Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 15:11   #421
Naravno digli uspostavu poziva i nabili cijenu sms-a.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:50   #422
Naravno digli uspostavu poziva i nabili cijenu sms-a.[/QUOTE]

Čuo sam da se rat nastavlja. Za 8 dana Tele2 opet mjenja cijene apsolutno najjeftinije tarife.
ktomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:15   #423
je al ostaju i tarifa 0.24 kn i 0.21 kn

znači prijelaz na tarifu 0.21 kn se naplaćuje 20 kn osim ak se prelazi sa taife 0.45 kn i mogu je aktivirati svi korisnici kolko god dugo bili na mreži...

nekak mi smislenija ostaje 0.24 kn
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:24   #424
Quote:

Čuo sam da se rat nastavlja. Za 8 dana Tele2 opet mjenja cijene apsolutno najjeftinije tarife.
nope, sutra ju mjenjaju
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:20   #425
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
nope, sutra ju mjenjaju
ahahahha koliko? ajme dokad te tako ma to je samo taktika da telić bude u gubitku
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:05   #426
piše na faceu, 20 lipa
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:36   #427
Koja je fora s ovim pricaj na tuđi racun? Maloprije me stari nazvao sa t-mobile (ima pretplatu) i poziv je trajao 20 min, a kad sam poslala sms "status" na 4111 dosla mi je poruka da imam samo 5 bonus kuna. Zasto nisam dobila ovih 20?

Edit: stiglo je 20 kn Valjda nije odma sjelo. Tomato rulz!!

Zadnje uređivanje Yuna : 04.12.2010. at 17:58.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 22:46   #428
al zato je poziv prema svim mrežama (i tomatu) 1kn
i ne pridodaje se ako te zove netko sa tomata ili vipa
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 11:56   #429
Da, to je malo debilno. Ali moraju valjda i oni nekak zaradit, iako mogli su stavit bar 0,50 a ne 1 kn/min. Zato ja uglavnom saljem sms-ove.
Nego, danas i jucer mi je stari dobio od t-mobile 2 dana besplatnog telefoniranja zbog onoga kad je pao sistem. Pa si punim racun cijeli dan
Jos kad mama dobije isto 2 dana besplatno... ufff Nastancat cu si bar 2 soma kuna na racun.

Zadnje uređivanje Yuna : 05.12.2010. at 12:01.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 17:26   #430
ovo je dobra ideja. sad treba nafilati tomato račun kad će biti dva dana besplatnih razgovora u T-mobileu
vatrogasac112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:28   #431
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
(kune za pozive iz druge mreže)...ne pridodaje se ako te zove netko sa tomata ili vipa
Zašto i iz VIP-a, kad (makar je to bratska firma) VIP računaju kao drugu mrežu, barem po cijeni poziva iz VIP-a prema Tomatu (isto kao da ste pozvali t-mob, tele2, zemaljski...)

Dvostruki kriteriji!
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:33   #432
ne znam, vidjela da tako piše na tomato stranici
Quote:
*Od 30.4.2010. bonus se ne dodjeljuje za dolazne pozive upućene od strane svih Tomato i Vip korisnika.
http://www.tomato.com.hr/tomato/show...&idnews=688898
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 13:58   #433
Quote:
Dadichi kaže: Pogledaj post
Zašto i iz VIP-a, kad (makar je to bratska firma) VIP računaju kao drugu mrežu, barem po cijeni poziva iz VIP-a prema Tomatu (isto kao da ste pozvali t-mob, tele2, zemaljski...)

Dvostruki kriteriji!
tarifa za dvoje, friends broj npr. tomato broj, zoveš za 0.39 kn a ovom na tomatu nabijaš račun

tak da je to sve ukinuto, nema više ni jednog ni drugog
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:55   #434
Ufff nabila sam si 675 kn na racun
Jedva cekam da jos i mama dobije ta dva dana free i mirna sam za godinu dana sto se bonova tice. Dobro, jedino cu kupit tu i tam bon od 20 kn da mi ne ugase racun
Zivio tomato!!
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:10   #435
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Ufff nabila sam si 675 kn na racun
Jedva cekam da jos i mama dobije ta dva dana free i mirna sam za godinu dana sto se bonova tice. Dobro, jedino cu kupit tu i tam bon od 20 kn da mi ne ugase racun
Zivio tomato!!
Way to go!!
Ja imam 1.100, a jos mi je ostalo kojih 15-ak T-Mobile brojeva
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:13   #436
pozdrav.
prije nekih sat vremena su me prebacili na tarifu tuđi racun. u tom trenutku me signal poceo zezat. malo nemam malo imam. frend me s 098 broja uspio dobiti koji ima 2 dana besplatnih poziva. i kad sam slao poruku za provjeru racuna ne mogu ju poslati. sta mislite hoce to sve sjest ili od toga nema nista, nisu ni oni glupi..
ivanpivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:48   #437
Quote:
ivanpivan kaže: Pogledaj post
pozdrav.
prije nekih sat vremena su me prebacili na tarifu tuđi racun. u tom trenutku me signal poceo zezat. malo nemam malo imam. frend me s 098 broja uspio dobiti koji ima 2 dana besplatnih poziva. i kad sam slao poruku za provjeru racuna ne mogu ju poslati. sta mislite hoce to sve sjest ili od toga nema nista, nisu ni oni glupi..
Ista stvar

Al opet, u uvjetima ne pise nista osim ovoga :

U slučaju sumnje na zlouporabu Tarife pri čemu je Korisnik
prikupljao bonus odreñenim dolaznim pozivima iz Vip mreže, Vipnet zadržava pravo isključenja
brojeva pozivatelja (Vip broj) i primatelja poziva (Tomato broj)


Tako da me boli briga, hocu svoje novce i amen, zove me Tmobile, ne VIP
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:54   #438
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Ista stvar

Al opet, u uvjetima ne pise nista osim ovoga :

U slučaju sumnje na zlouporabu Tarife pri čemu je Korisnik
prikupljao bonus odreñenim dolaznim pozivima iz Vip mreže, Vipnet zadržava pravo isključenja
brojeva pozivatelja (Vip broj) i primatelja poziva (Tomato broj)


Tako da me boli briga, hocu svoje novce i amen, zove me Tmobile, ne VIP
a znaci ni ti ne mozes provjerit stanje racuna na toj tarifi kao i ja? meni malo malo signal puca. pa ga trazim manualno.
ivanpivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:42   #439
Quote:
ivanpivan kaže: Pogledaj post
a znaci ni ti ne mozes provjerit stanje racuna na toj tarifi kao i ja? meni malo malo signal puca. pa ga trazim manualno.
Stanje Tomato bonus kuna provjeravaš slanjem SMS poruke STANJE na 4111.
Meni sve štima, zvao sam se i prije s Tele2 tarife Pričalica (0,35 kn/min) i uvijek su mi uredno pridodali kune na račun.

S time, da su donedavno sve kune išle na zajednički račun (*101#) i mogao si ih trošiti na sve (SMS, pozivi, Premium SMS, SMS parking, 060 brojeve i sl.), a sada se Bonus kune nakon nadoplate bilo kojim bonom odvajaju na Bonus račun (*108*01#) i možeš ih trošiti samo na Pozive, SMS, MMS.

Naravno, prvo se troši Bonus račun, a tek nakon što na njemu ne ostane ništa, glavni račun (*101#).

Nadam se da sam objasnio
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:49   #440
Quote:
enzovzd kaže: Pogledaj post
Stanje Tomato bonus kuna provjeravaš slanjem SMS poruke STANJE na 4111.
Meni sve štima, zvao sam se i prije s Tele2 tarife Pričalica (0,35 kn/min) i uvijek su mi uredno pridodali kune na račun.

S time, da su donedavno sve kune išle na zajednički račun (*101#) i mogao si ih trošiti na sve (SMS, pozivi, Premium SMS, SMS parking, 060 brojeve i sl.), a sada se Bonus kune nakon nadoplate bilo kojim bonom odvajaju na Bonus račun (*108*01#) i možeš ih trošiti samo na Pozive, SMS, MMS.

Naravno, prvo se troši Bonus račun, a tek nakon što na njemu ne ostane ništa, glavni račun (*101#).

Nadam se da sam objasnio
ma jesi, nisam imo pojma da se poruka za provjeru naplacuje. a nemam para na mobu Hvala
ivanpivan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.