Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 22:46   #801
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Nego ako može da nam kažeš u kojoj si fazi sa svojim mladićem?
Da li te još muče razna pitanja ili si odlučila?
a niš,za sad je status quo.al dala sam si fore.ak se za mjesec,dva stanje kod mene ne pomjeri niš na bolje,jebat ga.idem u akciju
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 23:19   #802
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a niš,za sad je status quo.al dala sam si fore.ak se za mjesec,dva stanje kod mene ne pomjeri niš na bolje,jebat ga.idem u akciju
Pokušaj se za to vrijeme ohladiti barem malo...
Ako ne ide....već si napisala što ide
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 22:41   #803
Potpuno te razumijem, i ja sam zaljubljena u drugoga.... nisam u braku, ali jesam u ozbiljnoj vezi. Ne živimo u istim državama i stoga se rijetko viđam s dečkom, a upoznala zgodnog stranca i sada sam na sto muka. Želim ga više od svega, a ne želim ostaviti dečka jer mi je lijepo i s njim iako me više ne privlači seksualno, nego samo o ovom maštam. Najradije bi obojicu, dečka dok sam u Hrvatskoj, a njega dok sam tu u inozemstvu, ali to ne bi bilo pošteno prema ni jednom i ne želim im to raditi... No ja sam već prešla granicu za razliku od tebe. Možda moram otvoriti novu temu
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 00:40   #804
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Potpuno te razumijem, i ja sam zaljubljena u drugoga.... nisam u braku, ali jesam u ozbiljnoj vezi. Ne živimo u istim državama i stoga se rijetko viđam s dečkom, a upoznala zgodnog stranca i sada sam na sto muka. Želim ga više od svega, a ne želim ostaviti dečka jer mi je lijepo i s njim iako me više ne privlači seksualno, nego samo o ovom maštam. Najradije bi obojicu, dečka dok sam u Hrvatskoj, a njega dok sam tu u inozemstvu, ali to ne bi bilo pošteno prema ni jednom i ne želim im to raditi... No ja sam već prešla granicu za razliku od tebe. Možda moram otvoriti novu temu
ma draga nemaš ti nikakav problem.igraj na dva kolosijeka,pa će vrijeme dati odgovor s kojim ćeš ostati.možda dođe i treći s kojim ćeš se na kraju udati.mlada si,stiči iskustva dok možeš.poslije nebuš mogla.nije da imaš djecu kojima bi uništila život.niš se ne bediraj,nego uživaj s obojicom.mada ak je već prestala sex privlačnost s ovim bolje to prekini na vrijeme

joj kad se sjetim prije braka kolko sam ih puta imala dvojicu u isto vrijeme.i nije me pekla savjest ni sekunde.no brzo bih starom dala nogu.pa i kad sam se s mužem spetljala bila sam u vezi.
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 13.01.2017. at 01:58.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 10:20   #805
Nick ti je trebao biti "pčelica maja"
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:43   #806
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ma draga nemaš ti nikakav problem.igraj na dva kolosijeka,pa će vrijeme dati odgovor s kojim ćeš ostati.možda dođe i treći s kojim ćeš se na kraju udati.mlada si,stiči iskustva dok možeš.poslije nebuš mogla.nije da imaš djecu kojima bi uništila život.niš se ne bediraj,nego uživaj s obojicom.mada ak je već prestala sex privlačnost s ovim bolje to prekini na vrijeme

joj kad se sjetim prije braka kolko sam ih puta imala dvojicu u isto vrijeme.i nije me pekla savjest ni sekunde.no brzo bih starom dala nogu.pa i kad sam se s mužem spetljala bila sam u vezi.
Hahaha. Je li neki nekada saznao mozda da pored njega imas nekog jos?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:57   #807
ma jok.pa zg nije selendra
al naglašavam,ne bi dugo trajala paralelka,jer brzo bih se bila odlučila..uglavnom za novoga hehe
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:02   #808
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Potpuno te razumijem, i ja sam zaljubljena u drugoga.... nisam u braku, ali jesam u ozbiljnoj vezi. Ne živimo u istim državama i stoga se rijetko viđam s dečkom, a upoznala zgodnog stranca i sada sam na sto muka. Želim ga više od svega, a ne želim ostaviti dečka jer mi je lijepo i s njim iako me više ne privlači seksualno, nego samo o ovom maštam. Najradije bi obojicu, dečka dok sam u Hrvatskoj, a njega dok sam tu u inozemstvu, ali to ne bi bilo pošteno prema ni jednom i ne želim im to raditi... No ja sam već prešla granicu za razliku od tebe. Možda moram otvoriti novu temu
Lijepo ti je s muškarcem koji te ne privlači sexualno? Što, Monopoly?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:03   #809
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ma jok.pa zg nije selendra
al naglašavam,ne bi dugo trajala paralelka,jer brzo bih se bila odlučila..uglavnom za novoga hehe
A i oni nikada ne vide što ne žele vidjeti, ha? He,he,he....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:39   #810
Ne moraju se te stvari vidjeti Pogotovo kada su odnosi "svjezi" i kada ne poznajemo osobu bas najbolje. Uocavanja se desavaju kada dugo zivimo paralelni zivot i kada poznajemo jako dobro navike osobe.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:50   #811
O da, o da!

Dok hodaš, u vezi si - skoro da možeš muljati bez granica. Onda useliš s tom istom osobom i nakon malo zajedničkog života si međusobno već po glasu preko telefona prepoznajete i najmanje promjene od svakodnevice....

Mislim ima i ćoravijih ljudi (da ne kažem glupljih) koji ništa ne kuže.....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:56   #812
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
O da, o da!

Dok hodaš, u vezi si - skoro da možeš muljati bez granica. Onda useliš s tom istom osobom i nakon malo zajedničkog života si međusobno već po glasu preko telefona prepoznajete i najmanje promjene od svakodnevice....

Mislim ima i ćoravijih ljudi (da ne kažem glupljih) koji ništa ne kuže.....
Ili si bar uvjeren da je tomu tako?! Što je u praksi isto.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:11   #813
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ili si bar uvjeren da je tomu tako?! Što je u praksi isto.
Zašto uvjeren? Ako je meni žena prepoznala više puta i znala onako pitati "da li se još nešto desilo" i to upravo u tim nekim okolnostima, nemam ja biti šta uvjeren nego - znam da me čita (sluša i čuje).

I obratno. Meni bolje ide prepoznavanje govora tijela nego po glasu, ali i glas kužim.

P.S. a riječ je gotovo o banalnoj stvari tipa, dr. majstor. je završio servis vintage ručnog sata i "brojke" na vibrografu su super.... ...dok sam u vezi recimo hladno nosio cijelo večer novi TH (moj prvi skupi sat), a da nije skužila da sam po ičemu drugačiji. Tek ga je skužila kada je ispao ispod rukava.... "ooo, a nisi se pohvalio...!" Da, i gospođa ima sličnu zanimaciju za satove.....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:13   #814
Nema se tu oko cega biti uvjeren. Vremenom i posmatranjem 24 sata u kuci skuzis navike i ponasanje. Htio to ili ne. Pocinjes sumnjati kada se ti rasporedi pocnu mijenjati.

U vezi provodite manje vremena. Nije isto biti s nekim par sati i po cijele dane.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:39   #815
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam,tema je stara otkad je i svijeta.no meni je nova,pa molim pomoć.
dakle...s mužem sam 20god,volim ga,imamo dvoje prekrasne djece,i život mi je otprilike savršen.no dogodio se on.dogodilo se spontano.
ovo podrctano se kosi sa naslovom
i nije se samo "dogodilo",svjesno si dopustila da se dogodi
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:23   #816
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ma draga nemaš ti nikakav problem.igraj na dva kolosijeka,pa će vrijeme dati odgovor s kojim ćeš ostati.možda dođe i treći s kojim ćeš se na kraju udati.mlada si,stiči iskustva dok možeš.poslije nebuš mogla.nije da imaš djecu kojima bi uništila život.niš se ne bediraj,nego uživaj s obojicom.mada ak je već prestala sex privlačnost s ovim bolje to prekini na vrijeme

joj kad se sjetim prije braka kolko sam ih puta imala dvojicu u isto vrijeme.i nije me pekla savjest ni sekunde.no brzo bih starom dala nogu.pa i kad sam se s mužem spetljala bila sam u vezi.
Eh, nisam ni ja premlada, u srednjim sam 20-ima. Ali s tobom se slažem, možda bolje da se sada zabavljam da iskusim što više toga dok sam mlada i dok mogu jer će mi kasnije u starosti možda biti žao, a i ipak smo gotovo 2000 km udaljeni jedno od drugoga i viđamo se par puta u godini pa nema šanse da išta posumnja.

Dok sam s ovim strancem ne osjećam se ni malo krivo niti me peče savjest, nego naprotiv, predivno mi je, ali zato 2-3 dana kasnije kada savjest proradi...

A možda i on mene dolje vara. Ali to ne znam niti ću ikako saznati...

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Lijepo ti je s muškarcem koji te ne privlači sexualno? Što, Monopoly?
Trenutno mi nije napet sekualno jer sam se malo ohladila od njega, ali i dalje mi je predivno s njim u vezi, najbolji mi je prijatelj i super se razumijemo... Definitivno osoba s kojom bi mogla provesti život...
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 22:05   #817
Mislim da bi autorica ovog topica trebala pogledati u ljubavnu proslost tog 31godisnjaka. Proslost je najbolji prediktor buduceg ponasanja. Trebala bi ga pitati o bivsim odnosima i curama i trebala bi ga pozorno slusati dobro naculjenih usiju (bez ruzicastih naocala).

- Da li je bio u puno kratkorocnih veza
- Da li je prije bio u odnosu s nekom udatom zenom
- Da li je bio u vezama na distancu
- Da li je bio u vezama s rastavljenim zenama s djecom
- Da li mu odnosi propadnu prije nego udu u ozbiljnu fazu

Jer ako je odgovor DA na ova pitanja onda je rijec o klasicnom commitment phobu koji jedino moze osjetiti kemiju kada je zena na sigurnoj udaljenosti (npr. udata je ili zivi u drugom gradu) i bilo bi ludo riskirati dobar brak i upustiti se u avanturu s njim. Voli je zato sto je nedostupna, inace bi pobjegao glavom bez obzira.

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 02:08   #818
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Eh, nisam ni ja premlada, u srednjim sam 20-ima. Ali s tobom se slažem, možda bolje da se sada zabavljam da iskusim što više toga dok sam mlada i dok mogu jer će mi kasnije u starosti možda biti žao, a i ipak smo gotovo 2000 km udaljeni jedno od drugoga i viđamo se par puta u godini pa nema šanse da išta posumnja.

Dok sam s ovim strancem ne osjećam se ni malo krivo niti me peče savjest, nego naprotiv, predivno mi je, ali zato 2-3 dana kasnije kada savjest proradi...
A možda i on mene dolje vara. Ali to ne znam niti ću ikako saznati...
mlada si..
vara te..trust me
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 14.01.2017. at 02:29.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 02:12   #819
Quote:
Blackheartgirl kaže: Pogledaj post
Mislim da bi autorica ovog topica trebala pogledati u ljubavnu proslost tog 31godisnjaka. Proslost je najbolji prediktor buduceg ponasanja. Trebala bi ga pitati o bivsim odnosima i curama i trebala bi ga pozorno slusati dobro naculjenih usiju (bez ruzicastih naocala).

- Da li je bio u puno kratkorocnih veza
- Da li je prije bio u odnosu s nekom udatom zenom
- Da li je bio u vezama na distancu
- Da li je bio u vezama s rastavljenim zenama s djecom
- Da li mu odnosi propadnu prije nego udu u ozbiljnu fazu
i na to sve treba odgovorit da bi se čovjek malo kresnuo sa strane?

Quote:
Jer ako je odgovor DA na ova pitanja onda je rijec o klasicnom commitment phobu koji jedino moze osjetiti kemiju kada je zena na sigurnoj udaljenosti (npr. udata je ili zivi u drugom gradu) i bilo bi ludo riskirati dobar brak i upustiti se u avanturu s njim. Voli je zato sto je nedostupna, inace bi pobjegao glavom bez obzira.
pa ni jedan me se nije baš tak prepao ..haha ..gle,dobra sam ti ja riba..ak baš moram tak da se izrazim..
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 14.01.2017. at 02:24.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 02:48   #820
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
mlada si..
vara te..trust me

Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
i na to sve treba odgovorit da bi se čovjek malo kresnuo sa strane?


pa ni jedan me se nije baš tak prepao ..haha ..gle,dobra sam ti ja riba..ak baš moram tak da se izrazim..

Pa ako je on neki muskarac zbog kojeg si voljna riskirati brak i gubitak muza kojeg kazes da volis, onda ne vidim zasto bi bio problem postaviti mu tih par pitanja. Ne moras ga posjesti za inspekcijski stol, iskoristi svoj zenski sarm. Priroda ti ga je dala s razlogom! Ako si ti njemu posebna i bitna, nece imati problema odgovoriti ti. Ako smatra da, kao sto si i sama rekla, da covjek ne bi trebao odgovarati na sva ta pitanja da bi se malo kresnuo sa strane, onda tu imas rijesenje problema koji te muci.

Odbaci ruzicaste naocale, probudi se, it's only a dick!

Commitment phobi bjeze od lijepih jos brze nego od ruznih. To nema veze s tobom, nije osobno.

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.