Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2023., 07:51   #8981
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
živa i zdrava, punih 13 godina na LCHF prehrani. očito je da će to biti moja prehrana do kraja života

pozdrav svima ako nas još ima
tu smo
manji staž nego ti - 6g
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2023., 07:59   #8982
Ima li koji LCHF vegan ili vegetarijanac? Ili barem netko tko rijetko konzumira proizvode životinjskog porijekla? Kako se u tom slučaju najesti? U više sam navrata željela to isprobati jer stvarno jedem previše UH koji mi se zasad još zbog godina ne primaju, ali samo čekam dan kad ću buknuti. Moj je obrok najčešće ono što je ljudima prilog (puno priloga) i salata.
Plijesan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 12:10   #8983
Quote:
Plijesan kaže: Pogledaj post
Ima li koji LCHF vegan ili vegetarijanac? Ili barem netko tko rijetko konzumira proizvode životinjskog porijekla? Kako se u tom slučaju najesti? U više sam navrata željela to isprobati jer stvarno jedem previše UH koji mi se zasad još zbog godina ne primaju, ali samo čekam dan kad ću buknuti. Moj je obrok najčešće ono što je ljudima prilog (puno priloga) i salata.
Ja nisam, ja sam mesojed prvo i prvo.

Ali imam neke prijatelje, pa sam od njih čula da oni to rješavaju tofuom, pa imaju i neke Keto granole koje se mogu naručiti sa interneta (to je i meni poslao jedan prijatelj, ali meni nisu legle jer ne volim baš muesli i te stvari). Ako nisi veganka pa jedeš i jaja, može se napraviti i LCHF kruh... polpete od tikvica... meni je super napraviti kao "manistru" od tikvica pa sa šalšom ili jajima ili vrhnjem. Nije ko prava, al je ok.

Kikiriki maslac ako imaš neke cravings.

Netko je pisao i o chia puddingu sa orasima...
totels is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 08:23   #8984
napokon malo više LCHF,keto online ponude
https://avenijaokusa.hr/collections/lchf-keto-ponuda
spremam se naručiti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.