Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 20:25   #61
Meni su isto bolje meksičke. Zanimljivije su, imaju napetije priče, a i glumci su zgodniji. Brazilske su mi nekako dosadne, ide mi na jetra što imaju stalno neke davnine s robovima. Oni u svakoj imaju robove. Ali bile su dvije koje su bile prekrasne, Zemlja nade i Naša zemlja, a bila mi je lijepa i Brazilski akvarel. Ali ove dvije su posebne. Od njihovih glumaca mi je jedini prezgodan Thiago Lacerda, njega jako volim pogledat. On i Ana Paola Arosio si lijepo pašu. Još mi je dobra ona glumica što je glumila glavnu ulogu u Brazilskom akvarelu, ne znam kak se zove. Od starijih onaj kaj je glumio Genara u Zemlji nade, Tonijevog tatu. Ubili su ga na kraju, bio je pijanist. I ona što je glumila njegovu ženu u toj seriji, ne znam kako se tamo zvala, ali glumica koja ju je glumila se zove Eva Wilma.
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:50   #62
Meni su meksičke nezanimljive, svaka na svoj kalup i s lošom glumom. Da se razumijemo, ja ne očekujem od meksičkih O Clone, štoviše serije tipa Querida Enemiga i Cuidado con el Angel su normalne i sladunjave, ali prihvatljive za meksičke standarde. Na drugu stranu, ZGROZIM se kad mi netko kaže da im je
primjerice Fuego en la Sangre zanimljiva i moderna. Halo?

Što se tiče brazilskih, Mexican Girl, onda ti nisi uopće upoznata u njihovu produkciju. Brazilcima nisu u svim novelama glavna tema robovi. Druga je stvar što HRT kupuje takve serije. Brazilci na godinu snime 4 moderne i jednu-dvije povijesne (a te s robovima se snime jednom na 5 godina ).. Tako da ti argument "njima su u svakoj robovi" ne stoji.

Genara je glumio pokojni Raul Cortez, a Isu u Acuarela do Brazil je glumila predivna Maria Fernanda Candido.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:49   #63
Nisam mislila konkretno na temu nego općenito kad sam robove, spomenula Općenito mi je dosadna tematika njihovih serija, izuzevši ove tri koje su mi bile dobre. A nije bila loša ni Snaga želje. Uostalom, ako kažem da su meksičke bolje to je moje mišljenje i neću ga promjenit. Što se tče Fuego en la sangre nisam tu seriju gledala i ne mogu reći jel zanimljiva ili nije. I ne vidim zašto bi se ti moraio zgražati, ako netko ima drugačije mišljenje od tvog. Svatko ima pravo na mišljenje. Tebi je El amor no tiene precio šund, a meni je bila dobra serija. Isto tako ti obožavaš brazilske serije, a meni one nisu bogzna što, rijetko koja se nađe, a da mi je dobra. I to je tako. Ne moramo se oko svega slagati.Tuđe ukuse ne treba komentirati. Kaže stara izreka: "o ukusima se ne raspravlja". Ljudi su različiti pa je sasvim normalno da imaju razliite ukuse
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:34   #64
Ko nije pogledao O Clone, onda on nije svejstan sto su u stanju brazilci napraviti. Takvu seriju niti jedna televizijska produkcija vise nije u stanju (niti ce) napraviti.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 01:14   #65
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Ko nije pogledao O Clone, onda on nije svejstan sto su u stanju brazilci napraviti. Takvu seriju niti jedna televizijska produkcija vise nije u stanju (niti ce) napraviti.
U potpunosti se slažem.
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:43   #66
Brazilske naravno ali samo da ih ima vise nego meksicke na TV i ce biti odlicno
__________________
Can we pretend that airplanes In the night sky Are like shooting stars ...

.... I could really use a wish right now (wish right now, wish right now)
Bobi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 14:23   #67
brazilske radi reynalda gianecchinia, ko če više u hrvatskij otkupiti seriju s njim

reygiane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 20:30   #68
Hm. meni su nekako jednake. recimo brazilska telenovela America mi je genijalna! ali više sam se prilagodila meksičkim telenovelama. tako da malu prednost dajem njima.
__________________
自我崩壊乱用覚醒浮遊錯乱Abuse
疎外自閉嫌悪欲情詭弁自慰性的Abuse
Meandme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 11:54   #69
meksičke... jedina dobra brazilska serija mi je bila, ne znam kak se zove, ali znam dva brata, se stalno svađaju oko prezimena... bruno berdinazi....tako nekako... ta mi je jedina super bila...
malii_gardelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:39   #70
Volim sve vrste serija ali izmedju meksickih i Brazilskih se odlucujem ipak za Brazilske kao npr: O Clone, fanatasticno,neponovljivo, kao i Zaljubljene zene,a trenutno gledam Ameriku. Takodjer jedna od najboljihhh ikad mi je Machos, cileanska. Meksicke su ok,ali sve jedna na drugu nalik, toliko nerealne, dosadne,razvucene....ali Telemundove volim
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami."
Sekana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:49   #71
Bok svima ja vise volim gledati meksicke sapunice jer mi je i jezik drazi a i rasao sam uz njih npr LA USURPADORA je jedna koja mi je definitivno ostala u sjecanju. Brazilski jezik me malo iritira
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 01:08   #72
Meksicke,....a jos su mi bolje od Telemunda...
Galisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:43   #73
Quote:
reygiane kaže: Pogledaj post
brazilske radi reynalda gianecchinia, ko če više u hrvatskij otkupiti seriju s njim



Lacos de familia....
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 11:19   #74
Meksičke, naravno! Osim što je produkcija deset put bolja i jezik nije onaj iritantni vuiišš mueešš žšš išš portugalski..

Scenariji su isto tako puno bolji... Brazilci uvijek imaju one kostimirane pizdarije.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:28   #75
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
Meksičke, naravno! Osim što je produkcija deset put bolja i jezik nije onaj iritantni vuiišš mueešš žšš išš portugalski..

Scenariji su isto tako puno bolji... Brazilci uvijek imaju one kostimirane pizdarije.
Brazilci snime jednu kostimiranu na godinu. Druga je stvar šta naši uvijek kupuju samo te, kako ih ti nazivaš, "kostimirane pizdarije". A i one su puno bolje od meksičkih izbljuvaka.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 14:50   #76
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Brazilci snime jednu kostimiranu na godinu. Druga je stvar šta naši uvijek kupuju samo te, kako ih ti nazivaš, "kostimirane pizdarije". A i one su puno bolje od meksičkih izbljuvaka.
A gle - kad se punti zbroje - stvar ukusa..

Ma je činjenica da baš ne gledam ni jedne ni druge, uključim se kad mogu..tako da dopuštam da sam u krivu.. Al ono koliko sam pratila unazad 15 godina, meksikanci su mi bili 3 razreda iznad brazilaca..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 17:37   #77
Meni je od brazilskih bila dobra jedino "America"....
Betty Su is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 17:58   #78
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Meni je od brazilskih bila dobra jedino "America"....
nisam tu gledala...

zadnju sam gledala onu s ono dvoje koji imaju obrve ko pećinski ljudi.. ona je neka kurtizana, on vlastelin.. naravno, robova ko u priči..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:24   #79
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
nisam tu gledala...

zadnju sam gledala onu s ono dvoje koji imaju obrve ko pećinski ljudi.. ona je neka kurtizana, on vlastelin.. naravno, robova ko u priči..
Snaga želje (Forca de um Desejo). Divna serija.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:46   #80
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Snaga želje (Forca de um Desejo). Divna serija.
E, ta. Thnx.

Uz dve tri pincete, bila bi gledljiva..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.