Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2014., 10:29   #3241
Hello

jedno pitanje, išla bi na utkamicu na Camp Nou, nasla sam online dvije karte (da su sjedala jedno do drugog) po 140€
je li mi bolje uzeti ih tako ili čekati preprodavače?

Hvala,
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:34   #3242
Quote:
Leeloo. kaže: Pogledaj post
Hello

jedno pitanje, išla bi na utkamicu na Camp Nou, nasla sam online dvije karte (da su sjedala jedno do drugog) po 140€
je li mi bolje uzeti ih tako ili čekati preprodavače?

Hvala,
Ja sam online kupio kartu za 50€, ali recimo vidio sam da ima preprodavača oko stadiona
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:41   #3243
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Ja sam online kupio kartu za 50€, ali recimo vidio sam da ima preprodavača oko stadiona
gledala sam sad, najjetinije sto sam nasla je 70€ i sjedala svatko na svom kraju

u biti je moje pitanje - jesu li karte povoljnije kod preporodavača? i kako znati da me nisu prevarili
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 11:12   #3244
Quote:
Leeloo. kaže: Pogledaj post
gledala sam sad, najjetinije sto sam nasla je 70€ i sjedala svatko na svom kraju

u biti je moje pitanje - jesu li karte povoljnije kod preporodavača? i kako znati da me nisu prevarili
Probaj pogledati kartu na expediji?

Naravno da su povoljnije, tu opet ovisi tvoje umijeće cjenkanja. kupio sam kod preprodavača polufinale uefe kod stadiona za cca 20 € jeftinije po karti. tipčina je išao sa mnom do vrata gdje se ulazi, da pokaže da su karte okej
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 00:01   #3245
Evala pipl, pozdrav iz El Born kvarta.

Evo par dana proslo po Barci, obilazi se naveliko, kurje oci natekle do pucanja -_-

Nego.

Problemcic koji se tice nocnog zivota.

Ako netko moze preporuciti par dobrih, al ono DOBRIH klubova, u kojima se moze isplesati,
preferabilno na nekakvu disco/50's/rock muziku?


So far, sve recenzije, svih klubova koje sam pretrazivao po netu su dosta negativne.
Negativne u stilu ogromnih ulaznih guzvi, rasistickih izbacivaca, prevarantskih kombinacija ulaznica i pica, itd, itd.

Ono, wtf? Di lokalna raja izlazi? Nije vrag da samo vise po birtijama i gledaju nogomet?

I taj nogomet, pih!

Thnx.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:48   #3246
pozz, imate li kakve preporuke za jeftinije karte iz Beca do Barcelone krajem lipnja? Hvala
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 10:00   #3247
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Probaj pogledati kartu na expediji?

Naravno da su povoljnije, tu opet ovisi tvoje umijeće cjenkanja. kupio sam kod preprodavača polufinale uefe kod stadiona za cca 20 € jeftinije po karti. tipčina je išao sa mnom do vrata gdje se ulazi, da pokaže da su karte okej
bili smo na utakmici, kartu kupili preko službene stranice, nije mi se dalo peglati za 20€

fascinirala me organizacija ulaska i dolaska do mjesta za koje smo kupili kartu, na stadionu od 100 000 mjesta, nasli smo svoje mjesto u 3 min....

a i utakmica nije bila losa... navijači izmješani, svak se raduje svome klubu, a ne ko kod nas sačekuše na autoputu....

Što s tiče Barce, par stvari koje nisam znala prije puta, a i nisam vidila ih na netu

u kip Kolumba se može ući, u akvarijumu nema gužve prije 10:00 ujutro
za sagradu definitivno kupiti karte online
kraj la ramble ima restoran http://www.tripadvisor.com/Restauran...Catalonia.html

probajte kozletinu, tooopi se u ustima

anyway ja bi opet
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 16:51   #3248
Pozdrav svima
Prijatelji i ja planiramo do Barcelone krajem srpnja pa me zanima je li kako nam je najisplativije doći do tamo, jeftine avionske karte ili preporuka za smještaj, nešto povoljno tražimo, studenti smo jelte Zahvljujem unaprijed za bilo kakve informacije
diabolikthespy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 17:16   #3249
Quote:
diabolikthespy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Prijatelji i ja planiramo do Barcelone krajem srpnja pa me zanima je li kako nam je najisplativije doći do tamo, jeftine avionske karte ili preporuka za smještaj, nešto povoljno tražimo, studenti smo jelte Zahvljujem unaprijed za bilo kakve informacije
Onda se si krivo vrijeme uzeli za jeftino, Srpanj je špica sezone
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 17:47   #3250
Ako ima neka preporuka za smještaj do 60 eura po noći za 2 osobe.
Duboko zahvaljujem.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...

Zadnje uređivanje Toma Sawyer : 30.04.2014. at 18:24.
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 20:06   #3251
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Ako ima neka preporuka za smještaj do 60 eura po noći za 2 osobe.
Duboko zahvaljujem.
baci oko na: https://www.airbnb.com/rooms/376920
ja sam bio pre zadovoljan
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:42   #3252
može preporuka za dobar hotel, 3 ili 4 zvjezdice, da je baš u centru, poželjno s dobrim doručkom, i sve kako ide, uredan, dobar wifi, veće sobe....a naravno da nije nenormalno skup
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:27   #3253
Ja sam prije par godina bila u H10 Universitat, uhvatila neku cijenu na akciji koja je bila odlična. Soba je bila velika, sve čisto i uredno, s doručkom za bogove.
Zapravo, rekla bih da je to bio najbolji hotelski doručak koji sam imala priliku okusiti

http://www.booking.com/hotel/es/h10universitat.html
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 18:49   #3254
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Ja sam prije par godina bila u H10 Universitat, uhvatila neku cijenu na akciji koja je bila odlična. Soba je bila velika, sve čisto i uredno, s doručkom za bogove.
Zapravo, rekla bih da je to bio najbolji hotelski doručak koji sam imala priliku okusiti

http://www.booking.com/hotel/es/h10universitat.html
hvala ti, idem bacit oko i dal ima mjesta
edit: sviđa mi se, ali mjesta nema u mom terminu
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 12:29   #3255
brzinsko pitanje. znam da je siguno već bilo, ali ne stignem tražiti sad nažalost. nisam stigla promjeniti novce jer mi je let pomaknut u pon.na sat vremena ranije, a t sam planirala ujutro jer sam u gužvi ovih dana pa me samo zanima jel mogu dizati novce s bankomata s vise pbz-a ili americana? pretpostavljam da mogu, ali da ne bi bilo nismo znali...
hvala!
__________________
All of my life where have you been I wonder if I'll ever see you again...
any_222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 13:02   #3256
Quote:
any_222 kaže: Pogledaj post
brzinsko pitanje. znam da je siguno već bilo, ali ne stignem tražiti sad nažalost. nisam stigla promjeniti novce jer mi je let pomaknut u pon.na sat vremena ranije, a t sam planirala ujutro jer sam u gužvi ovih dana pa me samo zanima jel mogu dizati novce s bankomata s vise pbz-a ili americana? pretpostavljam da mogu, ali da ne bi bilo nismo znali...
hvala!
ako letiš iz ZAG, odi u Zagrebačku banku na aerodromu i tamo kupi eure.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 20:40   #3257
Pozdrav, jel mi može netko preporučiti kako najjeftinije putovati avionom iz zagreba za barcu, koja aviokompanija itd.? I koliko unaprijed kupiti kartu?
Anita P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 20:44   #3258
Quote:
Anita P kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel mi može netko preporučiti kako najjeftinije putovati avionom iz zagreba za barcu, koja aviokompanija itd.? I koliko unaprijed kupiti kartu?
Iz Zagreba Vueling
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 21:27   #3259
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Iz Zagreba Vueling
Hvala, čekirala sam , ok su cijene samo me muče noćni letovi, gdje bit od 2 ujutro do npr. 6 popodne kad je check in :-/ i kud sa stvarima? ima li nekakav locker room na npr. glavnom željezničkom kolodvoru?

i da, možeš li mi preporučiti neki smještaj za do 60€ za 2 osobe, da nije daleko od centra

i zna li netko kako se kreću cijene javnog prijevoza? i čime se barata, tram,bus,? metro? vlak?
Anita P is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 00:15   #3260
Pozdrav svima, idem s dragim u Barcelonu krajem lita na tjedan dana, počele su lagano pripreme i imamo pitanje vezano za smještaj. Budući da bi tili nać neki stancic u centru tako da ne bude previše tramakavanja s prijevozom i da ne budemo stalno ovisni o hrani "iz vanka", pregledali smo masu stranica s apartmanima, bnb, studijima itd, medutim što je stan blize centru, to je cijena veća, sto je i logicno..
i na kraju smo iskopali stan u kvartu Santa Caterina po cijeni 460 eura za 7 nocenja. Sad me zanima misljenje vas iskusnijih je li to previse i ako je, di bi jos mogli pogledat?

I jos jedno pitanje, na stranici pise: Deposit:
On the arrival at the apartment (150.00€)
Payment method: Cash
Refund: upon departure
Jel to oće reć da im pri dolasku platimo dodatnih 150 eura i ako bude sve okej, to nam vrate?
Hvala na pomoći!
iivana909 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.