Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 13:30   #1
Unhappy Opravdana prevara

Drage zene/djevojke,
Ja sam udana 1,5g., prije toga smo bili 7-8g. u vezi.. i ponekad mi dodje da odem van i prevarim ga... Ne zato sto ga nevolim, dapace.. obozavam ga i nebi ga ostavila za nista na svijetu jer je najbolji covjek na kugli zemaljskoj... nego eto.. zato sto se ponekad zazelim promjene,.. Znam da je glupo i odvratno, no nemogu se ponekad osloboditi tih misli. O nekakvoj kratkoj/slatkoj avanturi.
Dodje li vama (koji ste u nekakvim, recimo, duzim vezama) da pomislite o avanturi van vase postelje? I ako da.. sto ucinite?

Samo me nemojte odmah optuzivati.. Nisam nista napravila,.. samo razmisljam.. ....
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:34   #2
sam da ti kazem da ne postoji opravdana prevara...
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:36   #3
Napravila sam ovo o cemu pricas i pokajala se.Poslije toga nisi vise ista osoba.
__________________
* obviously, will lose 8kgs. Number two: will find nice sensible boyfriend and not continue to form romantic attachments to alcoholics, workaholics, peeping-toms, megalomaniacs, emotional fuckwits or perverts.
Loose Pants Diet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:43   #4
Quote:
Loose Pants Diet kaže: Pogledaj post
Napravila sam ovo o cemu pricas i pokajala se.Poslije toga nisi vise ista osoba.
Da... tog se i bojim.. da ne zazalim.. a u biti bezveze, radi nekakvog hira(?)..
U biti me zanima na koji način zene izdrze tako dugi period braka/veze.. bez ikakve primisli o prevari? ..Skidam kapu svima takvima..

A dečkima samo poruka: ovo sam pitala cure, ne vas decke,.. jer znam sto cete reci/misliti/komentirati
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:46   #5
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Da... tog se i bojim.. da ne zazalim.. a u biti bezveze, radi nekakvog hira(?)..
Nije ti to hir, mico, iako ti se čini da jest. To je pokazatelj da ti nešto nedostaje. Ali to samo ti znaš, no pitanje je jesi li svjesna.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:49   #6
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Nije ti to hir, mico, iako ti se čini da jest. To je pokazatelj da ti nešto nedostaje. Ali to samo ti znaš, no pitanje je jesi li svjesna.
vrlo moguce..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:04   #7
daj razgovaraj s mužem. možda je i on imao sličnih misli.
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:13   #8
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Drage zene/djevojke,
Ja sam udana 1,5g., prije toga smo bili 7-8g. u vezi.. i ponekad mi dodje da odem van i prevarim ga... Ne zato sto ga nevolim, dapace.. obozavam ga i nebi ga ostavila za nista na svijetu jer je najbolji covjek na kugli zemaljskoj... nego eto.. zato sto se ponekad zazelim promjene,.. Znam da je glupo i odvratno, no nemogu se ponekad osloboditi tih misli. O nekakvoj kratkoj/slatkoj avanturi.
Dodje li vama (koji ste u nekakvim, recimo, duzim vezama) da pomislite o avanturi van vase postelje? I ako da.. sto ucinite?

Samo me nemojte odmah optuzivati.. Nisam nista napravila,.. samo razmisljam.. ....
Hm...ako nisi tip kojeg bi nakon kratko/slatke avanture mučila grižnja savjesti...samo daj! Ali...ako jesi, onda bi te to moglo fino izjesti. Jer u tom slučaju nije važno što on to ne bi znao. Ti bi znala.

A onda bi i on mogao saznati.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:18   #9
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
Hm...ako nisi tip kojeg bi nakon kratko/slatke avanture mučila grižnja savjesti...samo daj! Ali...ako jesi, onda bi te to moglo fino izjesti. Jer u tom slučaju nije važno što on to ne bi znao. Ti bi znala.

A onda bi i on mogao saznati.
Mudro zboris..
No, kako izbjeci uopce takve ideje? Mozda je shipka na kraju i dao najbolji prijedlog,..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:23   #10
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Mudro zboris..
No, kako izbjeci uopce takve ideje? Mozda je shipka na kraju i dao najbolji prijedlog,..
Jesi li ikada skrenula vaš razgovor u tom pravcu...? Kako on diše?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:31   #11
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Mudro zboris..
No, kako izbjeci uopce takve ideje? Mozda je shipka na kraju i dao najbolji prijedlog,..
Evo da postavim jedno intimno pitanje, ali u njemu je možda odgovor..

koliko često se seksaš sa mužem..i kakav vam je taj seks općenito?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:33   #12
Ne postoji opravdana prevara.
No, kao sto je netko vec rekao, ako mozes zivjeti sa tim kao da se nista nije dogodilo, napravi to.
U suprotnom, nemoj ujebati brak zbog obijesti!
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:34   #13
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
Jesi li ikada skrenula vaš razgovor u tom pravcu...? Kako on diše?
ne pada mu na pamet.. ..ja sam za njega sve
ma i on je meni.. stvarno ga volim i ne kazem da cu ga prevariti..
samo ponekad razmisljam.. ako ti se netko nabacuje.. pomislis, a da malo zazmirim na prsten i sve i napravim sranje!
ma gle, kad si s nekim 100g., zaboravis na one prve strasti, na ono sve prvo i ludo i fali ti to... A on nije lik s kojim cu odglumiti nesto takvo. Tipa, nadjemo se u kaficu i kao da se ne poznamo, upucavati se. Na kraju bi i sex izgledao isto kao i uvijek.
..jednostavno ti dosadi ta rutina i zelis nesto novo, a kad ti se jos netko sa strane nabacuje, vise ga nemozes uzimati neozbiljno.. pocnes se premisljati..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:35   #14
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Mudro zboris..
No, kako izbjeci uopce takve ideje? Mozda je shipka na kraju i dao najbolji prijedlog,..
U tom slučaju se pridružuješ veeeeeelikom broju žena koje svoju dosadu/loš brak liječe djetetom....jako loše
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:37   #15
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Evo da postavim jedno intimno pitanje, ali u njemu je možda odgovor..

koliko često se seksaš sa mužem..i kakav vam je taj seks općenito?
Radovito i ok... par puta tjedno (ok ima tjedana kad se ne sexamo, a ima i onih kad se svaki dan, ovisi).
Jedino sto tu mozda nije ok.. je rutina. Znas ono,.. ako ja stavim nogu ovak.. on ce se malo okrenuti,.. ako se ja malo zadignem, on ce me dici.. itd..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:38   #16
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
Ne postoji opravdana prevara.
No, kao sto je netko vec rekao, ako mozes zivjeti sa tim kao da se nista nije dogodilo, napravi to.
U suprotnom, nemoj ujebati brak zbog obijesti!
Da,.. zato sam i tuzna.. zato sto sam objesna i svjesna sam toga..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:39   #17
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
U tom slučaju se pridružuješ veeeeeelikom broju žena koje svoju dosadu/loš brak liječe djetetom....jako loše
Ja sam samo ispipao puls kako Leonee diše u tome smjeru

E sad, jel to dobro ili nije.. Ko zna. Na prvi pogled zvuči loše, ali nije život na prvi pogled.
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:40   #18
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
ne pada mu na pamet.. ..ja sam za njega sve
ma i on je meni.. stvarno ga volim i ne kazem da cu ga prevariti..
samo ponekad razmisljam.. ako ti se netko nabacuje.. pomislis, a da malo zazmirim na prsten i sve i napravim sranje!
ma gle, kad si s nekim 100g., zaboravis na one prve strasti, na ono sve prvo i ludo i fali ti to... A on nije lik s kojim cu odglumiti nesto takvo. Tipa, nadjemo se u kaficu i kao da se ne poznamo, upucavati se. Na kraju bi i sex izgledao isto kao i uvijek.
..jednostavno ti dosadi ta rutina i zelis nesto novo, a kad ti se jos netko sa strane nabacuje, vise ga nemozes uzimati neozbiljno.. pocnes se premisljati..
Onda ti samo mogu ponovit što sam ti već rekla.
A dijete treba imati onda kada ga oboje želite i to zbog djeteta samog i želje za roditeljstvom, a ne kao potencijalnog spasitelja braka.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:41   #19
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Radovito i ok... par puta tjedno (ok ima tjedana kad se ne sexamo, a ima i onih kad se svaki dan, ovisi).
Jedino sto tu mozda nije ok.. je rutina. Znas ono,.. ako ja stavim nogu ovak.. on ce se malo okrenuti,.. ako se ja malo zadignem, on ce me dici.. itd..
U toj rutini i je problem..

općenito, koliko vidim, ti bi leptiriće u stomaku i takve stvari..

to je svakako prekrasan osjećaj, ali prolazan.

nije vrijedan ovoga svega ostaloga..

hvala Bogu, vidim ti si svjesna toga...
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:41   #20
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Ja sam samo ispipao puls kako Leonee diše u tome smjeru

E sad, jel to dobro ili nije.. Ko zna. Na prvi pogled zvuči loše, ali nije život na prvi pogled.
Ma djeca nisu uopce u pitanju.. zelimo ih i dapace.. radimo na tome..
Kazem, mozda to rijesi, bar privremeno, slucaj! ...a kasnije.. stignem kupiti vibrator!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.