Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 17:40   #341
Quote:
geodezija kaže: Pogledaj post
Koliko najvise mozes imati pozajmica?
Ovisi koliko su velike i koliko ti plaća može podijeti. Ja sam jednom imao 4.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:33   #342
Ovo što pričate da nude ako koristiš minus, kredit, kartice je netočno. Meni su nudili pozajmicu a da nisam nikad bio u minusu nit koristio kredite ili kreditne kartice.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:39   #343
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Ovo što pričate da nude ako koristiš minus, kredit, kartice je netočno. Meni su nudili pozajmicu a da nisam nikad bio u minusu nit koristio kredite ili kreditne kartice.
Imaš možda amex karticu ili si nekad bio korisnik kredita, minusa ili kreditne kartice?
Ako nisi sustav je procjenio na temelju nekih drugih razloga, ovisno o poslovanju i plaći.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:51   #344
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom imao 4.
A ja čak 5
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 22:14   #345
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Jednu pozajmicu nude u jednom vremenskom intervalu tj. tj mozes je iskorisiti u sljedeca 2-3 mjeseca koliko vec traje ponuda.
Mdjutim nisam siguran nude li pozajmicu i u periodu kad si vec jednu uzeo i otplacujes je.
Nude i tada.
Samo bude niži iznos ponude.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 08:17   #346
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Ovo što pričate da nude ako koristiš minus, kredit, kartice je netočno. Meni su nudili pozajmicu a da nisam nikad bio u minusu nit koristio kredite ili kreditne kartice.
Nitko to ne osporava, ali će prije ponuditi ako si u minusu. Mojoj ženi nisu ponudili godinu i nešto, otvorim minus, paf niti 2 mjesca nije prošlo evo pozajmice
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:13   #347
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ovisi koliko su velike i koliko ti plaća može podijeti. Ja sam jednom imao 4.
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
A ja čak 5
Sta vi radite s novcem...iz supljeg u prazno preljevate

Salim se malo naravno , nadam se kako vas nije muka natjerala na to.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:32   #348
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
A ja čak 5
Pa kako pet , u kojim vremenskim razmacima, oprosti , koji su to iznosi?
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:44   #349
Neda mi se sad spajati na net bankarstvo pa da pitam ovdje, kamata na pozjamicu je fixna zar ne?
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 21:41   #350
Imam dva pitanja. Prilikom/nakon ugovaranja brze pozajmice, stiže li ikakva pošta na kućnu adresu? Drugo, na koji način se vraća pozajmica? Taj i taj datum u mjesecu rata dolazi na naplatu, ili je potrebno nešto uplatiti negdje? Zapravo, imam i treće, ako tražim pozajmicu npr 10tkn, hoće li mi taj iznos sjesti na račun, ili nešto umanjeno?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 22:46   #351
1. Ne, ako se ugovara preko m- ili e-
2. U mjesečnim ratama, naplata ide direktno s računa
3. Umanjeno za 25 kn


Sent from my iPad using Tapatalk
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 12:01   #352
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Nitko to ne osporava, ali će prije ponuditi ako si u minusu. Mojoj ženi nisu ponudili godinu i nešto, otvorim minus, paf niti 2 mjesca nije prošlo evo pozajmice
od kad znam za sebe uvijek sam u minusu,dobro meni ne nude jer sam bio napravio reprogram kredita vjerovatno pa nisam podoban,ali barem ženi da ponude nekih 20 000 kn nebi bilo loše:inače ima kredit i ona bude u minusu ali po meni ima još prostora da rata ne prolazi 1/3 plače za još jednu ratu......
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:32   #353
Može se na mpbz-u vidjeti i ugovoriti pozajmica? To je tamo pod "Krediti i 365 pozajmice?" Zasad ništa ne vidim

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:02   #354
Da.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:49   #355
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Imam dva pitanja. Prilikom/nakon ugovaranja brze pozajmice, stiže li ikakva pošta na kućnu adresu? Drugo, na koji način se vraća pozajmica? Taj i taj datum u mjesecu rata dolazi na naplatu, ili je potrebno nešto uplatiti negdje? Zapravo, imam i treće, ako tražim pozajmicu npr 10tkn, hoće li mi taj iznos sjesti na račun, ili nešto umanjeno?
Meni je "ugovor" stigao i u papirnatom formatu nakon tjedan-dva. Novac mi je automatski skidao sa računa i to mislim istog datuma kojeg sam i podigao, ako se ne varam u detaljima pozajmice piše baš kad skida sa računa kad odeš na internet bankarstvo. Umanjeno nešto sitno za obradu.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 18:51   #356
Pisalo je, da, skida se istog datuma, ako je prije 28.u mjesecu(ako je kasnije, zadnji dan u mjesecu). Ovo s pismom sam htio izbjeći
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:35   #357
Kad ugovaras pozjamicu, na kraju procesa prije same autorizacije imas opciju "zelim pisani ugovor" i ne zelim ugovor. Odaberes opciju koju zelis.
Prva rata se skida na datum ugovoranja pozajmice pocevsi od sljedeceg mjeseca.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:45   #358
Nedavno kad sam zatvarao pozajmicu, djelatnica u banci mi je tražila original ugovor kako bi mogao ranije otplatiti. Ne znam koji je točan razlog ali eto, ako nekoga zanima info.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:36   #359
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Nedavno kad sam zatvarao pozajmicu, djelatnica u banci mi je tražila original ugovor kako bi mogao ranije otplatiti. Ne znam koji je točan razlog ali eto, ako nekoga zanima info.
Razlog je neiskustvo i needuciranost
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:39   #360
Slobodno napiši primjedbu na službeni mail banke i ime djelatnika koje se nalazi na dnu dokumenta kako bi istražili u čemu je točno bio problem
Može biti nenamjerna greška djelatnice, ali u nekim slučajevima je isto potrebno kako bi se određena usluga zatvorila.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.