Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2006., 11:37   #81
evo sad sam zvao breskovic servis za ugradnju plina i kaze mi da je sistem tomasso ili tako nekako najbolji...zanima me bas koji sistem se dosad pokazao najbolji brc,autronic,tomasso ima li neki koji po vama zasluzuje No1?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 12:00   #82
BRC, Landirenzo, Lovato, Autronic/Tomasetto, GZWM... tim redom
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:31   #83
jesi siguran za ovaj BRC?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 07:17   #84
u pravu si pise na siteu ovog iz Metkovica www.autoplin-brc.com da Citroen,Peugeot.Renault,Mercedes koriste BRC u serijskoj ugradnji...ako budem ugradjivao idem u Metkovic ima i ovdje u Breskovica BRC i Duzevica ali ne znam na kakvu su glasu a za ovoga sam cuo pohvale tj da nema nikakvih problema nakon ugradnje!
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 14:13   #85
Ugradio sam plin kod Autoplina BRC. Prešao sam autom (Mazda 323F BG) 100.000 km u 3 godine. Nakon toga čovjek mi je izmjenio isparivač i sad idem po još 100.000
lorenzo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 14:19   #86
RAno ti je riknuo isparivač. Inače BRC ide preko 250 000 km bez diranja
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 14:49   #87
Nije uopće riknio, čovjek mi je savjetovao da ga malo reparita i pročisti ali sam ga ja odlučio promjenti.
lorenzo95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 08:37   #88
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
RAno ti je riknuo isparivač. Inače BRC ide preko 250 000 km bez diranja
:klap: :klap: :klap:
to te pitam, sad sam siguran u svoj izbor Boyskog i BRC uredaja, naravno uz RR-ovu pomoć.Thanks mate!!!!
28.08 i ja idem na plin.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 20:57   #89
evo ja upravo stigla s puta zd-zgb-zd na plin, autronic, auto je berlingo 1.4

nikakvih problema nema sto se tice plina i same voznje.

ali autu se dogadja da pri naglom smanjenju broja okretaja (naglo kocenje i usporavanje) jednostavno se ugasi!! sto samo po sebi ne bi bio problem kad si u situaciji da samo ubacis u nizu brzinu, pustis kuplung, i motor se opet upali, ali kad moras odmah stati, odmah, u mjestu, horor - auto se ugasi, a skupa s njim se iskljuce i kocnice!
brrr
mislim da cu svoj berlingo ipak ostaviti na benzinu, ovo je opasno, covjece
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 22:19   #90
Meni se dogodilo neki dan na autoputu, idem oko 140 i u jednom trenu iz neke fore na nizbrdici stisnem kuplung do kraja kad ono mrtva tišina...probam gas i stvarno ne hvata... a vidim pocelo zmigat svjetlo od akumulatora....pustim lagano kuplung i valjda se opet auto upalio....zakaj to?
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 00:11   #91
ja nemam nikakvih problema.... ugradnja me koštala 4500kn u fiat bravo i auto juri ko zmaj )
Aco123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 19:19   #92
Quote:
Aco123 kaže:
ja nemam nikakvih problema.... ugradnja me koštala 4500kn u fiat bravo i auto juri ko zmaj )
sacekaj jos malo pa ces vidjet
bavarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 19:21   #93
Quote:
moses kaže:
evo ja upravo stigla s puta zd-zgb-zd na plin, autronic, auto je berlingo 1.4

nikakvih problema nema sto se tice plina i same voznje.

ali autu se dogadja da pri naglom smanjenju broja okretaja (naglo kocenje i usporavanje) jednostavno se ugasi!! sto samo po sebi ne bi bio problem kad si u situaciji da samo ubacis u nizu brzinu, pustis kuplung, i motor se opet upali, ali kad moras odmah stati, odmah, u mjestu, horor - auto se ugasi, a skupa s njim se iskljuce i kocnice!
brrr
mislim da cu svoj berlingo ipak ostaviti na benzinu, ovo je opasno, covjece
klasicna prica, od 100 auta skoro 80 ih ima taj problem.
Meni se nece ugasiti ali zna pasti na semaforu do 200 rpm i pale se lampice.
Za par dana ide na servis pa cemo vidit
bavarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 14:33   #94
do sad sam prešao 4000km i nema nikakvih problema... frend ima isti auto i isti sistem i vozi se već cca 3god i dosad nije imao problema... To sam čuo da na nekim automobilima ima tih problema odmah nakon ugradnje da kod skretanje, semafora i sl im se auto ugasi!
Aco123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 09:00   #95
Znanac imao taj problem. Jedan kolega koji se tim bavio prije 30-tak godina prebacio mu onaj okrugli "dozator" plina "iz jednog položaja u drugi".
Navodno da os membrana u dozatoru ne smije biti paralelna sa osi kretanja automobila jer pri kočenju djeluje inercija membrane i gasi mašinu.
E, sada je pitanje ima li mjesta za tako nešto i imaju li novi sustavi takvu kantu u kojoj "pleše" membrana.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 11:58   #96
Jedno pitanje, lagano off topic...jel zna netko di ima za nabavit onaj plasticni cep sto se navrti na ventil di se puni plin...naime, tip mi na pumpi nije vratio natrag taj plasticni (mogao sam i ja, znam, al gotovo uvijek to oni rade, kaj ne) i negdje mi otpalo u voznji...grrr...jel zna netko di bi mogao to naci i koliko otprilike dodje? Tnx
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 18:39   #97
i ja sam to izgubio, 10kn novi, na pumpi bi trebali imat
bavarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 20:19   #98
tnx...bum sutra provjeril...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 21:04   #99
Ja to ne kuzim
Kad sam ja ugradjivo svi su hvalili Auto Tim,
pogotovo na njuzima.Morao sam ic tam jedno 3-4 puta nakon ugradnje.
Bilo je jedno vrijeme dobro, al sad kod spore voznje nece primit gas, i kad lagano krecem sa semafora u zavoju se hoce zgasit . Jel to moze bit zbog jeftinog katalizatora dodatno ugradjenog zbog atesta?
Jel hoce drugi ugradjivac pogledat to il nece imat posla sa stokom sfusanom?
pinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 08:27   #100
pa meni ih jos uvijek hvale. pitao sam na jos 2-3 foruma i news grupi i jos uvijek njih preporucuju. koliko sam shvatio, oni drze skolovanja za skoro sve nove servise i sve probleme koje drugi ne mogu rijesiti oni rijesavaju.
za sad sam cuo 2 ili 3 nezadovoljna korisnika no to jos uvijek nije razlog da ne odem k njima na ugradnju.
jel ima netko mozda konkretan primjer nezadovoljstva?
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.