Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 21:06   #5601
Ima li netko iskustva sa tabletom Lenovo Tab 2 A10-70 (4g verzija)?
Posebno u pogledu browsanja (da li je sve glatko) i youtube aplikacije (da li glatko ide 1080p video)?
Gilach is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 11:31   #5602
Ljudi trebam preporuku za tablet, vrlo malo se kužim u to. Treba mi za mamu, otkrila je čari surfanja pa da joj olakšam. Znači ne mora biti ništa posebno, koristit će ga samo za internet, pogledat neki video i to, bilo bi dobro da je neki veći ekran, po mogućnosti što jeftinije, može i s njuškala. Hvala!
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 20:35   #5603
Jel tko zna zašto mi na ipad-u neće da otvoreni linkove koje izbaci tražilica ili kad netko stavi link npr.na foruma,ja pritisnem a on samo vrti a ne otvara?? Pomagajte,prije je sve normalno otvara??
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 09:44   #5604
Zatamnjen ekran. Ovako zatamnio se ekran na tabletu. Ne znam kako riješiti ovo sranje da bude opet bistar. Tražio sam po opcijama i nisam našao gdje se ovo modificira. Kako isključiti ovo zatamnjenje? Bio bih jako zahvalan.

http://oi63.tinypic.com/33fai3a.jpg
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 11:49   #5605
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Zatamnjen ekran. Ovako zatamnio se ekran na tabletu. Ne znam kako riješiti ovo sranje da bude opet bistar. Tražio sam po opcijama i nisam našao gdje se ovo modificira. Kako isključiti ovo zatamnjenje? Bio bih jako zahvalan.

http://oi63.tinypic.com/33fai3a.jpg
Postavke uštede energije provjeri....
__________________
Nađi si tri hobija. Jedan s kojim ćeš zarađivati, jedan s kojim ćeš ostati u formi i jedan s kojim ćeš biti kreativan.
coke125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:17   #5606
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Zatamnjen ekran. Ovako zatamnio se ekran na tabletu. Ne znam kako riješiti ovo sranje da bude opet bistar. Tražio sam po opcijama i nisam našao gdje se ovo modificira. Kako isključiti ovo zatamnjenje? Bio bih jako zahvalan.

http://oi63.tinypic.com/33fai3a.jpg
ako se takvo zatamnjenje zadržava kada se rotira ekran (vidim da postoji jo 10%) ekrana koji je normalno osvjetljen, najvjerojatnije je kabel za ledice od osvjetljenja ekrana.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 16:13   #5607
Hvala ljudi skužio sam. Bila je upaljena opcija nekih zaštitnih naočala za čitanje. Tamo u power saving meniju. Bokte, zakopali su tu opciju totalno nepregledno. Pitam se samo kako je uspjela biti uključena. Neki hot keyevi su ju aktivirali. Uglavnom, izjebao sam se sa ovim.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 12:30   #5608
Na Njuškalu, tablet Quadro T-D808HR, nov, zapakiran (bez računa i garancije) za 200kn! Ekran 8", istina sa malo RAM-a, 512Mb... Isplati li se to kupiti za osnovne stvari, surfanje i pokoja jednostavnija igrica.
Tko uopće sklaopa taj Quadro, na web-u se mogu na prste jedne ruke izbrojiti web mjesta koja uopće spominju Quqdro mobitele/tablete, dakle podrška nikakva. Koliko sam uspio primjetiti, problemi su česti sa softverom tj. Android se ne boota a ROM-ova nema, podrške nema....
morgen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 14:33   #5609
1gb rama je danas neki minimum...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 14:36   #5610
Tako slab tablet će ti pružiti više frustracije nego koristi...
Gilach is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 15:07   #5611
Molim preporuku za tablet.
10" ekran, GPS obavezan.
Služit će prvenstvano za surfanje (preko Wifi isključivo), skype, email, povremeno (rijetko) za navigaciju, Viber, tu i tamo za pogledati film ili TV.
Cijena što manja ali da hardware ipak može zadovoljiti zahtjeve (nije stiska ali računam grubo na 1000 kuna).
Marka nije bitna.
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:48   #5612
Pozdrav
Imam Vivax TPC 800 dual is, model koji se ovdje dosta spominje.
Imam potrebu za autopunjacem a s obzirom na to da pojma nemam o cemu treba voditi racuna pri kupnji istoga, molila bi neki prijedlog. Odgovaraju mi domaci web shopovi I eBay. Hvala
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 12:45   #5613
u pravilu, jedino što moraš paziti je vrsta konektora. micro usb ili "banana". s druge strane, ne uzeti nešto od 500mAh, ili preko 2000mAh. vidi koja je vrijednost standardnog kućnog punjača (1000mAh, 1500mAh ili 2000mAh), pa traži po tome.

ekupi, edigital, links, čipoteka... cijene su ti od 50ak do kakvih 200kn. osobno ne bih uzeo najjeftiniji model, ali niti najskuplji (najčešće dupli izlaz) nije prijeko potreban. osim, naravno, ako u isto vrijeme ne planiraš puniti mobitel ali i koristiti tablet. onda su modeli sa dva izlaza ipak bolje rješenje.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 08:45   #5614
Trebam preporuku za tablet/laptop s tipkovnicom ali da ima win 7 ili win 10.

Nešto kao Acer One 10 ili I.Onik global tab W10.

Do 2000 kn novi ili do 1500 očuvaniji polovni.

Hvala unaprijed
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 09:53   #5615
Koja namjena?
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 11:37   #5616
Surfanje, malo word/excel, mozda koja nezahtjevnija igrica.
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 13:29   #5617
Zadnjih dana imao sam priliku loristiti lenovo a-10 70, onaj model s dvije gige rama i glaxy tab a.

po specifikacijama s gsm arene, lenovo je jaci, ali moj user experience je na ateani galaxy taba. Ne kuzim kako i zasto je ro moguce pa ako moze netko tko se vise kuzi objasniti, jer mi sada sva analiza i kalkulacija pada u vodu i ne znam vise komu i cemu vjerovati
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 13:30   #5618
Zadnjih dana imao sam priliku loristiti lenovo a-10 70, onaj model s dvije gige rama i glaxy tab a.

po specifikacijama s gsm arene, lenovo je jaci, ali moj user experience je na ateani galaxy taba. Ne kuzim kako i zasto je ro moguce pa ako moze netko tko se vise kuzi objasniti, jer mi sada sva analiza i kalkulacija pada u vodu i ne znam vise komu i cemu vjerovati
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 13:51   #5619
Lako je moguće jer je softverska optimizacija na Lenovu na žalost loša pa unatoc solidnom hardveru dosta stvari ne ide baš glatko.
Moguće je u service modeu isključiti jednu opciju koja uzrokuje trzanje i štekanje pri scrollanju web stranica i home screena, ne mogu se sada sjetiti točno kako se tamo ulazi i kako se točno zove opcija, treba pogledati na xda developers forumu. Nakon što se to isključi, scrollanje postaje glatko i s te strane je sve ok. Za trzanje youtubea nisam pronašao rješenje iako je tablet više nego dovoljno jak da bi sve trebalo ići super glatko.
Gilach is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:15   #5620
Pozdrav ekipi.imam dual boot tablet win 8.1 i android.izgubio sam boot na android.mojom krivicom.klikno sam na ikonu koja se nalazila do win8 i android u gornjem lijevom kutu..automatski se pokreno na win i od tada neznam vratiti boot na android.kako da opet vratim opet android.hvala unaprijed.
santel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.