Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2013., 15:14   #1341
Prošli vikend, bilo je nešto zimskih jakni, dalo bi se naći.
Bila su neka prilična sniženja na cipele u nedjelju od 50% na jeftinije /no name marke, dalo se naći simpatičnih sandala od 50kn na dalje, visokih čizmi od 100kn.
Ne znam da li i dalje traju.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 18:24   #1342
Hvala, ici cu pogledat
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 16:47   #1343
Ne znam, ja se nikad ne vratim praznih ruku iz Rosesa. Važno je samo ne ići po jednu stvar (mi idemo uvijek po dosta toga za cijelu obitelj) i ne ići baš sad ciljano nešto tražiti (tipa sive čizmice na nisku petu s metalnim ukrasima Pratim kad imaju i one noćne neke dodatne popuste. Uglavnom mi bili nedugo i u Tom Tailoru kupila prekrasne štofane hlače snižene s ca. 480 kn na 240 kn i još imali neki popust 20% tako da su me izašle 192 kn... kupila i klincu par majica i trapke u tom tailoru - isto snižene 50% pa plus 20%, mužu kupila u s.Oliveru prekrasni pulover snižen 60%, u Nike-u našla tenisice za nekih 200kn, klincu u Reeboku kupila tenke za 130 kn, muž si kupio cipele u ari snižene 70% ... uglavnom mi zadovoljni ...
sju is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 11:52   #1344
I mi bili prije tjedan-dva i kupili svašta nešto. U onoj Douglasovoj parfumeriji ima dosta stvari na 50 %, ja si uzela onaj Collistarov slavni piling koji je inače 409 kn, na -50 %. U Monsoonu pre-predobru debelu parku na -70 %, ispala me 300tinjak kn.
My boy uzeo u gallileu kožne finije tenisice na -70 %. U Europa 90, mustangove traperice imale neku flekicu, otišla u prvom pranju bez ikakve muke, isto -70 %. Wrangler muške gležnjače, za tešku zimu i snijeg, izgledaju opako i neuništivo, 360 kn (bile 800 kn).
Tezenis/clazedonia klasika; hulahopke, čarapice i donji veš (iako im donji veš tada i nije bio nešto posebno snižen )
Tražili smo muški donji dio trenirke, ali nismo našli ništa povoljno u adidasu i nikeu, ali sve u svemu smo vrlo zadovoljni ponudom u Rosesu.
bobo76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:42   #1345
Jel vozi jos onaj besplatan autobus iz Zagreba do Rosesa? Ako je , jel bude gužve?
problematična.x is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:55   #1346
danas sam oko 16:40 vidjela rosesov autobus kod velesajma, bio je pun. baš sam se iznenadila
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 10:59   #1347
Možda ovaj vikend odem vidjeti za neke niske čizmice, jel tko gledao u zadnje vrijeme?

Ja imam O.K. iskustva u Rosesu. I kako je netko već rekao - ne može se ići samo po jednu ili samo po specifičnu stvar. Nikad se nisam vratila baš bez ičega. Ako idem po sportski grudnjak i donji dio trenerke, nema šanse da ne nađem. Možda ne bijeli Nike kako sam ja sebi to zamislila, ali nadjem crni Kappa i slično. Sad sve zavisi koliko je tko fleksibilan i kome što treba. Uvijek idem busom, nikad nije bila tolika gužva da se kod Vjesnika ne bih mogla ubaciti.
dukanica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 11:04   #1348
Ta Kappa donji crni dio trenirke bio je na velikom popustu u Mercator centru u Vukovarskoj prije dvije godine. Bilo je u pola cijene.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 01:41   #1349
Bio danas, treći put u 3 godine.

Uvijek sam kupio nešto, ali nisam zadovoljan s cijenama. To nisu pravi popusti ili su popusti kao i u ostalim dućanima u gradu, npr. Adidas gornji dio trenirke košta 369 kn s popustom. Na ebayu bilo kad mogu naći za 50€, a mogu po istoj cijeni proći u Top sport dućanima.
Recimo, jučer sam u Top sportu na kvatriću kupio Adidas tenisice za 265kn, a u Rosesu ne možeš naći ispod 300kn.
Što se tiče sportskih stvari, uvijek je bolje otići u Top sport Outlet u Draškovićevoj ili na Žitnjaku, a da se naći i u običnim Top sport dućanima solidnih sniženja.

U Rosesu sam kupio majicu u Galileu za 160kn. Ok je cijena, ali inače kupujem u Galileu takve majice za cca 200kn.
U Varteksu sam kupio hlače za 220kn. To je dobra cijena, ali i u Varteksu inače kupujem po tim cijenama kad je vrijeme sniženja.

Recimo, u Rosesu sad možete kupiti Caterpillar tenisice za 196kn, ali takav je popust na ljetnu kolekciju i dalje u svim dućanima s njihovom robom. Vidio sam to u nekim Transport dućanima.
Prije 2 godine sam u Rosesu kupio Catrepillar cipele za cca 400kn. Nakon par sati, odem u West Gate i vidim te iste cipele za istu cijenu, u kunu istu.

Znači, Roses ništa posebno. Mogu reći da nije bilo puno robe koju bi poželio bez obzira na cijenu.
Roses je izreklamiran kao nešto spektakularno, ali dosta puta sam čuo priče od ljudi da se vrate bez ičega ili s par stvari, a očekivali su puno više.
Što se tiče cijena, moglo bi se čak reći, prije prevara nego outlet.
U bilo kojem centru i bilo kada, naći ćete jedan dio robe koji je snižen. Tako da se inače može kupovati na sniženju pomalo tokom cijele godine, naravno najviše u 9./10. i u 1./2. mjesecu.

Ako odete u Roses, preporučam ćevape u Maxxx restoranu.
jopa vuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 23:56   #1350
Jel bio tko ovih dana? Jel u ovo doba godine kada su i inace snizenja u gradu,ima neke dobre ponude tamo? Da znam da li mi se isplati vozati se...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 08:28   #1351
Dooobar !!!

Bio prošli vikend. Našao Beneton košulju dugih rukava za 100 kuna Treba ići kada su dodatni popusti ili kad je Super utorak. Ima svega živog za male pare. Stvarno dobra ponuda.

Ovaj gore forumaš kupio CAT cipele za 400 kuna, a ja za 150 kuna :-) Da se naći za bagatelu...

Ali kako je netko ranije napisao u roses se ne ide u ciljanu kupnju nego se uzima što ti treba po 50-70% nižoj cijeni. Tada se vraćaš sa punim rukama vrećica i sa smiješkom na licu.

Po meni za muške najbolja ponuda; Tom Tailor, Sportiva, Beneton, Reebok, Nike, Puma i New Balance, Brugi.

Treba pratiti njihovu facebook stranicu jer tamo stavljaju kada imaju dodatne popuste u nekim dućanima.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 10:51   #1352
Je li je netko bio tamo u proteklih tjedan dana. Interesiraju me patike i cipele specificno pa ako itko ima neke informacije bio bih zahvalan
dtm0032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:55   #1353
Molim pomoć Planiram ići prvi put do Rosesa ovim besplatnim autobusom pa imam par pitanja.

Početna stanica autobusa se nalazi ispod Savskog mosta, prema pizzeriji Stara sava i Studentskom domu Stjepan Radić? (dakle ne tamo na okretištu gdje su i ostali autobusi?)
Što ako ne nađem apsolutno ništa, moram na silu potrošiti 100kn kako bih dobila onih 50kn pologa natrag?

Hvala!
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 21:07   #1354
Ja sam bil danas prvi put i iznenadih se jeftinim cijenama - kupih dvije pidžame za 100 kn, troje nike hlačice za 150 kn i još donjeg rublja u Calzedoniji za stvarno jeftine pare. Cijeli taj kompleks izgrađen poput malog grada mije čaroban i nadam se da ću opet tamo. Vidim da su se neke trgovine i zatvorile i da nema baš puno ljudi, ali oni koji dođu, nose po 5-6 vrećica u rukama, tako da se nadam da će Roses preživjeti ovu krizu
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 22:10   #1355
Ja idem sutraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jedva čekam
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 22:46   #1356
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ja idem sutraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jedva čekam
Bilo super, potrošila 400 kuna, ali vratih se s puno vrećica i super robe. Dolaze neki novi brendovi u Roses, a bila je i hrpa ljudi tamo, tako da Roses sigurno neće zatvarati
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 10:29   #1357
Zna li tko ima li u Adidasu topsala tenisica za nogomet ?
dario113 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:14   #1358
Quote:
dario113 kaže: Pogledaj post
Zna li tko ima li u Adidasu topsala tenisica za nogomet ?
Imaš na njihovoj stranici brojeve telefona trgovina pa najbolje da nazoveš i direktno pitaš.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:16   #1359
Bila sam jučer u Rosesu, pa evo kratki izvještaj: ako nosite jako male ili jako velike brojeve (i cipele i odjeću), moći ćete pronaći puno više za sebe. Ja nosim cipele 36 i 37, odjeću XS ili S, pa sam pronašla hrpu lijepih stvari; dok je frendica koja je bila sa mnom našla jako malo toga u svojim veličinama (cipele 39, odjeća M). Općenito, mislim da se tamo najviše isplati ići kupovati rublje i dizajnerske stvari koje se mogu naći dosta snižene.

U sportske trgovine nisam ulazila tako da o tome ne mogu ništa reći.

Hilfiger: imali su 20% na dio asortimana, cijene su općenito 30ak % niže nego inače u trgovinama. Polo majice kratkih rukava su 300-350kn, puloveri 400-550kn. Špagerice (platforme) su po redovnoj cijeni nešto manje od 500kn. Općenito, za odjeću ima dobar izbor veličina, cipele imaju nešto manji izbor veličina.

XYZ: većina cipela je bila snižena 50-80% (japanke su bile na 30%), i na to je još išao 30% popust jučer. Mac balerinke su bile snižene 80%, bilo je nešto Boss cipela na 70%, no ostale su uglavnom veličine 36 ili 41. Armani jeans torbe snižene 50%, Burberry odjeća 50-70%, sve ostalo uglavnom jedan komad.

The Core: nekoliko pari Etro cipela sniženo 85%, nekoliko Missoni cipela također. Bilo je i odjeće na 85% sniženju, uglavnom ostale jako male veličine, a većina snižene odjeće je bila Etro (bilo je i nešto Diane von Furstenberg i McQueen). Hilfiger tenisice (neki modeli) sniženi 50%. Traperice 7 for all mankind su imali 10ak modela po cijeni od 300kn. Ima i stvari po 100ak kn, ali to je uglavnom nešto što ni moja baba ne bi kad kopa vrt obukla Ralph Lauren je bio snižen uglavnom 50%, Hilfiger odjeća također.

Karla: imaju nekoliko modela Pura Lopez cipela po 290kn, opet slab izbor brojeva 38-39, cipele uglavnom snižene 30-50%.

Intimissimi i Calzedonia: hrpa grudnjaka, gaćica, kupaćih po cijenama 20-40kn - no treba imati strpljenja i kopati. Ja sam krenula tražiti, no puno grudnjaka je oštećeno, prljavo, pa sam odustala jer nisam imala živaca. Kupaći su bili (po mom mišljenju) uglavnom staromodni modeli, našla sam dva koja su mi se svidjela, no imali su košarice jedino u veličini 1.

Sportina: sve što mi se svidjelo nije bilo sniženo već po regularnim cijenama, jedino su jučer imali još 20% dodatni popust jer je bio late night shopping. Odjeća koja je bila na sniženju se uglavnom mogla naći u XS ili XL veličinama, nisam vidjela ništa lijepo na sniženju tamo.

Lacoste: sve lijepe stvarčice su snižene 30% (polo haljine), one ružnije su snižene više od 30%
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:51   #1360
Malo da dignem temu iz mrtvih...
Navodno u Timberland dućanu imaju classic timbe po 350 kn??
Jel bio ko u zadnje vrijeme?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.