotom jel Ima prijenos na RAI-u ?
prika, moji nisu niti putovali moji se razbijaju po fontani i boli ih kurac. a na prvenstvu nisam simpatizirao talijane, više su mi fora njemci, argentina i japan. Ne znam zašto ak simpatiziram Inter moram automatski simpatizirati Italiju, kaj zbog Talijana u Interu?

Tak da ono, totalno na krivu adresu, uostalom pogledaj moje postove o italiji i na ovom i prije ovog prvenstva. A da ne govorim da mi nije na kraj pameti uzimati nečije tuđe državljanstvo, pa govoriti za sebe da sam japanac npr. Ono, meni je drago kaj sam Hrvat možda i predrago da bi mogao za sebe govoriti da sam neka druga nacionalnost ili za reprezentaciju neke druge zemlje govoriti da je to moja zemlja.

Bez uvrede, ali to mi je totalna katastrofa. Ne kažem, možda sam ja u krivu, možda ti. Volim svoju zemlju i dovoljna mi je. Pa što ako nismo otišli na svjetsko, nije smak svijeta.






On topic: iako ste favoriti po imenima, brijem da ćete prdnut u rosu. Engleska je više puta pokazala da je max domet te reprezentacije 1/4 finale, ovaj put ne igraju s Dancima i sl. Igraju protiv reprezentacije koja rijetko ima imena, ali nerijetko radi uspjehe puno veće od onih koje im prognoziraju. Tako da ono, sportsko čudo bi se moglo ponoviti.

E da, čestitke na prolazu ala 1990. kad ste po vašim riječima sjajno igrali. Gol razlika je identična za sad. I čestitao bih na rutinski sačuvanih 1-0 protiv Slovenskih majstora
Veko32 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.