Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2010., 05:34   #1
Smile Svi koji žele vuvuzelu zabit Blatteru u rektum :kava:

Evo gledam reprizu prve utakmice i imam osjećaj da mi milijun afričkih pčela ubojica leti oko čeonog moždanog režnja.
I još se mislim, nama je lako, imam osjećaj da su ovi genijaci smanjili zvuk, možda prvo pametno šta su napravili, kako je tek igračima, ne mogu pobjeći, ne mogu se najebat mile majke cijeloj publici. Očekujemo nekakvu kvalitetnu predstavu, spektakl, a igrače cijelih 90 minuta truju nairitantnijim zvukom ikad izuzev singlova Ante Gotovca.
Zašto FIFA nije stavila nekakve rekonstrikcije na ovo? Shavćam tradiciju, kolika i kakva god ona bila, al što je previše, previše je. U tenisu ne smiješ zucnit dok se igra, ovdje imaš pravo 90 minuta mučiti milijune ljudi oko svijeta, pogotovo ovih, koliko, 50ak što stoje u i oko terena. Mislim da ima stavka o ovome negdje u Ženevskoj konvenciji.
Al puca Seppu ona stvar, on stavi slušni aparat na minimum i lagani osmijeh preko lica. Zato predlažem da mu zabijemo jednu u rektum da podijeli naše osećaje
nero is offline  
Old 12.06.2010., 06:14   #2
dobro predlažeš.
Drizzt61 is offline  
Old 12.06.2010., 06:16   #3
Pridruzujem se zeljama!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 12.06.2010., 07:15   #4
Vuva je zakon
Super Kokuz is offline  
Old 12.06.2010., 07:52   #5
Ajde kad igra JAR, ali koliko vidim, te trube će bit na svakoj utakmici.
psiho666 is offline  
Old 12.06.2010., 08:44   #6
heheh a kako bi mi tek odsvirali na njoj "U boj,u boj za narod svoj"
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 12.06.2010., 08:53   #7
Ja bi im dozvolio da ih koriste kad igra JAR al inace ne . Jebena nogometna kultura, zujanje pcela...
abaznj is offline  
Old 12.06.2010., 09:00   #8
Grozne su te vuvuzele , ali već sam se nekako naučio
robi5555555555 is offline  
Old 12.06.2010., 11:04   #9
http://img823.imageshack.us/img823/8439/bzzz.jpg
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 12.06.2010., 11:08   #10
Navika sam se, uopće se ne zaniman za njih nit ih čujem.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 12.06.2010., 11:10   #11
Ma kaj vam je , vuve su zakon. Samo zamislite da ste okruženi rojem pčela i onda neće bit neki problem gledati, ili jednostavno upalite Mute.
Imran is offline  
Old 12.06.2010., 11:51   #12
ak imate na telki one opcije s equilajzerom može se smanjiti taj zvuk.
Veko32 is offline  
Old 12.06.2010., 12:07   #13
Mene su isprva strašno živcirale ali kada se malo naviknem vjerojatno ih više neću ni primjećivati. U biti sada me više ni ne smetaju, to je dio te njihove nogometne kulture i po tome je ovo prvenstvo posebno, po tome se razlikuje od svih dosadašnjih. Mislim da će se za koju godinu će na sve to gledati sa simpatijama
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 12.06.2010., 12:12   #14
Quote:
Byron Moreno kaže: Pogledaj post
Mene su isprva strašno živcirale ali kada se malo naviknem vjerojatno ih više neću ni primjećivati. U biti sada me više ni ne smetaju, to je dio te njihove nogometne kulture i po tome je ovo prvenstvo posebno, po tome se razlikuje od svih dosadašnjih. Mislim da će se za koju godinu će na sve to gledati sa simpatijama
I baklje su dio tradicije europskih zemalja, pa ti uleti policija ako ju zapališ.
mark my words is offline  
Old 12.06.2010., 12:13   #15
kako zvuči prdac kroz to (mrzim čak i naziv)?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Old 12.06.2010., 12:23   #16
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Evo gledam reprizu prve utakmice i imam osjećaj da mi milijun afričkih pčela ubojica leti oko čeonog moždanog režnja.
I još se mislim, nama je lako, imam osjećaj da su ovi genijaci smanjili zvuk, možda prvo pametno šta su napravili, kako je tek igračima, ne mogu pobjeći, ne mogu se najebat mile majke cijeloj publici. Očekujemo nekakvu kvalitetnu predstavu, spektakl, a igrače cijelih 90 minuta truju nairitantnijim zvukom ikad izuzev singlova Ante Gotovca.
Zašto FIFA nije stavila nekakve rekonstrikcije na ovo? Shavćam tradiciju, kolika i kakva god ona bila, al što je previše, previše je. U tenisu ne smiješ zucnit dok se igra, ovdje imaš pravo 90 minuta mučiti milijune ljudi oko svijeta, pogotovo ovih, koliko, 50ak što stoje u i oko terena. Mislim da ima stavka o ovome negdje u Ženevskoj konvenciji.
Al puca Seppu ona stvar, on stavi slušni aparat na minimum i lagani osmijeh preko lica. Zato predlažem da mu zabijemo jednu u rektum da podijeli naše osećaje
nemoj starog seppa za ovo krivit. da ih je htio zabranit, ispao bi bahati bijeli kolonijalst koji će afrikancima naređivat kako se trebaju ponašat u svojoj zemlji.
hulijo đuturum is offline  
Old 12.06.2010., 12:33   #17
Vela o vuvuzelanju
ladjan is offline  
Old 12.06.2010., 12:36   #18
jel postoji neka šansa da su izrađene od najgore moguće jeftine plastike, pa da će ih uskoro potrgat i neće nas pilit s njima?

mrzim ih. a prošle su samo dvije (loše) utakmice. mislim da će mi još više ić nakurac kad će se igrat zaista dobre tekme
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 12.06.2010., 12:52   #19
Ma poserem se ja na Blattera i vuvuzele.
__________________
Razbijte mi dobre i pametne
ZeroOne is offline  
Old 12.06.2010., 12:53   #20
http://img710.imageshack.us/img710/1...rrrrrrrrrr.gif
__________________
Kambe is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.