Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 23:35   #61
Ma da, 22 godine. On je, sori, dijete A i ti. S 20 Proći će ti tih 10 godina, osvrnut ćeš se i shvatit' kako si desetljeće proživjela ne živeći A možda si karakter kojem to paše, ne znam. Probaj.

Meni je takav suživot jedno VELIKO "ne"
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 08:49   #62
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Imala si teško djetinjstvo, a imat ćeš i tešku mladost prema ovome što pišeš. Nije neki san snova bit u braku s cijelom familijom na grbači. Starija sam dosta od tebe i iskusnija, pa sam opet prošvikala sa svekrvom koja je tretirala mog muža kao da ima 10 godina (ili manje zapravo ). To nije mala stvar što ga tako tretira, imat ćeš veliki problem ako ćete živjeti s njima. Sad si zaljubljena i vidiš u ovome što planiraš spas, ali zapravo srljaš u klopku dok nemaš svoj kruh u ruci i samostalnost. Najvjerojatnije ćeš ubrzo dobiti dijete i onda će se tek situacija zahuktati, a ti nećeš moći više izaći iz nje lako
I onda ce biti naslovi topica: udana, imam dijete, zivim kod posesivnih/obsesivnih njegovih, nemam podrsku od njega, nemam gdje

(vidjeli smo mnogo slicnih slucajeva ovdje)
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:32   #63
Quote:
tajos kaže: Pogledaj post
On je isto ugostitelj i radi na brodu i nema veliku plaću kao električar 5000€ pa se vratio radit doma jer razlika u novcima nije velika.
Ovo sam tek sad primjetila. Znači, tebi nije velika plaća od 5000€? I on otprilike toliko može zaraditi u HRV? Mjesečno? Pa jel on neki mafijaš, vlasnik nekog ugostiteljskog objekta ili?? Mislim, pričamo o oko 38000 kuna! To nemaju ni saborski zastupnici, a tvoj toliko zarađuje u turizmu sa 22.g? Reci da je tipfeler i da si mislila na 500€. Al opet, koji pomorac se ukrca na brod za slamanje za 500€
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:37   #64
Možda je prosječni električar, ali vrhunski pizza majstor.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:57   #65
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ovo sam tek sad primjetila. Znači, tebi nije velika plaća od 5000€? I on otprilike toliko može zaraditi u HRV? Mjesečno? Pa jel on neki mafijaš, vlasnik nekog ugostiteljskog objekta ili?? Mislim, pričamo o oko 38000 kuna! To nemaju ni saborski zastupnici, a tvoj toliko zarađuje u turizmu sa 22.g? Reci da je tipfeler i da si mislila na 500€. Al opet, koji pomorac se ukrca na brod za slamanje za 500€
Ma mislim da je rekla da nema veliku placu ko neki drugi, kao npr. elektricari imaju po 5000eura. A on nije elektricar nego ugostitelj pa nije imao toliko veliku placu. Tak sam ja shvatila.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:58   #66
Ne
Deniaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 10:44   #67
Živim u sličnoj zajednici, nas 14 u 5 stanova, i moram priznati da svatko itekako ima svoj mir, tako da to može funkcionirati. nakon 10 g. braka nikad nisam požalila što tamo živim.

Točno ovako kako je cici napisala tako bi i ja mogla opisati našu situaciju.

Pored svega, moje mišljenje je da ste vas dvoje svakako još premladi i neizgrađeni za bilo kakav zajednički život. Uživajte u svojoj zaljubljenosti još par godina.
__________________
...iza svake prepotencije stoji neka impotencija.........
tastatura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.