Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 11:53   #181
Bog vas vidija,patikama dajete ime.Te timberlanke kako li vec ja njih zovem ruzne cipele jer izgledaju ko one klaunske slape,a te mirte su carape zaklamane za don i vi to nosite.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 13:07   #182
Quote:
Otto Rino kaže: Pogledaj post
a te mirte su carape zaklamane za don i vi to nosite.
Glupavo mi je imati quote-ove drugih forumaša u potpisu ali kada bih ikada stavio, to bi bilo ovo.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:37   #183
Ti nosiš kožne čarape?
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:00   #184
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
Ti nosiš kožne čarape?
Ja mislim da je on zamijenio Uggsice i marte
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:45   #185
Ma ajde nose tu neku vjetnamsku modu i ka ono imam lipe cipele.A cipele ruzne da ruznije ne mogu biti,ja ne kuzim sto je toliko tesko otici u ducan i kupiti normalne cipele,a ne ko ovce svi iste cipele imaju i onda su ka individualni.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:20   #186
Teško da ćeš naći obuću koju ne nosi nitko. Marte nikad nisam nosio jer jednostavno nisu za mene ali znam da su izdržljive, (kasnije) udobne i izgledaju badass
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:47   #187
Izgledaju ko one sto je Stalone nosio u Rambu.Samo jos fale one vojnicke gace i povez oko glave.Ima obuce koje niko ne nosi.Ja kad nesto kupujem trudim se da nitko nema to jer mi jadno izgleda kad ide njih pet i svi u istim patikama.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:49   #188
Pa to te baš ne čini ništa manje površnim od njih, ako na to ciljaš. Nošenje nečega samo zbog mode je po meni jednako plitko kao i ne nošenje iz istog razloga
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:59   #189
Meni je sasvim plitko da svi nose iste cipele jer su prijatelji ili su potrcci.Kuzim da netko kupi te marte i da ih nosi ali kad kupi njih deset i kupis i ti onda...
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.